Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

:R :R :R :R :R 1000 KÖSZ!!! :R :R :R :R :R
Már szedem is! :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Medocsabi válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hínnyeazannyát! :Y

(#3) Shing


Shing
őstag

Ez azért elég durva, a single-t megnézem. :C

(#4) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Már húzom is, köszi! :R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#5) Cythyel


Cythyel
senior tag

akkor most ez az ingyenes verzió mire is elég? ez a single campaing azt kész?

(#6) oriic válasza Cythyel (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg talán a multi egy része, de most ezt pontosan nem tudom megmondani.

Live-Die-Respawn

(#7) Cythyel válasza oriic (#6) üzenetére


Cythyel
senior tag

kösz! ha már single egésze benne van, az már nekem elég pár óra szórakozásra, multi most nem érdekel... Ragnarok Online megy megint 10 év kihagyás után :DDD

(#8) oriic válasza Cythyel (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az alap sztorit azt végig tudod tolni. :R

Live-Die-Respawn

(#9) Cythyel válasza oriic (#8) üzenetére


Cythyel
senior tag

az bőven elég lesz MvP kergetések között :C

(#10) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Lehet Én vagyok béna, de rákattintottam, bejelentkeztem a fiókomba, de csak megvenni tudnám a telje árán.
ki-belépés után már szedi! :)

[ Szerkesztve ]

(#11) zdanee


zdanee
őstag

Nos, akkor már csak egy gép kéne, ami futtatni is tudja :D

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#12) Xaels válasza Cythyel (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs SP, ez egy MMO. Van egy kis sztori de mire elindulna vége is van kb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) b.


b.
félisten

ah szerintem baromi jó a kampány benne, nagyon élveztem.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) Cythyel válasza Xaels (#12) üzenetére


Cythyel
senior tag

rájöttem 2 óra game után... :DDD
már le is töröltem, nekem nagyon warframe szagú, csak más köntösben

(#15) gabber01 válasza b. (#13) üzenetére


gabber01
addikt

Ja, baromi jó, csak éppen grindolni kell időnként, hogy elég legyen a szinted továbbmenni a főküldiben. Vicc.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#16) Medocsabi válasza gabber01 (#15) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ajándék lónak.... :)

(#17) gabber01 válasza Medocsabi (#16) üzenetére


gabber01
addikt

Nem ajándék, én megvettem...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#18) b. válasza gabber01 (#15) üzenetére


b.
félisten

Én is megvettem. nem tudom miről beszélsz, simán minden nehézség nélkül végigtoltam és baromi jó és látványos volt, csak rövid.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) Medocsabi válasza gabber01 (#17) üzenetére


Medocsabi
addikt

Xboxra Én is, nekem az egyik év játéka :)

(#20) Mamuska


Mamuska
őstag

Köszönöm az infót! :)

(#21) eeXaa


eeXaa
addikt

...hát elég gyengusznak tűnik a warframe mellett.... világos miért osztják ingyen...

(#22) Prof


Prof
addikt

80 Gigas meglepi ajandek, I love DIGI :P

(#23) tmskvcs válasza Cythyel (#7) üzenetére


tmskvcs
tag

Én is töltöttem egyből, ha megunom az azerit grindot jó lesz pihenésnek :D

Hali van olyan szerver ahol magyarok is RO-znak még? Gyerekként rongyossá játszottam, Renewal rendszerbe is bele kóstoltam, de társaság hiányában nem volt már olyan jó :) Egyébként maga a játék hangulatát mai napig szeretem, nagyon jól elvannak találva szerintem a zenék :)

[ Szerkesztve ]

(#24) Steven válasza b. (#18) üzenetére


Steven
addikt

hát én is meg vettem és szerintem nem volt nagy szám... és ha tudtam volna , hogy inygenes lesz akkor... egy ft ot nem adok érte.

Nagyobb a hype mint maga játék minősége ... rövid nagyon és egy rakat pénz ,ha akarsz még tartalmat... én haverral vettem meg de , 2-3 hét alatt simán rá untunk én azóta se kapcsoltam be..

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#25) b. válasza Steven (#24) üzenetére


b.
félisten

hát nem vagyunk egyformák. Én is többet vártam, de amennyiért vettem azt megérte számomra. Lehetett volna sokkal több és tartalmasabb is, az biztos.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#26) Z10N


Z10N
veterán

Nalam nem mukodik a link. Csak tolti a semmit.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#27) Werkly válasza Z10N (#26) üzenetére


Werkly
őstag

Hát ez egy fos! 55GB lejött majd egy restart volt és cseszik tovább tölteni! ...sszák meg az ingyen játékukat! Egész nap ment a gép potyára! Fórumokon is olvastam, hogy becummantottak jópáran vele!

