Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) e=mc² válasza mephi666 (#7) üzenetére


e=mc²
őstag

En nem mondom azt, hogy nem aggodj, mert hellyel-kozzel tudom milyen erzes. Egyet viszont tanacsolok neked: Irj ossze egy listat arrol, hogy mi mindent mulasztottal el miatta, mire nem volt anno idod, (ne apro dolgokra gondolj, hanem mondjuk olyan, amit sosem tettel volna, ha o is tudja/hallani akarja, de neked valamiert fontos, hogy megtedd - egy egesz ejszakat eltolteni a Duna-parton [nem lakott teruleten], atvonatozni korbe az orszagot egy het alatt [Sopron-Pecs-Szeged-Debrecen-Bp], vegre elolvasni azt a konyvet, amire egyetem alatt sose szakitottal idot :), venni 5db 3000-es puzzle-t, es kirakni, stbstb - tudom hulyen hangzik, de komolyan olyan jol ereztem magam tole, hogy ihaj) es ezeket probald meg teljesiteni.

En anno mikor a lista felenel tartottam mar ugy gondoltam ra, hogy ezeket kar lett volna kihagyni az eletembol. Jo erzessel toltott el az, hogy mennyi uj elmennyel gazdagodtam, es a jovoben ezeket csak kamatoztatni lehet. Gondoltam arra is, hogy ha ezeket mind vele elem at, az milyen lett volna, de tudom, hogy kozel sem olyan mint egyedul.

Es megtalaltam a mostani parom mar lassan 4 eve. A szamitogepen megmutattam mi az egyik hobbim (mmorpg) es azota o mar fejlettebb mint en :) Nem haragszik, ha egesz nap gepezek, en sem ha o gepezik. Ennel nagyobb orom egy informatikusnak nem lehet =)

Ambulimax Provider

(#52) mephi666 válasza e=mc² (#51) üzenetére


mephi666
nagyúr

hehe... :) kezd a nap végére jó kedvem lenni...

akkor keresnem kellene egy punk-rock-metal fan, horrormániás, stephen king mániás fps-őrült csajt, aki szereti pl. a vodkát meg a sört? létezik egyáltalán ilyen? :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#53) Dany007 válasza mephi666 (#50) üzenetére


Dany007
veterán

Nem is fog... Majd pár hónap múlva jobb lesz kicsit...
Szerintem mielőbb tisztázd a dolgokat.
Ahogy olvastam már neked is van tapasztalatod bőven. Ha a b.nőddel is hasonló a helyzet, akkor tisztázni kell, mert van esély.
A legrosszabb ha kételyek között hagyod magad... A kétely szépen lassan szétfogja marni a szívedet vagy akármidet, mint a kénsav...
Esetleg várj 1-2 napot, had hiányozzál neki te is. Esetleg 3-4 napot, ne túl sokat. Aztán hívd fel és kérdezd meg mi a helyzet... Meséld el neki mit érzel, hogy nem e lehetne megbeszélni.
Azért nem jó ha túlsokat vársz, mert pár nap alatt még egy nő is képes önnálló döntést hozni :D Ami lehet számodra negatív is. Viszont muszáj pár napot várni, had érezze a hiányt, a megváltozott dolgokat, ne csak egy wellness7vége legyen.

Aztán ha bele megy a beszédbe, akkor már csak rajtatok múlik mi lesz.
Ha pár nap múlva is kategorikusan elzárkózik a megoldástól akkor viszont tényleg vége... Akkor keress valamit, ami leköt. 100%-ig... Bár a legjobb ha keresel csajokat... Csajozz agyba-főbe tedd meg amit eddig nem lehetett :) Aztán szépen lassan múlni fog.

(#54) e=mc² válasza mephi666 (#52) üzenetére


e=mc²
őstag

Figyi, en megmutattam a zeneimet, megmutattam a jatekaimat, es szereti a Nighwisth, a Within Temptations, es a Stratovariust. Mmorpg-zik fps nezetben. (igaz elmegy ra jo sok penz - de legalabb nem jarunk el minden heten) Csak evente mozi, felevente chates ismerosokkel Pesten osszeroffenes, 3 havonta az o szuleihez, havonta anyukamhoz (tavolsag miatt), kethetente megebedelunk/vacsorazunk valahol, neha itthon whisky-kola, esetleg boros-kola, en meg raszoktam a citromos sorre (radler/gosser)...

