Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ducsidu


ducsidu
senior tag

Fellélegezhetnek a Google-nél :D valószínűleg nem lesz per :DDD

(#2) Sequoyah válasza ducsidu (#1) üzenetére


Sequoyah
tag

Az android elkaszálásával az MS egy csomó bevételtől elesne:D

(#3) ChipKng


ChipKng
aktív tag

Latom beindult a Marketing. :) Igencsak rossz azoknak a juzereknek akik nincsenek lancra verve. Nekem is iszonyuan rossz, hogy miutan a "csodalatos" HTC nem ad ki tobb frissitest a telomra, valahogy megis a legujabb rendszer figyel rajta. :P Hude nagyon rossz nekem, jah...

Egyebkent ez a People funkcio amit magukenak ereznek, mar 2009-ben a HTC Sensation-ben is jelen volt. Szoval ki masol kit?

2B OR NOT 2B that is FF

(#4) g3d


g3d
tag

Én pont a csempéik miatt sosem vennék (egyelõre) wp7 masinát. Az android bonyolultságára tett megjegyzés pedig nem igazán ül. Ezzel a marketing dumával talán csak egy elsõ okostelefonját vásárlót gyõzne meg. Vagy még azt se.

Tiszta flameindító az úriember véleménye :D

(#5) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Bakker azt nem értem,hogy ettől a sok sületlenségtől amit nyilatkoznak több bevételük lesz?
Vagy aki eddig robotban gondolkodott vásárlásnál rohan és wp7-es cuccot vesz?
Inkább valami normális kampányt folytatnának.
Itt a mango és egy épkézláb tornádó erejű reklámhadjáratot sem látok.
Mire elkezdik az emberek már rég más oprendszerű készüléket vesznek és a mangó is öregecske lesz.
Mer ugye mindig az az indok,hogy azért nem veszik a wp7-es mobilokat mert nem ismerik....
Dehát könyörgöm így nem is fogják.
Reklámok kellenek,tv,rádió,szolgáltatók bevonásával az egész világon.
Ha tegnap elkezdik pörgetni a mangot már az is késő. :F :F :F

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6) ducsidu válasza ChipKng (#3) üzenetére


ducsidu
senior tag

A HTC Sensation nem 2011-ben jelent meg ? :F :F

(#7) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Hát az a csempés rendszer nekem sem jön be. Még nem voltam képes végignézni egy WP7-es tesztvideót végig mert annyira nem tetszik a design, de lehet ráveszem magam ha ennyire fényezik :)

(#8) g3d válasza ChipKng (#3) üzenetére


g3d
tag

2009 sensation? Nem desire?

(#9) Sequoyah válasza g3d (#4) üzenetére


Sequoyah
tag

A flame volt a cél:)

(#10) ChipKng válasza g3d (#4) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Amit az uriember csinal azt hivjak ugy, hogy FUD.

2B OR NOT 2B that is FF

(#11) ChipKng válasza ducsidu (#6) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Sense feluletet ertettem, bocsi. (A fene ebbe a sok azonos elnevezesbe) Es igen, HTC Desire.

2B OR NOT 2B that is FF

(#12) Sequoyah válasza b4zsi- (#7) üzenetére


Sequoyah
tag

A csempe csak egy kis szelete a Metro UI-nak. Érdemes teljes mélységében megnézni a renszert ha érdekel.
De akinek a minimál stílus nem jön be, annak lehet tényleg nem fog tetszeni.

(#3) ChipKng:
Az azért messze nem ugyanaz...

[ Szerkesztve ]

(#13) pető bá' válasza g3d (#4) üzenetére


pető bá'
őstag

én nagyon kíváncsi voltam a WP7 felületére, aztán rátaláltam a Launcher7 nevű dologra marketen. kis ideje használom már, tudom, nem ugyanaz mintha egy rendes WP7-es telefont használnék, de egyelőre tetszik a dolog...
szóval "bárki" kipróbálhatja, hogy tud-e élni home screen, meg widget-ek nélkül :D

"... and I hope you have a great day!"

(#14) b4zsi- válasza Sequoyah (#12) üzenetére


b4zsi-
őstag

Igazából azért se néztem eddig mivel HTC nem tetszik, Samsungot meg LG-t nem fogok venni. Nokiánál majd végignézem a szoftvert az ami szóba jöhet Wp7-el 7.5el!!!

