Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Imádom a MGS sorozatot, de ez mekkora egy ökörség. Ez csak egy prológus. Teszem azt, akik megveszik ezt a csomagot és azok később megkapnák a teljes játékot is akkor oké lenne. De így tök felesleges. Mert tuti a teljes játéknak is lesz ilyen bundle változata.

Sajnos nem szerepel PC a táblázatban, szóval még mindig semmi életjel. Mondjuk nem is nagyon lenne értelme, ugye ha szerepelne ebbe a táblázatban mert ott a felbontás is és a sebesség is harver függő.

Kíváncsi vagyok a PS4 és Xone közti különbség mennyire a Sony felé hajlás ékes példája.
Azért a 720p és 1080p közti különbség nem elhanyagolható.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) ldave válasza .LnB (#1) üzenetére


ldave
félisten

Nemtom mennyire Sony felé hajlás, hisz az E3-on pont hogy a MS Xbox bemutatóján volt ott a játék, ráadásul ha jól emlékszem akkor elsőnek mutatták a sokból, szóval kiemelt címnek tűnt.

A Slime draws near! Command?

(#3) Xirtam válasza .LnB (#1) üzenetére


Xirtam
veterán

XONE skáláz felfelé. Nem fogod észrevenni.

(#4) .LnB válasza Xirtam (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs tapasztalatom, hiszek neked. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Sami22 válasza Xirtam (#3) üzenetére


Sami22
aktív tag

Igaz, előző generációnál sem lehetett észrevenni, mi futott valóban full hd, és mi volt felskálázva. Jah várj...de még is

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#6) gianni85 válasza Xirtam (#3) üzenetére


gianni85
veterán

nagyítóval, vagy ilyen szemüveggel könnyen észrevehető majd a különbség. :DDD

(#7) Louis válasza .LnB (#4) üzenetére


Louis
tag

Pc -n feltűnt ha 1280x720 vagy 1920x1080 -ban játszol? Vagy esetleg ha 1280x720 -ban játszol egy natív 1080p felbontású monitoron akkor az milyen élmény? :) (hát szerintem nem túl jó)

Nem tűnik fel csak ha egymás mellett van a két kép. De mivel a felhasználók vagy ezt vagy azt veszik (boner vagy ps4) ezért tök fölösleges ez a felbontás háború.

[ Szerkesztve ]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#8) .LnB válasza Louis (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Maradjunk a natív 1400x900-nál. Arra a gépem is elég :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) oriic válasza ldave (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van azért Sony felé hajlás, maga Kojima mondta hogy PS4-en jobban néz ki a játék.

Live-Die-Respawn

(#10) gianni85 válasza oriic (#9) üzenetére


gianni85
veterán

Az mondjuk még nem azt jelenti, hogy a Sony felé hajlanak, mert ugye erősebb a HW. Ha viszont e mellett még extra erőforrásokat is oda pozicionáltak akkor viszont más a helyzet. Én ezt a prológot kihagyom, de a teljes játékot majd végigtolom XO-n... azt meg nagy ívben sz@rom majd le, hogy 1080p helyett csak 720p-ben :)

(#11) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

XboxOne helyett mégiscsak jobb lett volna az Xbox720-as nevet választani.

(#12) ldave válasza oriic (#9) üzenetére


ldave
félisten

Hát ha egyszer valamivel erősebb a gép... DF teszteken majd úgyis kiderül. Úgy látszik multiplatform címeknél ez a hozzáállás egyelőre alap a cégeknél, azonos technológia valamivel jobban teljesít PS4-en. Majd aztán ha kiforrnak a fejlesztői technológiák, akkor talán csökken a különbség.

Te, ha kell kölcsönbe újra PSP, akkor miért nem szólsz?

A Slime draws near! Command?

(#13) mentoloshypo válasza .LnB (#1) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Egyáltalán nincs a Sony felé hajlás, ahogy már írták előttem pont hogy a One-al prezentálták először a játékot, és Kojima is állandóan M$-os berkekben mozgott, elég fura is volt. Ennek tudatában még nevetségesebb, hogy a M$ "csodamasinája" nem hozza a PS4-es szintet...

Itt azért elég szembe tűnőek a különbségek, felskálázás ide-oda. ;]

(#14) .LnB válasza mentoloshypo (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazából pont a lényeg a PS4 vs. XOne maradt ki :D

Ez már nem kimondottan neked szól: Leírom sokadszor is, a MG széria az a sorozat, ahol a grafika teljesen sokadlagos szempont nálam. Én fekete fehérben is végigtolnám mindent.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) oriic válasza ldave (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert gondoltam majd Type-0-t te is tolni akarod azért. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16) mentoloshypo válasza .LnB (#14) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Megnyitod a XO-os kép után a PS4-eset. :P

(#17) .LnB válasza mentoloshypo (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet az én szemem rossz, de mint ha nem ugyan az lenne a két képen. ;] Így elég fura összehasonlítai őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) FLATRONW válasza .LnB (#17) üzenetére


FLATRONW
őstag

Betehettek volna egy olyat az XboX-os képekhez is, amelyen van szöveget tartalmazó tábla. A PS-es képeken is pont ott látszik az egyik legnagyobb különbség.

(#19) .LnB válasza FLATRONW (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet az Xbox-os verziókba nem lesz tábla, azon "spóroltak" :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) -FreaK-


-FreaK-
veterán

A PC-s verziót direkt "kakkantják" le ennyire? Nem tudni még semmit a megjelenésről?

(#21) FLATRONW válasza .LnB (#19) üzenetére


FLATRONW
őstag

Meglehet, hogy táblákkal együtt csak 30 fps lenne. :)

(#22) mentoloshypo válasza .LnB (#17) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nem, a különbség így is látszik! :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.