Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nekem nagyon tetszik ez a telefon külsőre is.

Egy gesztusvezérlés kell bele, és jó lesz ez

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) #81733120


#81733120
törölt tag

Hm, a notch itt még tetszetős is. Jó ez.

(#3) noro79


noro79
tag

Jó mobil. Samsung csúnyán elvérzett

(#4) bollokcs80 válasza noro79 (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Jó kis telefon, árban is korrekt. Bár én elégedett vagyok a Xiaomival, ha mást kellene választanom akkor a Honor/Huawei mellet szóba jöhetne a Meizu is.

B.Cs.

(#5) noro79 válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


noro79
tag

👍

(#6) Doki42


Doki42
őstag

Hát úgy kb. 70 et ér szerintem... Közepes🤔😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#7) scyllarus


scyllarus
veterán

"Az is sajnálatos, hogy a Flyme felület esztétikában nincs a szeren: helypazarló" - lósz@rt, gyűlölöm a zsúfolt, apró ikonos felületeket. Ez pont az egyik legszebb.
Ez nyilván egyéni ízlés dolga, pont ezért merészség kijelenteni, hogy nem szép. De, nagyon is az.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#8) Fred23


Fred23
nagyúr

Gyakran nem szoktam elolvasni a Meizu telók tesztjeit, de ezzel most kivételt tettem, mert kinézetre tetszik, és kíváncsi voltam rá, pedig nem veszek IP68 nélküli mobilt. Összességében a teszt után is szimpatikus, ha mást is vennék inkább, és bár a 80k kicsit sok érte, lesz szerintem hamar 70-ért is. Amíg viszont nem, az alternatívákhoz befér ez is:

[ Szerkesztve ]

(#9) aprokaroka87 válasza scyllarus (#7) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem meizu m6 van, flyme 6 firmware-el, jó kis telefon, de vannak azért ui tervezés beli marhaságok.

Persze ez máshol is megvan.

(#10) sfefe


sfefe
őstag

Vegre nem uveg hatlap.....( remelem )

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#11) NemMo


NemMo
őstag

Mi a gond a miui 10 gördülékenységével? Nálam pattog rendesen, de lehet az sd845 miatt és gyengébb hardvereken nem ilyen jó

(#12) gippazoid


gippazoid
senior tag

Ha ezen a fotón árnyékban lévő részletre nagyítunk, akkor jön a meglepi...
(pl. a kis kerti szerszámos kamrára)

https://mobilarena.hu/dl/cnt/2018-12/149893/photo3.jpg

Ez 2018-ban hogy?

Gippazoid Novelties Inc.

(#13) Graphics válasza gippazoid (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Micsoda linkelés :D ... 2018-ban ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) joey04 válasza noro79 (#3) üzenetére


joey04
titán

:F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) ates válasza NemMo (#11) üzenetére


ates
aktív tag

SD425-n is problémamentes.

(#16) #95590400 válasza aprokaroka87 (#9) üzenetére


#95590400
törölt tag

amitől folyamatosan kiadok a fájmín, hogy képes telefonálás közben az arcomba nyomni a felülről lehúzós, számomra egyébként a nils és quick fast settings mellett teljesen haszontalan értesítési képernyőt, mert épp szerinte új infó van rajta, vagy nemtom. de bezzeg lezárva az értesítések hajlamosak elfelejtődni órákra. ahogy a led értesítő is erős fáziskésésben van. meg az alap, lezárt képernyőn megjelenő értesítések is sokszor nem jelennek meg, de mondjuk az meg apám note-ján van.
plusz 5 aktív appot tud a memóriában tartani, afelett kilövögeti őket, hiába a sok ram. mondjuk megoldottam, van pár, ami folyamatosan a háttérben futra van rakva.
plusz nincsenek nem fogadott hívás, olvasatlan sms, üzenet értesítések számindexszel. de ezt is megoldottam notifyer-rel, igaz, az meg nem fut a fix alsó részen.
ha ezeken változtatnának, akkor még akár elégedett is lehetnék :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) ates


ates
aktív tag

Nem rossz, de hozza ez a készülék is a szokásos Meizu betegsègeket, amit az alsó szegmensben az ár miatt megbocsátunk, elfogadunk, de kategória ugrásnál már morgásra ad okot.

