Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Macilaci457


Macilaci457
őstag

Vagyis egy műanyag házat teszteltek. Fantasztikus.

[ Szerkesztve ]

(#2) infectedmann


infectedmann
őstag

Annyi szól mellette, hogy cserélhető az akksija amúgy csak egy újabb clone.

(#3) jayjay


jayjay
tag

Ha már lett volna itt valakinek M6-osa, akkor nem venne senki nagyon Ipod-ot.Kicsit igényesebb az a készülék és nem koppintás.
Olvasgatni kellene pár tesztet, itt a PH-n is van belőle elég.

[ Szerkesztve ]

HTPC: XFX HD4830 512MB, 400W Corsair, 2x2048MB Kit OCZ, E5200,Scythe Slip Stream, GIGABYTE GA-G31M-ES2L, Scythe Shuriken, APLUS CS-GL3

(#4) cudarz


cudarz
tag

cserélhető az akksija, nagyobb a felbontása, szebb a kijelzője, jobb minőségű a zene és videólejátszója. igen, ezeket független tesztekben írták.

(#5) strar válasza Macilaci457 (#1) üzenetére


strar
tag

Ezt miből gondolod?

(#6) whiz válasza jayjay (#3) üzenetére


whiz
aktív tag

Nekem van. És várom is az M8-at, hátha az is annyira be fog jönni az apple ellenében. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#7) cudarz


cudarz
tag

a tesztek alapján kettő szempontból gyengébb az iphonnál, de mindig írták h nem sokkal, csak egy picit van lemaradva, de ezek firmwarerrel frissíthetők: néha nem érzékeli elsőre a tapintást, és egy picit lassabb a rendszere. ennyi.

(#8) ben11


ben11
őstag

Az mondjuk meglepő,hogy nem adnak hozzá töltőt,bár nem tudom hogy ez így már a végleges csomagolás volt-e..

(#9) #16820480 válasza ben11 (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

adnak hozzá. [link] (középső képen a doboz tartalma: headset, usb kábel, töltő és akksi).
csak ugye úgy van megoldva, hogy az usb kábelt dugod a töltőbe, nem külön két kábelt adtak.

(#10) ben11 válasza #16820480 (#9) üzenetére


ben11
őstag

Ezt írják: M8 charge is very convenient, no charger, just use the data cable to be connected with the PC.Ez most nem azt akarja jelenteni hogy pc-ről tudod csak tölteni?

[ Szerkesztve ]

(#11) DarkByte


DarkByte
addikt

A Google féle fordítás nagyon ott van [link]:
"M8 does not use a built-in battery design, back, the battery can be demolished, SIM card slot is located inside the battery."
Ez ha jól értem azt jelentené hogy az akku szétrombolható és a SIM kártya foglalat az akksin belül található. :DDD Gondolom ez eredetileg az "akku kivehető és a kártya az akku mögött van" szeretne lenni. :U

(#12) #16820480 válasza ben11 (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem. vagyis lehet, hogy ez a mondat azt jelenti ilyen formában, de nem csak onnan lehet. a többi Meizu terméknél is az van, hogy adnak egy olyan usb kábelt, aminek az egyik vége miniusb (a lejátszóba megy), a másik meg sima usb (gépbe megy). ezt az utóbbi végét be lehet dugni egy töltőadapterbe is, aminek önállóan nincs kábele, majd az adaptert a falba. elvileg a dugasz cserélhető az adapteren, ahogy az apple termékeknél is, bár én még csak kínait láttam belőle.

DarkByte: :DDD google beszél kínai...

[ Szerkesztve ]

(#13) asadasad22 válasza infectedmann (#2) üzenetére


asadasad22
őstag

ha az iphone-al hasonlítod éppen össze: nagyjából minden mellette szól. esetleg annyi nem, hogy a bővíthetősége programokkal még kérdéses, de még ebből is lehet bármi.

