Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) DeFranco válasza Mister_X (#50) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Még elég új a gép, pár hónapja vettük. Akkor Finish Quantumot (mosószer só öblítő meg valami külön glanc is van benne) vettünk bele, az elméletileg a maximum, hogy lássuk, mire képes. Ha elfogy, akkor mindig megyünk egyet lejjebb, addig amíg a mosogatási minőség megmarad a Quantum szintjén.

Az első adag, a FQ most fogyott el, így most külön sóval és külön öblítővel sima Finisht használunk. Marha olcsón jutottunk hozzá, akcióban volt 2500 100+ tabletta, az elég egy fél évig. A következő szerintem a DM saját márkás cucca lesz.

[ Szerkesztve ]

(#52) Huma válasza DeFranco (#32) üzenetére


Huma
addikt

Nem szeretem a sört.
Meg féltem, hogy ha megláttok akkor addig üttök míg király nem leszek. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#53) DeFranco válasza Huma (#52) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Fenéket, be voltál rezelve...

1001 pia volt még a helyen, ihattál volna alkoholmentes almafröccsöt is.

(#54) sztanozs válasza Mister_X (#50) üzenetére


sztanozs
veterán

Finish. Nagymutertól kaptunk nemrég egy majdnem tele 100-as dobozt - vagy 10 éves is lehet - mert ő utálja a mosogatógépet, és mivel nem is használta tönkre is ment neki jól :DDD

Tényleg, nem kell valakinek egy ~10 éves javítandó (szerintem a csövek rohadtak itt-ott szét már benne - de a waterstop pl. még kifogástalanul működik) 45 cm széles Bosch mosogatógép? :D

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#55) Dany007


Dany007
veterán

Szeretnék képeket látni. Addig nem olvasok el semmit se! :P
Balatoni nyaralás már senkinél se jáccik? Csak mert az közelebb lenne nekem is.

(#56) DeFranco válasza Dany007 (#55) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szegények vagyunk, nem fussa Balatonra. :O

@Huma: duma

[ Szerkesztve ]

(#57) Huma válasza DeFranco (#53) üzenetére


Huma
addikt

Hogy néztem volna ki egy sörözésen sör nélkül? Nem akartam különcködni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#58) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

akkor legkozelebb garboban megyek, kocosan, csipasan, szakadt, kinyult macinaciban... az gatlasosabb? :DDD

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#59) DeFranco válasza hengerPHanda (#58) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Te abban is gátlástalanul néznél ki... ;)

@Mister_X: idén már voltunk egy hetet Siófokon. :)

[ Szerkesztve ]

(#60) Mister_X válasza DeFranco (#56) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De mosogatógépre igen ;] Mi sima Finish tablettát használunk jó az.

@Dany007: a képekre csak mi vagyunk jogosultak :P Aki akarja, az a róla készültet megoszthatja. Volt aki jött vidékről, tehát nem voltlehetetlen akció :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#61) Mister_X válasza hengerPHanda (#58) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem feltétlenül kinézetre értettem, hanem arra, hogy lehetett veled bármiről dumálni :) Meg ahogy a "zöldfejűvel" szívtátok egymás vérét... :D

@Huma: én sem ittam sört.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#62) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Én is remélem, hogy máskor is lesz:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#63) Huma válasza Mister_X (#61) üzenetére


Huma
addikt

Az te vagy. Én szeretem magam tartani a szabályokhoz. Sörözés=sör.

(#56) DeFranco:
Dehogy duma. Ha legközelebb rendeztek egy PH! kakaózást, azon részt veszek. :K

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#64) DeFranco válasza Huma (#63) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Meglátjuk... meglátjuk...