(#18) judas13


judas13
addikt

Noccs :( átadom másnak.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#19) tixem


tixem
addikt

Ezt a phablet rovatot, meg úgy egyáltalán a phablet szót időszerű lenne már nyugdíjazni így 2019-be lépve. Nagyon trendi meg új dolog volt még ez anno a Galaxy Note idejében amikor beszabehu volt egy 4 col feletti telefon, de mára már kissé túlhaladott a téma mivel gyakorlatilag kivétel nélkül minden telefon 5 col feletti, az olcsótól a méregdrágáig.
Ez ma egy átlagos mobiltelefon mérete. Semmiféle phabletről nincs már itt szó lassan évek óta.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#20) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy hová tűnt a 35k-s M6 és az 55k-s Pro7 a piacról.

[iTX-or-GtfO!]

(#21) rnyk


rnyk
tag

Miért nincs nfc? Értem, hogy Kínában más a mobil fizetés de ez egy globális modell. Vagy a Google nem ad rá pay-t ezért nem is foglalkoznak vele? Bár csomó más dologra is jó volna.

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#22) #80439296 válasza Graphics (#13) üzenetére


#80439296
törölt tag

Azt ismered, hogy 2018-ban két Emese beszélget? Nem?
Akkor köszönjük! :C :DD :))

(#23) Freiherr válasza gippazoid (#12) üzenetére


Freiherr
őstag

Ugyanúgy csináld, ahogy 2017- ben.

XXX

(#24) Buszos válasza gippazoid (#12) üzenetére


Buszos
tag

Mi a baj a sufnival? Rembrandt sem festett szebbet!

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#25) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet.

A jövő most van

(#26) vadkörte válasza NemMo (#11) üzenetére


vadkörte
addikt

SD625-ös Xiaomi-m van és semmi gondom a gördülékenységével.
pedig az a hw jóval karcsúbb elnnél.

Üdv. V. Körte

(#27) noro79 válasza joey04 (#14) üzenetére


noro79
tag

Mi a baj?

(#28) #81733120 válasza joey04 (#14) üzenetére


#81733120
törölt tag

Arra gondolt, hogy ehhez a mobilhoz képest az A6+ nagyon gyenge.

(#29) joey04 válasza noro79 (#27) üzenetére


joey04
titán

nincs baj, max te nem érted a smiley jelentését. honnan jött ez a gondolat, hogy a samsung mint cég csúnyán elvérzett?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) joey04 válasza #81733120 (#28) üzenetére


joey04
titán

mármint hogy gyengébb benne a soc?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

"... lényegében nem maradt komolyabb eladásokat felmutató gyártó (bocsi Sony, HTC), amelyik kimaradt a szenzorszigetes mókából."

"Éljen!" A hozzászólásokat elnézve pedig úgy látom sikerült a reménybeli vásárlók torkán lenyomni a notch-ot, mert egyre többet olvasom, hogy "nem is vészes", sőt néha még a "tetszik" :F szóba is bele lehet futni.

Utóbbival - mármint, hogy mi szép, és mi nem - tényleg nehéz vitatkozni. De mikor ilyet olvasok, akkor beigazoltnak látom, hogy ez nem csak szerintem hülyeség:
"Jegyezzük meg, az X8 sávja alig lóg be, csak pont rosszul teszi, mert ettől még dupla akkora az állapotsáv, mégis csak 6-7 ikon fér rá."
Vagyis a notch az iPhone X-et leszámítva (bár hála neki, ott is eltűnt a %-os akku kijelzés) jó nagy öngól szinte az összes gyártónak.

(#32) #81733120 válasza joey04 (#30) üzenetére


#81733120
törölt tag

Egyrészt, másrészt meg a pontszámok alacsonyabbak. Utóbbi szerintem sokszor nem mérvadó, mert átlagos, napi használatban ugyanúgy megállja a helyét...

(#33) orion1025 válasza gippazoid (#12) üzenetére


orion1025
őstag

Látnád a Lenovo P70 képeit, elsírnád magad, pedig "tavalyi" ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#34) Graphics válasza orion1025 (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

P70 tavalyi? Inkább 3 éves, sőt inkább 4 lesz.

