Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Kalap szar lehet.
-HoMM2-vel rengeteget játszottam gimiben,
-HoMM3 pályái egy kalap sz*rt nem értek, mind túl nagy, egy pálya 1 délután ráadásul alig volt pálya, ami nem kétszintes.
-HoMM4-nek valami irtózatosan gagyi magyarításával találkoztam csak, az nagyrészt kimaradt
-HoMM5 pedig gagyi 3D, kép alapján ez is az lessz.

Naja igazából már régesrégen kinőttem a heroes (10éve) sorozatot

J.

(#2) ollie válasza joysefke (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek aztán az észérvek.

***

(#3) cszn válasza joysefke (#1) üzenetére


cszn
őstag

Tényleg jobb lett volna ha nem szólsz hozzá, mert ez így nekünk teljesen érdektelen.

(#4) capulet75


capulet75
addikt

Rá kell hagyni...
Hol lehet jelentkezni teszternek?Akarom már nagyon.A Heroes sorozat a legjobb körökre osztott stratégia. :K Még most is játszunk a H3-al. :C

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5) fasirTTT válasza joysefke (#1) üzenetére


fasirTTT
őstag

HoMM 2 - ezzel nemjátszottam
HoMM 3 -ezzel rohadt sokat zúztuk haverral, te jó ég, és pont az volt benne a jó, hogy lekötött 1 pálya akár napokra is!
HoMM 4 - ez nekem se jött be....úgy maga a játék elgondolása, és megvalósítása nem passzolt....
HoMM 5 ez mikor megjelent mondom, hogy ez gagyi sz@r...aztán azért leszedtem, és rohad kellemes csalódás volt számomra.... a 3d is nagyon baba volt szvsz, nem tudom mi a bajod ezzel, tény h nem 1 nyomorult crysis motor van benne, de könyörgöm a heroes sosem a grafról szólt, hanem a filingről, és ennek aztán van!

nagyon várom már ezt a 6. részt!!!!!!!! most láttam ebbe a pillanatba meg a hírt és áhh :D

am én is haverokkal szoktam szinte csak heroesozni...egyedül kicsit uncsi :D

[ Szerkesztve ]

(#6) menalcas válasza capulet75 (#4) üzenetére


menalcas
őstag

Teljesen egyetértek veled, én is le szoktam olykor porolni a játékot és 1-2 estét végig kockulni, szurkolok a 6-nak bár szerintem nem igen ütik meg a 3 szintjét, de azért várom :))

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#7) Ilsyde válasza capulet75 (#4) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nem lehet ra jelentkezni. Nagyon felek ettol a resztol mert feltunoen sok informaciot elhallgatnak es semmire sem kepesek kielegito valaszt adni. Jopar honapja peldaul hivatalos topicot nyitottak ahol a jatekosok velemenyet kerdeztek a control zone-okrol... mi ott elkezdtunk agyalni, otleteket felvetni meg kerdezoskodni de azota is csesznek reagalni. Nevetseges.
Divatos Facebook oldalukon meg 10-bol 8 cikk a gagyi tortenetrol szol, semmi erdekeset nem kepesek kinyogni.
Tapasztalat alapjan mondom hogy ahol ennyire kuss van ott sok jora nem lehet szamitani. Talan osszeszedettebb lesz mint az otodik resz (az a kiegeszitok utan egesz jol osszekaparta magat) de valoszinuleg a HoMM3-hoz kepest megint kritikan aluli eresztes varhato.
Ehh inkabb jonne egy Dark Messiah 2 :D

(#8) menalcas válasza Ilsyde (#7) üzenetére


menalcas
őstag

Lehet azért nem osztanak meg sok infót hogy nagyot durranjon a megjelenéskor, csak nehogy duranás helyett csak pofára esés legyen :(((

