Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tamás34


Tamás34
senior tag

Úristen :F Nagyon ronda, de a lényeg belül van :)

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#2) MikeWazowski


MikeWazowski
veterán

Engem személy szerint nem érdekel a hátlapi kamera rendszer elrendezése, sokkal inkább a kijelzőbe vágott szelfi kamera zavar. Ha nem tudják a kijelző alá elrejteni akkor legyen egy one plus féle megoldás, mint egy lyuk.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Uhhh azért ez tényleg elég sok. Főleg hogy elüt a színe a hátlaptól. Remélem nem ez lesz a végleges. Értem én, hogy több hely van a felső sarokban a kamerarendszernek, mint középen (már csak az alaplap miatt is), és ahogy egyre fejlődnek a mobilos kamerák úgy egyre több helyet is igényelnek...de azért na. Még jó hogy keveset látom a hátulját.

Engem a kijelzőbe vágott selfiekamera nem zavar annyira. Inkább ez mint a motoros kamera, amíg azzal nem megoldott a vízállóság. Viszont nekem sokkal jobban bejött a szélen, mint középen. A kijelző közepét megtörő kamera egyszerűen jobban vonzza a tekintetem, mintha kitennék a szélére.

[ Szerkesztve ]

(#4) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez nem túl szép :(

Majd kiderül képvisel e a kamera olyan minőséget, amiért esetleg érdemes ezt a kompromisszumot megkötni.

(#5) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Milyen klassz, hogy az alma elindította a púp lavinát. Azért egy samsungtól több kreativitást vártam volna el.

5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4] Tab S7+ > S22U 12/512GB > S24U 12/1TB Orange [GW6 47LTE]

(#6) jacis


jacis
nagyúr

Elég durván nagy az a kamerasziget. Kicsit kezd ez a kamera dolog elszabadulni és a megjelenés rovására menni.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Mi a picsa. Most megint tényleg elindít valami agyhalott dizájnt az alma és mindenki másolja...jött a pixel, és most meg pont a samsung....ajvé :(((

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#8) smc válasza jacis (#6) üzenetére


smc
addikt

Engem nem zavar ez a megoldás, de hogy ilyen hülyén vannak odadobálva a kamerák az már igen, mintha random lennének beleszórva, legalább legyenek egyenlő távolságra vagy valami.. :F

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#9) AS


AS
félisten

Még 3 honnap alatt lesz pár 100 másmilyen renderkép is az tuti :D
Biztos nem ilyen lesz szerintem.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Csodálatos, már a kettőnél is fintorogram, de ezek egyre ocsmányabbak és még hol a vége...

(#11) Noukoum válasza SX Wave (#5) üzenetére


Noukoum
veterán

Indítana el végre valami jót is ugye.. pl egy kávamentes se méretű mobilt.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12) Tomkaa válasza MikeWazowski (#2) üzenetére


Tomkaa
tag

Egyetértek. engem is személy szerint jobban zavar a szelfi kamera. Most vettem s10-et mert a régi telefon kiszolgálta a lelkét. Ennek még a jobb oldalra rakott egy darab kamerája kevésbé zavaró, de pl note 10-et már ezért nem vettem mert középre rakták azt a vackot és szerintem béna bóvli hatást kelt. Személy szerint nem isl enne rá szükségem, hogy elől legyen egyáltalán kamera. Pár éve megcsinálták maguknak a gyártók a melót az előlapi kamerával. Most meg nem tudnak mit kezdeni vele... :W

[ Szerkesztve ]

(#13) Juhaszatti válasza Tomkaa (#12) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Sokaknak kell azért elöl a kamera. Nem csak azért hogy magát fényképezze az ember, de videotelefonálásra is sokkal alkalmasabb, mint a laptopokon lévő megoldások.
Ráadásul egy ideje én már feloldásra is használom, (számomra) kényelmesebb mint az ujjlenyomat.

