Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) #79335424 válasza ghiottone (#250) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Azt hiszem, hogy inkább kivárom a Nugátot, és az akkori tapasztalatok alapján döntök. Root nélkül nálam nem játszik az Android, viszont alászaladni sem szeretnék. Ha megkérem a nyitókódot, és később, a frissítésnél valami gebasz lenne, akkor mehetnék Hitlerhez panaszra. Nem vagyok oda azért, hogy mindíg a legfrissebb rendszer fusson a telómon, de a Nugátban ott az a bizonyos többablakos mód, amire viszont nagyon kíváncsi vagyok.

(#252) laleeee válasza #79335424 (#251) üzenetére


laleeee
őstag

Miért rootolnád,cm romot tennél rá,vagy mi ? :)

(#253) Zitta válasza laleeee (#252) üzenetére


Zitta
őstag

Ő se tudja - csak baszkurálási kényszere van. :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#254) laleeee válasza Zitta (#253) üzenetére


laleeee
őstag

A tudat,hogy rútolva van a teló :)

(#255) kelly416 válasza Zitta (#248) üzenetére


kelly416
veterán

Ha el tudnám adni a G4-em 40-ért, akkor máris mennék Hozzád 90-el. Ha többért adom el, Hózzád is többet tudok vinni. De még nem nagyon sikerál eladni, úgyhogy nem is idegesítelek addig. ;]

(#256) Zitta válasza kelly416 (#255) üzenetére


Zitta
őstag

Moto G4? Színe?

Csak mert ha fehér akkor tudok rá valakit. ;)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#257) S-eye válasza ghiottone (#232) üzenetére


S-eye
senior tag

Ugyanez a srác mért 30-at is. Lehet, hogy benne a hiba, vagy 2G és 5G Wifit is használt

(#258) kelly416 válasza Zitta (#256) üzenetére


kelly416
veterán

Nem, LG G4, és jelen pillanatban nem is árulom, mert szervizben van, ezért mertem megemlíteni, hogy majd eladó lesz, mert ugye szakmai topikban nem hirdetünk, ha árulnám, ez hirdetésnek minősülne.

Szerk.: OFF

[ Szerkesztve ]

(#259) gretzky77 válasza kelly416 (#258) üzenetére


gretzky77
veterán

Ó ebben a formában én is félreértettem,azt hittem én is hogy Moto G4-et kérdezed,hogy volt e! LG G4-em volt azzal kapcsolatban kérdezhetsz.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#260) #79335424 válasza laleeee (#252) üzenetére


#79335424
törölt tag

A rootolás nem egyenlő a ROM -olással. Útálok ROM -ot cserélni. A mostani telómon két éve fut ugyanaz a ROM. A telepített alkalmazásaim közül néhány root jogot igényel. Pl:
E-Robot, Titanium Backup, Extreme Logcat, Android Terminal Emulator, Mirror OP Sender, Gravitybox, Servers Ultimate, stb.

(#261) Zitta válasza #79335424 (#260) üzenetére


Zitta
őstag

Így ok. :R

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#262) kelly416 válasza gretzky77 (#259) üzenetére


kelly416
veterán

Szóval akkor ahhoz képest milyen? ;] Az akkut tudom, hogy jobban bírja, a képei meg gyengébbek a Z Play-nek, de úgy általában, a mindennapokban mondanád-e valamelyiket jobbnak, vagy forma-forma, mindkettő jó kis telefon a saját hibáival és előnyeivel?!

(#263) gretzky77 válasza kelly416 (#262) üzenetére


gretzky77
veterán

Szerintem mindkettő jó választás. Akkuban a Z Play sokkal sokkal jobb kamerában pedig a G4. A rendszer mindkettő alatt bőven jó a Z Play fog kapni nugátot a G4 nem valószínű ha neked számít! A Z Play ugye stock droid a G4 pedig sok plusszal van amit én szerettem pl a manuális kamera jobb,a távirányító is plusz számomra! A rendszerrel nekem soha nem volt gondom, a G4 bootlop pedig nem tudom minden G4-et érint e!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#264) Integrale válasza gretzky77 (#263) üzenetére


Integrale
veterán

Nem kap nugatot a G4? :Y

"Bad reklám is reklám too"

(#265) kelly416 válasza gretzky77 (#263) üzenetére


kelly416
veterán

Köszi. Akkor anyagi megfontolásból marad a G4.

Integrale:
LG G4 :P És valószínűleg vagy nem, vagy még jó sokára...

