Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) poffsoft válasza Vamp (#37) üzenetére


poffsoft
addikt

bizony, amikor vagy 15 éve kötelezővé tették a cégnél a folyószámlát (postázási költség megtakarítás /a.m. továbbhárítása a madárra/), akkor : 8-16-ig akármikor ingyenes, plusz havi 2 felvét ingyenes; automatikus 'technikai' hitel, kedvező (ingyenes) kártyadíj, bla,bla , bla volt.

Aztán eltörölték a napközbeni ingyenes felvétet, aztán csak havi egy ingyenes, aztán már az sem. Az automatikus hitel helyett jött az 'A hitel' (amit elvileg évente felülvizsgálnak, de mondjuk 7 év után szóltam nekik, hogy valamit kezdhetnének vele, mert kellene), 'B hitel' (hehe, egyszer felvettem, a havi kamat 5k votl, plusz /saját fiókvezetői hatáskörben/ kellett kötnöm a szaros 300k-ra egy fedezeti életbiztosítást (vagyis csak a tartozást fizette volna ki, az örökösöknek meg egy nagy ló..sz) havi újabb 5k-ért. És csodálkoztak a fiókban, amikor 2 hónappal később (másik bankban felvett személyi kölcsönnel) visszafizettem az egészet: 'Nem elégedett a kondíciókkal?' de, qrvára...

ja, és miközben a betétkamatok szépen erodálódtak (KAMATADÓ!!!! zokognék fájdalmamban), a hitelkamatok az egekben plusz a kötelezően levont díjak szintén a csillagok közé kúsztak (kb 6-7 jogcímen vonnak díjakat egy szaros folyószámláért).

szóval azért valahol jogos az a 'judapest'-ezés

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.