Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) #77646080 válasza mephi666 (#150) üzenetére


#77646080
törölt tag

A tények nem nagyon zavarják az ilyen téveszmék követőit. :DDD Haszon? Valószínűleg unatkoznak s ezzel ütik agyon az időt. Vagy nem tudom. :)

(#152) dabadab válasza mephi666 (#150) üzenetére


dabadab
titán

Meg mondjuk úgy általában a komplett fizika nem nagyon kompatibilis az egész laposföldes marhasággal, de mondjuk nem is olyanok szoktak ezen a témán lovagolni, akiknek ez feltűnhetne.

A nemholdraszállós hülyéktől meg továbbra is az a kedvenc "érvem", hogy "ha az amerikaiak tényleg el tudtak menni a Holdra, akkor miért csak egyszer mentek el oda?!".

DRM is theft

(#153) Syl


Syl
nagyúr

Banyek. Egyesek olyan sötétek, hogy görbítik maguk körül a teret!

Közben meg eszembe jut, hogy valaha olyan emberek születtek itthon, mint például Gábor Dénes, Szent-Györgyi Albert, Bíró László, Puskás Tivadar, Neumann János stb., stb.
Így múlik el a világ dicsősége...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#154) Vangelis válasza zoo8800 (#125) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Meghallgattam!

Megyek a sörért :D

Istenem....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#155) zoo8800 válasza Vangelis (#154) üzenetére


zoo8800
veterán

Edzett, öreg róka vagyok konteó-témában, de még nekem is csak másodjára sikerült. Szóval, hiszi a piszi. :D

rip and tear, until it is done

(#156) Apollyon válasza Syl (#153) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az általad felsoroltak idejében is léteztek hasonlóan ostoba emberek, meg még jóval előttük is. Csak eddig nem láttad őket.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#157) #72042496 válasza zoo8800 (#155) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én meg rendszeresen nézem a Barátok köztöt. Este lehet, nekiugrok ennek is! :D

(#158) mephi666 válasza #72042496 (#157) üzenetére


mephi666
nagyúr

azt mi is szoktunk, sőt délután van hogy kaja közben mónika show ismétlést is :D edzett vagyok, most hallgatom ezt, a fény hajlásánál tartok, de már kezd szédülni a fejem :D

a nap 6600km-re van tőlünk és 50km az átmérője... :DDD hú, ez olyan, mint a tv-ben leadott riport bővített változata

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#159) Syl válasza Apollyon (#156) üzenetére


Syl
nagyúr

Persze hogy léteztek. (Az emberi hülyeség amellett, hogy végtelen, örök is egyben.) Csak akkor nem volt internet, ahol ezek a gyökerek szédíthették a népet...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#160) Diokhan


Diokhan
addikt

Azért a chemtail és eközött van ám különbség bőven...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#161) JoeCockBill válasza Diokhan (#160) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

szórjon hangosan a chemtrail

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#162) Diokhan válasza JoeCockBill (#161) üzenetére


Diokhan
addikt

Kérem szépen vissza ezt a másfél percet az életemből...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163) Vangelis válasza zoo8800 (#155) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tényleg végig hallgattam :) Mondjuk megittam előtte pár sört :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#164) planbmokus válasza JoeCockBill (#161) üzenetére


planbmokus
senior tag

[ Szerkesztve ]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#165) #72042496 válasza mephi666 (#158) üzenetére


#72042496
törölt tag

És én még azt hittem, kemény vagyok a Bariközttel. A Mónika/Balázs show régen vicces volt, de már röhögés helyett csak a szemöldököm remeg rajtuk.

