Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    Jó reggelt :)

    Segítsetek nekem egy problémával amiben lassan az idegbaj kerülget (mondjuk ez legyen a legnagyobb bajom az életben) ;]

    Lumia 640 XL:
    Fóliakérdést körbejártam 10 ezerszer, egyet próbáltam (profit) nem tetszett. Korábbi telefonom szintén CGG védelemmel volt ellátva nem volt rajta karc amikor eladtam (városi legendákkal ellentétben). Zepter mikroszálas portaszító törlőkendővel törölgettem mindig. (Újabb csodát a kijelző pucolásra nem találtam)

    Tok: Na ez már gond. Csupaszon egyik készülékem se volt soha bármi történhet kicsúszhat, le eshet stb stb. Nem olcsó egy gyári hátlap sem ahogy nézem.
    Ebay sokáig tart. A standard S Line tok nem tetszik van is rá panasz. Gyári Microsoft tok 6k-ért kihagyom. (pedig nem lenne rossz). Flip sose jött be igazán, de ha nem lesz más nézek azt..

    Van esetleg infótok valami univerzális "zsebes" tokról amibe beleférhet ez a készülék? (Itthon)
    Ezeket nézegetem, de egyikben sem férne el :U

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés