Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

ki használna 32-bites OS-t és ekkora vinyókat, aki ilyet vesz annak nem 32bitese van...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) adamka16 válasza Vikthor (#1) üzenetére


adamka16
őstag

szerintem sem... bár mondjuk ha notira kötöd, azokon még annyira nem divat az x64.

(#3) Himym válasza adamka16 (#2) üzenetére


Himym
senior tag

De hogy nem. :))

(#4) adamka16 válasza Himym (#3) üzenetére


adamka16
őstag

nagyon elterjedt még mindig a 2 és 3 gb memória, sztem arra nem divat telepíteni....

(#5) zazahoho


zazahoho
őstag

sokan nem használnak még 64-t ,de azért terjed rendesen főleg aki ért is hozzá az már 64-t tolja fel
azért kíváncsi leszek M.O.-i árára a 3 tb-nek :U

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#6) Himym válasza adamka16 (#4) üzenetére


Himym
senior tag

Igen 170K-s modelleknél... Bár látni néha 4gb-ossal 32bitest . :R
Am igazad volt rosszúl fejeztem ki magamat. :R

(#7) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mire kinézek egyet, jön egy jobb vagy nagyobb tárkapacitású, egyszer muszáj lesz az egyiket megvennem, mert így sose lesz semmilyen se.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8) Male válasza Vikthor (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Jah, bár valamiért esetleg szüksége van a régi rendszerére is, akkor előfordulhat, hogy az is van a gépen. ( én is tartok még egy 32 bites XP-t... hátha kell valamihez alapon.... )

(#9) #95590400


#95590400
törölt tag

A 48 x 165 x 135 mm-es házban egy, másfél, kettő és három terabájtos merevlemez rejtőzhet.
aztat értem, h vannak nasok, mejben rejtőzhetnek (a kis hamisok, h e'bújnak mán) darabszámra 1, 2 vagy akár 3 egyterabálytos merevlemezek, na de másfél??? há' ki tesz bele egy fél merevlemezt? és hossziban, vagy keresztben?
mostakkó' mivan?
amúgy értem én a modorosságot. csak nem szeretem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) worxland válasza Vikthor (#1) üzenetére


worxland
addikt

Tévedés. 8 tera van itthon, van 32-bites XP, Vista és Win7, 64-bites oprendszer (feltelepítve) nincs és egyelőre nem is tervezem.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#11) lujó55 válasza Vikthor (#1) üzenetére


lujó55
őstag

Például én.
Még mindíg a 3.0-s P4-es Prescottal nyomom, mert tökéletesen elég.Anno Sulinetből vettem és arra is gyűjtenem kellett. Van egy 1 TB-s WD-m, de kell hozzá egy ekkora dög, mert már nem férnek a vágott videók. Aki csak archiválni akar, annak nem biztos, hogy kell a 64 bit. Ha veszek valami újat, akkor természetesen át fogok állni, amúgy nincs is jogtiszta 64 bites windózom...

[ Szerkesztve ]

(#12) #56573440 válasza adamka16 (#2) üzenetére


#56573440
törölt tag

hp pavi dm3 2 giga ram, és gyári 64 bites home premium volt rádobva.

(#13) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Jöjjenek csak a 2 TB-nál nagyobb HDD-k, így legalább fejlődnek/cserélődnek a BIOS-ok is. Nehogymár visszafogjuk a fejlődést! Így nem mennek le az 1TB-os lemezek árai, amiből szeretnék vásárolni ;]

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#14) Angel1981 válasza Vikthor (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Én pl. szívesen vennék ilyen belső vinyót, de még mindig ragaszkodom a jó öreg 32 bites XP-hez....
Így maradnom kell a 2TB-os kistesóknál.... :D

(#15) Pékmester


Pékmester
tag

jól értem, urak, hogy a 32 bites rendszer csak 2 terráig kezeli a vinyókat? függetlenül attól, hogy külső vagy belső?

(#16) Bird


Bird
addikt

3TB, mennyire brutál jól hangzik... ;] Már csak ezt a BIOS kérdést kellene megoldani. :F Szerintetek mi lesz? Minden gyártó kiadja majd a népszerűbb lapjaihoz a frissítéseit?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17) Vajga


Vajga
tag

Én meg már inkább a sata3-as SSD teszteket, cikkeket várnám, ez a hdd dolog jó ideje nem foglalkoztat, szinte semmi újat nem tud hozni. Nagyok, lassúak, minimális eltéréssel, ennyi.

(#18) adamka16 válasza #56573440 (#12) üzenetére


adamka16
őstag

akkor az valami fura lény lehet. :D akik vesznek 150e alatt nekik sztem 32 bites van telepítve... persze ebbe az árba nincs benn az oprendszer...

(#19) FefeeX válasza adamka16 (#2) üzenetére


FefeeX
veterán

Eddig a wifi volt az, ami meggátolta a notimban a 64bites OS telepítését, mivel arra a szutyokra nem létezik 64 bites driver. De a héten vettem egy N-es miniPCI kártyát, és cseréltem, szóval már nem gátol meg semmi, hogy a szutyok 32bitet 64-re cseréljem :)

(#20) Abu85 válasza Bird (#16) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Majd jönnek az EFI-s alaplapok és azok kezelni fogják.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#21) adamka16 válasza FefeeX (#19) üzenetére


adamka16
őstag

Én is 2 hete tettem fel a 64-bites win7 prof-ot. most ez jogtiszta nekem... :)

(#22) waterman_ válasza adamka16 (#18) üzenetére


waterman_
aktív tag

pesten mostanság láttam sok 155-ről 95ezerre leárazott laptop hirdetést óriás plakátokon. nem mernék rá megesküdni, de mintha 64bites win7 home-ot adnának hozzá.

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.