Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bélus91


bélus91
tag

Energia fogyasztására kíváncsi leszek

(#2) Paul119


Paul119
addikt

snapi 800 is meg boven eleg eros soc es jo darabig az is lesz,kivancsi leszel mikor lesz majd appok alatt is tenyleges elonye a 64bitnek :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) tjb007


tjb007
nagyúr

„Mindössze pár napja röppent fel az a hír”

Nem inkább pletyka ? :U

"Azt mondhatom, hogy minden a tervek szerint halad, és a Snapdragon 810 SoC már a 2015 első félévében elérhetővé válik." - nyilatkozta magabiztosan.

Nem éppen ezt nyilatkozta, hanem ezt:

"I can tell you that everything with Snapdragon 810 remains on track and we expect commercial devices to be available in 1H 2015,"

Tesztelésre már nyáron megkapták partnerek. Kicsit érdekes lenne, ha a minták majd csak a jövő év első felében mennének ki, közben meg januárban és márciusban már be lennének mutatva az erre épülő modellek.

Tudom, szemét vagyok, de ez egy Moszkvában Zsigulikat osztogatnak kategóriájú cikk lett.

[ Szerkesztve ]

(#4) Legendd válasza tjb007 (#3) üzenetére


Legendd
senior tag

Na átfogalmaztam, köszi.

Alea iacta est!

(#5) EnterR


EnterR
veterán

Jöhetne már, kíváncsi vagyok, hogy mennyit fejlődik a 64 bites átállással a processzor. Remélem a fogyasztás sem fog elszállni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#6) Wapmester


Wapmester
senior tag

fogyasztás biztos durva lesz, meg szerintem a melegedés is :D

(#7) zsolt0017


zsolt0017
tag

Én nagyon remélem, hogy tényleg elkészül és a hírek ellenére a htc új üdvöskéjében is megcsodálhatjuk. Azért nem vettem nyár végén telefont, mert a 810-re akartam várni, reméltem még akkor hogy a nexus ha nem is ezzel, de más 64 bites soc-vel jön, ha nem lesz tavasszal valami, abból sajna szifon lesz. :O

(#8) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Nem kell sietni a 64 bittel... Pár hónapja vettem Snapdragon 800-as telefont, nem akarom, hogy máris problémáim legyenek a natív 64 bites appokkal ;]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#9) Hando


Hando
tag

Arról nem beszélve hogy a Lolipop támogatja a csak a 64 bitet, hány telefon van jelenleg ami Lolipopot futtat?

(#10) #65388800 válasza Hando (#9) üzenetére


#65388800
törölt tag

A windows is támogatja már nem?

(#11) #22743424


#22743424
törölt tag

Már várom a z4c-t.Ami a melegedést illeti olyan hírek röppentek fel,hogy az egyik gyártó álltal gyártott eszkimó edisön csak korlátozott számban lesz elérhető a sarki jégsapkák védelme érdekében.

(#12) zsolt0017 válasza Hando (#9) üzenetére


zsolt0017
tag

Hát nagyon remélem, hogy a tavaszi flagshipek mára azzal jönnek :U. Értem én, hogy jelenleg nem fontos, de ez volt mikor egy magos telót vettem annó, mert úgyse számít még, aztán egy fél év se telt el, már sokkal kevesebb app futott normálisan. Az igazi újítás amúgy is az armv8 tudtommal. Több érv szól mellette, mint ellene szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#13) tjb007 válasza #65388800 (#10) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Windows alatt a Windows Phonet kell érteni ? Ha igen, akkor a válasz az, hogy nem (legalábbis a 8.1, hogy a 10-zel mi lesz a helyzet majd hamarosan kiderül).

(#14) #65388800 válasza tjb007 (#13) üzenetére


#65388800
törölt tag

Igen a windows phone-ra gondoltam. Kár pedig valamiért az volt bennem hogy 64 bites a 8.1 :D . Nem tudom miért. Ezért is kérdeztem rá :)

(#15) Router


Router
őstag

Rövidülnek ám a tesztidőszakok rendesen. Most még gáz van vele de hajt az ipar, jövőre a polcon kell legyen beforrasztva a telefonokban. Az ember meg csak pislog mikor belőle lesz a bétatesztelő mert használat közben derülnek ki a bajok. :(((

www.reballing.hu/forum

(#16) kbyte1024 válasza Router (#15) üzenetére


kbyte1024
addikt

Mint minden új dolognal.De kell az atomerőmű, mert már a 4k-s felbontással kacerkodnak. Mintha huuu de nagyon kellene az a jo népnek.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#17) kromatika


kromatika
veterán

Ez örvendetes hír.reméljük a fogyasztás nem nő a 800-os képest,mert akkor eléggé gáz van,a mai okos telók üzemidejét nézve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.