Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roli543


roli543
őstag

Öhm, a Samsung Galaxy Ace 4-ben kétmagos proci kapott helyet 512 mb rammal, az LTE verzió szintén kétmagos csak 1gb rammal. A tegnap bemutatott Ace Style LTE kapta meg a snapi 410-et de 4.3-as kijelzőn, akkor ez a telefon most mi? :DDD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#2) Napster82


Napster82
tag

:W Z3 vagy Z3 Compact mikor lesz adásban. Szerintem ezek közül bármelyikre nagyobb az érdeklődés, mint az Ace4 -re!

(#3) Legendd válasza Napster82 (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Nem értem miért kell ezen nyöszörögni állandóan, lesz, de van más is bőségesen, nyilván mindent meg kell írni. De hogy megnyugtassam a kis lelked, pénteken jön és jövő hétfőn fogunk is róla beszélni adásban. Amúgy meg számok alapján több Ace 4 fog valószínűleg fogyni, mint Z3 Compact, szóval a nagyobb érdeklődés is relatív dolog :)

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#4) Freiherr


Freiherr
őstag

Jónak tűnik 4 collon.Akksi mekkora?

XXX

(#5) kengyel


kengyel
nagyúr

Ha Samsung, számomra kihagyhatatlan :)

kengyel

(#6) Napster82 válasza Legendd (#3) üzenetére


Napster82
tag

Köszi. nem azért írtam, hogy felhúzd magad. Csak érdeklődtem és mivel ezt a két telo nem rég óta kapható és sokaknak segítene egy adás ha esetleg a Sony mellet döntenek. Köztük én is.

(#7) Legendd válasza Napster82 (#6) üzenetére


Legendd
senior tag

Oké, én is kíváncsi vagyok, mint mindegyik telefonra :) mára szerettük volna, de nem tudta küldeni még a Sony, ezért jön csak pénteken, és az Ace 4 is nagyon fontos termék, csak mondjuk nem Te választod. Hétfő lesz a Te és más Z3C-re kíváncsi emberke napja :)

Alea iacta est!

(#8) diabolika


diabolika
tag

Kiváncsi vagyok ezekre a 64bites procikra.

Tiszta hülye aki nem normális.

(#9) razzorr


razzorr
őstag

Vagy úgy is fogalmazhatunk,hogy a Samsung Ace nélkül nyomja ki a telefonjait :D

(#10) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Kiváncsi vagyok erre a 410-re, meg a fura elnevezésü termékre is. Amúgy ez az Adreno 306 mennyivel jobb, mint a 305?

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#11) Zophia válasza Legendd (#3) üzenetére


Zophia
csendes tag

szép jó estét:) elnézést,vitázni nem szeretnék:) de én úgy gondolom,egy z3c ütősebb,mint egy ace(100ik),nem véletlen,h mindenki azt várja:) legnagyobb konkurense az Iphone 6-nak,szóval ezért nem értem,miért csodálkoztok:) ebben a kategóriában az egyik legnagyobb durranás lehet,persze,h ezt akarja mindenki.üdv

(#12) bostone válasza Napster82 (#6) üzenetére


bostone
addikt

Minden igényt nem lehet kiszolgálni...

(#13) A 2. Vesztes válasza Legendd (#7) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Akkó hétfőn elgyön a az én napom, a dogday!!! :K Addig meg szappanozzuk magunkat.

Vuff, vufff, vuuuuufffffff!!!!!

Ui: És persze a te napod, 82-es!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#14) Napster82 válasza A 2. Vesztes (#13) üzenetére


Napster82
tag

:R

(#15) hekmi válasza Zophia (#11) üzenetére


hekmi
tag

Igen, főleg azok kíváncsiak a Z3C-re, akik 140-150ért keresnek telefont... :U Teljesen más a célközönsége a két készüléknek :)

(#16) ctvagyok válasza razzorr (#9) üzenetére


ctvagyok
őstag

Hahaha :DD ez jó volt. Arra énis kiváncsi leszek, hogy mennyi a különbség a 400 hoz képest. Bár Samsung alá kicsit kevés az 1GB ram, legalábbis nekem tuti. Ha 45 ezerért nyitna, akkor egész jó vétel is lehet akár.

