Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Micsoda kombináció.

Willamette P4-ből úgy tudom nincs sok, főleg hogy ez 478, nem pedig a Rambus RAM-os 423. Na meg a Willamette az retek bénára sikerült, mivel az elején 1.5 GHz volt a plafon, s nem volt konkurencia az AMD akkori termékeinek.

A Radeon 7500 számomra asztaliban kuriózum, eddig csak régi notikban láttam ilyet, gondolom akkoriban még az Intel IGP-k nem voltak annyira népszerűek.

A SiS chipsettel kapcsolatban vannak jó élményeim. Nekem anno egy K7S6A alaplapban tett szolgálatot egy ilyen márkájú chipset, nem tudott sokat, de működött, s hát 12 évesen, első saját zsebpénzből vett gép alapjának tökéletes volt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) R̲e̲m̲ válasza lezso6 (#1) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

a shadereknél erősen fennakadtam :Y

(#3) lezso6 válasza R̲e̲m̲ (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Főleg, hogy nem használja semmi azokat a shadereket, mert a DX 8.0-nak nem felel meg a kártya. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) R̲e̲m̲ válasza lezso6 (#3) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

Én egy másik oldalrol közelítettem meg a dolgot, renderelésre használom a kártyáimat, és gyakran előfordul, hogy 6144 is nagyon kevésnek bizonyul :DDD Ehez képest mennyi az a 2 / 3. Aztán leesett, hogy akkoriban még nem ment gpu gyorsítással a dolog...

(#5) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Jó kis 2,0-es willmatem mai napig megvan :D Az első P4-eket azért egy jó kis Tua elpáholta,de ennyit simán megért.

(#6) Redneck


Redneck
veterán

Áááá, pont ilyen SP házban volt az Athlonos konfigom amivel anno betaláltalak. :C A Xeonos kalandok miatt meg ég a pofám, azóta nem volt időm videózni, de ígérem bepótolom.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.