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#9) capulet75 válasza menalcas (#6) üzenetére


capulet75
addikt

Remélem magyarul is kijön a játék ha már hazai skacok gyúrják. A h3 nehezen verhető, főleg a remek alapjáték de a sok dlc meg a wog miatt is. :K

Egyedül is jó sztem, főként Castle - Sir Mullich vagy Necro - Vidomina. :K

Nem rég azon röhögtünk hogy egy 300k-s gépen herosozunk. :D

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#10) Putyilo válasza fasirTTT (#5) üzenetére


Putyilo
csendes tag

Teljesen egyetértek veled! Szerintem is az volt a legjobb a 3 ban hogy sokáig lekötött egy map. Mi sokszor 36 óráztunk a gép előtt a 3al. Az 5 meg eléggé próbálta visszahozni a 3at nem is rossz eredménnyel szerintem. Remélem a 6 ban ez méginkább összejön! Nagyonvárós! :D

-.-

(#11) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Eddig nekem is a harmadik rész tetszett a legjobban, az ötödik már közelített felé, de a harcrendszert túl lassúra csinálták, ha könnyű volt az ellenfél csapatát legyőzni, akkor is sokáig tartott a csata.

(#12) kapeti07


kapeti07
senior tag

Úgy látom a legtöbbeknek a 3. rész az etalon. Mint ahogyan nekem is. A 4. és az 5. részektől eleinte megijedtem de azok is elég sokáig lekötöttek. Szerintem az egyik legjobb a HOMM-okban az a miliő ami főleg a zenének köszönhetően megfogja az embert. Nagyon várom az új részt, bár már csak kevés időm van játszani, de mindenképpen kipróbálom. Az pedig, hogy magyar külön meglepetés. :))

Xbox: kapeti

(#13) gbors


gbors
nagyúr

jópofa, mennyien szedik még mindig néha elő a H3-at - én is nemrégiben játszottam vele, a Shadow of Death kimaradt anno, úgyhogy itt az ideje pótolni :)

nekem amúgy a 2-es a kedvencem, és a 4-est is nagyon szerettem (bár asszem, én vagyok az egyetlen ez utóbbival a világon :) ), az 5-össel viszont rengeteg kísérletezés ellenére nem bírtam megbarátkozni - JvC hiánya sztem nagyon érezhető a játékon, ill. túl lassúvá lett téve azzal, hogy minden pálya tele van brutálerős semleges csapatokkal :(

kíváncsi leszek, hogy a honi gárda mire jut a hatossal!

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#14) #65675776 válasza joysefke (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

HoMM3-ban négyféle térképméret van... Az S-esek olyan 1-2-3 órákat adnak játékidőben. Az XL-esek meg... Igazából ott már az map object-ek mennyiségétől függ. De akár napokat is elvihet egy-egy magában. Egyébként miért baj, hogy két szintes? Az egésznek az alaptörténete szerint a Dungeon-ök a felszín alatt vannak.

HoMM4-es véleményed nem a játékot, hanem a magyarítást minősíti. Nem rossz egyébként az sem, csak nagyon elüt az addigi HoMM-októl. Talán ha nem a sorozat részeként adták volna ki, akkor más lenne róla a vélemény. (Kicsit olyan, mint a Generals a C&C világban, ahova sehogy sem illeszthető be, szóval külön kellett volna kiadni. Csak szerintem az EA anno félt a buktától, így egy mondhatni jól menő franchise-ba sorolták inkább. Ott jól sült el a dolog, HoMM4 esetén nem.)

HoMM5 felületében a legnagyobb probléma a korlátozott zoomtartomány. Még teljesen kizoomolva is meglehetősen kicsi a látótér. Illetve az erősen fás területeken bizonyos kameraszögek esetén borzalmasan be tud lassulni, még egy izmos VGA-val is. HD 3870-en is tudott szaggatni...

