Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#185) Bobó_20 válasza leslieke (#177) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

Öhm, ezt tudom...de te elhiszed, hogy a tiéd nem béta? Miben különbözik az S8500 ill. S8600 firmje? Konkrétan? Akkor mitől végleges a W3-é és mitől béta a W1-é? Mondjuk egy KK5-ös firm esetében? Őszintén kíváncsi vagyok, mert neked van mindkét tárcsából ha jól tudom. ;)
Ezt nem személyeskedésnek szánom ez csak magánvélemény:
Ha nem különbözik (már pedig a PSH-s S8500MBUKI1-től sem különbözik egyáltalán teljesítményben és kinézetben sem) akkor miért forgalmazzák a W3-at 2.0-val? Ja, hogy fogyjon és még több pénzt lehessen invesztálni a badába, a régi ígéretek meg le vannak sajnálva. A W1 és W2 tulajok közül a kutya se venne W3-at, ha lenne normális 2.0 mindre.
Igaz, hogy a W3 2.0-ja is erősen béta illatú számomra, de nem szeret minden júzer romot haxolni => megveszem a W3-at mert azon 2.0 van. Na ez az undorító húzás a samutól...

És hogy őszinte legyek: én sajnálnék kiadni egy másféle fémházért, egy picivel nagyobb kijelzőért és több ROM-ért (ami a mem. elfogyást hivatott kiiktatni => optimalizálás??? LOL) 50-55 ezret, ha levonjuk a szintén értéktartó W1 árát az összegből...

Kérdés: mennyiért megy majd szerintetek a W3 ha kiadják a korábbi hullámokra a 2.0-t? 50k? Máris buktak a hűséges vásárlók 30 ezret...

Bocsi ha hosszú voltam, de ne gondolja a bada-ban ismeretlen júzer, hogy a W3 hejjdehajj jó vétel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.