Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Tegnap már láttam. Érdekes hogy jerry most nem kapta szét a telot.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2) mbotnd válasza 7Heads Drago (#1) üzenetére


mbotnd
tag

A szétszedés másik videó szokott lenni.

(#3) mbotnd


mbotnd
tag

Jól bírja az esést, nem semmi! Pedig nem vagyok rajongójuk, de valamire mégis csak jó ez a szögletes forma.

(#4) #40047616


#40047616
törölt tag

A hajlítást is jól bírja köszönhetően az acélkeretnek.

(#5) bunfi válasza 7Heads Drago (#1) üzenetére


bunfi
őstag

Hugh Jeffreys már szétkapta és megvizsgált ezt-azt a javíthatósággal kapcsolatban. Verdikt: az esetek nagy részében csak a hivatalos Apple szervíz tud majd javításokat elvégezni.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#6) Duree


Duree
veterán

Eléggé strapabíró, de azért valami tok igen csak kell rá.

duree54

(#7) <Lacy85> válasza Duree (#6) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én sem használok a 11 Pro-n. A matt hátlap nem gyűjti az ujjlenyomatot, meg nem is lesz csúszós a sok taperolástól. Ennyi nekem elég is, hogy ne rondítsam el. :D

(#8) forgonati


forgonati
őstag

Nem véletlenül nem hangoztatta az Apple a karcállóságot, ez is gyanúgy karcolódik. Esésnél meg logikus hogy kevésbé törik, a formájából kifolyólag.
Viszont az, hogy Zack is már kezd túlzásba esni a reklámokkal, zavar. Videó elején nyomja a promót 2 percig, aztán közepén is dbrand reklám, plusz ugye akinek nincs prémium account vagy adblock, azoknak még ott vannak a google reklámjai is. Azért kicsit túlzás ez egy 10 perces videóba... Annyira nem érdekfeszítők a videói hogy ez nekem megérje végignézni...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#9) Scrydhan válasza forgonati (#8) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Csávó a telefonok nagy részét saját pénzből veszi, szerintem nagy nehezen megbocsátható neki hogy minimalizálni akarja a veszteségeket.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#10) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#7) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sokan így gondolják, aztán majd változtatnak ezen: I12 [link]

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#11) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#10) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Azért, mert más dobálja a telót, nekem még nem muszáj. Note9-et is rengeteget használtam tok nélkül, pedig sokkal jobban csúszott, mint az iPhone. 2 éves. Semmi baja. :)

(#12) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nagyon szép ez a készülék, pláne a videóban is szereplő kék színben.

(#13) joey04 válasza Mr.Silkó (#12) üzenetére


joey04
titán

én azért hiányolom a midnight greent.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) Ricardo válasza Scrydhan (#9) üzenetére


Ricardo
félisten

"szerintem nagy nehezen megbocsátható neki hogy minimalizálni akarja a veszteségeket." :D

Tuti nem azért csinálja, mert megéri neki. :U

(#15) Mr.Silkó válasza joey04 (#13) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én nagyon szeretem az említett zöld árnyalatot, a 11 Pro-t is azzal a színnel vettem, de nagyjából az látszik körvonalazódni, hogy az alma minden évben kiad az alap fekete-fehér-arany színű készülék mellé egy széria specifikus árnyalatot, tavaly a midnight greent, idén ezt a kétféle kéket (sima és Pro), jövőre gondolom megint valami mást. Plusz ugye az alap széria szokott kapni Product RED verziót is.

[ Szerkesztve ]

(#16) <Lacy85> válasza Mr.Silkó (#15) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nekem is a zöld volt tervben. Egészen addig, amíg meg nem láttam élőben az asztro szürkét. :D

(#17) joey04 válasza Mr.Silkó (#15) üzenetére


joey04
titán

sajnos így van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) forgonati válasza Scrydhan (#9) üzenetére


forgonati
őstag

Régen így volt,ma már nem annyira, rosszul vagy informálva, nem baj. Amúgyis csak egy vélemény volt, nézze, akinek van ennyi ideje :D

Keelah Se'lai!

(#19) Mr.Silkó válasza <Lacy85> (#16) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szerintem minden színben gyönyörű. :)
Anno pár hétig kénytelen voltam az akkori fekete iPhone 8 Plus-om helyett egy arany 8 Plus-t használni, és bár elsőre nagyon idegen volt tőlem ez a szín, még ebben is jól mutatott, ahogy a mostani Apple modellek is, bármelyik színt is nézzük.

[ Szerkesztve ]

(#20) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Én se vettem tokot a 11Pro-ra, pedig egy origi bőrt néztem ki.
De elég stabil a kezemben.
a 7 kisebb volt mégis jóval csúszósabb.

az arany 12 Pro nagyon jól néz ki, mint egy kis ékszerdoboz.
az i4 jut eszembe, a maga idejében az is kb egy ékszer volt a tejfölösdoboz GalaxyS1 meg Htc Desire mellett, talán az SE Arc S mutatott még valamit.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.