Kinövés mit jelent? Most már az egyszerűbb játékokat részesíted előnyben? Furcsa, mert nekem a kor előrehaladtával az összetettebbek kerülnek előtérbe. Ezért sem igazán érdekelnek már az FPS-ek. Olyan szinten le lettek butítva a korábban sem túl komoly szintjükről.

(#15) Sicilian


Sicilian
addikt

Számomra Heroes3 a király, mennyit nyomtuk annó, de jó volt, hmmmmm.....

nothing is true everything is permitted..

(#16) FefeeX


FefeeX
veterán

Én imádtam a másodikat, azután ismertem meg az elsőt is, amit szintén végigjátszottam :)
Aztán a harmadik óriási ugrás volt, multiban még mindig a legjobb - viszont a 4 és az 5 is fantasztikus lett - szerintem - főleg a 4, teljesen más gondolkodásmódot igényel, de nekem bejövősebb lett a mechanikája...
Az 5ödik meg szép, meg rövid távon jó is, de azért a harmadik kampánynál már azért óhatatlanul is elkezd unatkozni az ember közben... Ennek ellenére még mindig játszom vele és szeretem...

Ezek a képek a hatosról nem az igaziak, viszont FB oldalán fenn vannak az eddig már elkészített egységek látványtervei, azok viszont nagyot ütnek...

(#17) Arena87 válasza joysefke (#1) üzenetére


Arena87
aktív tag

Szerintem épp, hogy 3. rész volt legjobb HoMM sorozatból. :K
Pedig szerintem épp az volt jó benne, hogy jó sokat eltudtál tökölni azon, hogy végig nézd az összes szintet, összes tárgyat összegyűjtsed. De ha nem is akartad összegyűjteni akkor is gyorsan végig lehetett vinni az egész pályát, elég volt ha elveszed ellenfeleid várait. ;]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#18) fecc87 válasza fasirTTT (#5) üzenetére


fecc87
tag

Nagyjából egy az egyben így vagyok én is, de azzal a különbséggel, h az ötödik részt kifejezetten vártam, és nyomban kedvenccé ugrott előre. Azóta többször is végigvittem, a tribes kiegészítő különösen tetszett. A negyedik viszont nagyon hulladék lett, kb 10 percig volt fent nálam.
A hatodik bejelentését már két éve vártam :)

(#19) Vazzee válasza gbors (#13) üzenetére


Vazzee
csendes tag

A Shadow of Death is egy jó kieg volt.

A leggenyóbb az a map volt, amikor Sandroval - asszem ő volt a főhős benne - kb 4000, - de lehet hogy csak 2000 volt- csontit kellett kb 2-3 hónap alatt összeszednie. Minden egységet csontivá varázsoltam, és csak így sikerült teljesíteni az utolsó napon. Szép emlékek :--)

Az biztos hogy gyönyörű lesz ez is, mint az eddigiek amikkel játszottam -3-4-5+minden kieg-, de az 5 frakció az nagyon zavar. Ha így folytatják akkor 1-2 rész múlva oda jutunk, hogy lesz 2 frakció. Na mind1, de remélem azzal azért kompenzálják hogy nem 7+upg lény közül lehet majd választani hanem 10+ közül. Mert így a story-n lehet spórolni, és a változatosság is megmarad.

Remélem jó lesz ez is!

(#20) joysefke válasza #65675776 (#14) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Hali!

A,
ismerem a HoMM3-at. Egyszerűen arról van szó, hogy előre legyártott, nem generált thát a játékkal kiadott pályák között alig volt olyan amelyik két emberi játékos mellett csupán földfelszínen néhány óra alatt lejátszható. a barátnőmmel is játszottam HoMM3-at, de nem érünk rá arra, hogy napokat bohóckodjunk egy játékkal /Ő alig játszik, amikor mégis, akkor csak co-opban velem/. 1-2-3-4-5 órás szórakozás kell elsősorban, ha PC-vel játszom.

