Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) ghiottone


ghiottone
nagyúr

+ gretzky77: próbálkozzatok, meg lesz az, lehet vackol a rendszer nálatok.. :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#202) gretzky77 válasza ghiottone (#201) üzenetére


gretzky77
veterán

Az a baj a te képernyőmentéseden sem látom hol kéne kipipálni és mit!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#203) leslien válasza gretzky77 (#202) üzenetére


leslien
nagyúr

ja, legalább mond meg h hol kéne lennie...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#204) #79335424 válasza forandor (#197) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Lenovo letette a siker alapjait, de ez önmagában kevés. Közösségi támogatás nélkül nem tud életben maradni. A Lenovonak sztem most kell nagyon odafigyelnie a közösségre, és rugalmasan, innovatívan hozzáállnia az új ötletekhez. Pl., ha már a Raspi irányvonalat vették célba, akkor én odafigyelnék a Tasker kompatibilitásra, mert ezzel kibővítenék a külső modul, és az alkalmazások közti kapcsolatok lehetőségeit. Az szép, hogy nyílt API -k vannak egyes funkciókhoz, de mi a helyzet a kernel támogatást igénylő lehetőségekkel? Mondjuk, terveznek egy Modot, Gigabites Lan csatival. Azt szoftveresen is le kell tudni kezelni. Vagy, hálózati meghajtó fájlrendszerbe csatolása. Sztem hasznos funkció, de OS, és kernel szintű támogatást is igényel. Ha a Lenovo nem lesz partner az ilyesmikben, akkor hiába a bíztató kezdet, úgy jár, mint a mobilos Windows.

(#205) ghiottone válasza leslien (#203) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Már a legelején is írtam - nálam csak 1 eszköz van, de amikor több volt, akkor is adta a lehetőséget, hogy ott ahol látom a serialt, imeit rákattintsak a Motorola Feedback Network status alatti - click here to opt in the MFN lehetőségre. De ehhez kell ugye a Motorola ID fiók összekötése is.

kb. így lehet eljutni ide:

és itt ott van bal oldalt, hogy Help topics, ahol írja a szoftver updatet is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#206) leslien válasza ghiottone (#205) üzenetére


leslien
nagyúr

hogy ott ahol látom a serialt, imeit rákattintsak a Motorola Feedback Network status alatti - click here to opt in the MFN lehetőségre

akármit csinálok nekem nem jelenik ott meg semmi... kész feladom...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#207) ghiottone válasza leslien (#206) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sejtettem, hogy ez lesz a baj nálatok - nem tudom mi lehet az oka. Nekem működik. :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#208) leslien válasza leslien (#206) üzenetére


leslien
nagyúr

vagy esetleg neked vmi korábbi beállítás volt vagy másik ország...
én eddig jutottam...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#209) ghiottone válasza leslien (#208) üzenetére


ghiottone
nagyúr

És a Motorola adatvédelem ponton belül a Beállítások alatt ezek be vannak pipalva?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#210) leslien válasza ghiottone (#209) üzenetére


leslien
nagyúr

igen..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#211) gretzky77 válasza ghiottone (#209) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen nekem is be van kapcsolva és ugyanaz van mint lesliennek a retail nevű sor alatt már semmi nincs!

Látom közben Zitta is az árulók mezejére lépett? :C

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#212) ghiottone válasza gretzky77 (#211) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én mondtam neki, hogy nagy a teló. Kocsiban nem egyszerű használni fél kézzel.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#213) leslien válasza ghiottone (#212) üzenetére


leslien
nagyúr

remélem h nem ezért adja el.. mert vezetés közben nagy...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#214) #79335424


#79335424
törölt tag

Új nekem a Lenovo/Motorola vonal. Mi a helyzet root, bootloader nyitás ügyben? Van hozzá gyári támogatás, vagy teljesen hekkelős mutatvány? Van hozzá valamilyen működő és dokumentált metódus? Garivesztéssel jár?

