Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Móci


Móci
addikt

Blu-ray meghajtóval egész jó kis mozizós-netezős gép lesz ez, az árára nagyon kíváncsi vagyok.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Nem igazán újdonság, kb. fél éve már kapható ezeknek a gépeknek az első szériája nálunk is (a Hazai Pályában is szó esett már róluk) ami hardveresen majdnem ugyanez (legalábbis a ház, az optikai meghajtó, a kétmagos Atom és az Ion), így hirtelenjében talán csak az eSATA és talán nagyobb memória/merevlemezméretben különbözhetnek, meg persze a távirányítóban és a Windows 7-ben. Remélem a hűtésen sikerült azóta javítaniuk és egy matt fekete ház sem lenne rossz, mert talán csak ezek voltak a gyengéi.

(Régebb óta már a piacon lévő optikai meghajtós nettopja van pl. az MSI-nek is)

[ Szerkesztve ]

(#3) smkb válasza Kobaljov (#2) üzenetére


smkb
őstag

Meg hogy a HT verzió Wifivel jön. Ez volt az ASRock Ion tán legnagyobb hátránya. A többi az csak mellékes nyalánkság, dvd írós és blurayos verzió régen is vol tbelőlük.

(#4) Silentfrog


Silentfrog
veterán

szerintem max 50k lenne a reális érte,nem sokkal többért össze lehet rakni "nagy gépet" ami azért joval erősebb nála,
De tuti hogy 75 k alatt nem lehet hozzájuk jutni. Tippeletem :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Geönczy


Geönczy
aktív tag

Minden nap szinte jelenik új nettop.
Ekkora lenne rá az érdeklődés?
Én legalábbis nem halottam még embert az ismerősi körből aki nettopot akart.

(#6) devast válasza Geönczy (#5) üzenetére


devast
addikt

Mindenkinek tetszik, de senki nem veszi. :))

(#7) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

szép meg biztos jó és az ári is elfogadható lesz valószínű... de sajnos a neve nagyon rosszul cseng! az emberek inkább kifizetik azt a csekély felárat és vesznek bármi mást :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#8) smkb válasza Silentfrog (#4) üzenetére


smkb
őstag

Istenem már megint ezek a válaszok, hogy össze lehet rakni 50-ből...

Légyszíves rakj össze egy ilyen gépet mini ITX formátumban, 25 watt fogyasztással gef9400 graffal wifivel házzal, ilyen táppal... kérlek...

(#9) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Raid van? ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) moha21 válasza Silentfrog (#4) üzenetére


moha21
addikt

Ha ezt megcsinálod 50k-ból megemelem a nemlétező kalapom előtted :W

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#11) Thulcandra válasza Silentfrog (#4) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Egy bluray olvasó 25.000.- Ft , szóval az 50k felejtős minden irányban.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#12) Silentfrog válasza Thulcandra (#11) üzenetére


Silentfrog
veterán

Igaz,benéztem 20k egy olvaso. :B
smkb- azért nehogy felszaladjon a vércukrod,hogy ennyre istenelsz...
Gondolom más nem szokott elnézni semmit sem.
Bár csak tippeltem ,rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#13) D.Orion válasza Silentfrog (#4) üzenetére


D.Orion
veterán

75K a mostani DVD írós verzió. Egyébként tényleg össze lehet rakni ennyiből egy erősebb gépet, de az annyival többet is fogyaszt és mégis minek nagyobb teljesítmény egy HTPC-be. Fux kivan, hogy mindenki ezzel jön, hogy jóval nagyobb gépet összerak ennyiből. ÉS az is
30W-40W-ot eszik terhelve? :W

A Blu-ray -es verzió már 4hónapja elérhető, jó időben megírtátok megint...

(#14) Silentfrog válasza D.Orion (#13) üzenetére


Silentfrog
veterán

természetesen nem,70watt minimum amit fogyaszt egy "nagyobb" gép

(#15) xedos


xedos
addikt

Éppen ma néztem körül...
55.000Ft-ért volt a DVD-s 1G RAM 160-as winyóval, a Blurayes pedig 97.000Ft

(#16) moha21 válasza Silentfrog (#14) üzenetére


moha21
addikt

Csak itt ráadásul még kicsi is!!! És halk is:) Házilag nem éri meg ilyen építeni( jó ha van hozzá minden és dobozt kell csinálni) Én próbálkoztam vele 486-tól 900mhz celeron-ig low profile meg integrált mindennel, ilyet nem tudsz csinálni:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#17) PNEUM válasza moha21 (#16) üzenetére


PNEUM
aktív tag

"Én próbálkoztam vele 486-tól 900mhz celeron-ig low profile meg integrált mindennel, ilyet nem tudsz csinálni" :D