(#28) #58682368


#58682368
törölt tag

Köszönöm szépen!

(#29) pilóta


pilóta
nagyúr

Nekem lejött szépen. Viszont indításkor Destiny2 Forsakent ír a nyitóképernyő, és a térképen is ki lehet választania forsakenes területet. Akkor most mégse csak az alapjátékot adják?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#30) GAbre válasza pilóta (#29) üzenetére


GAbre
veterán

Nekem is,de ott fizetést kérne.

Ennyi lenne az alapsztori?
Elmegyek az io-ra,vmi fúrohoz elmegyek végigviszem,és ennyi lenne a sztori szál?
Nem látok több main küldetést.

Avatar

(#31) Werkly válasza GAbre (#30) üzenetére


Werkly
őstag

Hát akkor ezt tényleg nem érdemes letölteni?! Akkor meg sem próbálom mégegyszer!

(#32) benny_ray válasza GAbre (#30) üzenetére


benny_ray
csendes tag

Lennie kell tovább mindenképp. PS4-en végigtoltam, igaz már kicsit rég volt.

Ezen a linken van egy kis segítség a kampányban: https://www.gamesradar.com/destiny-2-guide-walkthrough/

Jelenleg a Forsakennel játszom, de hiába a sok single game, mindig a Destiny 2 előtt lyukadok ki haverral. Sztori után indul az élet, mint általában az MMO-k többségénél.

Én csak ajánlani tudom.

(#33) wjbhbdux válasza GAbre (#30) üzenetére


wjbhbdux
veterán

még van utána több küldetés is, lvl15 kell asszem a következő részhez. E-t ha megnyomod mutatja oldalt a térképen a fő tennivalókat.

mondjuk ez a free verzió csak beetetés a Forsakenre, 20 szint az 50-ből meg 300-as item level a 600-ból ami elérhető kb., aztán még jön több DLC a következő év során is.
Egy jó 20-25 óra azért lehet benne kasztonként + farmolhatsz kedvedre a limitált szinten ha bejön a gameplay.

[ Szerkesztve ]

/s

(#34) GAbre válasza wjbhbdux (#33) üzenetére


GAbre
veterán

Az faja,akkor azert is haltam könnyen multiban.
20as vaok,de dobott a farmon 1 videót.
Újra van küldetés.
Vhogy nem nagyon ad itemeket se.
2arany cucc jött.
Abból 1 smg,ami nagyon jó,de csak sajnos 150es.
Az összes cuccok 200-230ig van ha jól tudom.
De a fele itemem kék.
Multi napi jutalomra se láttam,hogy kaptam vmit,csak pár kék volt farmon.
Ládába,hogy lehet pakolni?
Ha lehet.
Iszonyat drága a forsaken kiegészítő.
Még az alap játék 10-15 euro.
Addig a dlc 2-3x annyi.
Ilyet még nem láttam.

Avatar

(#35) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Mit takar az, hogy aktiválja a játékot a profilján?

Rányomtam egy gombra amin az volt, hogy claim azt megjelent a játékaim közt. Akkor aktiválva van?

(#36) oriic válasza VinoRosso (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen.

Live-Die-Respawn

(#37) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindent elmond a játékról, hogy már most ingyenes.

De rendesek a fejlesztők. Az elsőnél elmondták, hogy évekig lesz támogatva, nem lesz új rész. bla bla..
Aztán jött ez, a Destiny 2. Megint esküdöztek, tele lesz tartalommal már a megjelenéskor, és tényleg évekig támogatják bla bla.
Már megy a pletyka, hogy jön a Destiny 3. :D

Egyébként ennyit is ér az alapjáték, pontosan egy ingyenes demo tartalma van benne. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#38) benny_ray válasza .LnB (#37) üzenetére


benny_ray
csendes tag

Világos volt a developer roadmap hogy hogyan jönnek ki a fő részek és a kiegészítők, már a Destiny 1 megjelenése után nem sokkal. Mindenki tudta, hogy meddig lesz új tartalom fejlesztve D1-hez, mert ugye még MINDIG támogatott az első rész is, szerverek élnek játékosbázis is van.

Szerintem sem kellett volna Destiny 2-nek nevezni az alapjátékot, hanem Forsaken tartalommal együtt kiadni mint második részt, vagy esetleg mint WoW-nál, elhagyni a számozást.

Viszont így hogy ingyenes az alapjáték, több embert be lehet húzni és már "csak" a Forsaken kiegészítőt kell megvenni, az előző kettő (Curse of Osiris és Warmind) mellé van csomagolva.

D1 óta játszom és most jelenleg a nagy (kritikus) többség is elégedett a tartalommal.

Akit nem fog meg az alapjáték, annak tényleg tanácsosabb odébbállni, de nekem bejön ez a műfaj és a játék is.