Ambulimax Provider

(#55) mephi666 válasza Dany007 (#53) üzenetére


mephi666
nagyúr

neki kicsit több idő kell szerintem a kelleténél... amikor 1éve összevesztünk, akkor egy szerdán hazament szó nélkül és utána csak következő héten hétfőn jött vissza... közben csomószor mondogatta, amit most: "ennyi, vége, nincs értelme" de akkor úgy jött, hogy nem is számítottam rá... beállított egy szatyorral, hogy hozott pár ruhát... de mondogatta, hogy "itt még nincs minden megoldva" (1-2 nap alatt azért megoldódott minden) :)

most már túlvan a javán szerintem, de hétvégére talán kiderül, mi lesz... addig teljesen lehiggad és gondolkodhat... holnap felhozza a cuccaim, de próbálok nem rányomulni, mert azzal szerintem most elrontanék mindent... aztán nem nyaggatom... ha hív, akkor örülök neki... ha nem, akkor meg nem... ma is meglepett nagyon a hívása... de tényleg nem akarom hitegetni magam, mert az nem vezet jóhoz...

csajozni meg nincs kedvem... nem akarok alpári lenni, de csajoztam már eleget életemben... nincs kedvem most hozzá... kiverem, ha kell és kész :)

#54: nem rossz... mi voltunk pár koncerten... mondjuk a republic az nekem is tetszett... a rúzsamagdi az annyira nem jött be, de az acdc feldolgozásán meg 1-2 régebbi számon jót szórakoztam... moziban nem voltunk, mert szerintem ritka gyenge filmeket csinálnak mostanában... pizzázni viszont eljártunk párhetente... meg hétvégente rokonokhoz meg ilyenek... sokat elmozdultunk szerintem... szerinte meg nem :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56) Csemike válasza Apollyon (#49) üzenetére


Csemike
csendes tag

Lány vagyok, ennek ellenére nekem sose volt egyszerű ismerkedni, mivel kifejezetten csúnya vagyok. :)
Amúgy, azért nem jött össze semmi, mert még ugye szerettem ABE-t, és ahogy írtam, próbáltam elnyomni magamban ezt az érzést, mivel tudtam, hogy ő már másé lett időközben. Úgyhogy úgy gondoltam, jobb ha én is nekifekszem az ismerkedésnek, voltak randik, mozi, iszogatás, hiába.

(#57) Dany007 válasza mephi666 (#55) üzenetére


Dany007
veterán

Na most ezen felröhögtem én is :D Főleg, hogy elképzeltem kis félig szomorkás hanggal mondod mindezt... aztán a végén =)
Heh, akkor a te b.nőd tényleg más egy kicsit, de a részleteket te ismered. Azok változtathatnak a törvényeken, amiket leírtam, egy picit.
Kíváncsi leszek mi lesz a vége.

Amúgy én is már gondolkodtam ilyenen. Ha véletlenül (istenments) lenne valami a mostani kapcsolatommal, akkor tuti, hogy a következő csajt célirányosan választanám ki :) Egy félig kocka, szexmániás, elektronikus zenét kedvelő, technológia, scifi mániást csajt keresnék :D

@Csemike: bakker én mindig elfelejtem hogy te lány vagy : ( Csak azért rossz, mert akkor más nézőpontból olvasnám a hszeidet :) Másik avatar? =)

[ Szerkesztve ]

(#58) gabor85 válasza e=mc² (#54) üzenetére


gabor85
őstag

Jövő héten próbálom a citromos sört... Ejj de durva lesz :)
mephi666: remélem visszajön. :K

(#59) mephi666 válasza Dany007 (#57) üzenetére


mephi666
nagyúr

de tényleg... hol lehet ilyen lányt találni? vagy megrendelésre legyártják? :) legyen szép is... meg mellette ilyen érdeklődési köre legyen... jahm és ne is legyen foglalt... létezik ilyen? :)
pihenőre teszem a dolgot és ha nem alakul semmi most, akkor veszek pár valami rágcsálót, hogy ne unatkozzak egyedül :)

