Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75) LeslieG Jr. válasza ollie (#73) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Én azt egy szóval sem mondtam hogy nincs hatással rájuk a sok szörnyű dolog. de ezt a szülő feladata hogy ezt megfelelően kontrolálja. Bár kétségtelen egyre nehezebb mert már a hiradó is teli van szörnyűbbnél szörnyűbb dolgokkal. :(

Azért az nem igaz, hogy a évtizedekkel ezelőtt nem igazán léteztek horrorfilmek. Akkor az akkori kor filmjei voltak. Emlékszem azért féltünk anno egy farkasemberes filmen. :DDD Akkor az nem volt paródia. Akkor azokat a filmeket kellett a szülönek "dugdosnia" hogy a gyerek meg ne nézze a VHS kazin. Ma ezek azok a játékok, filmek amik ma mennek a mai kor filmjei és játékai. El kell fogani és nem engedni a gyereket ilyen játékok elé ha még nincs kifejlődve a realitás érzéke, a megfelelő itélőképpesége. Tudjon különbésget tenni realitás és fikció között.

Amugy meg nem véletleül írják rá a +18-as korhatárt. Gyereknek nem kell ezeket nézni. Nem neki való. Majd mi felnőttek játszunk vele. :R

bartucc: Az igazat megvalva igazad van. Ma egyre realisztikusabbak a játékok. De ha tudsz a valóság és egy fikció között különbséget tenni akkor ez a kettő nem keveredik össze. Amint ez összekeveredik na ott már nagy baj van. A GTA után én valahogy nem éreztem, hogy elmenjek autót lopni vagy megverjem a járókelőket. ;)

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.