Hirdetés

2019. november 19., kedd

Gyorskeresés

(#1) pilóta

pilóta
(veterán)

Zsír!

Egy tényleg jó RTS is jöhetne...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2) philoxenia válasza pilóta (#1) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

Férget "építenénk" benne? ;]
Vagy császár vs. lázadók?

(#3) Cythyel válasza pilóta (#1) üzenetére

Cythyel
(aktív tag)

Dune 2-t kérnék mostani grafikával :DD :DD :DD

(#4) roedie válasza Cythyel (#3) üzenetére

roedie
(senior tag)

Emperor – Battle for Dune is jó játék, szerintem még most is. :B

www.alufoto.hu | Origin, Battlenet: Szedi90 (BF 1, V) | Freesync 2

(#5) Hunpriest

Hunpriest
(aktív tag)

Hűha, feléled a Dűne frenchise? A multiplayer open world az egy újabb looter shooter lesz? Kíváncsi vagyok milyen játék ötletekkel állnak elő.

(#6) pilóta válasza Cythyel (#3) üzenetére

pilóta
(veterán)

Azaz! :K

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7) kwzatz válasza philoxenia (#2) üzenetére

kwzatz
(őstag)

Működhetne hasonlóan, mint a már létező 2 Dune RTS. Az a probléma, hogy erre a műfajra egyre kisebb a kereslet, ráadásul nehéz már benne igazán újat, kreatívat mutatni.

(#8) Janus27

Janus27
(tag)

Nem rossz Hír! :)

De az se lenne rossz, ha a régi játékokat elérhetővé tennék digitálisan, modern op rendszerekre!

(#9) hombre[EU] válasza Hunpriest (#5) üzenetére

hombre[EU]
(senior tag)

mmorpg-re tippelnék a Funcom kapcsán

you must be the change you wish to see in the world

(#10) Cythyel válasza roedie (#4) üzenetére

Cythyel
(aktív tag)

az sem volt rossz, de az inkább egy rush stílusú volt, nemúgy mint a korábbiak, vagy az alap Dune 2 ahol még jócskán kellett tervezgetni...

(#11) PowerBuldog válasza roedie (#4) üzenetére

PowerBuldog
(addikt)

Jó, hogy mondod, elő is kéne kapni. :) :K

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#12) oriic válasza hombre[EU] (#9) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Az elso az lesz.

Live-Die-Respawn

(#13) b.

b.
(nagyúr)

Az a gond, hogy a mai fiatalok már nem tudják mi az a Dune . Ránk lehet szinte csak alapozni a Franchise részét. persze attól ha jól sikerül, bevonzhatja azokat is, akik nem ismerik a hátteret.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#14) Monoton

Monoton
(tag)

Dune Battle Royale ;]

Gondolom az új filmmel akarják behúzni a mai korosztályt a Dune világába.

[ Szerkesztve ]

(#15) cappa72 válasza Cythyel (#3) üzenetére

cappa72
(veterán)
LOGOUT blog

Ah... míly szívemből szóló mondat vala ez. :)

(bár én még játszottam a Dune1-gyel is.... potom 36 órát egy huzamban... jórészt szótárazással ment el az idő)

Death is the natural part of the life - A halál az élet természetes része... "A melodic death metal, olyan mint egy csendes romantikus boncolás"

(#16) Cythyel válasza cappa72 (#15) üzenetére

Cythyel
(aktív tag)

Dune 1-el alig játszottam, akkoriban nem voltak ínyemre az ilyen játékok, egy modern változatot lehet végigtolnék most... Dune 2-t viszont rongyosra játszottam, szerintem nem kevés ha 200 órát mondok...

(#17) Bad Pritt válasza Monoton (#14) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Ha valamire könnyen rá lehet húzni a BR köntöst, az a Dűne. Én kíváncsi lennék rá, bár utálom magát a BR módot.

Amúgy részemről szerintem a valaha legtöbbet játszott single player játékom az Emperor: Battle for Dune, eredeti 4 cd változatban most is megvan valahol otthon, szóval ha jönne egy fasza rts, akkor akár még pc vásárlást is megfontolnék... Imádtam azt a játékot, nem tudom, miért. :D

[ Szerkesztve ]

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#18) _AnTi_ válasza Bad Pritt (#17) üzenetére

_AnTi_
(tag)

Úgyszintén! Valahogy a hangulata volt szerintem marha jó!
Persze a maga idejében nem is nézett ki rosszul.
Már annak is örülnék, ha az a rész kapna egy ráncfelvarrást (vagy a 2). :K

roedie: +1

[ Szerkesztve ]

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#19) Juhaszatti válasza b. (#13) üzenetére

Juhaszatti
(őstag)

Most készül egy nagyon nagy szabású mozifilm belőle, meglepően erős színészgárdával és rendezővel. Valószínűleg sokakat fog behúzni.

