Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát akkor ez sem lesz nagyobb, meg másabb.. :(

Everybody lies.

(#3) r3dsnake válasza Barthezz2 (#1) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ne is legyen.

(#5) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

hatalmas, érdekes változások.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#6) Rolly


Rolly
veterán

Keresd meg az 5 különbséget a két képen :D játékunkat látták :D

[ Szerkesztve ]

(#7) BDave


BDave
őstag

"menü gombba integrált 2D ujjlenyomat-olvasó" Na ez tetszik! De kicsit kételkedek abban, hogy ez bekerül a telefonba. Ha igen, akkor az eléggé "innovatív", legalábbis okostelefonban még nem volt ilyen.

(#8) Blyan válasza Barthezz2 (#1) üzenetére


Blyan
félisten

Haha :D Ne is legyen. Jövőre igy sem nagyon lehet megúszni majd...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) Cilindrik válasza Balu12 (#4) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Akik nem szeretik a tepsiket, azoknak nyugtatólag hat ez a hík.
Akik meg szeretik azok idén sem vesznek ájfónt :DD

(#10) Peterson_


Peterson_
addikt

Ez tényleg csak nyúlik...

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#11) Totheground


Totheground
addikt

A 3G - 3GS és a 4 - 4S után gondolom nagyon meglepő. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#12) Remus389


Remus389
veterán

ennyi erővel nem is kéne kihozni, hanem tovább kéne gyártani az i5-ot

na mindegy biztos így a legnagyobb a profit, ha ugyanazt kicsit finomitjak

pedig jó lenne valami revolutionary

ez az iphone 5, "B" verziója kábé

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát külső változtatások nem lesznek, ahogy az várható is az eddigi trendnek megfelelően.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) r3dsnake válasza Balu12 (#4) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Már ez is a használható méret határán van.

(#15) sanyijedi válasza Remus389 (#12) üzenetére


sanyijedi
őstag

mint már sokan leírták:

mivel csak "S" ezért nagy újítás nem várható..
valószínűleg majd 4-ről, 4S-ről váltanak.. persze lesznek 5-ről is tulajdonosok X%-a.. de valószínűleg csak pár apró újdonságot hoz..

miért kell minden iphone hírnél felhozni a revolution-t?! :S nem lesz.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#16) Remus389 válasza sanyijedi (#15) üzenetére


Remus389
veterán

annyit esetleg csinalhattak volna, hogy keskenyebbe teszik a kijelző körüli keretet

akkor azt mondom oké

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#17) AMD Power


AMD Power
titán

Egyre több infó szivárog ki róla. Őszre remélem megjön hozzánk , és meghozza majd a forgalmat. ;]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18) Xero


Xero
nagyúr

Én annak örülök, hogy még nem mennek bele a kijelző számháborúba annyira. Az 5 méretével sem vagyok annyira kibékülve, de még el tudom talán fogadni. Így nyugodtan tudom cserélni még a 4S-t ősszel.

(#19) Segal


Segal
veterán

Ez már olyan mint az Intel Tick-Tock fejlesztése. Egyik évben komolyabb előrelépés másik évben finomhangolás...
Persze nekem aztán annyiból mindegy hogy ugysem vennék i cuccot de annyiból azért nem hogy a szeretett androidom is lassabban kisebb mértékben frissül mióta az Apple elkezdte elveszteni a fonalat... :(
Reméljük hogy újra magukra találnak és húzzák egymást a minél több és jobb fejlesztéseikkel :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#20) Cyberpunk válasza Xero (#18) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szép kis flat dizájnnal jön majd. ;] :)) Az azért annyira nem cool.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) sanyijedi válasza Remus389 (#16) üzenetére


sanyijedi
őstag

tény persze!

meg hozhatnak full hd kijelzőt, jobb kamerát, alul felül keskenyebb keretet..
majd szépen lassan.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#22) razzorr


razzorr
őstag

Újjlenyomat olvasó...hahaha...ez kell a népnek, ez tényleg egy forradalmi újítás :-) Szvsz annyira felesleges mint egy kenyérpirítóba wifit tenni.

(#23) Remus389 válasza Remus389 (#16) üzenetére


Remus389
veterán

tényleg egy jó dizájn az i5, és elhiszem hogy nehéz fejleszteni, de pl a kijelző körüli kereten lehet

a kameran is, az sgs4 már jobb képeket csinál, bele lehet tenni azt a kamerát (egyébként Sony )

hát processzor olyan mint s***nak adni egy pofont, így is gyors, sőt fragmentalodna

a kijelző felbontasan is nehéz, mert akkor megint negyszerezni kéne, az meg túlzás, illetve sok értelme nincs

szóval nehéz rajta mit fejleszteni ez tény

akkor is csalódás

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24) Cyberpunk válasza sanyijedi (#21) üzenetére


Cyberpunk
félisten

FHD-nak nem sok értelme lenne 4"-on.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Napi iPhone hír, már majdnem el is felejtettem mi hiányzik az életemből :D...

