Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) JColee


JColee
őstag

itt van egy újabb halom ingyenenergia.

(#102) #27483136


#27483136
törölt tag

Csalódtam: a 4utas SLI senkinek nem tűnt fel? Pont itt?
Hogy azt direkt nekem fogják legyártani?
Meg a meghívásra se reagált senki?
Csupa hitetlen.... :O

(#103) JColee válasza #27483136 (#102) üzenetére


JColee
őstag

4 utas alatt mit értesz? ha veszel két gtx 590et, azt is tudod slibe kötni. Az már 4 utas?

(#104) Mr X válasza JColee (#103) üzenetére


Mr X
veterán

4 utas, persze. Elmész a boltba a két kártyáért, aztán hazaviszed. Ez 2 út. Aztán otthon észreveszed, hogy az SLI híd kimaradt a pakkból, így vissza a boltba, ahol kapsz egyet. Innen haza, és meg is van a 4 út.

[ Szerkesztve ]

(#105) #27483136 válasza JColee (#103) üzenetére


#27483136
törölt tag

Akkor legyen 8

(#106) moha21 válasza Lenry (#100) üzenetére


moha21
addikt

Ja a teljesítmény feltranszformálódik. Fluxuskondenzátor helyett transzformátort.:-]

ELP:4 ways NV

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#107) moha21 válasza stephan.fe (#37) üzenetére


moha21
addikt

"a neve: inverter. Ez arra való, hogy az akkumulátorból felvehető energiát hálózati árammá alakítsuk."

Inverter szerinted csak 50Hz-es szinusz alakú jelet csinál? VAn ugye négyszögjel, fűrészfok miegymás inverter amit csak akarsz.+ a faszültség se kell 230 legyen attól még inverter.
Lásd inverteres hegesztő, ott AC/DC konverzió van vagy PC táp.

ÖÖÖ ismerősöm ebből írt szakdogát, napelemes rendszerhez invertert kellett tervezni vagy mi. ~10 kW-os rendszerhez hatalmas szobaméretű inverter, mondanom sem kell a félvezetőket is hűteni kell a napelemek hatásfokáról és áráról nem is beszélve..

Lényegében mit is írtál le? megnéztem az ingyenenergia.hu oldalt, hát LOL így ennyi.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#108) JColee válasza moha21 (#107) üzenetére


JColee
őstag

Nekem ingyenenergia.hu-ra semmi nem jön be. :(
Lehet, mert nincs is ilyen?

(#109) kjani18 válasza JColee (#108) üzenetére


kjani18
őstag

Ahogy ingyen ebéd nincs, ingyen energia sincs...
Felejtős a dolog.

Ja, és most kell csökkenteni az iskolakötelezettséget, hogy még sokkal több szerencsétlen legyen, aki az ilyen hülyeségeket beveszi!
Hajrá Magyarok!

[ Szerkesztve ]

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#110) moha21 válasza JColee (#108) üzenetére


moha21
addikt

ja csak arra az oldalra gondoltam amit linkeltél.:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#111) biker


biker
nagyúr

De most komolyan, senki nem gondolt még arra, hogy egy vitorlásban ventillátorral fújja a vitorlát, és menne a hajó?
na, ő most jutott el erre a szintre :):):)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#112) Z86 válasza kjani18 (#109) üzenetére


Z86
őstag

Na igen. Egyrészről vicces, hogy valaki ennyi sületlenséget ilyen meggyőződéssel képes hangoztatni, ugyanakkor fennáll a veszélye annak, hogy valaki elhiszi és fizet érte.

(#113) JColee válasza biker (#111) üzenetére


JColee
őstag

Én gondoltam, kb 10 évesen. :)
Aztán rá kellett jönnöm, hogy nem működhet a dolog. :O

(#114) dezz válasza JColee (#113) üzenetére


dezz
nagyúr

Talán ő is annyi... Először talán a korát kellett volna megkérdezni, vagy inkább rövid úton leírni, hogy trafó nem a teljesítményt növeli, hanem a feszültséget, miközben az áramerősség annyival kisebb lesz. De az oltogatás fontosabb volt... És még ő (stephan.fe) a troll... Az itt megszólaltak bizonyára 5 évesen is vágták az ohmtörvényt... (Mondom ezt úgy, hogy én ~10 évesen tudtam, de nem vertem a se...met a földhöz miatta.)

Tudjátok, van egy olyan mondás, hogy minél többet tudunk, annál inkább rájövünk, mennyi mindent nem tudunk még -- máris nem tűnik annyival többnek a tudásunk másokénál. Akkor persze hol marad a felsőbbrendűségtudat...

[ Szerkesztve ]

(#115) dezz válasza dezz (#114) üzenetére


dezz
nagyúr

("trafó nem a teljesítményt növeli, hanem a feszültséget" -> vagy persze az utóbbit is csökkenti [miközben az áramerősség nő].)

(#116) moha21 válasza dezz (#115) üzenetére


moha21
addikt

Itt csak az a szomorú, hogy sokan elhiszik amit a fénykapun olvasnak például vagy amit a videón látnak. És ők vakon hisznek benne és pénzt is adnak ezeknek az embereknek.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#117) thoger


thoger
csendes tag

Szerintem ti vagytok nagyon földhözragadtak.
"Ingyen-energia" bizony van, és szerintem pont az lenne a cink ha a mostani fejlettségünkkel nem tudnánk ezt megvalósítani.
Tessék: Egy bevizsgált és hitelesített magyar találmány
http://www.youtube.com/watch?v=quJbg9noIvU

És igen, itt már valaki belinkelte:
http://www.free-energy.hu/
Lehet olvasgatni, szűrni, átgondolni.

És akkor jön a nagy kérdés: "Hát akkor miért van a paksi atomerőmű, olaj, stb?"
Olvassatok már egy két "összeesküvés elméletet" könyörgöm, lehet nem ártana.(na ezért a mondatért már látom vérben forognak a szemek :)) )

(#118) Lauda válasza thoger (#117) üzenetére


Lauda
félisten

Azert egy fizika konyvet olvass majd el, aztan terjunk vissza az ingyenenergia kerdesre. ;)

(#119) danih válasza thoger (#117) üzenetére


danih
addikt

1:46-nál az ott Egely György? Mert ha igen, nekem ennyi elég is :)

[ Szerkesztve ]

(#120) Armahun válasza biker (#111) üzenetére


Armahun
addikt

Mythbusters megcsinálta, és működött :K .

Az már más kérdés, hogy 100 szor annyi energia kellett hogy megmozduljon mintha hátrafelé fújna :DDD , de az csak egy apró technológiai probléma :DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#121) danih válasza Armahun (#120) üzenetére


danih
addikt

Troll science :)

[ Szerkesztve ]

(#122) moha21 válasza danih (#121) üzenetére


moha21
addikt

Ehh ezek sírva röhögősek. Thx! :R

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#123) moha21


moha21
addikt

Egy újabb elhallgatott zseniális magyar találmány :C :C

Az öreg jól bírja azt a szúrólángot. :-]

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.