[ Szerkesztve ]

(#215) ghiottone válasza #79335424 (#214) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Bootloader nyitàs jàrható út. A Motorolától kell kérni a kódot, de ha màr megkéred - függetlenül attól, hogy hasznalod-e a kódot - a tájékoztatásukat elolvasva, beleegyezve abba, önként lemondasz a garanciális jogaidról.
Utána mehet a twrp és a root.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#216) gretzky77


gretzky77
veterán

Kíváncsiságból én is feldobtam,meglátjuk mi lesz,elkótyavetyélni nem akarom nem mindenáron adom el,mert nagyon jó telefon és az akksi valami fenomenális!
Viszont bevallom hiányzik a V10 zenei tudása meg a kamerája! De hátha javul valamelyest a nugáttal,amúgy pedig most is teljesen vállalható csak a full maualis rész hiányzik,főleg a V10 manuális videó!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#217) #79335424 válasza ghiottone (#215) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm! Esetleg loader nyitás nélküli root?

[ Szerkesztve ]

(#218) Zitta válasza leslien (#213) üzenetére


Zitta
őstag

Pedig de. :(((

Az én méretem az 5.1-5.2 - soha többet nem megyek fölé!

:N

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#219) ghiottone válasza #79335424 (#217) üzenetére


ghiottone
nagyúr

1,5 éve - az X Play óta nem babrálok a bootloaderekkel Moto telókon, de nyitás nélküli root - mind a kingroot vagy más nem igazán jellemző. Esetleg még a Sunshune féle megoldás megy, de az fizetős + ott is nyitja a bootloadert - azt a Droid + más szolgáltatás verziós Motoroláknál (Droid Mini, Ultra, Maxx, stb.) volt jó, ahol hivatalosan nem volt támogatva a bootloader nyitás a Motorola oldalán keresztül.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#220) S-eye


S-eye
senior tag

WiFi letöltés sebessége milyen? Youtube-on nem láttam 30Mbps-nél jobbat sajnos.

(#221) gretzky77


gretzky77
veterán

Elköszönök elment a Z Play,nagyon korrekt kis készülék de most más lett helyette!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#222) Zitta válasza gretzky77 (#221) üzenetére


Zitta
őstag

Nah - ilyen hamar?

Mi lett helyette?

Engem ilyen ruppótlan f@szok rongálnak a hírdetésre, úgyhogy lehet marad második telefonnak.

:K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#223) gretzky77 válasza Zitta (#222) üzenetére


gretzky77
veterán

A kamera rèsze kicsit zavart meg amúgyis cserélgetős vagyok! P9 plus lett

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#224) laleeee válasza Zitta (#222) üzenetére


laleeee
őstag

Válts HUAVEJ-re :)

(#225) Zitta válasza gretzky77 (#223) üzenetére


Zitta
őstag

Na az mondjuk sosem kellene...

Szerintem a Z Play üti azt a huawei-t is, de te tudod...

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#226) gretzky77 válasza Zitta (#225) üzenetére


gretzky77
veterán

Soha ne mondd,hogy soha😀

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#227) laleeee válasza gretzky77 (#226) üzenetére


laleeee
őstag

Gyorsan eladtad,én 2-3 hete hirdetem,de egy érdeklődő volt csak,azt kérdezte,hogy mit tud a telefon :)
Amúgy venném már én is ezt a nagy sütőlapátot,csak meg akarom várni míg az előző elmegy

(#228) gretzky77 válasza laleeee (#227) üzenetére


gretzky77
veterán

Nálam gyorsan jönnek mennek a telefonok,mostanság az Lg V10 volt amit sokáig használtam,azt nyúztam 2* is! Előbb utóbb magamat ismerve egy V20-nál kötök ki! Zene és kamera miatt

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#229) kelly416 válasza laleeee (#227) üzenetére


kelly416
veterán

Ne csodálkozz, meg sem találtam a hirdetésed egyszer sem.

Amúgy miért adjátok el ennyire gyorsan? Vagy csak a topik indult be most, Nektek régebb óta van meg a teló? Én nem tudom eldönteni, hogy maradjon a G4 fele ennyiért, vagy vegyek egy ilyent. Az ára ellenében leginkább az akku tudása és a Moto szeretete áll. Tudom, az én döntésem, majd meghozom, csak irigyellek Titeket meg sajnálom azt a sok szép és jó telefont, amit már adtok is el.

