Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) dchard válasza Fryskitt (#39) üzenetére


dchard
veterán

"mit írtam, úgy kell érteni, hogy inkább lassabb legyen, de legyen nagyobb a hatótáv"

Ha így kell érteni, ezt kell leírni. Azt írtad, 1GB-et (hogy ez most gigabit vagy gigabájt már bele sem megyek) szeretnél nagyobb távolságon. Ez egy vágyálom, és minden reális jel ennek pont az ellenkezőjét vetíti előre.

"5-10 éve ezek a sebességek és távolságok sem voltak elképzelhetőek"

Újabb tévedés, ezek a sebességek pontosan elképzelhetőek voltak, ugyanis az elmúlt 5-10 évben semmilyen olyan felfedezést nem tettek, aminek ne találták volna már ki az elméletét a 80-as években, vagy korábban. Csupán arra kellett várni, hogy csíkszélesség kellően kicsi legyen, hogy a szükséges számításokat gyorsan és olcsón el tdujuk végezni. Semmilyen paradigmaváltó elképzelés nem született, amit te szeretnél, ahhoz pedig valami hasonlóra lenne szükség.

"Ragadj le nyugodtan a 14,4-es modemnél"

Nem ragadtam le, de legalább tudom hogyan működik. Meglepődnél, ha tudnád mennyi hasonlóság van beszédsávi modem és a modern rádiós távközlési technológiák között...

"Tudod van az a mondás, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak"

Úgy tűnik, te holtbiztos vagy abban, hogy amit szeretnél lehetséges. Nos akkor rá kell mutatni az ezt lehetővé tevő technológiára.

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.