De látod, hogy mindíg van aki próbál!! :C

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#18) Kobaljov válasza Thulcandra (#11) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Vékony (slim) változatban ráadásul még drágább is szokott lenni :(

(#19) EmThor


EmThor
addikt

A sima asrock ion 330 70 ropi és nem ír róla senki semmit, tényleg annyira brutálgyenge ez a duál atom proci??? (jeleleg 50 lappal böngészek operával)

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#20) BloodRay


BloodRay
veterán

Na ők biztosan nem a kinézetre gyúrtak. :D
De legalább jónak tűnik a gép.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#21) Kobaljov válasza EmThor (#19) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Az első generációs model hazai tesztje pl. itt, az Ionról és a kétmagos Atom teljesítményéről pedig volt cikk itt a PH-n is*, a böngésző teljesítményhez esetleg még a Peacemaker és hasonló benchmark eredményeket lehet érdemes még majd nézni + a Flashes webes tartalmakkal megszenved, de már demózták Adobe-ék az Iont erre a célra felhasználó (processzort tehermentesítő) fejlesztéseiket, jövő év első felére ígérték anno a megjelenését (Inteles IGP-khez egyelőre nem lesz)

(*: a PH-s cikk végén emlegetett 45nm-es kisebb órajelű AMD-s procik legújabb változatai elvileg most jönnek az utolsó negyedévben 25W-os fogyasztással, egy 780G/785G-s alaplappal jó kombinációt alkothatnak ha nem lenne elég a kétmagos Atom teljesítménye)

[ Szerkesztve ]

(#22) marcias


marcias
őstag

Úgy tűnik, az nVidia ION-ja kezd beindulni... legalábbis erre utal, hogy asztali fronton gyakorlatilag az összes nettop most már ION-os kezd lenni. Sztem inkább ezt választja az Intel, minthogy Radeon HD4330 legyen mellette... :U

Steam: marcias88

(#23) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nem valami nagy erőt fordítottak a külső megtervezésére :(((
Ennél sokkal tetszetősebbet készíthettek volna. Szerintem egy ilyen kis nettop simán lehet a szoba dísze, ne kelljen már elrejteni. Legalább valami lakkborítást kapott volna.

(#24) D.Orion válasza xedos (#15) üzenetére


D.Orion
veterán

Hol? :U

(#23) 8nemesis8? Adnál +15K érte azért, mert van rajta egy újlenyomat és por mágnes borítás? Az tök faja meglátás... :U

[ Szerkesztve ]

(#25) xedos válasza D.Orion (#24) üzenetére


xedos
addikt

IPON: [link]

Bár éppen az 55-öset már nem látom. Az 1giga RAM és 160-as winyóval volt.
Most a 2G és 320G van 70.000Ft-ért

(#26) D.Orion válasza xedos (#25) üzenetére


D.Orion
veterán

55K-ért 1GB ram-al és 160GB winyóval, nem ION-os van, hanem szar Intel945-ös. Azért az nem mind1, ég és föld a különbség...

[ Szerkesztve ]

(#27) xedos válasza D.Orion (#26) üzenetére


xedos
addikt

Hidd el volt... másik topicban linkelte be valaki.... most nem találtam meg...

(#28) marsu válasza 8nemesis8 (#23) üzenetére


marsu
addikt

Minimal design ...

:(

Press any key to continue ...

(#29) vtechun


vtechun
veterán

ilyet veszek ( 330 HT) mihelyst lehet kapni itthon, felhívtam Ramirist. elvileg jovohet vege fele erkezik. 70 korul varhato elvileg az ara. osszerakok belole egy xbmc alapu htpc-t dabadab modjara, es nincs hd ammit ne vinne :)

(#30) vtechun válasza vtechun (#29) üzenetére


vtechun
veterán

valaki tud valamit? ténylegesen mikortól kapni? ilyesmi.

(#31) StLui válasza vtechun (#30) üzenetére


StLui
veterán

szerintem ipon-on van már, de ezek között pl nem értem mi a különbség:
összehasonlítás

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#32) napata2


napata2
tag

Tudna valaki infót mondani, hogy mi a tapasztalata az ASROCK ION 330-al?
milyen hangos, mennyire szaggat az internet, mennyire megbízható, esetleg összehasonlítás korábbi PC-vel...

Köszönöm!

(#33) kelzsoca válasza napata2 (#32) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nekem volt, és el is adtam, igaz nem azért mert rossz lett volna :)

Nem hangos, de melegedik rendesen :)

https://vertigostore.eu

(#34) ocso válasza kelzsoca (#33) üzenetére


ocso
tag

Ez engem is érdekelne, nemrég vettem egyet, gyári hűtéssel néha 70-80 fokon is megy benne az Atom...Egy kicsit soknak tartom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.