(#230) gretzky77 válasza kelly416 (#229) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia mint írtam sűrűn cserélgetem a telefonjaimat, a Moto nagyon szép és jól összerakott telefon ráadásul elég egyedi is valamint az akksija tényleg el lett találva nagyon! Nekem egyedül a kamera volt kissé csalódás,de vállalható!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#231) leslien válasza kelly416 (#229) üzenetére


leslien
nagyúr

nem adnám el én sem ha bejött volna a másik melohely így sajna nem kell a dual... marad az S7E talán váltja majd az S8 nem lesz neki egyszerű...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#232) ghiottone válasza S-eye (#220) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Gyenge lehetett a netjük - itt 80 mb/sec.

Nálam otthon a telekom csak 20 megás netet tud biztosítani, de abból wifin megvan a 23 mb/sec átviteli sebesség. - az már más kérdés, hogy mivel messze vagyunk, így csak 2,8 mega a tényleges letöltési sebesség.

laleeee: naponta uppold + a jófogáson, mintha olcsóbb lenne az az X

kelly416: Én kiváncsian várom február 26.át hogy a G5 mellett bemutatják-e az új X-et. Ha az kisebb lesz, ekkora akkuval akkor lehet cserélem, de amúgy marad, mert remek "kis" készülék.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#233) Zitta válasza kelly416 (#229) üzenetére


Zitta
őstag

Nálam a mérete miatt esett ki.

Kocsiban egy kézzel esélytelen használni és ez nálam kizáró ok.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#234) kelly416 válasza gretzky77 (#230) üzenetére


kelly416
veterán

G4-ed volt-e? Véleményed van a kettőről összehasonlítva?

leslien:
Értelek.

ghiottone:
Értem. Hát, a G4 után nekem nagyjából ugyanaz a méret, csak a a G4 kissé talán jobb fogású az íve miatt, viszont sokkal vastagabb. Ez nem bolygatna, csak a VR szemüvegbe éppenhogycsak belefér a G4.

Zitta:
Kocsiban ne használj telefont kézben. Szerintem. De a Te életed, csak mást ne találj telibe emiatt, kérlek.

(#235) gretzky77 válasza kelly416 (#234) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia Motom nagyon nagyon régen volt csak a Z sorozat ami megtetszett így G4 kimaradt,nem tudom összehasonlítani sajnos!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#236) #79335424 válasza Zitta (#233) üzenetére


#79335424
törölt tag

Osztom kelly416 véleményét. Engem zavar, ha a telefon van a kezemben vezetés közben, és kifejezetten balesetveszélyesnek tartom. Pedig, heti 2500Km -rel sztem gyakorlott, rutinos vezetőnek számítok. A telónak a tartóban van a helye. Kifejezetten örülök, hogy ehhez a telóhoz van autós Mod is, nem kell házibarkács módszerekkel kísérletezni. Ráadásul előlapi ujjnyomat szkenneres. Nem is tudom, hogy egy hátlapist hogyan lehet kezelni autóban.

(#237) ghiottone válasza kelly416 (#234) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tok, vagy bumper nélkül nem merem használni. Most már párat ki is próbáltam -az imak nagyon jó, de kopik és fényesedik. A verizon bumper csúszik, cserébe a hátlapokat, modokat fel lehet pattintani. A kemény Nillkin sajna repedni szokott, a tpu verzió pedig még úton van, azt nem tudom milyen.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#238) kelly416 válasza ghiottone (#237) üzenetére


kelly416
veterán

Én tuti tennék egy üveget előre, egyet hátra, vagy ha hátra nincs, akkor fóliát, és nem bonyolítanám tovább, mert akkor e-mellett kitartanék egy-másfél-kettő évig. Ezért vacillálok most nagyon, mert a G4-et használtan venném, de sok garival, ugyanilyen megfontolással, meg is untam a telefoncserélgetést, meg most az anyagi keret is másfelé száll eléggé.

(#239) laleeee válasza kelly416 (#229) üzenetére


laleeee
őstag

Hogyhogy nem találtad meg ?