(#20) l.skywalker válasza b. (#13) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog

Most kezdik a mozifilmet is. Hamarosan fogják tudni a fiatalok is, mi az :D

Ja látom már megelőztek :D

Ha már MMO lesz az egyik, remélem lesz benne féreglovaglás :D

Ha valakinek van kedve nosztalgiázni, fent van a Dune 2 az Internet Archive oldalon: [link] :P

[ Szerkesztve ]

"Azt álmodtam hogy két macska voltam és játszottam egymással"

(#21) Bad Pritt válasza l.skywalker (#20) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

A BR2049 sem tudta behúzni az új generációt, szóval azért azt meglátjuk. Ez nem egy Harry Potter vagy egy Hunger Games sajna, ami szélesebb körben érthető és kellően felszínes.

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#22) l.skywalker válasza Bad Pritt (#21) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog

Az második rész volt és pont sikerült eltalálnia az első rész hangulatát. Nem az a heroic történet, ahol a kisfiú megmenti a világot. Inkább hasonlítanám akkor a Princess of Mars-hoz. Az eredeti könyvsorozat első része már kijött a 19. század elején. A Disney film John Carter címen pedig a 21. század elején. A könyv mai napig hatalmas, a film pedig megbukott (habár szerintem nem olyan rosssz). A Dűnénél is ez a kérdés. Ha eltalálja a mai közönség igényeit, lehet belőle egy sikeres alkotás. A történet önmagáért beszél, habár én azt mondtam volna, hogy előbb filmesítsék meg a Dűne Legendái trilógiát, majd csináljanak sorozatot az "Előjáték a Dűnéhez Trilógiából és utána csináljanak egy újabb verziót a Dűnéből. Az még nagyobbat szólt volna, de talán később is jó lesz a korábbi történetekhez nyúlni.

(#23) Bad Pritt válasza l.skywalker (#22) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Azért írtam a BR2049-et, mert azt csinálta Villeneuve, elég stílusos rendező, nem fog elrugaszkodni a bevett szokásaitól. Ott is azt várták volna, hogy franchise-t építhetnek majd köré, de nem így lett sajna.
Az biztos, hogy ennél nagyobb rövidtávú projektje a filmvilágnak nem volt 20 éve és nem is lesz egy darabig, ha megtámogatnák néhány minőségi játékkal, abból baj nem lehet.

(#24) l.skywalker válasza Bad Pritt (#23) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog

Jogos. Mondjuk hangulatában a 2 film hasonló :D Ez sok jóval nem kecsegtet csak egy rétegnek :D

(#25) Georgeester

Georgeester
(csendes tag)

Kíváncsi vagyok én is mi lesz belőle.

Filmben a Hallmarkos tetszett igazából. Játéknál meg a Emberor: Battle for Dune-be ment bele a legtöbb idő.
Talán még az ajándékba kapott kriszkésem is megvan valahol a vitrinben:)

Ha a BR dolog nem cseng le és csak egy közepes játékot csinálnak, akkor azért lesznek páran akik meglesik. ÉS akkor már a filmet is sanszosan. Ráadásul ott létezik több adoptáció is, úgymond válogathat az ember:).

(#26) Medocsabi

Medocsabi
(őstag)

Az új Elder Scroll rész megszellőztetésénél az állam leesett, ennél konkrétan libabőrös lettem :K
ATYA
ÚR ISTEN
!!
Dune 2022 :D

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#27) Zsébernardo

Zsébernardo
(őstag)
LOGOUT blog

Dune: The Battle for Arrakis. Én ezt a SEGA Mega Drive konzolon játszottam. Lényegében a Dune II konzolos változata. Nehéz is volt ezt végigjátszani, mert a régi konzolos játékokhoz nem volt mentési rendszer... :)

(#28) Zsébernardo válasza l.skywalker (#22) üzenetére

Zsébernardo
(őstag)
LOGOUT blog

John Carter és az alapot nyújtó Edgar Rice Burroughs regények nem hétköznapi fantasy világát a kritikusok és a nézők kevés lelkesedéssel fogadták. A remek Tarzan regényeket szintén Edgar Rice Burroughs írói munkásságának köszönhetjük. Disney nagyobb sikerekre számitott, ezért sajnos a folytatás nem valósulhatott meg. John Carter szerintem többszőr is megnézhető filmfeldolgozás. Az 1984-es Dűne filmnek több változata létezik, mert David Lynch rendező filmjét szintén ennyire vegyesen fogadták.

[ Szerkesztve ]

(#29) PowerBuldog válasza Zsébernardo (#28) üzenetére

PowerBuldog
(addikt)

John Carter az egyik kedvencem. Nagyon sajnálom, hogy nem kapott folytatást :(

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#30) l.skywalker válasza PowerBuldog (#29) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog

Szintén. Én a könyvek okán nagyon vártam és nem éreztem csalódást, mint azt a kritika és a közvélemény mondta.