#58: köszönöm a jókívánságot :) nagyon örülnék, ha így lenne...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#60) Dany007 válasza mephi666 (#59) üzenetére


Dany007
veterán

Sehol... Ki kell fogni.
Én darabokban már megtaláltam amúgy a kívánságlistámat, csak egybe még nem : ) Bár szó se róla, most se panaszkodhatok :)
De volt már olyan csajom aki enyhén szexmániás volt, volt aki velem együtt Quake 3-azott a neten, egy klánban voltunk. Meg persze volt pár jóval idősebb komolyabb jövőbeni tervekkel stb... Lehet a génmanipuláción kéne gondolkodni :)

Van egy nyulam, nem kell ? :D

(#61) mephi666


mephi666
nagyúr

na, semmi nem változott... ugyanolyan rossz, mint tegnap... vagy még rosszabb... kb. este 10kor sikerült elaludni az x-edik cigi meg egy ópiumos füstölő után és reggel 1ig bírtam is aludni egyhuzamba... onnantól meg felébredtem elég gyakran... a mellkasom meg úgy lüktetett, hogy majdnem belepusztultam... 5kor összeszedtem magam, kávéztam, borotválkoztam, csináltam kaját és bejöttem melóba... 7 helyett 6:30-ra... gyalog... úgy érzem magam, mint egy zombi... hányingerem is van, étvágyam sincs és legszívesebben hazamennék :( próbálom azért lekötni magam, de rohadt nehéz... hulla és dekoncentrált is vagyok... elég rossz... úgy látom, ma reggel belépett iwiw-re, de semmit nem változtatott... még mindig fennvannak nála a közös képeink... nem tudom, milyen volt neki a külön alvás... ha csak 1/10 annyira sz@r volt, mint nekem, akkor már meggondolhatná magát... ma felhívom a bátyját... kell egy kis belső infó... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#62) Móci


Móci
addikt

Remélem visszajön hozzád.
Ennél többet nem tudok kívánni, meg okoskodni sem. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#63) mephi666 válasza Móci (#62) üzenetére


mephi666
nagyúr

qrva szar... most már kicsit jobban vagyok fizikailag... használ a munkaterápia... szerencsére a főnök kiosztott csomó munkát és az lefoglalt... (ilyet se mondtam még) a fejem meg húz nagyon... kezd kijönni rajtam a fáradtság... már lassan 1 hete nem aludtam normálisan... úgy fogok kinézni szerintem, mint c. bale a gépész-ben, ha így folytatom... 1hét alatt 3kg-t fogytam eddig... ma még nem beszéltem vele... várom, hogy hívjon... délután meg információt gyűjtök a bátyjától... ő szerintem azt mondja, hogy a pakolással tegnap lefoglalta magát, de azóta egyre rosszabbul van és bánja, stb... (kíváncsi vagyok, mennyire ismerem jól... de szerintem eléggé) lassan telik így az idő... :( otthon meg mindenről ő jut eszembe... reggel is főztem a kávét és reflexből 2 poharat raktam ki... csomó megszokott dolog is hiányzik, de leginkább ő... én úgy érzem, hogy nem kellett volna még véget érnie... és igazából nincs is még vége... ő meg bízok benne, hogy rájön ugyanerre...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#64) Móci válasza mephi666 (#63) üzenetére


Móci
addikt

Én is bízom benne, hogy rájön, s hamar rendeződnek a dolgok!
Ennyi idő után kegyetlen szar lehet, hogy nincs.
Kitartás, ez már csak jobb lehet!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#65) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Tedd túl magad rajta! 1 nő miatt nem érdemes szomorúnak lenni! Biztosan rossz ilyenkor, de szerintem jobb hogy ilyenkor derült ki a dolog, és lett vége, mint sem jó pár évvel később! Nézd a dolgok jó oldalát! Ha 4év múlva szakítottatok volna az még rosszabb lenne, így viszont van időd ;) fel a fejjel!
Én már tényleg nem szomorkodom egy nő után sem huzamos ideig, csak az első 1hét rossz!
Elmész bulizni, és elfelejted a bánatod! Hát ha rögtön megtalálod életed párját!

Üdv: Csabee.

