Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) fatal`


fatal`
titán

Bocha :DDD

(#152) dokee78


dokee78
félisten

idén lesz még irásos cikk?

Bog favorit ne menjen.

[ Szerkesztve ]

(#153) opera11


opera11
tag

Kind menjen :D

Vicces aláírás helye

(#154) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Jó adás volt, tetszett :)

Szobát meg foglalok is a 2 napos MM-re :))

Everybody lies.

(#155) maláj


maláj
őstag

Bocha viszlát :DDD

(#156) lac0211


lac0211
tag

menjen Bocha :DDD

LG Arena KM900 -> Samsung Galaxy Ace -> Sony Ericsson Xperia Mini -> Samsung Galaxy S III Mini -> Samsung Galaxy S4 Mini

(#158) kmisi99


kmisi99
addikt

A bada2 hagyja el a szobát most.

(#159) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Bocha ott az utca ajtó! :DDD :DDD

All→M8

(#161) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Köszönjük mind az 51 adást, szevasztok! :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#162) szabikaa14


szabikaa14
tag

Szevasztok.
BÚÉK!

Tudom, hogy sokan nem olvassák el mások aláírását, de aki ezt most megteszi, annak üzenem, hogy jó fórumozást!

(#163) maláj


maláj
őstag

szevasztok :)

(#164) kolosanyi


kolosanyi
veterán

F*ck! Ne kezdj el whiskeyzni adás alatt, ha látni is akarod. Most jöttünk rá, hogy nem figyeltünk egész végig... :DD Na majd a felvétel. Amúgy milyen a cucc?

(#165) gybazsi


gybazsi
senior tag

Szevasztok.
Azért nem semmi adás volt ez a mai. :C

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#166) csabi94


csabi94
őstag

Nagy adás volt, jókat röhögtem. :DDD
B.U.É.K. Mindenkinek! :R

(#167) Enjoy


Enjoy
addikt

Azért az elején Bog-Bocha oltogatás párbaj nem volt semmi. :D
Kind meg köztük szakadt.. :D

► més que un club ◄

(#168) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Felraktam az adást, szerintem még mi is visszanézzük. :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#169) Barthezz2 válasza Bog (#168) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Szilveszter este adhatnátok egy kabarét az "év poénjai" címmel :D Mint ahogy a egy nevet mondok, másikat írok alá eset volt :DDD

Everybody lies.

(#170) Enjoy válasza Bog (#168) üzenetére


Enjoy
addikt

Szerintem bőven elég, ha 8. perc elejére tekertek...
Az valami fenomenális :DDD
Kind aka Lucky Luck meg nem mer beleszólni, s inkább szakadva, különösebb indok nélkül nyomogatja szerencsétlen Wave 3-at :DDD

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#171) gabor72


gabor72
aktív tag

Ennek a telónak is olyan gyalázatos az email kezelése mint a Wave I-nek?

(#172) leslieke válasza Evil Snowman (#26) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálunk a cégnél Novell Gruopwise van, azzal ez szerintem nem tesztelhető. Bocs, így sajnos nem tudok segíteni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#173) leslieke válasza Paca2 (#27) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:D Így van, direkt nem válaszolunk.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#174) Bobó_20


Bobó_20
aktív tag

Lassan másfél éve vagyok wave1 tulaj, de nem látok semmi előrelépést az enyémhez képest... Szépnek valóban szép...but i won't shit bricks...
Mellesleg, BUKI firm van a wave I-men (2.0) ugyanilyen sebességet produkál, mint ez a "csoda", ugyanez a firmware elérhető az enyémre is, persze nem hivatalosan.
Kiadnak bétával egy telefont több mint 80k-ért? Most kéne hanyatt esni, a 4"-os kijelzőtől és az unibody háztól? Szánalmas a samsung mást nem tudok mondani (értem arra, hogy odázza a 2.0-t csakhogy ebből a "csodafon"-ból el tudjon adni vállalható mennyiséget)...
Láttátok a skacok is milyen komolyan vették a telefont és a rendszert is...mondjuk többet nem is érdemel a bada és a samu se...
Az adás tetszett btw :C

(#175) FET-MEN válasza HpeterX (#136) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1. az egy jó gép :C :Y

Iphone 7

(#176) petipetya válasza Crydan (#160) üzenetére


petipetya
nagyúr

Max. egy tetsziket érdemelhetne a fémház miatt.

"nincs rá lezsóidő"

(#177) leslieke válasza Bobó_20 (#174) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kiadnak bétával egy telefont több mint 80k-ért?

Nem, nem bétával adták ki! A Wave 1-re béta S8500KK5 vagy béta S8500KK7 telepíthető nem hivatalosan!A Wave 3 S8600KK5-el jelent meg!! Illetve még kellene ide a régiókód is, ami azt hivatott jelölni, hogy melyik verzió hová készült és milyen nyelveket tartalmaz. A régiókód 2 betűből áll és rögtön a telefon típusa után szerepel.
A vastagbetűs rész a különbség, mivel a firmware verziószámából az utolsó 3 karakter jelenti azt, hogy mikor készült a firmware!! Az eleje viszont azt jelenti, hogy melyik fw melyik telefonra készült. A fejlesztési állapot ebből nem derül ki.
Bővebben: Mi micsoda a firmware megnevezésében?

A KK verzió 2011. novemberi, az 5 és a 7 az adott hónapon belüli verziószámot jelöli.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#178) F-ECT$ válasza Bog (#168) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem megáll 16:50 körül.

Dive ever, work never.