(#15) joey04


joey04
titán

van igazság abban amit mond

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Dare2Live válasza Brutális eb (#5) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

sztem nagyon nagy igazságokat mondott. Én is alapvető problémának látom, hogy pl.:"A részlegvezető szerint az Android-koncepcióval az a baj, hogy a gyártók és fejlesztők nagyon mélyen belenyúlhatnak, mely nem csak a frissítés műveletét teszi komplikáltabbá, de egyes alkalmazások sem feltétlenül kompatibilisek mindegyik készülékkel."

Sokszor nemis hogy bugosan fut az az app ami egy másik készüléken teljesen stabil/bugmentes, hanem el se indul.

Szóval véletlenül se mondanám sületlenségnek.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#17) #65755648


#65755648
törölt tag

Természetes hogy az összes vetélytárs kezdve Ms-tól az Apple-ig az Androidot kritizálja, hiszen a piac nagy része az övé, mégis neki nő leggyorsabban az elterjedtsége még mindig, ráadásul ő fejlődik a leggyorsabban. Az Android a legyőzendő ellenfél az összes többi mobil OS-nek. Ebből rögtön következik, hogy a többiek keresik és hangoztatják a vélt vagy valós hibáit és dicsekednek vele ha valamilyen funkciót/fícsőrt nekik hamarabb sikerül picivel integrálni mint a Google-nek. Ezt kell tenniük, hisz nem ismerhetik be, hogy OK, nyert a Google, jobb OS-t csinált mint mi, kész, feladjuk. Bár még ennek is eljöhet az ideje, nem ez lenne az első nagy projekt amibe beletörik a MS bicskája.

(#18) Sequoyah válasza pető bá' (#13) üzenetére


Sequoyah
tag

Mint írtam a csempe csak egy kis szelete a Metro UI-nak. A Launcher7 csak ezt a kis szeletet mutatja meg, azt is elég fapadosan.

Mondjuk arra tényleg jó, hogy a sokak számára legriasztóbb dologgal, az ikonok/widgetek hiányával meg lehessen barátkozni.

(#19) raulicio


raulicio
senior tag

Pont azért jó az android mert annyi homescreenem lehet, amennyit akarok és azokra azt pakolok, ami nekem tetszik, vagy akár lehet egy oldalas is, amire nem rakok ki semmit. Akinek ez bonyolult, az egyszerűen hülye. Minden esetre azért is furcsa ez az úriember szájából, mert ugye Microsoft. Akkor az úriember szerint az összes eddigi PC-s WIN verzi rossz és túl bonyolult, ezért nem használható.

Egyébként lehet, hogy jó a Metro felület, és a mögötte futó rendszer, de nekem nem tetszik. Ha mobilon is ki lehetne kapcsolni, mint a win8-ban, akkor elgondolkodnék rajta:)

Azzal viszont nagyon egyetértek, hogy sajnos a gyártók valóban túl nagy szabadságot kapnak és a frissítések is teljesen esetlegesek, és emiatt tényleg vannak kompatibilitási gondok. Jelenleg kapható 2.1-es, 2.2 és 2.3-as androidos telefon is és persze ezeknek különböző alverziói is, ráadásul hamarosan jön az ICS is. Elvileg mind u.az a rendszer de mégsem az. Sokkal egységesebbnek kellene lennie ennek.
Magukkal az egyedi felületekkel nem lenne baj, ha nem olyan mélyen gyökereznének a rendszerben, hogy hónapokat kellene várni arra, hogy a gyártók átültethessék megoldásaikat. Egyedi launcherek, widgetek, appok bőven elég egyediséget adnának:)

[ Szerkesztve ]

(#20) Youri


Youri
veterán

People” funkció a Windows Phone Mango rendszer „People Hub” szolgáltatásának másolata, mely ugyanúgy egy névjegyet jelenít meg a közösségi hálózatokon elérhető státuszokkal együtt
Kár, hogy a HTC találta ki 2009-ben a HTC Sensebe tette bele, és véletlenül ott is People a neve... szánalmas őrjöngés a wp fanok részéről

RTX ON

(#21) samgar válasza ChipKng (#3) üzenetére


samgar
őstag

Sensation 2009-ben?