(#66) mephi666 válasza Móci (#64) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez ilyen "love at first sight(fright? :))" dolog volt... megismerkedtünk és utána 1-2héttel már együtt laktunk :) rengeteg időt töltöttünk együtt és a 1.5év nagy része boldogan is telt... kis részét töltötték csak ki a veszekedések/nézeteltérések... rossz, mert igazából nem is a kapcsolat hossza, ami számít, hanem, hogy tényleg mennyire jól éreztük magunkat... írtam: 3.5éves kapcsolatot 1-2nap alatt elfelejtettem, de ez itt nem lesz olyan egyszerű, ha esetleg minden rosszul alakul :(

#65: tudom, idővel könnyebb lesz... elvileg... de még ezt sem érzem lezártnak... várok egyenlőre... buli nem nagyon lesz, mert nem is állok úgy és kedv sincs hozzá... magamban lerendezek mindent, aztán majd kiderül minden...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#67) rarri


rarri
senior tag

Ebbe sajnos bele kell dögleni, és utána enyhül csak a dolog.
De van egy olyan megérzésem, hogy ez még változni fog .Szerintem ki fogtok békülni . Nem tudom miért, csak ezt érzem. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#68) mephi666 válasza rarri (#67) üzenetére


mephi666
nagyúr

rutinos vagyok már szakításban... rengeteg rövid kapcsolatom volt... össze sem tudnám szedni, hogy mennyi... de ezeket nagyon gyorsan kihevertem... kicsit bosszantott a dolog, de ennyi... buli+pia és már el is felejtettem másnapra :) talán 3 durvább dolog volt... az egyiket vagy 5-6évig csak hevertem... a másik kicsit gyorsabban ment, de a szakítás előtti 1hónap volt a gáz, mert próbáltam megoldani, de annál jobban kicsúszott minden a kezemből...
a mostani helyzet meg... hm... ez fáj eddig talán legjobban, ezért rossz... én is bizakodok, hogy változni fog még a dolog... egyszerűen nem vagyok képes a postaládáról leszedni a nevét és az ajtóról a névtáblánkat... annyira fájna, mint tegnap, amikor odaadtam neki az összes közös képünket és szedegettem ki egyesével őket a fényképalbumból... várom nagyon a délutánt... dolgoztatom a hírszerzést... :) meg lehet, hogy megkérem, hogy gyakran gyakoroljon a basszgitárral :) (de szerintem kérni sem kell, hanem magától is megteszi, hogy megmutassa, hogy én jobban tekintettel voltam rá, mint ők :) )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#69) mephi666


mephi666
nagyúr

na, tényleg vége... elhozta a cuccaim, kicsit beszélgettünk és hazament :( nem fogunk találkozni sem... el kell kezdenem túllépni rajta...

ui: közben vettem azért egy tunert és tudok tévézni... legalább kicsit lefoglal... márciusig szól a szerződésem a szolgáltatóval és ha fizetem a tv-t, legalább nézhetem is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#70) Apollyon válasza mephi666 (#69) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Most már legalább nem lebegsz kétségek között, tudod mi a pálya és hogy merre lehet menni. Ennek is van előnye, a tudat hogy szabad vagy és azt csinálsz amit akarsz, igaz kevéske vigasz, de most erre kell gondolni és ebből gazdálkodni!

Innentől fogva – igaz kicsit lassabban, idővel – már egyre jobb és jobb lesz :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#71) e=mc² válasza mephi666 (#69) üzenetére


e=mc²
őstag

Gyere diablozni :)

Ambulimax Provider

(#72) Dany007 válasza mephi666 (#69) üzenetére


Dany007
veterán

Hát én tényleg sajnálom =/ Furcsa hogy ilyen hamar ilyen biztosat döntött...
De legalább már tudsz valami biztosat. És ez fontos. Nem jó kétségek között élni.
Most jön pár kemény hónap... Aztán majd jobb lesz! :) Csak addig tarts ki!

(#73) Lenry válasza mephi666 (#69) üzenetére


Lenry
félisten

ennyire gyorsan döntött egy ilyen fontos dologban? :F

igazán sajnállak :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#74) mephi666 válasza Lenry (#73) üzenetére


mephi666
nagyúr

köszönöm... meg mindenki másnak is... elkapkodta szerintem nagyon és nincs visszaút :( ha igazán megbánja, akkor már rég késő lesz... ezért kellett volna egymással normálisan megbeszélni és várni, de a makacssága miatt menekült inkább... a menekülés a legrosszabb szerintem, mert szembe kell nézni a problémákkal... nem lehet mindig megfutamodni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#75) rarri válasza mephi666 (#74) üzenetére


rarri
senior tag

Ha mérges volt amikor elment, akkor még van esélyed. Ha higgadtan, akkor már nincs . / szerintem /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#76) mephi666 válasza rarri (#75) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem most kezd lehiggadni... és élvezi egyenlőre a kellemes otthoni légkört... nem tudom mi lesz... próbálok egyre kevésbé bizakodni... de hiányzik nagyon :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#77) brutaka válasza mephi666 (#76) üzenetére


brutaka
tag

Az élet kegyetlen mostoha, szeretni megtanít, de feledni soha :(

Nagyon remélem, hogy megoldódik a problémád:(

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#78) mephi666


mephi666
nagyúr

na, ma este már jobban aludtam... kb 22:30-3:30ig nonstop, azután meg azonnal visszaaludtam és 5:00-ig húztam... most pihentebb vagyok és a mellkasom sem lüktet már... bánt-bánt a dolog, de tisztul a fejem...

a tuner jó ötlet volt... egyedül annyi gondom van, hogy szerintem a vinyóm sata csatija lecsúszkál... amikor összeraktam a gépet, utána nem látta az eszközt... szétkaptam, megigazítottam és ment 5-6 órán át... most reggel meg elkezdett szórakozni, hogy időnként elveszíti a vinyó a "fonalat"... és a led ütemesen morzézik, de a samu jellegzetes zümmögő hangja elmarad (ami pl olvasás/íráskor megvan) kicsit zavar... ha nincs más, az adattároló vinyóm berakom a helyére, mert 3év garis a samu és még van ebből fél év... most dögöljön meg inkább, ha akar... :) chkdsk-et is lefuttattam, de nem talált problémát... szerintem nem a vinyó lehet a ludas, hanem az a rohadt kábel... csak ezt nem szeretem ebben a rohadt sata csatlakozóban... :(

ui: egyébként kezdem szépen meglátni a dolgokat, hogy miket nem csinálhattam: végre hallgathatom a zenéimet és nézhetem a helyszínelőket is ész nélkül :D csomó dolgot nem csinálhattam... most pótolnom kell ezeket... szerintem kezdek majd listát írni, hogy könnyebb legyen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#79) Móci válasza mephi666 (#78) üzenetére


Móci
addikt

Jól van, látom javul a dolog! Így tovább, remélem gyorsan jobban leszel! :R
Ilyenkor tényleg az a legjobb, hogy ha le tudod kötni magad.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#80) Dany007 válasza mephi666 (#78) üzenetére


Dany007
veterán

Bizony!
Hajrá-hajrá!
Kösd le magad! :)

(#81) mephi666


mephi666
nagyúr

megint feljött pár percre :( most nem is számítottam rá... elszívtam 1-2 szál cigit is, mióta itthon vagyok... visszahozott mégegy könyvet, ami az enyém... meg felhozta a kocsiból a cd-ket, hogy válogassam ki, melyik az enyém... mondtam, hogy szerintem egyik sem, meg ha mégis enyém lenne, megleszek nélküle... így qrvanehéz, mert csak felkavar :( jobb lenne, ha most nem látnám pár napig/hétig... csak gátol a "gyógyulásban"... keresnem kellene idővel másvalakit... egyenlőre csak baráti szinten... valahogy nem olyan jó barát most a magány :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#82) brutaka válasza mephi666 (#81) üzenetére


brutaka
tag

Az a baj, hogy megpróbálnék én segíteni, de a közhelyek nem segítenek..
Amikor nekem történt ez 1,5 év után, próbáltam minnél jobban kiélni magamat, azért hogy saját élményeim kezdjenek gyűlni, mert az egész addigi életemben ami történt róla szólt.. Ezért kellettek olyan dolgok amik rólam, haverokrül, családról vagy bármiről szól, hogy ha vissza kell emlékezzek valamire, ezekre emlékezzek vissza!
Nekem segített, és jóvolt