(#266) gretzky77 válasza Integrale (#264) üzenetére


gretzky77
veterán

Ez csak egy tipp bocsánat,simán lehet megkapja, mostanában az Lg frissítés terén egész jó!
Ja igen az Lg G4-ről van szó nem Motoról!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#267) Zitta válasza kelly416 (#265) üzenetére


Zitta
őstag

Ha 2016 elötti gyártás - akkor majdnem biztos, hogy le fog térdelni az alaplap.

A kérdés csak az, hogy garis leszel e még akkor.(?)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#268) Integrale válasza kelly416 (#265) üzenetére


Integrale
veterán

Tudom, hogy LG. Meglepne, ha nem kapna.

"Bad reklám is reklám too"

(#269) kelly416 válasza Zitta (#267) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, tudom. Le is térdelt az enyém. Most javítás alatt van. Azt akartam lecserélni Z Play-re, de akkor maradok a G4-el.

Integrale:
Én is meglepődtem, hogy nincs hivatalosan még nugát, de igaz ami igaz, két hónapja nem követem a G4 fórumot, így nem vagyok biztos benne, hogy még mindig nem kapta meg. :B

(#270) Zitta válasza kelly416 (#269) üzenetére


Zitta
őstag

Ha most van javítás alatt, akkor új 2016-os és már a jó alaplapot fogod kapni, szóval nincs értelme váltanod - szerintem.

Android 7.xx meg biztosan lesz rá. :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#271) laleeee


laleeee
őstag

Unalmamban rendeltem egy ilyet[link]
Nagyon izgatottan várom

(#272) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Márciusban kapjuk a Nougat-ot.
Egy béta tesztben azért benne lennék ;) Amúgy megnéztem a Motorola Feedback Network elérhetőségét a tesóm G4 Plusán, de ott is üres, nem lehet kiválasztani.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#273) Integrale válasza ghiottone (#272) üzenetére


Integrale
veterán

Mondjuk ez elég gáz. A többi gyártó, aminek a készülékein ráadásul nem stock droid van, már kiadták szépen sorban, egy ex Google gyártó pedig még sehol. :U

"Bad reklám is reklám too"

(#274) ghiottone válasza Integrale (#273) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Érdekes amúgy, hogy a Z már Amerikában novemberben, az Indiaiak pedig a G4/G4 Plusra decemberben megkapták a 7.0-t. Amúgy a HTC és a Zenfone frissítéseket is leállították. Egy picit olyan most ez a frissítési mizéria, mint anno az 5.0-5.1-nél volt. Én nem bánom, ha 7.1.1-et csak márciusban kapjuk, de az legyen bugmentes. 1-2 hónap már nem számít.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#275) MrPetya19 válasza ghiottone (#274) üzenetére


MrPetya19
addikt

Főleg, hogy a 7.1 sok újat az átlagnak nem jelent, csak nexus és Pixel tulajoknak.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#276) laleeee válasza ghiottone (#274) üzenetére


laleeee
őstag

Valahol azt olvastam,hogy minden telefon azzal az android verzióval a legjobb,amivel kijött . Z play-nél is az lesz ,mint az x-nél , horror felhasználói élmény romlás :(

[ Szerkesztve ]

(#277) #79335424 válasza laleeee (#276) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt hol olvastad? Blikk? Ludas Matyi?

(#278) laleeee válasza #79335424 (#277) üzenetére


laleeee
őstag

Gsmarena

(#279) ghiottone válasza laleeee (#276) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez azért nem igaz. Élő példa erre az X Play. Ott "hamar adták ki", nem volt megfelelően optimalizálva, nem volt teljesen kész a szoftver - legalábbis én így éreztem, majd jött a 6.0-s frissítés és már jobb lett a helyzet, kevesebb mikro laggal. Motorolánál eddig csak az 1. genes X-nél láttam visszaesést az újabb rendszerrel, mert ott ugye eltűnt az 5.1-el a jedi touch + kevesebb lett az aksiidő.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#280) laleeee válasza ghiottone (#279) üzenetére


laleeee
őstag

Vannak ott más bajok is ,btw ,segíthetnél visszatérni 4.4-re please

(#281) Zitta válasza ghiottone (#279) üzenetére


Zitta
őstag

Razr i a 4.xx Kitkat altal konkretan hasznalhatatlan papirnehezek lett! :W

De legalabb elmondhatta valamelyik agyhalott barom, hogy: "ez a keszulek megkapta".

Persze ez a Z csalad biztosan mas tortenet lesz - es mar az X Play X Style X2 is korrektul volt kezelve - szerintem.
:K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#282) kelly416 válasza laleeee (#276) üzenetére


kelly416
veterán

Ez így nem teljesen igaz, általában azért elmondható, hogy a készülék megjelenése utáni első vagy második frissítés sikerül a legjobban (már ha nem alsó kategóriát nézünk, ahol sokszor frissítés sincs), aztán amikor a cégnek már nem "üzlet" kiadni rá az új szoftot, mert piacon az utódja, akkor általában már összecsapott (összeesküvés elmélettel élve szándékosan elbaltázott, hogy vedd meg az újabb telefont) frissítés jön ki.

