Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Skullface & BigBoss szövetkezik?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:Y

Live-Die-Respawn

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként a Mother Base nem véletlenül Big Shell-ként jutott az eszembe nekem sem.
Itt a képen is dettó ugyanúgy néz ki, sőt még a drón is ugyanaz.

Live-Die-Respawn

(#4) .LnB válasza oriic (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyeld meg ez az lesz, csak valahogy beleszövik majd a történetbe, hogy BBoss építette.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) oriic válasza .LnB (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mother Base wiki-ről:

it bears similar design to the off-shore decontamination facility Big Shell in Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, which both resemble British World War-II era anti-aircraft marine stations.

Live-Die-Respawn

(#6) .LnB válasza oriic (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja igen, lehet nem ártana jobban ismerni a történelmet. Nem nagyon kerültem sose kapcsolatba a Brit tengerész állomásokkal ;]

Akkor lehet, hogy csak Kojimának tetszettek azok az épületek, ezért beletették.

Na és a megjelenés? :D jó volt az az ötlet, a 2014.08.19.

Egyébként, téged nem idegesít, hogy BB fejéből sose állt ki semmi mikor mutatták? (Mármint időrendben helyes sorrendben természetesen) Vagy csak én nem vettem észre? Szerintem kettő lesz belőle is :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) ldave


ldave
félisten

Mint játék, nekem nem jön be az MGS, de a videók, trailerek amiket Kodzsima csinál, azok mindig fantasztikus hangulatot árasztanak.

A Slime draws near! Command?

(#8) oriic válasza .LnB (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#9) CocooN-z


CocooN-z
őstag

toomuchinfo,canthandle

;]

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#10) .LnB válasza oriic (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Láttam már ilyen videót bár nem ezt. Túl sok a véletlen :D
Durva lesz ez a game. Nem lehet még előrendelni? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) CocooN-z válasza .LnB (#10) üzenetére


CocooN-z
őstag

Csak kérdés milyen eszközre :)

X360 on elég recegős volt a GZ....báár annyira nem is, a zárójelenetben volt max, de kiváncsi volnék nextgenen......(Megint kezdem ezt a grafikai veszekedést saját magammal, feltűnt? :D)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#12) .LnB válasza CocooN-z (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Feltünt :)

Nekem nincs választásom, X360-lesz. Alternatíva lehetne a PS3, de a kettő közül a X360-az enyém :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Mister_X válasza .LnB (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ehhez a játékhoz nextgen kell. A FOX Engine végre kimutatja a foga fehérjét, pedig előző generáción se volt piskóta.

Ősszel konzolvásárlás lesz. Csak még el kell dönteni, hogy mit :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) ldave válasza Mister_X (#13) üzenetére


ldave
félisten

Ahogy ismerlek karácsonyig meglesz mindhárom konzol külön-külön, de a végén csak a PC-d marad :)

A Slime draws near! Command?

(#15) .LnB válasza Mister_X (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ehhez a játékhoz pont nem. Itt nem a grafika a lényeg. Tavaly vittem végig az összes részt, és eszembe sem jutott, hogy hogyan néznek ki. A Metal Gear az Metal Gear.. A legjobb, felőlem nézhet ki bárhogy. :) Nem beszélve a két konzol generáció közti minimális különbségről jelenleg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) Mister_X válasza ldave (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gonosz vagy :( Egyelőre PS4 vezet az ára miatt, de ONE-ra van (lesz) Halo én meg Xboxon nőttem fel... de PS3-am volt a leghosszabb ideig... Wii U-ra meg van (és lesz) Zelda és remélhetőleg bejelentenek egy Metroidot ma.

El is adhatnám az iPadem konzolozás miatt, de... az ájped marad :)

@LnB: én be nem raknám prev genbe. A Metal Gear az Metal Gear, de ha tudom szebb kivitelben is élvezni, akkor miért sanyargatnám magam? :N

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) .LnB válasza Mister_X (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne viccelj már, most adjak ki 160-180ezer pénzt csak, hogy picit szebb legyen a játék, amit a története és a hangulata miatt imádok? Mással kb nem is játszom, ha nincs a Ground Zero, akkor idén be se lett volna kapcsolva még a konzolom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) Mister_X válasza .LnB (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja ház igen, az úgy már más történet. Én mással is fogok játszani.

Én ki fogok ennyit adni, már előre fáj a szívem, amikor ott kell hagyni a zsét a kasszánál.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) Bad Pritt válasza Mister_X (#16) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem is ez a bajom most. Igyekszem minél inkább elhúzni a vásárlást, hogy adott pillanatban (legyen mondjuk Halo 5 megjelenés) azt tudjam venni, ami tényleg kell. Szerencsére idén csak a nevetséges Master Chief kollekció jön, szóval még egy évet ráérek várni. Wii U nagyon szimpi, olyan jól el lehet vele bohóckodni kettesben, PS4 jó árban van, meg egyszerű nagyon, ami plusz pont és erős, Xboxra meg ott a Halo, ami alltime 2. nálam. Nehéz ez a generáció nagyon. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#20) Mister_X válasza Bad Pritt (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én (ha ONE-t veszek) bedobok a kosárba egy mesterséf kollekciót, mert nem toltam a Combat Evolved Anniversary-t és a Halo 4 is kimaradt. Aztán ott a vágatlan Halo 2 multi (sword play!!!!), továbbá mindem fullhádéj és hatvanefpées lesz - még ha nem is tudom kiélvezni az előbbit, papíron jól mutat. Még sok játéknál a 792p-nek is jobban örülök, mert nem 1280*720 (a TV-m 768p-s). Kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog így festeni a Halo 4, mert az még 720p@30FPS kombóval is pofás volt. Továbbá a Halo 2 Anniversary melyik motorral fog menni.

Továbbá remélem majd, hogy a Reach és az ODST is kap remastert (meg talán a Wars is) és akkor el lehet mondani, hogy a ONE minden Halo fan legjobb választása. Nekem mind ott lenne a polcon, az biztos.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21) XXArcAngelXX


XXArcAngelXX
tag

Jaj de tuti!!!!! Must have! Nekem anno a Guns of The Patriots tetszett a legjobban. :C

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#22) CocooN-z válasza XXArcAngelXX (#21) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nha annak a végén mekkorát néztem... :B

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#23) oriic válasza CocooN-z (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MIre is gondolsz pontosan? :D Vének harcára? :DDD Best ever fight in the video games history. :)

Live-Die-Respawn

(#24) CocooN-z válasza oriic (#23) üzenetére


CocooN-z
őstag

Arra is pl, de azt láttam már régebben haveroknál, amikor még hírből ismertem a konzolok világát :D ( túlzok :) )
vagy a mikrós jelenet, amikor röhögve k.anutáztam a tévének térdepelve.... :D
vagy amikor a legeslegvégén, amikor már beletörődtem hogy BB már nincs köztünk....

Végülis....semmi extra :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#25) .LnB válasza oriic (#23) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arra gondolt, hogy BB élt. Én is meglepődtem. A temetős jelenet. Vagy nem? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) NandorHUN válasza .LnB (#1) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem hiszem, szerintem egyik haverja beöltözött, hogy azt higgyék Skullface az, de majd kiderül.
A játék am is arról szól hogy lett BigBoss rosszfiú.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#27) oriic válasza .LnB (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja az is epic volt. :)

Live-Die-Respawn

(#28) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na de kérem :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.