(#65) Mister_X válasza DeFranco (#64) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Papírkutya ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66) Huma válasza Mister_X (#65) üzenetére


Huma
addikt

Szerénység és az alázat. Ezek a mozgatórugói az ott nemlétemnek. ;)

Tudok egy fain kalandparkot Gödön. A fákon lehet ugrabugrálni. Drótkötelek vannak kifeszítve, ha leesel megtart a heveder. Ha többen megyünk, biztos kapunk csoportos kedvezményt. Szerintem a sok eltunyult kockának jót tenne egy ilyen felfrissülés.
Vagy benevezhetnénk a következő MATT-ra is. ;)

Más szóval választhatnánk aktív kikapcsolódást is.
Akár számháborúzni vagy lézerharcolni is elmehetnénk.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#67) ABE válasza Huma (#66) üzenetére


ABE
őstag

Milyen jó ötlet! Annyi ideje el akartam már menni számháborúzni, közben pedig lézerrel miszlikre aprítani azokat, akik ugrabugra közben kilötykölik a sörüket.

[ Szerkesztve ]

(#68) DeFranco válasza ABE (#67) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Egyébként egy laser tag partyra el lehetne menni. Eléggé geek dolog hozzánk, marha jó buli, tiszta IRL kóródutyi modemvállfa és le is fáraszt rendesen.

Nem is észvesztően drága, a Duna Plaza-hoz közel tudok egy pályát.

Ott volt a legénybúcsúm, oda vittek el (meg aztán inni, de az a rész már vállalhatatlan, ne is kérjétek, nem mesélem el).

@ABE: schade... sajnálom. Később már terhelhető lesz? Ezt lehet télen is játszani, fedett a pálya.

[ Szerkesztve ]

(#69) ABE válasza DeFranco (#68) üzenetére


ABE
őstag

Sajnos nekem az ilyen ugra-bugra dolgok kiesnek, amíg nem műttetem meg a térdemet. :(

(#70) DeFranco válasza ABE (#69) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, hogy még nincs megműtve. Bocs, rosszul látok. :) Akkor ez sajnos hosszabb távon halasztódik nálad :(

(#71) Huma válasza ABE (#69) üzenetére


Huma
addikt

Akkor te majd kempelsz.
Problem solved. :DDD

Na, ha lesz ilyen lézerharc arra kisdobos becsületszavamat adom, hogy elmegyek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#72) ABE válasza DeFranco (#70) üzenetére


ABE
őstag

Még nincs kitűzve a műtét időpontja, de idén szeretnék túlesni rajta (illetve nem szeretnék, de kell). Műtéttől számítva 1 hónap rehab, aztán még egy jó idő, mire megerősödik rendesen a térd. :O Utána már remélhetőleg rendben lesz, mert volt már egy ilyen mókám régen...

[ Szerkesztve ]

(#73) Varoz


Varoz
őstag

Erre válasz.

^^ :))

Az igazolványom megvan, őrzöm a pénztárcámban. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#74) DeFranco válasza Varoz (#73) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Fogadjunk ezzel csajozol...

(#75) ABE válasza Varoz (#73) üzenetére


ABE
őstag

turkaboy :D

(#76) Varoz válasza DeFranco (#74) üzenetére


Varoz
őstag

Ezek után, simán. :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#77) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Na felébredtem én is, csak azt tudom mondani amit a többiek, hogy fasza volt az este, még több ilyet. :D Jó volt hogy ennyien voltunk, szerencsére mindenkivel tudtam beszélgetni egy keveset, remélem a következő hasonló eseményen is összefutunk. :)

Wyll a profilképemet majd igyekszem lefényképezni és elküldeni, de csak az x8-al tudom, szal ne várj sokat. :D

Lumia 520

(#78) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Fiuk, fiuk... kicsit nem figyelek, elkanaszodtok... XD

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#79) Varoz


Varoz
őstag

Ha nem sürgős az igazolványom, akkor majd otthon beszkennelem. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#80) ABE válasza hengerPHanda (#78) üzenetére


ABE
őstag

Varoz

Igazad van, ez így nem elég burzsuj. :(

Na, javítom, ez már talán az uraknak is megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#81) Varoz válasza ABE (#80) üzenetére


Varoz
őstag

Ez nem jó. :N Nem Bosch. :DD :DDD

Ez már inkább.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#82) Varoz válasza ABE (#80) üzenetére


Varoz
őstag

Na a javított verzió már jó. :D
Na, cserébe beletúrhatsz a hajamba. :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#83) ABE válasza Varoz (#82) üzenetére


ABE
őstag

Fúúú, ne is mondd, ha csak rágondolok a hajadra, libabőrös leszek, és dús hajszálaid siklása jut eszembe az ujjaim között.