(#14) Peat;) válasza asadasad22 (#13) üzenetére


Peat;)
veterán

de ha az iphone 3g-vel akkor az a 3g ide is elkélne, amúgy sok sikert a meizunak a hazájában, hogy legyen energia Európába is hozniuk

(#15) #16820480 válasza Peat;) (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, de az iphone 3G az kb kétszer annyiba kerül. még a sima is másfélszer annyi nagyjából (legalábbis Kínában)...

amúgy még tesztfotók: [link], [link], [link], [link]

töltés animáció: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16) Womb válasza #16820480 (#15) üzenetére


Womb
senior tag

Azt figyeld ki,amikor majd itthon is kapható lesz.
Na,akkor megkapja a magáét a mizuka.

(#17) #16820480 válasza Womb (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, igen. az amúgy elég bizonytalan még sajnos... egyelőre az ilyen ebay és hasonló helyekre lehet számítani.

amúgy itt van szétszedve: [link]
főleg Samsung alkatrészekből épül fel, nem csak a proci, de a wireless chip is az, a memória, meg szerintem amúgy a kameramodul is, mert meglepően jó képeket csinál.

(#18) Womb válasza #16820480 (#17) üzenetére


Womb
senior tag

(Beszarás a robbantott Meizu :) )

Ha igaz az amit Wongról (ez a neve?) írtál,beterítik a világot vele.

(#19) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Bár már 3G-vel és Gps-sel jönne! :O
Biztos sokat kérek.... :(

Semmit sem írok alá!

(#20) #16820480 válasza Womb (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

remélem is, hogy így lesz :)
elég karakteres egyéniség, szimpatikus a nyilatkozatai alapján. már eleve az is szimpi, hogy írogat a meizu fórumra, válaszolgat a kérdésekre, és sok esetben hallgat a felhasználió tanácsokra/igényekre.

(#21) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Mit lehet tudni a böngészőjéről?
Képet már láttam, de mit mondanak a tesztelők? Feltételezem az Iphone-hoz hasonlítják...

Semmit sem írok alá!

(#22) #16820480 válasza bmwk1200s (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

a böngésző az opera egy spéci változata. elég jókat írnak róla. itt van egy két oldalas teszt: 1. oldal, 2. oldal
de ennél még nem tették fel az M8-ra azt a patchet, amivel az EDGE is aktiválható, szóval az oldalbetöltéseknél nem csoda, hogy veszít. de amúgy a hardver és a szfotver is jó a tesztelő szerint, csak még finomítani kell rajta az összegzés szerint.

pluszba itt egy kis összehasonlítás a kijelzőről az iphone-nal: [link]
nem olyan fényerős, de szerintem szebbek a színei (a kisebbik méretű az M8, ha esetleg valakinek fejtörést okoz)

[ Szerkesztve ]

(#23) #16820480


#16820480
törölt tag

na, itt egy összehasonlító teszt a Touch HD-val: [link] (nem linkelem külön az oldalakat, fent is van egy legördülő menüs paozás, meg alul a számokkkal is lehet)

illetve még egy kamera teszt: [link] (szintén alul a nagy, bekeretezett számokkal lehet lapozni)

(#24) Womb válasza #16820480 (#23) üzenetére


Womb
senior tag

Ha itthon nem lesz kapható,te leszel az összekötö :)

(#25) #16820480 válasza Womb (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

én jelen esetben kb. tolmács vagyok csak :) nem én kutatom fel a teszteket. bár nagyon nem kell kutatni, mert az összes kínai IT portál ezzel van manapság tele, naponta közölnek rengeteg oldalas teszteket a cuccról.

(#26) bmwk1200s válasza #16820480 (#23) üzenetére


bmwk1200s
őstag

És melyiket hozzák ki győztesnek? :B

Semmit sem írok alá!

(#27) #16820480 válasza bmwk1200s (#26) üzenetére


#16820480
törölt tag

egyiket sem igazán :) azt írja a tesztelő, hogy nem az volt a célja az összehasonlításnak, hogy kihozza a legjobb telefont, hanem az, hogy megmutassa melyik miben jó, hogy viszonyulnak egymáshoz. összességében a HD az ilyen jó "all around" gép, mindenben van belőle egy kicsi, sok funkció, jó bővíthetőség. az M8 meg nagyon jó multimédiában (ugyanolyan hangvezérlő chip van benne, mint az M6-os lejátszóban), meg kézzel vezérelhetőségben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.