Lehet, ehhez a szinthez mégsem vagyok elég felkészült. Nem baj, bátraké a szerencse! :D

[ Szerkesztve ]

(#166) mephi666 válasza #72042496 (#165) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha elég edzett leszel, próbálkozhatsz az anikó show-al is :D hozzá képest mónika+balázs kiemelkedő műsorvezetők

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#167) BoB válasza mephi666 (#107) üzenetére


BoB
veterán

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#168) mephi666 válasza BoB (#167) üzenetére


mephi666
nagyúr

értem a poént, ezzel a képpel csupán az a baj, hogy földfogyatkozást ír, viszont a hold van megfogyatkozva a képen :D

#169: sajtból van a hold és kettévágták :C

ui: nem vagyok pro angolból, de "eclipses on flat earth are awesome" felirat szerintem helyesebb lett volna

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#169) Syl válasza BoB (#167) üzenetére


Syl
nagyúr

Ne már! Két külön darabból áll a hold?

;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#170) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

add to cart

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#171) Kékes525


Kékes525
félisten

A lapos föld az igaz, min ahogy az antigravitáció is. Széles Gábor: Az antigravitációs energiacella (vagy mi) még nem érett meg a sorozatgyártásra

A NER-nek semmi sem lehetetlen.

:D

(#169) Syl :N Sajtból! Sajtból van a Hold?

"Cambridge. Vizsgaanyag lett a Bergendy zenekar egykori slágerének témája. Egy angol egyetemen azt kérdezték a felvételiző diákoktól, sajtból van-e a Hold. A meglepő vizsgakérdést a patinás Cambridge Egyetem oktatója tette fel egy hallgatónak, aki az állatorvosi kurzusra szeretett volna jelentkezni. "

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#172) #32070144 válasza Syl (#153) üzenetére


#32070144
törölt tag

Talán nem véletlen, hogy a felsoroltak (is) elmentek innen...

(#173) dugo_


dugo_
veterán

(#174) Viktor77


Viktor77
titán

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#175) mephi666 válasza Viktor77 (#174) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez is jó :) én múlt héten valami teleshopot kaptam el a tv-ben, amiben valami allantoin tartalmú készítményt reklámoztak... nyomták nagyon, hogy a csigák állítják elő, képesek a házuk regenerálására is és emiatt a bőrt gyógyítja (végülis tök logikus, hogy regenerálja a mészvázukat, ugyanilyen elven pedig a bőrt is gyógyítja/fiatalítja), fiatalítja meg mennyire fantasztikus... 25ezer helyett csak 15ezerért tiéd a fullos csomag, blabla... tudományos beütést is adtak az egésznek, mutogatták a videókat, képernyő oldalán pörgött egy dns-lánc meg hasonlók :) jobban szórakoztam, mint valami standup comedy alatt...

utánanéztem, hogy mi is ez az allantoin... tényleg használják kozmetikában, viszont: "Az allantoint először 1800-ban izolálták marhamagzatléből és borjúvizeletből, majd 1838-ban mesterségesen is előállította Liebig és Wöhler." ...nem is értem, miért nem azzal reklámozzák, hogy borjúvizeletből és marhamagzatléből izolálták először? :D

ui: ja és mutogattak pácienseket, kit mennyire fiatalított meg a csigagél... volt egy nő, akinek az arcát megharapta egy ló, rajta is nagyon sokat segített a cucc (de leginkább a sminkesek és a photoshop) :C

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#176) Syl válasza Viktor77 (#174) üzenetére


Syl
nagyúr

Atya-gatya! :Y
És nem az a legszomorúbb az egészben, hogy az ilyen embernek szavazati joga van, hanem hogy szaporodik!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#177) Armahun


Armahun
addikt

Nem tudjátok véletlenül, hogy hol tart az ügy a dihidrogén-monoxid betiltásával kapcsolatban?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#178) #77646080 válasza Syl (#176) üzenetére


#77646080
törölt tag

Erre igen nehéz szavakat találni. :(

(#179) Dr. Romano válasza Syl (#176) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én is haluztam már a Balaton mellett nincs ebben semmi meglepő ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#180) dabadab válasza Syl (#176) üzenetére


dabadab
titán

Ez azért sokkal inkább kamunak tűnik, mint nem.

DRM is theft

(#181) woodworm válasza Armahun (#177) üzenetére


woodworm
veterán

Alkoholos vegyületekkel jól közömbösíthető!