Édes mindegy hogy mennyivel változik, ezt is vinni fogják mint a cukrot.Aláírom változik (ez ugye főleg a belső komponensekre vonatkozik), de nem drasztikusan, hanem mindig apró lépésenként..ami sokakban már rég kivágat a biztosítékot...kíváncsi vagyok mi lesz az 5s-ben a Revolutionary...remélem még egyszer feltalálják a retina felbontást :D... ;]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#26) VD válasza BDave (#7) üzenetére


VD
őstag

Azt azért nem mondanám ,hogy nem volt, csak az ismertebbek: HTC Sedna 2008, Motorola Atrix 2011
Csak a kutya sem használta! Pedig az Atrix-é még baromi jó kialakitású is volt!

(#27) Pete55555


Pete55555
addikt

Jó ez így, a felső képernyőkép meg bejövős.

...Szeretem leracsniztatni...

(#28) Tibee86 válasza Remus389 (#23) üzenetére


Tibee86
veterán

Neked melyik iPhone nem az volt? :D
Ezt a keret körüli fétisedet nem értem. Oké, az S4-nél keskenyebb a keret, mint az S3-nál, de a kijelző mérete is növekedett ott (szokás szerint..). Ha az 5S-ben nem akarnak kijelzőt növelni, akkor a keretet hogyan, mint csökkentsék? Az i5 így is már egy távirányítóra hajaz, nemhogy még keskenyebb kerettel.
Kameráról nem tudni semmit, de nem félek, hogy bármiben is rosszabb lesz, mint az S4.( persze a számháborút biztos a Samsung fogja megnyerni, abban mindig jók: kijelzőméret, megapixel, processzormag)

[ Szerkesztve ]

(#29) Robertoq válasza sanyijedi (#21) üzenetére


Robertoq
őstag

Épp az a baj, hogy lassan, a konkurencia meg elhúz mellettük.

(#30) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Ugyanezeket a fotókat nyugodtan le lehet hozni majd a 6, a 6S, meg a 7 megjelenése előtt is, mint a leendő telefon előlapja ;] Hú de mennék oda dolgozni formatervezőnek, nem sok dolguk lehet...

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#31) Totheground válasza razzorr (#22) üzenetére


Totheground
addikt

"Újjlenyomat olvasó...hahaha...ez kell a népnek, ez tényleg egy forradalmi újítás"
Magántelefonra nem kell, de én örülnék neki, ha nem mindig a jó kis hosszú jelszóval kellene unlockolni, amit a céges security profile ráerőltet az emberre.

"akkor is csalódás"

Ember, B+, még be sem jelentették...

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#32) Blyan válasza Tomy Yayo (#30) üzenetére


Blyan
félisten

Inkább menj a Samsunghoz, ott éjt-nappallá téve fossák az új dizájnt! :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33) sanyijedi válasza Cyberpunk (#24) üzenetére


sanyijedi
őstag

nincs sok értelme, de még is csak fejlesztés.. valami kell.. a tizen X megapixeleknek sincs sok értelme ilyen optikával de akkor is legalább eladható "fejlesztés".. vagy legalább valami újítás, hogy látszódjon a haladás

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#34) #56573440 válasza VD (#26) üzenetére


#56573440
törölt tag

alapvetően jah a sedna azért nem volt egy kényelmesen kezelhető telefon, és irdatlan drága volt, az atrix meg a hátlap tetejére kapta, tehát nem volt könnyen elérhető. ha egy jobb olvasót beletesznek a home gombba, az viszont kéznél lesz, megfelelő szoftveres körítés almát elnézve garantált, és mára már ezeket a telókat milliós tételben terítik, ami se az atrix se a sedna megjelenésekor nem sikerült.

szerintem jó lesz az, én pl simán el tudnám viselni az én telómban is ha lenne...

(#35) BDave válasza VD (#26) üzenetére


BDave
őstag

Ezekről nem is tudtam, de az 5S kialakítása komfortosabb lenne. Ezek szerint nincs új a nap alatt - vagy hogy szokták mondani...

Motorola Atrix: "A jobb és a bal kezünkkel is három sikeres húzást kell prezentálnunk, hogy a biometrikus azonosítónkhoz rendelje a szoftver az engedélyt, ezt követően már működik is, s bizony nagyon jó hatásfokkal teszi ezt."
Ez azért elég macerás...

