Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#213) Dr. Akula válasza Picco (#207) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hát hol tart? Ott ahol egyébként is tartana, csak most kicsúszott előle a konkurrencia, mint Baumgartner elől a Forma 1-ben. Így is 5 évükbe tellett beelőzni. Ez nem az ő érdemük, hanem az Intelé. Ha nem lövik tökön magukat, az AMD akkor is itt tartana, csak az Intel már rég lelépte volna ezt a szintet.

Nem én erőlködök, hanem az AMD fanok. NEkem volt AMD-m is, nem is egyszer, nem is 1 db, CPU-ban és VGA-ban is, de ahogy a reklám mondja: hülye azért nem vagyok. Amíg én a 3. generációval szoptam folyamatosan a GTA4-el, addig az nvidiásoknál hasított ezerrel. Ezen nincs mit magyarázni, a tények magukért beszélnek. Úgyhogy én is inkább vettem Nvidiát. De bedőltem nekik a K6-tal is, "P2 killer", aha persze... Majd ha bizonyítanak, addig nem. Procit most megint AMD-t vennék, mert ott bizonyítottak. De VGA-ban azóta se.

Szóval szerintem se szép dolog a szemellenző, másnak is ajánlom a levételét. :)

#205Chaser: "a csúcson nem volt gpu-juk"

De, ez volt a csúcs náluk. Ha tudtak volna jobbat, csináltak volna. De nem tudtak. A 3080 / 3090 se azért olyan instzabil mert nem szeretne magasabb MHz-en menni, hanem mert nem tud. Persze álmodhatna rá az Nvidia is 3000-es Titant, de minek. Álmodni mindenki tud.

"de a csúcsot mindig a legkevesebben veszik, pénzügyi szempontból nem nagy érvágás, az presztízskérdés"

Akkor az AMD mit erőlködik CPU fronton? Most hogy kidőlt az Intel, nyugodtan hátradőlhetnének hogy nehogy véletlenül megelőzzék, hiszen ők mindig is csak a 2. helyre lőttek, véletlenül se szerettek volna elsők lenni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.