(#240) kelly416 válasza laleeee (#239) üzenetére


kelly416
veterán

Úgy, hogy azt hittem, Te is a jelen topik címadóját árulod, de nemrég olvasta amit ghiottone írt, hogy "X"-et árulsz. Én meg "csak" Z play-t kerestem.

(#241) ghiottone válasza kelly416 (#238) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Üveg úton van - kell rá előre, mert már sikerült 1 hónap alatt valamivel egy picit megkarcolnom. A fóliával az a bajom, hogy eddig csak dbrand-et gadgetshieldz-et találtam és hátoldalra felrakva a a hátlap mozog rajta - akkor így meg nem sok értelme van a fa hátlapnak...

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#242) Zitta válasza #79335424 (#236) üzenetére


Zitta
őstag

Nem úgy tolom telefonnal kocsiban ahogy gondoljátok. :N

Egyrészt Motorola BT kihangosító van a kocsiban, másrészt ekkora méretnél egy telefonkönyvből előkeresés is macera számomra.

Nem telefonbambulok vezetés közben!

Igazából a kocsiban dőlt el, hogy mennie kell, de mindenhogyan nagy ... sajnos.

Viszont ha 1-2 alkudozó ma is felbosszant "4db Deákot adok érte" dumájával vagy kioktat Moto-ból, akkor inkább megtartom.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#243) kelly416 válasza ghiottone (#241) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, ez tény, hogy nem sok értelme van úgy a hátlapnak, de az a nagy igazság, hogy az alá be mehet a kosz/por, ami össze karistolhatja a hátulját, úgyhogy valószínűleg inkább a hátlapi üveg mellett döntök majd, ha véletlenül találok.

(#244) Zitta válasza kelly416 (#243) üzenetére


Zitta
őstag

Ugye most viccelsz?

Akkor te ezek szerint lemondanál a finom hátlapokról?
(Kezdetnek arról ami a dobozban van.?)
Csak mert egy üvegfóliával el is búcsúzhatsz tőlük. :K

Én ha megtartom, akkor kap egy nano shine-t hátra, védelem gyanánt és annyi.

Vagy ha nem hátlapozól, akkor dbrand és átlátszó Nillkin tok.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#245) laleeee válasza Zitta (#244) üzenetére


laleeee
őstag

Mi az a dbrand ?

(#246) Zitta válasza laleeee (#245) üzenetére


Zitta
őstag

[link]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#247) kelly416 válasza Zitta (#244) üzenetére


kelly416
veterán

Nem viccelek, ha ennyire sérülékeny a hátulja és védeni akarom, akkor üveget rá. Ha nem akarom annyira védeni, akkor meg a gyári hátlapok valamelyike 0-24-ben lesz rajta, csak vegyek már egyet. :))
nano shine? Az jó lesz úgy, hogy a hátlap is rámehessen normálisan?

(#248) Zitta válasza kelly416 (#247) üzenetére


Zitta
őstag

Igen az jó úgy!
A te esetedre a legjobb megoldás!

Telefont meg ... vedd meg az enyémet! :DD
(Ajcsiba feltolatom neked a nano cuccot hátra - elől meg rajta az üveg)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#249) #79335424


#79335424
törölt tag

Eszembe jutott még egy kérdés. Ha veszek most egy ilyen telót, és rootolom, az problémát jelenthet majd a Nugátra frissítésnél? Tudom, hogy a biztos válaszhoz kristálygömb kéne, ezért beérem a márkaismeretből adódó tapasztalatokon alapuló véleménnyel.

(#250) ghiottone válasza #79335424 (#249) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, mert a recoveryt lecseréled, hogy tudd rootolni és már az elején nem fogja engedni a frissítést szerintem. Ilyenkor verzió váltásnál az új rendszernél visszarakni a korábbi gyárit, azt frissíteni és majd ott felrakni az új 7.x.x-hez való recoveryt majd azt rootolni, vagy ha már kint van akkor rögtön feltolni RSDLite-al az új firmwaret és utána rcovery, majd root.

Ami itt még fontos, hogy ha nyitottad a bootloaderét a tlódnak akkor az nem gond, mert gyári, nem cserélt recoverys rendszerre akkor is simán jönnek a frissítések.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.