Utáltam a kétszintes/teleportos pályákat, mert a rengeteg hősével a gép ide-oda teleportálgatott szinte képtelenség volt a pálya egyes részeit lezárva tartani.

Elismerem, hogy a HoMM3 nagyszerűen ki van dolgozva, de ez nem elég, megfelelő pályákra is szükség van. Én nem találtam meg a nekem megfelelőeket, illetve azokból túl kevés volt.

B,
HoMM5. Ezt csak láttam. Ocsmány. Mennyivel szebb a HoMM3 rajzolt 2D-je.

C,
Inkább úgy fogalmaznék, hogy aktív játékkal szeretem kitölteni a játékra szánt időt. A következő nem FPS játékokkal játszottam az utóbbi időben:
SC2 - Codename Panzers 1-2 - Dragon age - Panzer Generals 2.

SC2: Egynek elment
Codename Panzers: kifejezetten tetszett
Dragon Age: Ejha
PG2: német sztori lekötött rendessen

Régebben sokkal többet játszottam stratégiai játékokkal, de manapság multizni nem akarok, single playerben az RTS stratégiák pedig inkább kisgyerekeknek valók szvsz. Bugyuta sztori, buta-csaló-kiismerhető gép stb...

J.

[ Szerkesztve ]

(#21) Xaels


Xaels
félisten

Reméljük jó lesz a végeredmény. A 3. rész után mélyrepülésbe kezdett nálam a sorozat. Persze az 5-ös epizód kicsit visszamászott a szakadékból, de nem teljesen sikerült magával ragadjon.

Másik vonalon ott volt a Disciples 2 ami még nagyon tetszett a maga Dark Fantasy világával, de ott a harc nem volt jól kidolgozva viszont játékmechanikailag volt benne rengeteg jó ötlet. Annak itt van a 3 része amit megcsonkítottak fajok terén, de kaptunk összetettebb harcot és szép 3D-s grafikát a megszokott Dark-os hangulattal, csak épp az a bökkenő, hogy optimalizálatlan fos lett az egész. Nagyot csalódtam.

Remélem ez az új HoMM visszahozza a körökre osztott stratégiai játékokat a top 10-be.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) FefeeX válasza joysefke (#20) üzenetére


FefeeX
veterán

SC2ben ha Brutalon kiismered a gépet... És ráadásul nem csal. Próbáld meg skirmishben... Ja hogy nem vetted meg gondolom... Úgy mondjuk valóban nem nagy élmény az egész játék...

(#23) moha21


moha21
addikt

Nekem is a 3. volt a kedvencem. Játszottam a 4-el is havernál multiba és az 5-et is, de sehogy sem jöttek be.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#24) #65675776 válasza joysefke (#20) üzenetére


#65675776
törölt tag

Most gyorsba megszámoltam: 32 S méretű map van a HoMM3-ban, emlékezetem szerint mindet végig játszottam, és egyik sem tartott az általad írt időkeretnél tovább. Emellett ott a Random Map Generator is (ha jól emlékszem az Armegeddon's Blade-del jött).

A Codename: Panzers, ahogy az összes StormRegion játék szerintem igencsak gyenge eresztés.

[ Szerkesztve ]

(#25) dave666


dave666
aktív tag

Az első két részen nőttem fel :)
A harmadik jó volt, a negyedik kimaradt (nem volt annyira lebilincselő), majd az ötödikkel megint sokat játszottunk :)
Várom a hatodik részt, és jó, hogy magyarok a fejlesztők :)
A képek alapján szép játék lesz.
Tudja valaki mikor jelenik meg a hatodik rész?

Dave666

(#26) menalcas


menalcas
őstag

Szerintem ez nem is kérdés hogy a 3. übereli mindet :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#27) gbors válasza #65675776 (#14) üzenetére


gbors
nagyúr

homm5-öt nem a vga fogta meg elsősorban, hanem inkább a CPU - viszont abban az időben kuriózumként érdemben képes volt négy magot is használni :K

#19: a csontvázas mission máris lázba hozott, olyan a Heroes 2-ben is volt, az is nagyon tetszett! :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#28) #65675776 válasza gbors (#27) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ugyan mindegy, mert a négymagos mellett is szaggatni képes.

