Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mhorvat


mhorvat
senior tag

VX Nano tulajok gyülekezzetek! ;]

(#2) Samus


Samus
addikt

Biztos jó lehet, de nem tudnám megszokni a "mini" egeret. Noteszom is MX1000-el használom.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) mhorvat válasza Samus (#2) üzenetére


mhorvat
senior tag

Ez szokásfüggő. Én a nagy egereimet sem fogtam soha tenyérben. :K

(#4) mhorvat


mhorvat
senior tag

A cikk frissült. No komment, megőrülök... :W

(#5) Gergő_ válasza mhorvat (#4) üzenetére


Gergő_
őstag

Nem szereti a nyilvánosságot az egered... :D Béke poraira. Legalább kiszolgálta magát...

(#6) mhorvat válasza Gergő_ (#5) üzenetére


mhorvat
senior tag

Nehogy már 2 év legyen az életciklusa egy ilyennek. :U

(#7) ABE válasza mhorvat (#6) üzenetére


ABE
őstag

Én pont az ilyentől félve nem ruháztam be erre az egérre, pedig szemeztem vele. Inkább veszem az 5e-6e forintos belépőszintű Logitechet, az is bírja a strapát, és nem megyek rá lelkileg, ha tönkremegy. :)

Egyébként jó kis egér, haveromnál próbáltam a cuccost, tetszett. :K

[ Szerkesztve ]

(#8) mhorvat válasza ABE (#7) üzenetére


mhorvat
senior tag

G9-es lesz helyette, régóta tetszik, nagyon jó a fogása, minőségi, sokan ajánlották és mindemellett olcsóbban megkapni, mint egy VX Nano-t! :Y Billentyűzetből nem érdekel a minőségi darab, mert minden paraméteremnek nem felel meg egyik billentyűzet sem, de egérből sajnos nem szeretem az "occsót". 2 darab 2000 Ft-os Logitech is szétrohadt már a kezem alatt, azóta úgy vagyok vele, hogy inkább drágábban, 2 évente veszek egeret, ha tovább bírja, akkor annak meg örülök.

Szóval írok majd arról is egy bejegyzést itt Logout-on, aztán szokásomhoz híven félévente/évente tartóssági beszámolót hozzá. :K

[ Szerkesztve ]

(#9) Gergő_ válasza mhorvat (#8) üzenetére


Gergő_
őstag

Szerintem a billentyűzet legalább olyan fontos mint az egér
Részemről a Microsoft perifériákat preferálom. Próbáltál már egy komolyabb kombót?

(#10) mhorvat válasza Gergő_ (#9) üzenetére


mhorvat
senior tag

Komolyabb kombót boltban próbáltam már, de nem hiszik benne. Ha a megfelelő egeret nehezen, a megfelelő billentyűzetet egyáltalán nem találom meg, akkor egyben a kettőt még nehezebben. :DDD

A WMK 3000-es Microsoft nekem is tetszik, de azt nem adják egér nélkül sajnos, így felejtős. No meg nem is minden igényemnek felel meg, csak megfelelő kompromisszum lehetne.

(#11) Valed


Valed
tag

Nekem is ilyen egerem van már 1.5 éve. Előtte egy MX610 -em volt annak tönkrement a bal egérgombja, garanciában sikerült vx nanora cserélni.

Az újat eleinte nehezen szoktam meg a kisebb mérete miatt, de most már a görgője nélkül nem tudnék meglenni. Hagyományos kattogos üzemodban csak játékok alatt használom.

A vx nanora elvileg a logitech 3-év garit vállal, szerintem még simán kicseréltetheted.

[ Szerkesztve ]

(#12) mhorvat válasza Valed (#11) üzenetére


mhorvat
senior tag

Nem. Nálunk nem. A Logitech G9-re is (új egerem) olvastam, hogy külföldön előnyként sorolják fel a 3 év garanciát, én kettőt kaptam rá. Boltja határozza sajnos meg (bár, hogy mi alapján merik csökkenteni a garanciális időt nem tudom...), a VX Nano-m garanciapapírján 1 év van írva. :(

A görgőt én is imádtam a Nano-ban, az egészben a legjobb!

(#13) Dany007


Dany007
veterán

"ha asztali konfigurációval használjuk, szükségünk lesz az USB hosszabbítójára, mivel simán a gép hátuljába dugva az adaptert gyenge a vétel, szaggat az egérmutató."

Ezt nemértem... Ezek szerint nincs ~1 méter hatótávolsága se?
Nekem olyan vezeték nélküli konfiguráció kell (egér és bill), ami legalább 4-5 méterre elvisz gond nélkül. És persze nem a gép elejére akarom csatlakoztatni a vevőt...
Azt hittem ez már nem olyan nagy elvárás a 21. században, de ezek szerint mégis? :s

(#14) mhorvat válasza Dany007 (#13) üzenetére


mhorvat
senior tag

Az a probléma, hogy 2,4GHz-es technológia révén minden akadály adó és vevő között zavarja (illetve zavarta, mert azóta vezetékesre váltottam újra), valamint van rendesen zavaró körülmény a gép hátuljánál is (kábelek, stb).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.