De mostanában azért úgy veszem észre, inkább jól optimalizált frissítés jön ki vagy ki sem jön, már nem igazán adnak ki "szemetet" mostanában. Bár eléggé szűk a látóköröm a piac méretéhez képest. ;]

(#283) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Decemberi security patch megérkezett:

Nougat-ot nem is várom még. Egy bugos alappal.... Amúgy a Sony Z5 és a kínai Galaxy S7 frissítéseit is visszavonták.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#284) Zitta


Zitta
őstag

A kurv@ édes @nyját annak a parasztnak aki ezt a képernyőfedvény baromságot rászabadította az android felhasználókra!

Hülye állatkert!!! :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#285) kelly416 válasza Zitta (#284) üzenetére


kelly416
veterán

Ez nem fórumba illő viselkedés még akkor sem, ha valami nagyon idegesít. Kérlek mellőzd a továbbiakban.

(#286) #79335424 válasza Zitta (#284) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nincs valami fényerőállítgató alkalmazásod (pl. Lux)? Ha van, akkor azt kapcsold ki!

[ Szerkesztve ]

(#287) laleeee válasza Zitta (#284) üzenetére


laleeee
őstag

Messengert használsz ?

(#288) Zitta válasza laleeee (#287) üzenetére


Zitta
őstag

Nem ő volt a hibás. Hanem éppen a screen filter.

Egy tragikomédia ez a mutatvány! :W

De most már rájöttem a megoldásra, na de naaa!

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#289) #79335424 válasza Zitta (#288) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nem annyira indokolatlan biztonsági korlátozás. Egy képernyőfedvény képes lehet a felhasználói bevitelek monitorozására, logolására.

(#290) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Megjött a Nillkin üvegfóliám - ennek is a szélein lemarad 2-2 mm :( - úgy, ahogy a termékképeken is van, de legalább nem buborékos. + a csomagban küldtek a hátoldalra védőfóliát, amit felraktam és szerintem nem fog rajta csúszkálni a hátlap (csak épp nincs nálam 1 sem most)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#291) laleeee válasza ghiottone (#290) üzenetére


laleeee
őstag

A nillkin szilikon tok még nem jött meg ?

(#292) ghiottone válasza laleeee (#291) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Dehogynem, már régebben. Azt használom elsődlegesen.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#293) laleeee válasza ghiottone (#292) üzenetére


laleeee
őstag

Milyen ,mesélj

(#294) S-eye válasza ghiottone (#290) üzenetére


S-eye
senior tag

Es a Nugát?

(#295) ghiottone válasza S-eye (#294) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Még nincs, a soak test sem indult el. Amit a mobilarena is leközölt az Európai Z Play-ek 7.0-s frissítéséről az pedig butaság, mert a csatolt képeken Mexikói készülék képernyőmentései vannak, nem spanyol, vagy portugál.

laleeee: vékony és a hátulja cseppett gyűjti az ujjlenyomatokat, de az oldalain ahol a tenyereddel érintkezik egy-egy anyagában érdesebb toldat van benne, ami jó fogást biztosít, nem csúszik. Amúgy az imak cowboy sandstone a legjobb fogásra, csak ott megfelelő szögből nézve látod a tenyered nyomát, ami nem túl esztétikus - le lehet éppenséggel mosni, de na....

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#296) basaja válasza ghiottone (#295) üzenetére


basaja
senior tag

Ilyen Imak tokot használok a Moto G4-hez, nekem nagyon bevált. Csúszásnak még a lehetősége is ki van zárva! ;]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#297) laleeee válasza ghiottone (#295) üzenetére


laleeee
őstag

Nem volt még semilyen tokom,de furcsa,hogy ugyanúgy meglátszik rajta az ujjlenyomat mint az üvegen. Mindegy,legalább nem karcolódik. Egyébként a méret jó ? Nincs olyan érzésed,hogy kieshet belőle a telefon ?

(#298) ghiottone válasza laleeee (#297) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nincs, a Nillkinnel nem szokott baj lenni, bár a kemény verzió belőle reped. Ez nem olyan filléres, mint a kínai webshopok szoktak ajándékba adni a telók mellé - méretpontos és nem esik ki belőle a teló.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#299) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Új Moto Mod - Moto Mico - február 5-től elérhető. Szolár panel 2200-as aksival.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#300) S-eye válasza ghiottone (#299) üzenetére


S-eye
senior tag

Végre jönnek a jobb ötletek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.