(#29) capulet75


capulet75
addikt

A H3 kicsit olyan mint az a hajhab vagy miafene reklám.
-Jött a stalker, a heroes még mindig tart.
-Jött a Half Life2, a heroes még mindig tart.
-Jött cod4, a heroes még indig tart.
-Jött a crysis,a heroes még mindig tart.

Nekem cirka 2400 mapom és az összes kiegészítő meg van hozzá.Persze a mapok fele kuka,de még igy is van több mint ezer játszható pálya.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#30) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Az is szomoru hogy kesobb mar keptelenek voltak normalisan megrajzolni a jatekot. A Heroes 3 igenyes, tulzasoktol mentes "realis" egysegei utan kaptunk divatfantasy szinkavalkadot, cuki elohalottakat meg pokemonra hajazo szornyeket. Nem szeressem ezt az uj trendet.

Meg nem ertem hogy - peldanak kedveert - miert nem hozzak vissza a hatszogeket. Pont a legerzekenyebb pontjain egyszerusitenek a jateknak.

(#31) capulet75 válasza Ilsyde (#30) üzenetére


capulet75
addikt

Ha valaki csinálna a heros3-hoz egy oblivion lost-modot,meg 2-4 új várat tuti siker lenne a gáma. Nem is értem h föld alatt csak a dungeon van.Lehetne drow vagy illithid birodalom vagy akármi.A csicsás de nyomi grafikával meg ki tudnak kergetni a világból.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#32) Ilsyde válasza capulet75 (#31) üzenetére


Ilsyde
őstag

Fold alatt a Dungeon, Necropolis meg az Inferno volt, nem? Persze palyatol fuggoen. De ezek legalabb eredeti, izgalmas lenyek es fajok voltak. Nem ugy mint pl. a H5-ben ahol voltak az elfek... meg a sotet elfek :U Mintha nem lenne eleg valasztek gonosz lenyekbol.
Ja meg ott a harom semleges varos: Stronghold, Fortress meg Conflux. Ezek is milyen talaloak voltak mar.

King's Bounty ruszki motra jo is lenne neki csak picit emelni kellene a poligonszamon meg kerulni a szemvakito spektrumot. Meg fejberugni a cuki lenyeket rajozolo dizajnereket.

(#33) joysefke válasza #65675776 (#24) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Igen, lehet, hogy 32 db S méretű map van, de ezek közül mennyinek nincsen alsó szinte? A maradék közül co-op játékra mennyi jöhet számításba, őgy hogy nem szereted a teleportkapukat? Hidd el próbáltuk, de nem lehetett a mi igényeing szerint értelmesen játszani vele. A H2-vel többet nyomtuk :)

(#34) joysefke válasza FefeeX (#22) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ne személyeskedjünk.
Mentségemre legyen mondva, az első rész megvan eredetiben, abba éveket öltem, és mint mondtam multizni már nem akarok, innentől kezdve egy SC2-nek nem sok haszna van számomra. A másik három felsorolt játékból pedig 2 megvan eredetiben, tehát 50%-os az arány a felsorolt játékok tekintetében...

J.

[ Szerkesztve ]

(#35) #65675776 válasza capulet75 (#31) üzenetére


#65675776
törölt tag

Valami új vártípus készült hozzá egy-két modban ha jól emlékszem. Egyébként meg a HoMMV-ben a drow-k vannak a föld alatt ha nem tévedek. Egyébként nem tudom miért kell feltétlenül másokról másolni.

A még mindig tart-ról meg mindig Hofi jut eszembe: "Róma - szemerkélő eső. Szarok a hajamra."