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#83) niti válasza mephi666 (#81) üzenetére


niti
aktív tag

Szia!
Sajnálom, ami történt veletek. Elég hirtelen jött ez az egész, legalábbis az írásaidból ez jön le.
Ha tényleg ilyen kis önző a lány, és ennyire meg voltál kötve mellette, akkor szerintem jobb ez így. Mármint, lehet változtatni ezen, ha az ember elismeri, de ő nem ismerte el, azt írod. Az lenne az ideális, hogy mindkét fél azt csináljon a kapcsolatban, amit akar. Mármint, zenére, filmekre, hobbira azért ne legyen már megkötés... (Én is rá szoktam szállni a páromra, de próbálok rajta változtatni.) Mert, akkor egy másik embert kell keresni, és nem "átalakítani" a meglévőt.
Az a baj, legalábbis szerintem, hogy túlságosan össze voltatok nőve. Nem volt lehetőséged kiélni magad, legyen szó akár a gépezésről, akár kedvenc filmről. Ilyen szinten nem lehet megkötni a másikat.
Tudom ,hogy marhára hiányzik, de ha ezekben a dolgokban ilyen makacs, akkor most komolyan... Jobb lenne, ha visszamenne hozzád?
Egyébként, ezek a fel- feltűnései arra utalnak, hogy próbál "szemmel tartani", meg gondoskodni róla, hogy a fejedben legyen. Hátha be is ismeri magának ezt, meg azt is, hogy fontos vagy neki, és akkor hajlandó lesz némi kompromisszumra is.
Addig is viszont, ha gondolod, tarthatunk egy kecskeméti PH talit Olcsi (ő a barátom), te, meg én. Persze, csak ha van kedved.
Ja, meg születtek tengerimalac gyerekeink. 2 és fél hét múlva elvihetők, ha gondolod... :))

(#84) mephi666 válasza niti (#83) üzenetére


mephi666
nagyúr

Hello!

Köszi... Lehet, hogy jó lenne összeülni kicsit :) Amúgy már sokkal jobban vagyok... Kezdem élvezni a szabadságot... Már talán nem is akarnám folytatni ugyanúgy... Ebben a 3.5napban is rengeteg dologra rájöttem... Megnézhettem este a bl-meccset pl., hallgathatom a zenéimet meg csinálhatom, amit szeretek... Kicsit felszabadultnak érzem magam és egyre jobban bírok aludni meg az életkedvem is egyre jobban megjön :) Meg a tetoválásomat is megcsinálhatom végre, amit 8éve szeretnék... Csak kicsit rendeződnöm kell anyagilag hozzá... Tengerimalacon nem gondolkoztam, kisebb rágcsálókat szeretnék esetleg: egér, patkány, esetleg degu... De még csak elméletben játszok a gondolattal...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#85) Vakegérke válasza niti (#83) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Egyébként, ezek a fel- feltűnései arra utalnak, hogy próbál "szemmel tartani", meg gondoskodni róla, hogy a fejedben legyen."
Szerintem is. Még az is lehet, hogy abban reménykedik, pontosabban azt akarja, hogy barátunk térden csúszva kérje bocsánatát, és megígérje neki, hogy a jövőben minden úgy lesz, ahogy ő szeretné.

"Hátha be is ismeri magának ezt, meg azt is, hogy fontos vagy neki, és akkor hajlandó lesz némi kompromisszumra is."
Nem fogja beismerni. Mindössze arra alapozom véleményemet, amit az írásból, és a topicból kiszűrtem.
Az ő akarata érvényesült folyamatosan, ebből nem fog engedni. Még az is önfeláldozás lesz részéről, ha visszatér a kapcsolatba. Mi tudjuk, hogy nem, de tuti így fogja beállítani.
Aki ebben a kapcsolatban áldozott, az barátunk. Ő tényleg kompromisszumkész. Esélyét sem látom annak, hogy a lányka akár töredékét feláldozza akaratának.