Oppo Find X5 PRO

(#22) r4z válasza ChipKng (#11) üzenetére


r4z
nagyúr

Az is érdekes, mert a Desire 2010-es modell :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#23) Youri válasza samgar (#21) üzenetére


Youri
veterán

A Sensere gondolt, ahogy feletted olvasható... meg a HTC Herora

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#24) b4zsi- válasza samgar (#21) üzenetére


b4zsi-
őstag

Sense szoftverre gondolt szerintem!

(#25) tenke.


tenke.
tag

ez a megoldás már sokkal régebbi androidokon is megvolt.

(#26) ChipKng válasza b4zsi- (#24) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Igen, arra. Koszi!

2B OR NOT 2B that is FF

(#27) Sequoyah válasza tenke. (#25) üzenetére


Sequoyah
tag

Kontaktlista már a 10+ éves nokiámon is volt, de most a teljes Metro féle people hubról beszélünk, nem egy összefésült kontaktlistáról...

(#28) catroot válasza #65755648 (#17) üzenetére


catroot
veterán

Ez nem olyan verseny, ahol "nyert", mert mindig megy a verseny, szvsz.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#29) hallerlaller válasza Youri (#20) üzenetére


hallerlaller
addikt

Meg a SE timescape is ilyen, nem?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#30) moonman válasza ChipKng (#3) üzenetére


moonman
titán

"Nekem is iszonyuan rossz, hogy miutan a "csodalatos" HTC nem ad ki tobb frissitest a telomra, valahogy megis a legujabb rendszer figyel rajta. Hude nagyon rossz nekem, jah..."

epic öngól...

(#31) catroot válasza moonman (#30) üzenetére


catroot
veterán

Egyébként még "jó", hogy tegnap volt szó erről a témáról másik topicban, amiről cikk van és szóltak érte... ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#32) moonman válasza catroot (#31) üzenetére


moonman
titán

ugyan hagyd.

az meg külön vicces, amikor a HTC Sense-szel ellenpéldáloznak. nekem volt Sense-em több évig, és hát... lehet, hogy az alapötlet onnan származott (nem mintha nem lett volna magától értetődő, ahogy többen is említették), de hogy funkcionalitásban egy kvarcóra szintjén volt a People hub-hoz képest, az is biztos.

(#33) Youri válasza moonman (#32) üzenetére


Youri
veterán

lehet, hogy az alapötlet onnan származott (nem mintha nem lett volna magától értetődő, ahogy többen is említették)
Ennek ellenére te kerek perec jelentetted ki, hogy lopták a featuret, illetve a WP-ből elinnoválták. Viccesek ezek a pálfordulások részedről :)

RTX ON

(#34) moonman válasza Youri (#33) üzenetére


moonman
titán

bocs, de... "People" app, "Me" kártyával, mindez, Metro-s dizájnelemekkel... aztán a pofájukba vágjuk, hogy mekkora szar? please...

(#35) sagesz93 válasza #65755648 (#17) üzenetére


sagesz93
addikt

Az android "konkurencia" tudja hogy miért terjed annyira az android.. Tudod a 20-30k-s telefonokon soha nem lesz ios vagy wp7, az android viszont most ezeken menö nagyon, ezért pörög annyira.

[ Szerkesztve ]

(#36) Pantal válasza sagesz93 (#35) üzenetére


Pantal
senior tag

Ilyet csak olyan ír, aki nem Android fan..ne érts félre, egyetértek veled, de érdekelne, hogy mi történt, ha jól tudom Androidos telód van, vagy az biztos, hogy volt, szóval ezek szerint Te használod, de nem vagy fan, vagy hogyvan ez? Mert azért lássuk be, ha egy picit is, de az ember mindig fanja a saját osének :)

(#37) Pantal válasza Pantal (#36) üzenetére


Pantal
senior tag

Közben megválaszolom magamnak, csak a profilodat kellett megnéznem.. :B

(#38) moonman válasza Pantal (#36) üzenetére


moonman
titán

márpedig az tény, hogy első körben inkább a felső kategóriában léteztek WP-telefonok, Androidot meg minden szemétre feltesznek már.

