Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GC-EvElyN-


GC-EvElyN-
senior tag

Nem azért de mi ez a semmi?
jaj első vagyok :DDD

Hali!Szeretnék kérdezni valami olyat amit nem lehetne de nem tudok rá hol választ kapni.Szeretném megkérdezni ha kapok rá engedélyt.köszi!

(#2) kokobe


kokobe
senior tag

Nem azé de baszni fog főleg az nfs-t(bár most az se lesz szar) lesz belső nézet belső tuning is mi kell még ennyi:D

<---AMD___ATi--->

(#3) heihachi válasza kokobe (#2) üzenetére


heihachi
addikt

Még kell jó irányíthatóság, kiváló fizika, látványos törésmodell és élethű viselkedés. Ezenkívül már csak olyan játékmenet kell, ami fenntartja az érdeklődést akár 150-200 órán át is (lásd ForzaMotorsport2 vagy a GranTurismo sorozat), és nagyon nem árt, ha értelmesek az ellenfelek. Aztán már csak tökéletesen villámgyors futás, egyen 60fps framerate olyan grafikával, ami a mai kornak megfelel. Mert az a graf, ami trélerben van... hát... Mondjuk gyenge közepes.

Én azt mondom várjuk meg a gémet, aztán majd meglátjuk. Mindenesetre a lehetőség benne van.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#4) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hajaj. Ha emellé a tuning mellé jo irányités és élvezetes versenyek társulnak megvan az elsö autos játékom x360-ra. Eddig burnout:p. tetszett a legjobban.
Lesz demoja ennek a MC:LAnek?

(#5) bwoay


bwoay
nagyúr

emberek, úgy csináltok, mint aki most lát ilyet,
és nem tudja, mire lehet számítani.

Midnight Club = atomárkád, checkpointos
(tehát tetszőleges útvonalválasztós), tuningolós autóverseny,
az aktuális GTA motorjával. Ennyi, ez lesz.
Milyen fizika meg grafika? Felejtsd el!

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#6) ez_meg_emaz válasza bwoay (#5) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Én most is foglalkozom elöször midnight-al :) Eddig nem érdekelt semmi ami csak konzolra volt. Akkor ezekszerint bukta a dolog. Bár a burnoutnak is durván arcadeos az irányítása mert kb lehetetlen kicsuszni, de mégis vhogy jol összeáll az egész és ugy ahogy van pont jo.
Demot akarok :) , aztán eldöntöm(bár ahogy a GTA-t ismerem nem egy versenyautos játék alá valo motor az :( ).

(#7) bwoay válasza ez_meg_emaz (#6) üzenetére


bwoay
nagyúr

nekem nem bukta, az előző rész megvan PSP-re, PS2-re, az újat meg kurvára várom.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#8) CJ3


CJ3
senior tag

Nekem képek és videok alapján nagyon megtetszett ez a játék, inkább ilyen Test Drive Unlimited beütése van nem tom h miből merítették az ötletet:)

Crypto

(#9) bwoay válasza CJ3 (#8) üzenetére


bwoay
nagyúr

talán az előző részekből? ;)
egyébként nagyon nem olyan, mint a TDU,
javaslom, hogy nézz meg pár gameplay videot mondjuk az MC3-ból.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#10) CJ3 válasza bwoay (#9) üzenetére


CJ3
senior tag

Hát a régi részek nem olyanok de ami most jön a pl a fák, a város részei akkor ez a belsö nézet a rendörök, ez mind hasonlo a Test Drive hoz viszont ahogy láttam fel lehet borulni a kocsival majd meg le lehet vágni az utakat, az irányitás nagyon GTA 4 nek tünik ahogy láttam egy 10 perces videot a játékbol

Crypto

(#11) bwoay válasza CJ3 (#10) üzenetére


bwoay
nagyúr

korábban is GTA-s volt az irányítás,
de nem is csoda, elvégre Rockstar, GTA motor,
szóval miért pont az irányítás lenne más...

régen a fák felrobbantak, a km magas villanyoszlopok meg kidőltek,
ahogy az ember nekik hajtott, remélem ez maradt! :D

a kocsi eddig is fel tudott borulni, és az utakat le lehetett vágni,
mert nincs kijelölt útvonal, csak érintendő checkpointok,
és az ellenfelek is eltérő útvonalakat használnak (néha).

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12) CJ3


CJ3
senior tag

Demo jön ki vagy csak a teljes játék?

Crypto

(#13) heihachi válasza bwoay (#5) üzenetére


heihachi
addikt

Hát Én valóban most láttam először ilyet, de nagyon kellemesen csalódtam :) A fizika az tényleg nincs sehol, de a grafika sokkal szebb élőben mozgás közben, mint a trélerekben volt. Megválasztottam a gyűjteményem örökös darabjának.

Ami megvan a játékban a korábbi posztomban említettekből:
- jó irányíthatóság (furcsa a kamera állások mindegyike, de a kocsik irányítása nagyon élvezetes)
- játékmenet, ami fenntartja az érdeklődést (14 óra játék után még egy gépet sem tudtam fullra tuningolni és csak 3 autóm van, viszont úgy tele van a térkép küldetésekkel, hogy soha nem fogok a végére érni)
- értelmesek az ellenfelek (más útvonalkat választanak, a játékoshoz és egymáshoz képest is, levágnak utakat ahol lehet, de minden áron, kihasználják a szélárnyékot, lökdösődnek, de szövegelnek, ha te meglökdösöd őket)
- tökéletesen villámgyors futás (néha kis röcögés, de jóval gyorsabb, mint a GTA4 és nagyobb is a látótávolság)
- olyan grafika, ami a mai kornak megfelel (nincs túlcicomázva, de pl. az autók nagyon korrektek)

És ami nincs, de nem is hiányzik:
- kiváló fizika
- látványos törésmodell (valamennyi van, de nem túl látványos)
- élethű viselkedés
- egyen 60fps framerate

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.