mephi666: Ha jól látom, elkezdted élvezni a szabadságot. Jól teszed.
Ha egy kapcsolat akár időlegesen is, de megszakad, akkor tudjuk értékelni előnyeit, hátrányait. Biztos csúnya dolog tőlem, de azt mondom, hogy én ezzel a lánykával nem húztam volna le még fél évet sem.
Egy jó kapcsolat feltételezi, hogy a felek egyenrangúak. Megbeszélni lehet dolgokat, sőt, muszáj dűlőre jutni.
Amondó volnék, hogy amennyiben (volt) kedvesed valamilyen módon jelzi, hogy hajlandó visszatérni hozzád, a legapróbb részletekig tárgyalj ki vele mindent.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#86) mephi666 válasza Vakegérke (#85) üzenetére


mephi666
nagyúr

nagyon makacs személyiség... nem fogja meggondolni magát én meg továbblépek... nem jó az önemésztés... ez lesz a legjobb... találnom kell mást, aki komolyabban áll hozzá és képes alkalmazkodni/kompromisszumokat kötni... persze én is készen állok ugyanerre... olyat kell keresnem, aki nem futamodik meg így a problémák elől, ha valami gond van... napról napra jobb... belül kezd beállni a belső békém... nem lüktet már összevissza a mellkasom sem és egyre vidámabb vagyok nap közben is... munkahelyen is szerintem egyre jobb a kapcsolatom azokkal is, akikkel egy darabig most nem volt... :) már kezdem úgy érezni, hogy jobb, hogy így történt... nem lenne jó, ha lenne már egy gyerek és csak az kötne össze minket... 26vagyok, nem késtem le még semmiről... még mindig bízok benne, hogy egyszer véletlenül megtalálom az igazit :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#87) e=mc² válasza mephi666 (#86) üzenetére


e=mc²
őstag

Ez a beszed!

Gyere diablozni :)

Ambulimax Provider

(#88) mephi666 válasza e=mc² (#87) üzenetére


mephi666
nagyúr

a napokban most nincs nagyon kedvem játszani, de szerintem megjön lassan :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#89) Vakegérke válasza mephi666 (#86) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha mégis, mégis, de tényleg mégis megadatik a lehetőség az újra kezdésre, hideg fejjel gondolkodj.
Ezt AKAROM, és ebből nem engedek.
Pont.

Muszáj néha keménynek lenni. Nem pár napról döntesz, hanem talán egész életedről. Ha pedig ebben a partner nem társ, akkor csak güri lesz minden nap, és szolgálhatod uralkodódat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#90) mephi666 válasza Vakegérke (#89) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem fog működni szerintem, mert nagyon makacs és nem fog ilyen történni, hogy ő annyit engedjen, amennyit kellene... (mármint, hogy kicsit egyensúlyba kerüljön azzal, hogy én mennyit engedtem és mennyi mindent megtettem az egészért)

rájöttem, hogy nem ér nekem annyit az egész, hogy feláldozzak szinte mindent az egészért.... olyan lenne, mint egy börtön... inkább várok, hátha találkozok olyan nővel, aki majdnem minden tulajdonságomat/hobbimat szereti/elviseli... és fordítva... ez lenne az ideális... rengeteg dolgot átértékeltem már és úgy érzem, hogy ez a kapcsolat ahhoz kellett, hogy jobban megismerjem magam... már én is úgy érzem, hogy múlik: a fájdalom és az érzelmek is... jobb, hogy így történt... egyedül az együtt töltött szép emlékek miatt hiányzik most szerintem, de ez is érthető...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#91) Vakegérke válasza mephi666 (#90) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ami nem működik, azt kár erőltetni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#92) Vakegérke válasza Vakegérke (#91) üzenetére


Vakegérke
veterán

Közel három nap után hadd kérdezzem meg: hogy vagy?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#93) mephi666 válasza Vakegérke (#92) üzenetére