[ Szerkesztve ]

(#36) Tomy Yayo válasza Blyan (#32) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Mondtam én, hogy a Samsung jobb? :DDD Azokat se nézem semmibe :) GS3-GS4, mindkettő van a rokoni körben; szerintem ha észrevétlenül kicserélném őket az első bekapcsolásig nem vennék észre a tulajdonosaik :)

Ahol kicsit is dolgoznak a dizájnosztályon, az a Sony, Nokia, HTC. Bár most pont mindhárom cég talált valami olyan sajátos stílust, formavilágot amivel érzik, hogy jó lóra tettek, aztán nyomatják majd még egy ideig (Sony a színes világítós alsó fertályok, meg a Z elég markáns; Nokiánál a lumia 800 óta használják kis változtatásokkal azt a formát; a HTC meg a One-al nagyon betalált, ha van eszük, tolni fogják még egy ideig ezt a külsőt). Az alma viszont már rohadt unalmas, előlről szinte az első telefon óta ugyanúgy néznek ki, csak a kijelzőméret változott egyszer. Hátulról meg anyaghasználatot leszámítva ugyanaz a lapos lekerekített téglalap a 4 óta...

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#37) Cyberpunk válasza sanyijedi (#33) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kell is, de az Apple esetében ez az S verzió sosem jelentett nagy fejlesztéseket. Legfeljebb a hardvert modernizálták kicsit.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#38) Traianus


Traianus
tag

Muszáj ezeket a hírnek nem nevezhető szarságokat minden nap lehozni? :W

(#39) VD válasza BDave (#35) üzenetére


VD
őstag

Csak egyszer kellet az azonosítást megcsinálni. Utána egy húzással ment a feloldás.
Csak 1 hónapig használtam, de a mai napig szerintem a legkézreállóbb megoldás volt!

(#40) Ailton


Ailton
tag

Én nem értem, hogy mit vártok a az új iphonetól. Szerintem a dizájn teljesen megfelelő a 4-től kezdve és aki használja és szereti az apple készülékeit az úgyis tudja, hogy az 5-nél nem igazán kell jobb telefon. Nem is értem mi lehetne az új innováció. Ez is aludjon el, ha becsukom a szemem? vagy görgessen, amikor leértem a kijelző aljára? Az apple szerintem megvalósította azt a telefont, amit megakart, most már csak nem kéne ilyen drágán adnia. :)

(#41) BDave válasza VD (#39) üzenetére


BDave
őstag

Na akkor az alma ezt is megforradalmasítja :D

(#43) b4zsi- válasza Traianus (#38) üzenetére


b4zsi-
őstag

Minek olvasod el? Minek a felesleges komment?

Számomra az i4-i4S designban sokkal jobb, mint az 5. Nekem i4 van, de nem venném meg az 5-t vagy az 5S-t ha ilyen lesz. Szerintem aszimmetrikus ez a forma. Túl hosszúnak néz ki számomra.

(#44) dreamdancer válasza VD (#26) üzenetére


dreamdancer
őstag

Ez klasszikus pléda arra, hogy nem elég valamit kitalálni vagy elsőként piacra dobni - a lényeg, hogy könnyen és jól működjön, valóban használható legyen. Ebben pedig elég jó az Apple, a kapacitív érintőkijelzőt sem ők találták fel, mégis az iPhone-nal és egy új OS-sel sikerült megfelelően alkalmazni.

Nem a lényeg a fontos.

(#45) F e Z o válasza sanyijedi (#21) üzenetére


F e Z o
veterán

Marhára kell egy ekkora kijelzőre fullhd felbontás valóban.

Az ujjlenyomatolvasóval csupán egy gond lenne, mi van akkor ha bédöglik? :DDD

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#46) Cyberpunk válasza b4zsi- (#43) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lehet el sem olvasta, csak kell a napi hozzászólás szám. ;) ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#47) VD válasza BDave (#41) üzenetére


VD
őstag

Nem kizárt! Bár nem saját ötlet, de ennek tényleg lenne értelme! Mivel a céges vackok is vannak a telefonon, így sokkal kényelmesebb egy ilyen jellegű védelem, mint a PIN-es megoldás. És baromi elegánsan is meg lehet oldani.
Arra leszek kíváncsi, hogy a szenzor fog mozogni és így elég csak rátenni az ujjunkat? Vagy végig kell húzni rajta. Előbbi tényleg jó megoldás lenne, az utóbbi viszont eszméletlen kényelmetlen, a home gomb elhelyezkedése miatt.

(#48) Totheground válasza F e Z o (#45) üzenetére


Totheground
addikt

Jó kisfogás, hogy miért nem válaszolok a sürgős mailekre a szabi alatt. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#49) Tewe013 válasza Tomy Yayo (#36) üzenetére


Tewe013
őstag

+1 :)

(#50) #06658560 válasza BDave (#41) üzenetére


#06658560
törölt tag

Húzd másképp, nyomd másképp, vagy hogy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.