Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Navaze


Navaze
tag

Hehey, lesz itten Klausztrofóbia. :C

(............(o)...............(o)..............)

(#2) mephi666 válasza Navaze (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

főleg, ha a géped korlátai közé beszorítva érzed magad a grafikai beállításoknál :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Navaze válasza mephi666 (#2) üzenetére


Navaze
tag

Ja, tényleg, ne is mond. Meg is nézem, van e itthon valami „akadálykönnyítő folyadék”. A múltkor rá jöttem, hogy ha eleged vedelek, egy idő után bejátszik egy kis motion blur, és az AA is jóval hatásosabb, mint amit játéknál lehet állítani. :DDD
De komolyan, legalább lesz miért gépet cserélni.

(............(o)...............(o)..............)

(#4) eL Geri


eL Geri
őstag

Hát nem tudom!
Én a legelején nagyon vártam ezt a játékot, de most már valahogy túlfikciónáltnak értem az egészet.

A gamerek is túlvárják, szerintem. Meg nemek az ilyen extra ficsörök (mint gyűjtögetés, adok-veszek, fura fegyverek, extrém életkép...) nem a zsánereim :(

(#5) Sicilian


Sicilian
addikt

Nagy a hype ennél a gaménál is, aztán nehogy az avp sorsa köszönjön vissza ránk :N

nothing is true everything is permitted..

(#6) Manbal válasza Sicilian (#5) üzenetére


Manbal
senior tag

Az AVP kurva jó játék, grafikailag, animációban, hanghatásilag nagyon ott van. :) a mesterséges inteligencia már cinkes, ezt aláírom... :((

(#7) LackoMester válasza Manbal (#6) üzenetére


LackoMester
addikt

Remélem azért egy Demot dobbnak a Steam-re, h. eldöntsem , érdemes-e megvenni. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#8) fricz19 válasza LackoMester (#7) üzenetére


fricz19
őstag

egy demot én is szeretnék :K
remélem nem lesznek "lusták" megcsinálni

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#9) Sicilian válasza Manbal (#6) üzenetére


Sicilian
addikt

Nem mondtam, hogy rossz, de valahogy azért mégis többet várt volna az ember az avp-től.

nothing is true everything is permitted..

(#10) Ryuu


Ryuu
tag

Hehe azért itt is lesz részünk ragdoll bugokban, (lásd: első videó, 2:53)de úgy sem ezzel fogunk foglalkozni. Ott a MW2 az is tele van velük. :)
Remélem nem fog ez a játék sem csalódást okozni mint az AvP. Burtál trailer-ek meg videók és kaptunk egy kalap sz**t.

(#11) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

És Call of Pripyat-ról mint mondtok? Mik a tapasztalatok?
Azért az is eléggé megvolt hype-olva, a DX11 miatt is főleg.

Láttam azt a review videót róla, de nemderült ki belőle sok. Grafikailag/hangra/hangulatra ugyanaz mint az előző részek.

[ Szerkesztve ]

(#12) keIdor


keIdor
titán

Vicces, hogy minden játéknál csak a grafika a téma... meg a gépigény... játékélmény már mindegy is, mi? :(

Nekem ez videók alapján még jobban bejön, mint a Battlefield BC2. Nagyon szeretem ezt a világvége hangulatot, amit áraszt. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) pkornel


pkornel
aktív tag

Az elsö videó az a XBOX360 verzió a másik ketö a pc!
Most nem azért de szerintem anyival nem jóbb pc-n ( ha jobb egyáltalán)
Hogy 300 ezres gép keljen neki! ;]

(#14) Navaze válasza keIdor (#12) üzenetére


Navaze
tag

A játék élményt elég súlyosan befolyásolja, ha egy játék „640*480-ban 16 fps-el max-ol”. Főleg para, ha az embert jó előre be is ijesztik a gép igényel. :F

(............(o)...............(o)..............)

(#15) Ren Hoek válasza Navaze (#14) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Hát akinek nincs jó gépe az nem tud új játékokkal játszani. Ezt el kell fogadni. Erre épül a hardveripar.

Különben meg, ma már egy átlagos gépen elfutnak ezek, 120-ból már össze lehet gereblyézni egy olyan AMD rendszert, amin a mai gémek simán gond nélkül futnak. Régen 120-ért meg kaptam egy Celeronos gépet, ami már akkor is szarnak számított :D

[ Szerkesztve ]

(#16) Navaze válasza Ren Hoek (#15) üzenetére


Navaze
tag

Igen szélesedtek a lehetőségeink az elmúlt időkben. :K

(............(o)...............(o)..............)

(#17) keIdor válasza Navaze (#14) üzenetére


keIdor
titán

Viszont szomorú, hogy egyeseknek Crysist felülmúló grafika kell, hogy élvezni tudjanak egy játékot...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) nemethati válasza keIdor (#17) üzenetére


nemethati
senior tag

Crysis? Az valami hibaüzenet xp-ben :F
Mindenesetre a játékélmény egyik meghatározó tényezője a grafika, és a belőle épített "világ"!
Én már metróznék nagyon :K

(#19) Navaze válasza keIdor (#17) üzenetére


Navaze
tag

Ínyencek. :DDD Ami engem illet az idei év egyik tökéletessége a Call of Juarez 2 volt. Egyszerű még is látványos grafika, zseniális irányítás, nem találok fogást rajta, és mindenen elfut. De amikor ilyen gépigény bejelentések jönnek, mint pl. ez. Hogy ehhez apám vegyél vagy 8 db fermi-t meg plusz 16gb ramot, akkor azért úgy állok hozzá én is, hogy rendicsek veszek. De akkor azért cserében olyat lássak, amit sehol máshol.
Úgyhogy pártolom azokat akik a fejlődés miatt verik az asztalt. :K

(............(o)...............(o)..............)

(#20) keIdor válasza nemethati (#18) üzenetére


keIdor
titán

Ebben egyetértek, de nem igaz, hogy mindig az a téma, hogy hogyan néz ki...
Legyen szép, fusson jól és kész, de inkább a játékélményre menjenek rá.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) zH.


zH.
senior tag

Legyen sötét ,fosatós és akkor jó lesz. :C Várom.. :)

@pkornel: Ezt muszáj mindig előhozni?

[ Szerkesztve ]

just be

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.