Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mokó


Mokó
aktív tag

Open!

Azóta már más beállitásokkal nyomom,lassan alakul a véleményem.Budget megoldáshoz képest viszont bőőven jól megy.

szerk;érzésre r9 270x és 7950 ghz edition közt,talán.Még barátkoznunk kell.

[ Szerkesztve ]

(#2) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

[link] ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) Mokó válasza Klaus Duran (#2) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ismerem a videót ;]

(#4) Redneck


Redneck
veterán

Jó kis kártya!. :K
750 Ti után elgondolkodtam az 1050-1050 Ti vonalon de nem az lett.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5) Mokó válasza Redneck (#4) üzenetére


Mokó
aktív tag

Még alakulnak az érzelmeim...270x kategória lessz ez,most arrafelé dőlöngélek.

szerk;7950-nél kevesebb volt a texture-swap,meg smooth-abb ahogy "előjön a geometria".Nyilván a több vram....

Mi lett amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#6) Redneck válasza Mokó (#5) üzenetére


Redneck
veterán

Igaziból az 1050Ti lett volna, de rájöttem hogy többet akarok, ezért lett az 1060. Jó áron sikerült vennem, ezért is léptem meg.

A 4GB-os Ti-vel jobb lenne a helyzet, az 1050-et azért erős kompromisszumnak éreztem már tavaly is.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7) Mokó válasza Redneck (#6) üzenetére


Mokó
aktív tag

Amit leirtál-kb ugyanazt gondolom.Már csak ritkán ülök gép elé,de azért a 1060 még felkelti benne ma is birtoklási vágyat.Casual gamer-ként meg most 1050-en hááát...igazából elvagyok,de elolvadni se én sem más nem fog :B

(#8) Redneck válasza Mokó (#7) üzenetére


Redneck
veterán

Vacilláltam az 1050Ti és a 3GB-os 1060 között is. Árban nem volt nagy különbség, de a 3GB miatt féltem, mindenképp legalább 4GB-os kártyát akartam, ezért inkább szintet léptem. Jelenleg az 1060-hoz is elég lenne 4GB, de ki tudja mit hoz a jövő. Az is lehet hogy a Volta akkorát lép a Pascalhoz képest hogy a jelenlegi paletta nagyon keveset fog érni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#9) Mokó válasza Redneck (#8) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ma találkoztam ismerőssel ő is 1060 6-ost vett,most próbálom rábeszélni ne hiányolja már egy délután erejéig :U

(#10) Redneck válasza Mokó (#9) üzenetére


Redneck
veterán

Szólj majd légyszi hogy odaadta-e. Jó lesz privátban is.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11) Mokó válasza Redneck (#10) üzenetére


Mokó
aktív tag

Kicsi az esély,mert Ő nagy gamer...

(#12) Redneck válasza Mokó (#11) üzenetére


Redneck
veterán

Merre laksz? Csak nagyjából kérdezem.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#13) Mokó válasza Redneck (#12) üzenetére


Mokó
aktív tag

Miskolci vagyok kint van az adatlapomon.

megpróbálok egy gondolatolvasást;1060 sli

[ Szerkesztve ]

(#14) Redneck válasza Mokó (#13) üzenetére


Redneck
veterán

Nem, arra gondoltam átugrok az enyémmel, de így tárgytalan. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#15) Redneck


Redneck
veterán

1060-nal nincs SLI, de egyébként sem látnám értelmét az 1070-1080 páros mellett. A gondolatolvasást még gyakorold egy kicsit! 😆

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#16) Mokó válasza Redneck (#15) üzenetére


Mokó
aktív tag

Tudtam hogy mire gondolsz,félre-értés van az "SLI" szó miatt.Tudtam hogy áthoznád,mondjuk,SLI-ről meg annyit hogy tudom,vagyis nem tudom mi a helyzet vele mert először aztmondták nincs aztán van aztán pedig megint nincs talán....bonyolult,tudom.A 1050-nél tuti nincs az 100% :C

(#17) Mokó


Mokó
aktív tag

Kis update.Megvan A Battlefield 1 is.Gyerekek,hát ez tényleg igen jó játék bele is tettem 40 percet kb.És a cheapskate gép is tudja vinni high-on minden gond nélkül ultrán azért beröcög....45fps köré.

(#18) Redneck válasza Mokó (#17) üzenetére


Redneck
veterán

Fasza játék lett az egyszer fix. Csak azért nem vettem még meg (pedig basztatnak), mert a 3 és a 4 után, nekem nem nyújtott akkor hűha érzést.

45 fps-sel sajnos elég nagy hátrányban van az ember, havernál is droppolgatott 60 alá 4460-nal, nem is lőttem meg rendesen... :(

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#19) Mokó válasza Redneck (#18) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ultrán rezeg a léc egyébként fasza!CPU fronton semmi kérlek....60-70% avg usage csak.Csont nélkül kihajtja a gyári 2.66.-on a kis Xeon.

Watch Dogs 2 szétzabálja a memóriát :N

(#20) Redneck válasza Mokó (#19) üzenetére


Redneck
veterán

Nem rossz, de én maradok a Highnál. :) Nem érzékeltem látványban akkora különbséget, ellenben gördülékenyebb.

Mennyit eszik?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#21) Mokó válasza Redneck (#20) üzenetére


Mokó
aktív tag

Nálam is az van,maximalista lennék de jobb a ~60FPS.Fogyasztást wattra megmondani nem tudom de lófütty.Játék közben is passzív inkább,igaz igen jó szellőzése van a háznak.

Legnagyobb különbség mindig a low/medium közt van,aztán medium/high jó még látható valami,de high/ultra sokszor elhanyagolható.Hangsúlyozom,szerintem.

(#22) Redneck válasza Mokó (#21) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem is, BF multiban nem Ultrázok.

"Watch Dogs 2 szétzabálja a memóriát". Erre a "fogyasztásra" voltam kíváncsi, bocsánat hogy hülyén fogalmaztam! :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#23) Mokó válasza Redneck (#22) üzenetére


Mokó
aktív tag

Semmi gond,de ide a 8 giga igggen sovány lesz.Már 1080p videókat rögzitek shadowplay-yel 30mbit minőségben,cserébe 1080p medium beállitásokkal kell "gamerkedni" hogy jó legyen,egyébként tűrhető,komolyan mondom.A komolyabb vidi holnap érkezik,most párommal kell foglalkoznom.

szerk;eddig pozitiv csalódás a WD2,igaz 25 percnél többet ebbe sem tudtam belerakni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.