(#179) HZoli87 válasza F-ECT$ (#178) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam is.

(#180) gzbotii válasza HZoli87 (#179) üzenetére


gzbotii
veterán

nallam is :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#181) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

13:36-ig csak az ökörködés, telóról semmi, aztán meg a videó nem megy tovább. nem jól van ez így :O
vlki szétszedhetné/utánanézhetne hogy azért írják rá h gps mert senki se ért hozzá vagy tényleg nem glonassal jött, mint ahogy eredetileg ígérték...

(#182) Barthezz2 válasza F-ECT$ (#178) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Várj ott egy kicsit, vagy tekerj bele(ha látszólag nem ott a vége), aztán azt hiszem 18 körül ugrik egyet, és kezd egy ~20 perces részt(mintha másik videó lenne), és az már a végéig megy. Legalább is nálam így ok.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#183) jacis válasza GeoJoe (#181) üzenetére


jacis
nagyúr

Jó volt ez a műsor nem lehet egy szavunk sem :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#184) Evil Snowman válasza leslieke (#172) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Kein problem. :DDD
Akkor én leszek az első, aki élesben teszteli a Microsoft Exchange kezelést. Remélem jobb lesz mint a bada 1.2-őn. :))
Majd megírom a tapasztalataimat. :)

(#185) Bobó_20 válasza leslieke (#177) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

Öhm, ezt tudom...de te elhiszed, hogy a tiéd nem béta? Miben különbözik az S8500 ill. S8600 firmje? Konkrétan? Akkor mitől végleges a W3-é és mitől béta a W1-é? Mondjuk egy KK5-ös firm esetében? Őszintén kíváncsi vagyok, mert neked van mindkét tárcsából ha jól tudom. ;)
Ezt nem személyeskedésnek szánom ez csak magánvélemény:
Ha nem különbözik (már pedig a PSH-s S8500MBUKI1-től sem különbözik egyáltalán teljesítményben és kinézetben sem) akkor miért forgalmazzák a W3-at 2.0-val? Ja, hogy fogyjon és még több pénzt lehessen invesztálni a badába, a régi ígéretek meg le vannak sajnálva. A W1 és W2 tulajok közül a kutya se venne W3-at, ha lenne normális 2.0 mindre.
Igaz, hogy a W3 2.0-ja is erősen béta illatú számomra, de nem szeret minden júzer romot haxolni => megveszem a W3-at mert azon 2.0 van. Na ez az undorító húzás a samutól...

És hogy őszinte legyek: én sajnálnék kiadni egy másféle fémházért, egy picivel nagyobb kijelzőért és több ROM-ért (ami a mem. elfogyást hivatott kiiktatni => optimalizálás??? LOL) 50-55 ezret, ha levonjuk a szintén értéktartó W1 árát az összegből...

Kérdés: mennyiért megy majd szerintetek a W3 ha kiadják a korábbi hullámokra a 2.0-t? 50k? Máris buktak a hűséges vásárlók 30 ezret...

Bocsi ha hosszú voltam, de ne gondolja a bada-ban ismeretlen júzer, hogy a W3 hejjdehajj jó vétel...

(#186) Inarus


Inarus
addikt

Látom, hoztátok a formátokat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#187) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Best MATV ever ? :D

(#188) leslieke válasza Bobó_20 (#185) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Abból gondolom, hogy nem béta fw van a W3-on, hogy a Wave 3 esetében nincs fagyás, akadozás, véletlen újraindulás, illetve egyéb, a korábban felsorolt béta 2.0-ás hibák.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#189) leslieke válasza Evil Snowman (#184) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem tetszik a 2.0, az S8500 topikjában írtam róla néhány rövidebb véleményt. Összeszedem és elküldöm PÜ-ben.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#190) andoneboy válasza leslieke (#189) üzenetére


andoneboy
tag

Nekem is elküldenéd légyszíves? :)

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#191) leslieke válasza andoneboy (#190) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ment PÜ.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#192) andoneboy válasza leslieke (#191) üzenetére


andoneboy
tag

Köszönöm szépen! :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#193) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Nem értem, ez a telefon külsőleg magasan kiemelkedik a többi közül, de valahogy a Bada még mindig nem fog meg. Kár érte :(

(#194) leslieke válasza Zamasun (#193) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig jó a Bada, de ROM cserélgetőknek és programmániásoknak nem való, illetve számukra valóban csalódást okoz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#195) Evil Snowman válasza leslieke (#189) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Köszi!
Válaszoltam. :))

(#196) F-ECT$ válasza Barthezz2 (#182) üzenetére


F-ECT$
titán

Pont 16:46-nál megáll, hiába tekerem 18:00-ig, vagy 18:48-ig nem megy tovább, mit rontok el :F

Dive ever, work never.

(#197) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#196) üzenetére


F-ECT$
titán

Na 6 perc várakozás után csak jó lett :K

Dive ever, work never.

(#198) sanzi89


sanzi89
addikt

Ismét jó kis adás volt, a szakmai részt pedig megtudjuk a cikkből. :D

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#199) energy_


energy_
senior tag

eddig ez volt a legjobb adás :C

(#200) Gusztáv


Gusztáv
addikt

A Bada nem hardcore okostelefon felhasználóknak való. Hanem olyan embereknek, akik megelégednének egy tisztességesen megépített, aránylag jó kamerával rendelkező feature phone-al. Csakhogy ilyet már egy jó ideje nem gyártanak. Aki elsődlegesen telefonnak használja a készülékét, annak jó választás. Mondjuk egy normális Facebook app-ot azért illene összehozni.

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.