mephi666
nagyúr

köszönöm, nagyon jól :) tegnap meglátogatott Mr. Csizmás fórumtárs, a kedves barátnőjével... sütöttünk egy adag brassóit, ettünk-sörözgettünk-borozgattunk-szivarozgattunk-beszélgettünk... jól éreztük magunkat... :) eddig ilyet sem csinálhattam, annyira le voltam korlátozva... most élvezem a szabadságot... beláttam, hogy így kellett alakulnia a dolgoknak... nem bántam meg semmit, de tanultam belőle sokat... most kell még egy kis idő és aztán majd lesz, ami lesz... teljesen lemondtam exemről, mert annyit nem tudna szerintem változtatni, hogy utána minden mehessen tovább...
ma kinn voltam szüleimnél falun, ebédeltünk és behoztam a biciklimet vonattal... ezzel fogok munkába járni és bicajozás közben erre is rájöttem, hogy nagyon hiányzott már... számomra olyan a biciklizés, mint a meditáció... tekerek, közben gondolkozok és teljesen lehiggadok...
tényleg csomó dolgot csinálhattam a héten, ami egyébként "tiltott" volt... most úgy látom, hogy minden jobb így külön, mert idővel még többet elveszítettem volna magamból és úgy élnék, mint valami börtönben :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#94) Vakegérke válasza mephi666 (#93) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor gond egy szál se. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#95) csirkés11


csirkés11
tag

felejsd el a csajt, az összes csaj egy retek kurva...
menj el és csajozd szét az agyad

(#96) mephi666 válasza Vakegérke (#94) üzenetére


mephi666
nagyúr

most megint feljött... valami isteni sugallatra elmosogattam és felmostam a lakást addigra... :) "alibi-ok" miatt jött megint: elvitte a nokedliszaggatóját... de aztán gondolkozott, hogy itt is hagyhatja végülis... feleslegesnek éreztem az egészet... nem tudom mire számított? arra, hogy pár pucér csajt talál a lakásban? :F fura az egész helyzet... szerintem hiányzom neki, mert egyébként nem keresne folyamatosan... viszont belőlem semmi reakciót nem váltott ki...

#95: kiéltem én már magam eléggé... anno volt, hogy szakítás után egyik kapcsolatból ugrottam a másikba és tisztázni sem tudtam magammal semmi... most ilyet nem csinálok... először teljesen helyreteszem magam és utána majd keresek mást... egyenlőre elvagyok egyedül...
azért nem minden csaj k*rva... inkább csak nagyon kevés az igazán normális, aki az emberi értékeket keresi az életben és nem az számít neki, hogy hány kiló arany van a nyakadban meg 1évnél öregebb-e már az 5ös bmw-d...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#97) Vakegérke válasza mephi666 (#96) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ott maradt a nokedli szaggató? Ha igen, akkor számíthatsz újabb látogatásra.

Nem pucér csajokra számított. Várta, hogy elébe borulj, térden csúszva kérd visszatértét.

Nézd, én egy vén hülye vagyok, aki csak úgy vagdalkozik, és néha betalál. Tapasztalataim viszont léteznek, és ha véleményt alkotok, az általában megalapozott.
Igen, hiányzol neki. Vagyis inkább az hiányzik neki, amit megszokott. Egy olyan környezet, ahol birtokolhatja azt a szeretetet, amelyet nyújtasz neki, és ahol ő lehet domináns. Egy meleg fészek, ahol úrnő lehet.

csirkés11: "...az összes csaj egy retek kurva..."
Tényleg? Akkor én egy retek szarházi strici vagyok, aki több, mint harminc évet húzott le egy retek kurvával boldog házasságban.
Ne általánosíts.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#98) mephi666 válasza Vakegérke (#97) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát, nem borultam elé... ő meg azt mondja, hogy: "nem hiányzok neki és jól érzi nagyon magát otthon" :( azért nagyon meglepett... és igazából semmi hatást nem váltott ki belőlem a jelenléte sem... ennyi volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#99) Vakegérke válasza mephi666 (#98) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az érdekes lehet, hogy miként mondta azt, hogy nem hiányzol neki, és jól érzi magát otthon.
Mosolygott? Ha igen, akkor őszintén, vagy kényszeredetten, nyögvenyelősen?
Nevetett? Volt fals hatás, amolyan nem őszinte?
Szárazon? Fásultan, lemondóan, csalódottan?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#100) mephi666 válasza Vakegérke (#99) üzenetére


mephi666
nagyúr

csak pár percet volt fenn... otthonról keresett meg msn-en (már sokadjára a héten) és ott mondta... azt írt, amit akart... nem tudom, hogy mit gondol/érez most pontosan...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.