(#31) Szőrös 

Szőrös 
(veterán)

"Minimum három Dune játékot készít a Funcom" a Funcom, aha. Köszönjük szépen, akkor itt se lehet sok jóra számítani.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban | Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX

(#32) b. válasza PowerBuldog (#29) üzenetére

b.
(nagyúr)

Azt hiszem az egyik legnagyobb anyagi bukta volt az utóbbi időkben holivúúdi szinten.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#33) Cyrin

Cyrin
(addikt)

Düne 2, elkezdtük délután a koleszban, és hirtelen csak azt vettük észre, hogy hajnalodik :D

és itt be is fejeztem a játékos pályafutásom kb, volt még egy kis warcraft de ennyi...

azóta egyszer ujra játszottam.

(#34) l.skywalker válasza b. (#32) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog

Igen. Az elmúlt 10 évet nézve az volt a legnagyobb, de lehetetlen pontosan kiszámítani, mert a film elkészítése ~264M dollár volt és ehhez képest egész szépen teljesített, hozott ~285M-t. Azonban az a "pletyka" járta, hogy a Disney ráköltött még majd 150-200M-t a reklámra, merchandise-ra stb. és ezeket nem fogja és tudja visszahozni. Jelen tippelések szerint olyan 133-218$M-s veszteséget termelt, ami kábé a második rész előállítási költsége lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#35) Zsébernardo válasza l.skywalker (#34) üzenetére

Zsébernardo
(őstag)
LOGOUT blog

Akkor a Disney STAR WARS univerzum mekkora bukta lesz a végén... :D

(#36) l.skywalker válasza Zsébernardo (#35) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog

Nem tudnám ezt kijelenteni, hogy párhuzamos a dolog. A JC-nek csak egy szűj rajongói bázisa volt, arra nem lehetett számítani, hogy ők elviszik a hátukon a kiadásokat. A SW esetében ez boritékolható, hogy ha nem a filmek, akkor a merchandising behozza a tripláját még egy Holiday Special-nak is. A JC egy próbálkozás volt. Az idegen lények ábrázolásából számomra az derül ki, hogy a fiatalabb 16 év alatti de inkább a 12 év körüli korosztály lehetett a célcsoport, de őket sem érdekelte. A Disney ezzel még meg akarta tartani a családbarát vonalat, ezután már végképp elengedte és most már ott tartunk, hogy Deadpool is már hozzájuk tartozik :D

(#37) Zsébernardo válasza l.skywalker (#36) üzenetére

Zsébernardo
(őstag)
LOGOUT blog

Volt egyszer egy Deadpool... :DDD

(#38) Cyrin

Cyrin
(addikt)

na tessék, feltettem linuxra dosbox-al, oszt most nem tudom abbahagyni. elég! :)

(#39) cappa72 válasza Cyrin (#38) üzenetére

cappa72
(veterán)
LOGOUT blog

Úgy kell neked! :D
Veszélyes tud lenni a dosbox + régi játékok gyűjteménye.... még működik az 1998-ig használt 40MB-os HDD-m, azon van néhány ilyen cucc. (pl. Civilization - még az első...)

Death is the natural part of the life - A halál az élet természetes része... "A melodic death metal, olyan mint egy csendes romantikus boncolás"

(#40) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Nyílt világú multiplayer... Köszi akkor ezt is szkippelem. Ennyire nehéz lenne a régi stratégiákhoz egy méltó Rts utódot csinálni. Tudom bázisépítős rts-re nincs igény...

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#41) Szőrös  válasza GodGamer5 (#40) üzenetére

Szőrös 
(veterán)

Segítek picit: "Minimum három Dune játékot készít a..." tehát 3 játék várható, ebből egy a multi.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban | Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX

(#42) MageRG válasza Szőrös  (#41) üzenetére

MageRG
(őstag)

A másik kettő meg mobilos? :DDD

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#43) l.skywalker válasza MageRG (#42) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog

Vagy böngészős :D

(#44) Szőrös  válasza MageRG (#42) üzenetére

Szőrös 
(veterán)

Simán lehet :D

(#45) Pinky Demon

Pinky Demon
(addikt)

Úgy látom még senki sem említette, csak a funcomon pörög mindenki
[link]
Gyk: a petroglyph az eredeti Westwood, azaz Dune2, 2000 és emperor. Lehet a legjobb helyre kerülnek a jogok
BTW az EA is őket kérte fel a C&C remasterre, mert ők is rájöttek, hogy ott van a legjobb helyen. Ez lehet nagyon jó referencia is egy új Dűnéhez. Bár egy remaster bőven elég lenne.

(#46) l.skywalker válasza Pinky Demon (#45) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog

Nagyon jó, nagyon nagy találat! Thx
Mondjuk ez a hír csak a Conan-ről szól, de tudjuk, hogy ez mit jelent :D

[ Szerkesztve ]

(#47) Cythyel válasza Pinky Demon (#45) üzenetére

Cythyel
(aktív tag)

ez a hét legjobb infója, még ha nem is westwood néven futnak, ha az eredeti gárdáról van szó, az már csak jót jelenthet :C

(#48) Szőrös  válasza Pinky Demon (#45) üzenetére

Szőrös 
(veterán)

na ez így már tényleg jó hír....lehet :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.