(#182) Armahun


Armahun
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=UnH-d1rga5I

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#183) Kasya válasza Armahun (#182) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#184) W h o z Z y


W h o z Z y
tag

Sziasztok!
Látom mindenki tévedésben él,a Föld homorú,ezért árulják a gördülőtalpu volkmeksz cipőket!😀😀😀

Killed by WhozZy!

(#185) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Valaki nézi innen a Hihetetlen magazin Youtube csatornáját? :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#186) #77646080 válasza BITBOYS (#185) üzenetére


#77646080
törölt tag

Múltkor linkelték, akkor belenéztem. Leesett állal bírtam picit. :D

(#187) BITBOYS válasza #77646080 (#186) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez az adás érdekes volt :) Kik mozgatják a háttérből a kirakatba tett politikusokat, gazdasági szerepelőket, folyamatokat? Mik a céljuk, milyen indíttatásból cselekszenek?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#188) Armahun válasza BITBOYS (#185) üzenetére


Armahun
addikt

Én nézem minden héten vegyes érzelmekkel.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#189) Kasya válasza BITBOYS (#185) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kozepsuliban vettem neha a magazint, mert imadtam a gondolatmeneteket. Egyszeruen az, hogy hogy probalnak bizonyos dolgokat megmagyarazni, nekem felert egy konnyed scifi muvel. Stephen King konyvei mellett elfert a padban :D

Emlekszem, egyszer azt fejtegettek, hogy a falon hogyan lehet atmenni es mekkora elektromossagot kell nyomatni bele, hogy az atomok destabilizalodjanak es egy ember atmehessen.

[ Szerkesztve ]

(#190) BITBOYS válasza Armahun (#188) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezt a részt tegnap este néztem, most erre mit mondjak?...érdekes A 9. BOLYGÓ - TUDOMÁNYOS BIZONYÍTÉK NIBIRU LÉTEZÉSÉRE
Nem tudom eldönteni, hogy meghülyültem vagy csak feszegetem a befogadóképességem határait? :D

(#189) Kasya

Erről is van műsor, egyszerűen nem tudom hova tenni :D de akkor is érdekel max nem prédikálok róla :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#191) Kasya válasza BITBOYS (#190) üzenetére


Kasya
nagyúr

De lathatoan van ra igeny, mert mar tobb mint 10 eve van piacon a Hihetetlen es Ufo magazin. Tehat van ra kereslet :D
Erdekelne egy felmeres a vasarloi kozonsegrol.

(#192) BITBOYS válasza Kasya (#191) üzenetére


BITBOYS
addikt

Annyira elcsépelt címe van ennek a magazinnak, hogy már fáj :D Ezért sem foglalkoztam vele a kezdetektől, gondoltam csak igazi hívők vásárolják :D
Pár hónapja találtam rá tök véletlen yt-n, elkezdtem nézni az adásokat erre beszippantott :DDD
Mi van veleeeeem?! :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#193) Armahun válasza BITBOYS (#192) üzenetére


Armahun
addikt

Vannak érdekes részek minden szempontból.
Fél igazságokból lehet a legnagyobb hülyeségeket összehozni.
Biztos vagyok benne, hogy az adásokban sok a hülyeség, de van benne bőven igazság is
Mindenki a saját szája íze szerint ki tudja válogatni ami neki szimpatikus.

Én anno az isteni kőgúlák c résszel találtam rájuk, az számomra érdekes és logikus volt.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#194) mephi666


mephi666
nagyúr

így tűntek el a dinók a lapos földről :Y

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#195) oriic válasza mephi666 (#194) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Leugrottak? :DDD

Szerk: Megneztem linket, szoval majdnem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#196) #21346560 válasza Armahun (#177) üzenetére


#21346560
törölt tag

"A dihidrogén-monoxid...
Amerika szinte minden folyójában, tavában, megtalálható"

Sajnos itt megtévesztő információkat adnak, mert nem szinte, hanem kivétel nélkül mindegyikben!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.