Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Na, azt már az első szintis videóból is is levágtam, hogy muzikális alkat vagy, nekem a boci boci tarka is nehézséget okozna, ha le kéne klimpírozni...
Elég soványka lett a vga felhozatal, leszámítva a Ti kártyákat, az Abit második generációs, vagyis egy vacak a hűtése, de legalább origi.

Tegnap megkaptam a mobiltartó klipszet (kemény 1300 pénz volt ingyé postával from csájna, mindjárt kettőt vettem hátha szar lesz, de nem lett úgyhogy a lila az asszonyé, a fehér az ényim) :DDD , szóval most már nagy valószínűséggel fogok tudni olyan videót készíteni, aminek a megnézése után az ember nem hányingerrel áll fel a monitor elől. Már csak fel kell pörgetni kicsit a beszélőkémet, ami nem mindig megy, mert nem fog az agyam, plusz engem is ilyenkor gyötör legjobban az allgéria...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2) Mokó válasza flymi (#1) üzenetére


Mokó
aktív tag

Üdv Flymi!

"Elég soványka lett a vga felhozatal"És ez két 7 termése,szerintem is szűkös a felhozatal.Végre van origi Abit Ti hűtésem,meglátom majd miért cserélte mindenki,a kártyákat elraktam egyelőre,majd később elöveszem.

Csináld a videót testvércsatornák leszünk!Meg is lepődtem,mert amugy hulla fáradt vagyok,tudtam mondhatni értelmesen beszélni 3 percet.

(#3) petipetya


petipetya
nagyúr

Egy élmény a videó, köszi. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#4) flymi válasza Mokó (#2) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Hát most én se vagyok toppon, éjszakás voltam, még nem aludtam (megjártuk Pécset) és holnap megyek vissza dolgozni nappalra...

miért cserélte mindenki -> Vékonyabb az anyag és a venti is hajlamosabb a morgásra/szorulásra. De legyen vele szerencséd! :K
Lehet h van szebb és jobb hűtési megoldás (sőt! :K ), de az origi mindig autentikusabb. Tehetnék rá Accelero S2-őt is, de az milyen már nem?!

Majd csinálok pár hűtős videót is ha lesz rá időm és előveszem a nem dupla gpu-s csodákat is. Illetve majd 19-én megyek egy nagy kupac holmiért, lesznek közte remek darabok, lehet várok is addig a videokészítéssel. Érdemes lesz majd megpillogni az új szerzeményeket. :K

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#5) Mokó válasza flymi (#4) üzenetére


Mokó
aktív tag

Tippre aztm ondom érdemes 3-4 db homiig várni videóval mindenképp.Már azon gondolkoztam mi az amit legegyszerübb lenne bemutatni?Kinyitom a vga-s dobozom aztán beszélek róluk cca.25 db

szerk;@petipetya;ha tényleg tetszett örülök komolyan :K

[ Szerkesztve ]

(#6) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Remek video, köszönjük. :R

Asszony mit szól hozzá, hogy haza hordasz minden szemetet? :DDD
Engem kinyírna. :DD

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#7) flymi válasza Mokó (#5) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Következő videóban szerintem MX-ek lesznek, van belőlük pár tucat meg lehet a hűtők közül szemezgetek majd. Meglátjuk.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#8) Mokó válasza istvankeresz (#6) üzenetére


Mokó
aktív tag

Régi téma,megbirja.Igy is le van szanálva szó szerint a cucc,volt már rosszabb is.

Flymi;MX-ekből volt 2 átlagos meg egy jobbféle most kint de nem hoztam haza,minek mikor van érdekes darab is.(Abit Siluro series)

(#9) flymi válasza Mokó (#8) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Hát, ezzel azért vitatkoznék.
Ha ezek közt nem találsz érdekesebbet egy Siluro-nál...
Egy-két kártyát mondjuk újra kell teszteljek, mert nem azt az eredményt hozták, amit vártam.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#10) Mokó válasza flymi (#9) üzenetére


Mokó
aktív tag

Elnézést kérek,a képek valóban meggyőzőek!

Abból indultam ki vacak kis MX200-ak 64 bit SD-vel,meg MX4000 32bites DDR-el.Ettöl nyilván amik neked vannak...hogy is mondjam....több szintel feljebb van.

(#11) flymi válasza Mokó (#10) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Egy pöttyet igen. :DDD
Ezeket a kártyákat szeretném legközelebb videóban is megörökíteni.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#12) Mokó válasza flymi (#11) üzenetére


Mokó
aktív tag

Kegyetlen sokáig használtam MX-eket....NFS U1/2 Far Crykorszakban ezek mentek,aztán FX52k majd R9600.

(#13) pengwin


pengwin
addikt

Honnan gyüjtögetitek a hardvereket?

Piac, vagy van valamilyen hardver kirakodó vásár valahol?

Üdv, pengwin

(#14) Mokó válasza pengwin (#13) üzenetére


Mokó
aktív tag

Én személy szerint ahonnan csak lehet.

(#15) flymi válasza Mokó (#14) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Én már csak a ritkábbakra vadászok, kommersz mx-ből meg van épp elég, nem is volt olyan nehéz az elmúlt pár évben gombokért venni, mára azonban ezeknek is felkúszott kicsit az áruk. Szirszar emixek, aztán szépen lassan kikoptak a piacról, így az ár is nőtt. De nem csak ezeknél van így. Lassan az S3 videolassítókat is vadászni kell, pár éve meg zsákszámra adták pusziért. Mondjuk nekem nem kellenek, nem kedvelem őket, csak a vga gyűjteménybe szereztem pár savage 4-et. Nem tudom mennyire fura, de 10-ből 7 biztos nem jó, ami szerintem elég rossz arány, vagy csak én fogtam ki hibásakat...

Dettó. :K Mondjuk felénk nincs ilyen vásár, mint Mokónál.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#16) Mokó válasza flymi (#15) üzenetére


Mokó
aktív tag

" Lassan az S3 videolassítókat is vadászni kell, pár éve meg zsákszámra adták pusziért."

Tökéletesen és pontosan igyvan ahogy leirtad :K

(#17) Tamás88 válasza Mokó (#16) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog (1)

S3 Savage 4? Nekem valahol megvan.

(#18) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Megcsináltam az mx-es videót, már összeberheltem, megvágtam. Finomhangolás/feliratozás van vissza aztán mehet a jútyúbra. :C
De lehet most már bevárom a kövi dobozos és ritka mx-et is. Ha nem is fogják az érdeklődők eldobni az új szerzeményemtől az agyukat, de remélem legalább az álluk lecsúszik a hasukig. :)
Aztán kipakolhatom a nagy szekrényt és sorra veszem az érdekesebb/szebb/ritkább procihűtőket is.

Elég jól bevált a telótartó, de a videó élességétől nem vagyok elájulva, valamikor állandóan keresi a fókuszt a kamera (korábban készült hardveres videók), a ma elkészített produktumnál pedig úgy vettem észre egy fikarcnyit sem erőlködött azon, h megtalálja a helyes távolságot, de ezt már csak a felvétel után vettem észre, miután elpakoltam mindent, újra felvenni meg már nincs se kedvem, sem időm. Így kicsit homályos marad.
Ha hozzáérek a tartóhoz, akkor meg hullámzik az egész és a gyengébb gyomrú nézők tengeribetegség tüneteit produkálhatják. Ezeket a részeket igyekeztem azért kivágni. :D

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.