Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LeventeV


LeventeV
senior tag

Az első 3 részből készült egy remake. Úgy hívják, hogy Mortal Kombat (2011).
A képeket elnézve én nem csodálom, hogy kaszálták.

(#2) oriic válasza LeventeV (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remake készült, ez remastered lett volna. Ezek a képek eléggé semmit mondóak nekem, magát a harcteret és a karaktereket kellene látni hogy véleményezni tudjam.

Live-Die-Respawn

(#3) GreatL


GreatL
őstag

Nem volt ez olyan nagy szám... pont lehet annyit látni a karakterekből meg a tűzből-jégből. Most megy egy kört a hír mindenhol mert valamiről írni kell. Való igaz, a MK9 az a régiek egybegyúrása és feldolgozása kevés újítással.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#4) FefeeX


FefeeX
veterán

MK Collection egy ideje ugyebár van, előző generációs konzolon meg steamen.
Ami nekem hiányzik, hogy játszhassam XB1X-en, mert ugye ez nem kompatibilis. Ha már fizettem érte... Meg amúgy is. Csinálnak rajt kis remastert vagy sem, az annyira nem számít, maga a box is csinál rajt valamennyit, mikor megnyitja, viszont maga a játék néha jó lenne. A 360-amat a végén már csak erre tartottam kb, meg a split secondre, aztán az kijött kompatibility-ben, így eladtam.

(#5) LeventeV válasza oriic (#2) üzenetére


LeventeV
senior tag

Értelek.
Csak a WB helyébe gondolva magam, ha már van egy kritikailag elismert remakem, ami újra a térképre tette a szériát, minek kockáztassam a hírnevét egy kétes minőségű remastered kiadással, valamint minek adjak rá pénzt és embert?

(#6) gabor7th


gabor7th
addikt

Nemrég volt Ed Boonal interjú és abban még azt mondta, dolgoznak rajta talán öt emberrel.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) Janus27


Janus27
tag

Kár.... Pedig engem ez jobban érdekelt volna a régi játékmenettel, mint az új felpumpált unreal engine-s verziók! :(

(#8) Solten válasza Janus27 (#7) üzenetére


Solten
addikt

+1

Saor Alba

(#9) exedoc


exedoc
senior tag

Nem tudom miért, de én a MK9-et érzem a legközelebb magamhoz. Jó volt az irányítás, a sebesség, a mozgás. Való igaz nagyon csini a 10, és lesz a 11, de valahogy valami útközben elveszett a sorozatból. Legalábbis nálam.

(#10) szupermacs


szupermacs
veterán

Ebből nem derült ki semmi. Nem csak a grafikus dobta össze a képeket egy kis hype miatt?

(#11) ribizly válasza exedoc (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Pontosan ez történt nálam is. Az X-et preorder-eltem, de tized annyit nem játszottam vele, mint a 9-el. Hiába a hihetetlenül kiváló grafika, a remek karakterek, mert közben valami megváltozott. És már tudom, hogy mi:
Az Injustice 2-nél is zavart már, de az MK11-ben meg végképp: alig van közvetlen contact a harcok során. A legtöbb esetben valamilyen "special move" (lövés, kő dobálás, villám, akármi) segítségével sérülnek a karakterek, és az igazi harc egyre kevesebb szerepet kap. Erre persze vannak kivételek (Jax, Scorpion, ...), de a karakterek többsége nem arra van kihegyezve, hogy puszta kézzel (lábbal) verje az ellent.
A másik ami végtelenül eltávolít pedig az új karakterek. Egyre több a nem emberi, amivel megint csak elviszik a szériát egy olyan irányba, ami nagyon nem jön be. Aki ember az (kis túlzással) vagy halott, vagy implant-okkal teli, vagy valamilyen lény. Normális emberi karakter megint csak alig van.
Komolyan mondom felüdülülés a Tekken meg a Street Fighter 1-1 MK11 új karakter bemutatása után. :U

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) markknight


markknight
veterán

A régi ps2-tes mortalokat elfogadnám ps4-re. De az első három rész szerintem nem sok embert érdekelt volna, hiszem már egy kávéfőzőn is futtathatóak ezek a játékok.

(#13) GreatL válasza markknight (#12) üzenetére


GreatL
őstag

A PS2-esek meg annyi embert sem érdekelnek.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#14) FefeeX válasza ribizly (#11) üzenetére


FefeeX
veterán

Érdekes, hasonló érzésem volt nekem is, mondjuk én még most sem tudom, hogy pont emiatt-e.
Pedig a X-hez vettem fightsticket is, mégsem kötött le tizedannyira sem, mint a 9.
Ha megcsinálnák a kompatibilitást, most is inkább azt venném elő X One-on...
Ez az érzés kicsit olyan, mint a C&C4-nél, hogy biztos fasza meg minden, de már nem C&C. Ez sem MK, csak MK témájú SF.

(#15) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Mivel a régi Mortalokban emberekről voltak digitalizálva a karakterek és a mozgásuk is, ezért 3d-ben nem kéne ezt erőltetni. Ezért sem nyúlnak szerintem hozzá a régi részekhez. Nekem mondjuk azok a részek jobban tetszettek.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#16) szupermacs válasza markknight (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

Amíg a GoG-os MK trilógia nem kap normális controller támogatást, én örülök ha a mostani generációs konzolokra tervezik a felújításukat, vagy legalább az Arcade Kollectiont BC-be rakni Xbox-on.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.