[ Szerkesztve ]

(#17) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Láttam erről egy rövidke videót a minap, azon nagyon gyorsnak tűnt nekem. Kíváncsi vagyok milyen valójában.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#18) AS


AS
félisten

Ez nagyon gyors lesz ez a soc és kijelző felbontás durva lesz ....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) erahurka


erahurka
félisten

Érdekes hogy nem kapott ez is legalább 4,5"-os kijelzőt. A SOC valószínűleg elég lesz a felbontáshoz, korrekt telefonnak tűnik. Remélem nem szállnak el az árral.

(#20) student


student
őstag

nem értem hogy ez most melyik ace
de jónak tűník tudja valaki mennyibe kerül?
bár most nézem az a 217 ppi pixel elég gyatra de így legalább nem fog akadozni ;]

[ Szerkesztve ]

(#21) boncser


boncser
aktív tag

Csak azt nem értem miért írnak róla mindenhol mást. Itt azt hogy amoled 1gb ram 4 mag. samsung oldalán 1 gb ram dual core, tft. máshol 512 mb ram dual core tft.
most akkor mivan? :F

szerk: ja és az itt mellékelt képen is az van hogy dual-core, a leírásban meg 4 magos :(

[ Szerkesztve ]

(#22) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Majdnem sok ez a vas ehhez a telefonhoz :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) roli543 válasza student (#20) üzenetére


roli543
őstag

Ha ez az, amit láttam neten, akkor 80 körüli a nyitó ár.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#24) wortz


wortz
tag

Csak jutnánk már el odáig, hogy a 100 rugó alatt kicsi telókba is normális kamerát raknak. De manapság ami kicsi az = vacak. Pont volt a napokban egy kisebb vitám, a téma kapcsán. Névleg eléggé sérelmezem, hogy ebben az ársávban már 3-4 éve ugyan ez az 5MP-s kamera van. NULLA fejlődés. Míg a csúcskategóriában keményen lépkednek felfelé (8-13-16-20-40MP), addig itt ugyan az van 4 éve.
Amibe meg beletesznek 8MP-t, (lásd Moto G2014, M2) az meg barát nagy.

Akár jó teló is lehetnek ez, de ezzel a kamerával :( .
Arra kíváncsi leszek, hogy az 1GB RAM-ból mennyi marad szabadon. Örülnénk ha azt megmutatnátok, hogy mennyit emészt fel a Samu féle TW. THX IA!

[ Szerkesztve ]

(#25) Frank97


Frank97
csendes tag

Gyerekek a samsungnál szerintem már jó előre le vannak gyártva a telefonok 2-évre egyet le kapnak a polcról és bemutatják :C
Tényleg jobb lenne a Z3 compact al foglalkozni most már,hogy akinek be jövős a telefon az tudjon rendelni meg vásárolni.
Én személy szerint is arra várok,hogy meg rendelhessem. :F
De amíg a teszt nem jön róla addig nem rendelem.

Sony Xperia™ Z3 Compact,Samsung Galaxy S7

(#26) ctvagyok válasza wortz (#24) üzenetére


ctvagyok
őstag

Z1C már 100 alatt meglehet, ha bevállalós vagy. Bár nem a világ legjobb mobilos kamerája, de jobb mint a középkategória nagyrésze.

(#25) Frank97 Mert a neten nincs fenn sehol Z3 vagy Z3C teszt, meg 5 nap várakozásba tuti belehal aki most akar telefont venni :F

(#29) sutyi^ Azért nem qHD, mert most szórják ki a fel nem használt galaxy S1 kijelzőket ;]

[ Szerkesztve ]

(#27) Márko88 válasza Napster82 (#6) üzenetére


Márko88
aktív tag

Sony telefon mellett ki dönt mostanàban ? :/

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#28) diabolika


diabolika
tag

Most akkor ez melyik Ace?? Ace 4, Ace 4 LTE vagy Ace 4 LTE Style??? Nem ártana tisztázni!

Tiszta hülye aki nem normális.

(#29) sutyi^


sutyi^
senior tag

Ezért a pénzért egy qHD kijelző már beleférhetett volna...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#30) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Az biztos hogy villámgyors lesz! A Samsung már nem a réseket tömködi a telefonjaival, hanem már a cég kreálja a réseket és oda rakja a telefonjait. De lehet hogy szimplán unatkoznak és csak gyártanak, csak gyártanak........