(#39) sagesz93 válasza Pantal (#36) üzenetére


sagesz93
addikt

Én csak válaszoltam, hogy tiszta legyen a kép :D
Volt android telóm bőven, most épp windows van, ettől még nem állnék a védelmébe, ebben is van hiba az biztos.
Tudtam volna válaszolni linkkel is: "Az Android platform agresszív térhódítását ... a 100 dollár körüli áron piacra dobott készülékek segítették",

[ Szerkesztve ]

(#40) llaszlo válasza #65755648 (#17) üzenetére


llaszlo
veterán

Ha megnézzük az árkategóriákat akkor a felső kategóriában sőt ha típusra is bontjuk akkor meg pláne az Android igencsak alul marad. Ahogy már mások is írták mivel minden fosra rányomják az androidot azért terjed ennyire. És mégis mitől fejlődne jobban? Attól, hogy telepakolják egy csomó használhatatlan és igénytelen funkcióval? A minőség hol marad? Vannak olyan területek amikben jó, de nagyon sok olyan van amiben csak gagyi minőséget képvisel.

ChipKng: Képzeld nekem is htc-m van és nem gyári rendszerrel. Viszont a custom romok meg sem közelítik a gyári romok stabilitását. És elég nagy öngól a htc részéről, hogy szarik a régebbi telefonokra. Erre én nem vagyok büszke.

[ Szerkesztve ]

(#41) r4z válasza llaszlo (#40) üzenetére


r4z
nagyúr

A ChipKng-nek intézett válaszoddal teljes mértékben egyetértek. A mai napig nem találtam a gyárinál stabilabb ROM-ot.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#42) Kumite


Kumite
aktív tag

És igazából azt felejti itt el minden fröcsögő, hogy egy telefon a tömegeknek készül. Akik pedig itt villognak, hogy milyen jó, hogy ott figyel a vadi új főzött rom a telefonjukról és ez a hülye meg mit beszél, azok ugyan egy pillanatig gondoljanak már bele, hogy a telefonhasználók 0,00001%-át teszik ki az ilyen power userek. Talán még annyit sem... Vagy nektek szüleitek, nagyszüleitek, kishugitok is tud új Androidot főzni a telefonjára? Nem hinném...

(#43) Youri válasza Kumite (#42) üzenetére


Youri
veterán

Mondj egy olyan funkciót, amit egy gyári állapotú android nem lát el, de fontos a tömegnek

RTX ON

(#44) Kumite válasza Youri (#43) üzenetére


Kumite
aktív tag

Az ilyen megjegyzésekre írtam:
"... marketing. :) Igencsak rossz azoknak a juzereknek akik nincsenek lancra verve. Nekem is iszonyuan rossz, hogy miutan a "csodalatos" HTC nem ad ki tobb frissitest a telomra, valahogy megis a legujabb rendszer figyel rajta."

(#45) adrianv


adrianv
tag

Szerintem igenis szépek és praktikusak a csempék, bár ettöl a google megoldása még ugyanolyan egyszerüen kezelhetö marad.

Sorry for party rocking!!!

(#46) ChipKng válasza llaszlo (#40) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Arra en sem, hogy a HTC ilyen kocsog modon viselkedik, viszont a telom eletciklusat ezzel ki tudom nyujtani. Ellenben ha a M$ beint, hogy tobbet nem tamogatjak a keszuleket akkor ott bizony cumi van.

2B OR NOT 2B that is FF

(#47) montyx válasza moonman (#38) üzenetére


montyx
aktív tag

Ha ennyire marha jó a wp7, akkor mutass már nekem olyan wp7 high-end telót ami jobb eladásokat produkált, mint az SGS, az SGS2, vagy akár a droid/milestone. Vagy csak egyet, amelyik jobb minőségű, mint az utóbbi páros.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#48) Kumite válasza montyx (#47) üzenetére


Kumite
aktív tag

Én nem tudtam, hogy a személyre szabott jóság mértékegysége a világviszonylatban eladott darabszám / termék.
Még szerencse, hogy anno konzolvásárlásnál Wii-t vettem, elvégre abból adtak el a legtöbbet. Huhh, ezt megúsztam, most egy olyan konzolom lenne, ami nem olyan jó, mert annak kevesebb az eladása.
(Persze ennek ellenére nekem a Wii a legjobb, DE NEM az eladások miatt...)

(#49) Solten


Solten
addikt

"...halom ikonnal és alkalmazások áradatával nehezíti meg a felület használatát..."

Oké... :U :D

Saor Alba

(#50) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Várom a pert. :))

PS4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.