Ilsyde: Az elfek nem voltak gonoszak a HoMMV-ben, és igazából a történet szerint a dark elf-ek sem teljesen. De részlet kérdés. Mondjuk abban a játékban szinte senkiről sem egyértelmű, hogy jó-e vagy rossz. Maximum talán a démonok és vidékük. Mondjuk ebből a szempontból viszont valósabb, mint a korábbi részek: semmi sem fekete fehér benne.

A King's Bounty-ban leginkább az arányok eltorzítása zavaró szerintem. Bár egy lovag biztos ~2x akkorára nő, mint egy paraszt és majdnem olyan magas, mint egy lovon ülő társa.

joysefke: Ha ennyire sajátságosak az igényeid, akkor miért nem készítettél saját map-eket? Emellett netről ezerszámra lehet tölteni őket.

[ Szerkesztve ]

(#36) gbors válasza #65675776 (#35) üzenetére


gbors
nagyúr

melyik King's Bounty? nem az eredeti C64-esről van szó, ugye?

ja, és igen, a h5 tud négymagoson is szaggatni, de ha nem valami brutálisan lapos nézetet állítasz be, akkor sokkal jobban megy 4 maggal.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#37) FefeeX válasza joysefke (#34) üzenetére


FefeeX
veterán

Ennyiben az SC2 valóban nem nyújt túl maradandót. A többség max normálon játssza, és törten nem oszt achit sem... Pedig gyakorlatilag így elveszik a játék 80-90%-a... Szóval szerintem a SC2-ről max az tud korrekten nyilatkozni, aki eredetivel játszott minimum 6 órát...

(#38) doddy


doddy
tag

Heroes örök darab :). Képek alapján jobban tetszik mint a Heroes 5, remélem nem lesz úgy túlcsicsázva mint az ötös.

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#39) Karr


Karr
tag

Az összes részben untig ismert vártípusok mellett behozhatnák a techno várat. Simán illeszkedne a Might and Magic világába. A 3. rész egyik kiegészítőjénél már felvetették az ötletet, de aztán nem lett belőle semmi. ED409-es lövész, vagy Iron Wizard gyalogost pedig kipróbálnék az orkok ellen.

(#40) #65675776 válasza gbors (#36) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem arról van szó, hanem a mostaniakról. Olyan szinten idiótán néznek ki egymás mellett az egységek, oly mértékben aránytalanok...

[ Szerkesztve ]

(#41) gbors válasza #65675776 (#40) üzenetére


gbors
nagyúr

aha. asszem az elsőnek a demojával játszottam 10 percet, aztán elővettem a CCS64-et :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#42) Findzs


Findzs
addikt

a képek alapján nem tűnik rossznak
nekem mostanában a heros sorozat feltámadt őse a king's bounty jön be :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#43) Dictator^


Dictator^
veterán

Most néztem, csak a Heroes-t nem láttam a nevében.. a Might & Magic VI atom game volt annó :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#44) Sz.Miki válasza menalcas (#6) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Nagyon örülök neki, hogy még mindig fejlesztik ezt a játékot, az összes résszel játszottam, beleértve a floppy-s heroes 1-2-vel is :D
A 3 az már etalon volt, haverokkal összejövetelek tömkelege gép lecuccolva a műhelybe oszt éjszakákon át toltuk a játékot.
A 4 az rózsapatron volt.....
Az V nekem nagyon tetszett, visszahozta a 3 hangulatát, és a kornak megfelelő színvonalat hozta.
Remélem nem rontják el a VI-ot, ha legalább olyan jó lesz mint az V akkor engem boldoggá tettek :)

(#45) Psych0


Psych0
őstag

Nekem az 5 hangulata nagyon bejött. Percekig tudtam nézni a várak animációit. Az arkangyal modellje pedig gyönyörű lett. A zene szuper. stb. Amikor a 3 ment, még nem tudtam értékelni a stratégiát, de így is sokat játszottunk vele.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.