Ez persze nem baj!

Vuff

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#31) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hardveresen rendben van, az ára dönti el, hogy megéri-e majd megvásárolni.

***

(#32) wortz válasza ctvagyok (#26) üzenetére


wortz
tag

Z1C nincs 100k alatt, csak szürkeimportos, sarokgaris vackok. Hivatalos Sony garival (amihez én ragaszkodom) 120-130K. Az csak olyan 40-50-el több, mint amit telóért adni akarok mostanában.

(#33) A 2. Vesztes válasza Márko88 (#27) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Off: Hát tudod! Lehet hogy én!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#34) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Kb Lg F60.

Off. Márko, nekem samsung nem jöhet szóba, ízlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#35) Bog válasza diabolika (#28) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Amit korábban Ace 4 néven már bemutattak, az végül nem Ace 4, hanem Trend 2.
Az Ace 4 LTE az nem lesz itthon, ami itthon lesz (és az adásban), azt te Ace 4 LTE Style néven ismered, de itthon (és Európában) ez csak simán Ace 4, lévén a többi, eddig felsorolt Ace 4 néven itt-ott látott termékek itthon hivatalosan nem lesznek.
Hogy adjunk a szarnak még egy pofont, van nálunk véletlenül egy olyan telefon is, aminek a dobozára az van írva, hogy Ace 4 DuoS, de ez sem nem LTE, sem nem Style, hanem az eredetileg bemutatott, viszonylag csirke Ace 4 kétsimes verziója, ami szintén nem lesz itthon, de ahol mégis lesz Európában, ott Galaxy S DuoS 3 a hivatalos neve.

Ugye milyen roppant egyszerű? :O

Röviden és tömören: amit ma bemutatunk, az az Ace 4 LTE Style, ami itthon sima Ace 4 néven kerül a szolgáltatókhoz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#36) Márko88 válasza A 2. Vesztes (#33) üzenetére


Márko88
aktív tag

:) Meglàtjuk, lehet komoly lesz.. Csak a buggos menü, lefagyàsok..optika meleg ne hasznàld a kameràt.. Lehet ezeket kiküszöbölték màr a Z3C-nél.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#37) Márko88 válasza Tidzsimon (#34) üzenetére


Márko88
aktív tag

Ez így van ;)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#38) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

És most ezennel hivatalosan, egyszer s mindenkorra: Z3C teszt és adás is lesz, de még nem kaptunk tesztkészüléket. Pénteken jön, hétfőn adás. És nem, nincs ráhatásunk arra túlzottan, hogy mikor és mi érkezik.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#39) AS válasza Bog (#35) üzenetére


AS
félisten

Jó kis story :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) ollie válasza Bog (#35) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ki a gyilkos? :P

***

(#41) diabolika válasza Bog (#35) üzenetére


diabolika
tag

Köszi! Még 3-szor átolvasom és akkor majd talán megértem. :D :D :D

Tiszta hülye aki nem normális.

(#42) A 2. Vesztes válasza diabolika (#41) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Miután megértetted, kérlek röviden írd le nekünk is, akik negyedjére sem tudtuk végigkövetni!!! :D

Köszike!

Vuff

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#43) diabolika válasza A 2. Vesztes (#42) üzenetére


diabolika
tag

A lényeg az, hogy ma egy Samsung készüléket láthatunk! :DDD

Tiszta hülye aki nem normális.

(#44) balintkalman


balintkalman
csendes tag

kamera terén hogy teljesít? :D

Sony Xperia SP 4.3

(#45) A 2. Vesztes válasza diabolika (#43) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

:C

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#46) Crydan


Crydan
senior tag

Kép és Hang OK! :D

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#47) cspisti


cspisti
tag

kép, hang ok!! :K

(#48) Garada


Garada
őstag

Kép,hang ok! :D

(#49) norbert1998


norbert1998
veterán

szia

kép hang oké! :)

ez a konkrét típus még ace-szerű választásnak tűnik? amiket olvastam róla az nem éppen ezt támasztja alá :N

csocsesz (52) : Igaz, milyen elegáns vagy, Legend :K

[ Szerkesztve ]

(#50) balintkalman


balintkalman
csendes tag

minden oké :D

Sony Xperia SP 4.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.