Mister_X

Arról maradtál le, mi nem sok embernek adatik meg: dús hajban turkálás, férfi szerelem módra...

[ Szerkesztve ]

(#84) Mister_X válasza ABE (#83) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hű, mikről maradhattam le :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85) Varoz válasza Mister_X (#84) üzenetére


Varoz
őstag

Látod, látod. Kellett neked hamar lelépned. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#86) ABE válasza Varoz (#85) üzenetére


ABE
őstag

Sietnie kellett haza, hogy még lássa a TV macit. :D

De nem Ábrahám, te nyomi! :D

[ Szerkesztve ]

(#87) Mister_X válasza Varoz (#85) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Muszáj volt :(((

@Ábrahám, a TV macit lelőtték, mert köpött :D

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#88) Varoz válasza ABE (#86) üzenetére


Varoz
őstag

De ez nem tudom honnan vette az Ábrahámot. :DD :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#89) sztanozs válasza ABE (#80) üzenetére


sztanozs
veterán

Ilyen burzsuj boschogatógépünk van - csak fehérben...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#90) Varoz


Varoz
őstag

Egy ilyen hűtővel lehetek én is burzsuj? :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#91) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv,

Nekem most sikerült felkelni egy órája :) Sajnos ugye 10 körül én dobbantottam egyet, így is elkéstem a másik szervezésemből, remélem legközelebb lesz annyi eszem, hogy nem felejtem el, hogy mikor mi van, és nem rakom őket egymásra.

De csak azt tudom mondani, amit még az éjjel, faszányos találka volt, jók voltak az figurák, és külön köszönet Wyll mesternek az arcokért, lehet, hogy be kéne ígérnem egy sört - de csak ha megvolt a dialógus Kamillával :D Örülök, hogy jól sikerült, és tényleg bízom benne, hogy lesz még egy ilyen augusztusban. Ahogy DeFranco is írta, nem volt meg mindenki mindenkinek :DDD Széles volt az asztal, rövid az idő, hát na :)

Nekem az est további részében bebizonyosodott, hogy a biztiőr tényleg egy külön állatfaj. Volt egy kisebb incidensem egy benti kötözködős csapattal, és én húztam a rövidebbet - a boyok engem találtak meg. Értelmi szintjük sajnos nem áll azon a szinten, ami a párbeszéd lebonyolításához szükséges, így csak fizikai kontaktussal lehet velük kommunikálni, ennek van szolidabb és durvább formája. De happy end, nem lettek meggyalázva, ahogy mi/én sem, tető továbbra is jó hely, csak sok köcsög van és kevés a biztonsági szervezet.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#92) Varoz válasza hoffman_ (#91) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem meg legközelebb valami kerek asztal kéne, ott kellően körül üljük egymást. :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#93) Mister_X válasza Varoz (#88) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az Abe alapesetben az Abraham (magyarul Ábrahám) becézése :D

@hoffman_: Ezért nem járok olyan helyekre ahol sok a kötözködő hülyegyerek. Köv alkalomkor kerekasztal kellene :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#94) hengerPHanda válasza Varoz (#92) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Persze... és vigyünk rekettyést is, nem? :DDD

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#95) ABE válasza Mister_X (#93) üzenetére


ABE
őstag

Ne aggodj, majd valaki elmagyarazza, vagy gondolkodj alternativan. :D

(#96) Varoz válasza hengerPHanda (#94) üzenetére


Varoz
őstag

Meg Artúr királyt. :DD :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#97) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Kerekasztalt támogatom, rekettyésnek jó a füge :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#98) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Egyébként közvetlenül a pult előtt volt egy asztal, ami körbe volt pakolva rendes, háttámlás padokkal.

(#99) Mister_X válasza DeFranco (#98) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Legközelebb oda kell szólni, hogy foglalják le.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#100) DeFranco válasza Mister_X (#99) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Valami polaroidos agyagedény leszólta az ötletemet, hogy foglaljunk asztalt, mert hogy csütörtök, meg hat óra...

Énszótam most mondom, énszótam...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.