Rohan az idő , nem? ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) orion1025 válasza Graphics (#34) üzenetére


orion1025
őstag

Tavaly még forgalmazták, tehát "aktuális".

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#36) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

"a „migrációs eszköz”, komoly zavart okozva a közmédián edzett vásárlóknak." Ez hatalmas! :D :C

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#37) noro79 válasza joey04 (#29) üzenetére


noro79
tag

A tesztelt telefon vérzett el. Bocs azt nem írtam. BUÉK

(#38) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Ezt a MIUI 10-es utalást én se értem, és miért csak az Mi 8 Lite mögé írtad? Poco-n is az van.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#39) Tec4nikus


Tec4nikus
lelkes újonc

Üdv.
Ma csatlakoztam a táborhoz.
Első blikkre nagyon korrekt ketyere ez. Wifi valami bámulatos. Előtte Mate 10 Pro volt, de annak sem volt ilyen jó a wifije. Ahol szakadozott Mate-el ott ezzel még egy csík megvan. Kamera messze van a Mate-től, de nem is amiatt döntöttem emellett a telefon mellett. Nem összevethető a két telefon ilyen téren. Tetszik még, hogy tök jól olvasható napsütésben is a kijelző szóval a fényerő is remek.
Összességében elégedett vagyok vele. Főleg, hogy ötvenpárezerért sikerült beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#40) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Sziasztok van már pár embernek ilyen telója? Egy Xiaomi MI5 öt váltanék le, eustockon most 59 ezer forint, köszönöm ha segítetek hogy megéri e megvenni

(#41) #63534592 válasza Varesz_86 (#40) üzenetére


#63534592
törölt tag

Szia.Holnap érkezik meg nekem ennyiért szerintem ajándék,ha a tudását nézem

már xsak fólia és tok kellene hozzá.Akinek van írjon

(#42) #63534592 válasza Varesz_86 (#40) üzenetére


#63534592
törölt tag

tapasztalat 1 nap után

Nagyon szép telefon,PUBG hibátlanul gyönyörűen fut,nem melegszik,kamera lehetne jobb,de ennyiért szuper telefon.Flyme os hibátlan

Redmi note 5-öt váltott le

[ Szerkesztve ]

(#43) Varesz_86 válasza #63534592 (#42) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Igazából az akkumulátor érdekelne mennyi kijelző időt tud kb, és hogy a miui után hogy tetszik a meizu rendszere, nekem egy xiaomi mi5 öt váltana le

(#44) PeetR válasza #63534592 (#42) üzenetére


PeetR
aktív tag

Redmihez képest milyen a kamera?

(#45) #63534592 válasza PeetR (#44) üzenetére


#63534592
törölt tag

kicsit jobb.A játékok viszont sokkal jobban futnak,a PUBG hibátlan a lineage is.A 3. töltésen can túl ,majdnem bír annyit mibt a redmi note 5

(#46) LSiki válasza #63534592 (#45) üzenetére


LSiki
tag

Szia, esetleg nem próbálnád ki hogy a Google Camera app nem javít-e a képeken?
Ugyanaz a szenzor elvileg(bár a rekesz érték más) mint a Pixel 2-ben.
[Google Camera]
Az éjszakai ,kevés fényben készült képekre ezt ajánlották egy hozzászólásban.

(#47) LSiki


LSiki
tag

[YouTube - Kamera]

Az fent említett Google Camera (Pixel Camera) letöltési lehetőség pedig [ Itt ]

(#48) #63534592 válasza LSiki (#47) üzenetére


#63534592
törölt tag

szia.Odaadtam a fiamnak,magamnak vettem egy 16th-t,de majd megkérem hogy próbálja ki

(#49) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Ha rendszer frissítést kerestek nektek is kiírja hogy eszköz információs hiba?

(#50) LSiki válasza Varesz_86 (#49) üzenetére


LSiki
tag

Azt nem tudom mert nekem nincs (csak szemezgetek vele, csak hát a Honor 7-em nagyon szívemhez nőtt), viszont >> ITT << találhatod az utolsó frissítést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.