(#39) .LnB válasza benny_ray (#38) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne említsük már ezt, a WoW-val egy lapon..

Amikor a Destiny (1) be lett jelentve, akkor azt mondták, hogy évekre terveznek vele mint más MMO-k esetében. Nem lesz második rész, az lesz bővítve. A realitás meg az volt, hogy baromi kevés volt a tartalom, és hamar elpártoltak az emberek a játéktól.

Aztán bejelentették a 2.-részt, immáron PC-re is. Mondták, hogy tanultak az első rész hibájából, hallgatnak a játékosokra. Nem lesz gond a tartalommal.

És a megjelenést követően egy hét után mit csináltam? Álltam a "közel fullos" cuccokban, és vártam a keddet, hogy tudjak mit csinálni. Mert a grindelésen, és a szerencsén kívül nem lehetett fejlődni. Farmoltam egész héten a exo engramot hátha dob valamit belőle. Aminek a farmolása monoton, és dögunalom volt..

Nem azzal van a baj, hogy nem fogott meg. Megfogott, de nem lehetett benne mit csinálni 1-2hét után! Egy üres sz*r. Amit nem olcsó fizetős DLC-kel bővítettek ki.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40) AxBattler


AxBattler
félisten

Hopp, erről a hírről lemaradtam! Köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#41) Polllen válasza eeXaa (#21) üzenetére


Polllen
nagyúr

Leírnád, hogy szerinted a Warframe miért jó? Elég sokat játszottam vele, valahogy mindig a szegény pc-s Destiny-jének tartottam.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#42) .LnB válasza Polllen (#41) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Millió lehetőség, tartalom.
Viszont abszolút nem free to play. Hiába nevezik annak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#43) AxBattler


AxBattler
félisten

Juteszembe, még mindig bannolják a segédprogramot használókat?
Afterburner-t nem fogom lelőni a kedvükért...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#44) Polllen válasza .LnB (#42) üzenetére


Polllen
nagyúr

Millió tartalom... :) A Plains of Eidolon-ig elég egysíkú volt a dolog. Azóta kicsit javult, de annak ellenére, hogy nagy sci-fi rajongó vagyok a Division sokkal jobban lekötött. 100% inkább egy underground küldetés, mint egy Warframe kloffolás.

Nem mintha a Destiny 2 lekötött volna az alapjáték történeti szálánál tovább... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#45) benny_ray válasza .LnB (#39) üzenetére


benny_ray
csendes tag

A Destiny mint _franchise_ lesz 10 évig futtatva - ezt mondták, nem egy rész belőle....

Tényleg kevés volt a tartalom, ebben igazad van. Én is csak crucible-t toltam már a végén.

Nekem még mindig többet ad mint egy CoD, vagy BF, de ez már ízlés dolga. Azok a játékok is multira vannak kihegyezve, mint ahogy D2-vel is multiba nem kevés időd lehet ölni, nem beszélve a Gambitről.

(#46) Polllen válasza benny_ray (#45) üzenetére


Polllen
nagyúr

A Destiny-ben nem volt alkalmam kipróbálni a pvp-t, de egy BF-t azért szeretek erre jobban, mert a másodiknál inkább a skill számít, míg általában az ilyen játékok pvp-nél a set, amid van. Pl. Division-ben mindenki lehet kiskirály, ha rászánta az x órát, hogy kifarmolja az aktuális über set-t.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#47) benny_ray válasza Polllen (#46) üzenetére


benny_ray
csendes tag

Destiny-ben a szinted nem számít a hagyományos PVP-ben (Crucible) csak a havi rendszerességgel érkező Iron Bannerben számít a szintkülönbség.
Skill jobban kijön PVP-ben emiatt.

(#48) Polllen válasza benny_ray (#47) üzenetére


Polllen
nagyúr

Akkor szerintem rálesek.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#49) ldave válasza benny_ray (#47) üzenetére


ldave
félisten

Szint nem, de a fegyver képességek igen.

A Slime draws near! Command?

(#50) .LnB válasza Polllen (#44) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Összességében én is sokkal többet játszottam a Div-vel mint a Warframe-mel. De szeritnem a millió tartalom elvitathatatlan a játéktól. Annyi minden van benne, hogy a kezdő simán belezavarodik. Én konkrétan Fuji-tól és a videóiból tanultam meg a dolgokat. Aztán egy idő után jelentkeztem hozzájuk, és utána is sokat segítettek. Jó az a játék, fun. Nem is rossz szájízzel hagytam abba.

(#45) benny_ray Az a baj, hogy nekem is tetszett volna. Csak aztán nagyon hamar álltam mint f*sz a lakodalomban, hogy ennyi? [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.