(#14) <Lacy85> válasza AS (#9) üzenetére


<Lacy85>
addikt

iPhone is pont olyan ronda lett, mint a rendereken, szóval... :D
Note 10 féle lyuk is elég gáz (mondjuk még mindig nem annyira, mint az S10-é), de ez a hátlap.... :O

(#15) Atlantis


Atlantis
veterán

A lőtéri kutyát nem érdekli a telefon hátulja, sosem nézegetem...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16) karmaresz


karmaresz
senior tag

Azt nem értem, hogy ha az LG meg tudja csinálni 3 objektívvel 7-8 mm-ben a hátlappal egy szintben lévő, kamerasziget nélküli kialakítást -pl.: V széria-, a Xiaomi és a Oneplus pedig a teljes képernyőt biztosító, elegáns, motorikus előlapi kamerát -pl.: Mi 9T-, akkor mégis miért ezek az esztétikai förmedvények hódítanak teret? :W

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#17) Juhaszatti válasza karmaresz (#16) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Motorikus előlapi kamerával (egyelőre, de lehet hogy később sem) nincs vízállóság.
Az pedig nagyon sok ember számára vásárlást eldöntő tényező, vagy legalább előny.
A Samsungnál valószínűleg nem is fognak azzal vacakolni, a következő lépcsőfok a kijelzőbe integrált előlapi kamera lehet, a lyuk után. Bejegyzett szabadalmuk nekik is van rá 1-2 éve, csak idő kérdése hogy megvalósuljun.

(#18) ladapower


ladapower
tag

Meh, engem nem érdekel, hogy néz ki a hátlap/kamera kiosztás, tőlem lehet ronda is. Ami a billegést illeti, úgyis tokban lenne szóval az sem zavarna.

Sokkal jobban érdekelne az, hogy az S11 mindegyik tagja valóban csak görbe kijelzővel fog megjelenni? Ha igen akkor ezt kihagyom.

(#19) Luck Dragon válasza smc (#8) üzenetére

Ezzel egyetértek veled.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) phobos86


phobos86
csendes tag

Valami szimmetriát, szépérzéket vihettek volna bele. Az S11-é tök jól néz ki, ez meg olyan mint egy fogyatékos domino.

(#21) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Eldobtak 6 kavicsot, aztán ahova esett oda mehet a kamera/led, vagy hogyan sikerült ezt a leosztást összhozni :F

Everybody lies.

(#22) Juhaszatti válasza Barthezz2 (#21) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Elég valószínű hogy nem a design, hanem a belső elrendezés miatt olyan, amilyen. Már ha tényleg ilyen lesz, remélem hogy nem.

(#23) icp1970


icp1970
senior tag

Nevetséges ez a felháborodás a kamera kúp miatt.úgy sem az a lényeg.

(#24) karmaresz válasza Juhaszatti (#17) üzenetére


karmaresz
senior tag

Néztem néhány Mi 9T szétszedős videót. Azokból az jött le, hogy megvan a front kameránál is az a védelem, ami megakadályozza a víz beszivárgását. A gyártó azonban nem fizette meg az ehhez tartozó vizsgálatot és igazolást. Persze simán lehet, hogy azért, mert a védelem nem tökéletes, esetleg csak fröccsenő víz ellen hatékony.
Hátlapnál viszont továbbra sem értem ezeket a bumszli kitüremkedéseket. Ha már mégis elkerülhetetlen, mert az adott felépítés igényli, akkor meg az nem fér a fejembe, hogy miért nem lehet ezeket esztétikusan, esetleg a hátlap színével megegyező módon megoldani. :F

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#25) Juhaszatti válasza karmaresz (#24) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Kevésbé bíznék azért abban vízállóság szempontjából, mint a jelenlegi megoldásban. Ezzel eddig pozitívak a tapasztalataim (le is kopogom gyorsan).

Hogy miért nem lehet a hátlap színével megegyező, azt én sem értem. Már az is sokat dobna az esztétikán.

(#26) #98501120


#98501120
törölt tag

Annyira mindegy, hogy milyen, meg, hogy kiáll-e. Onnantól kezdve, hogy tokba tesszük, rögtön síkban lesz a tokkal.. Márpedig 1000 EUR-ós árak mellett tokba tesszük.

(#27) joey04


joey04
titán

elöl és hátul is ronda szegény.

(#28) Blue Dragon válasza Noukoum (#11) üzenetére


Blue Dragon
friss újonc

Az ujjlenyomatolvasót és a Face ID-t is ők indították el :C

(#29) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sok telefonnál úgy vagyok hogy képeken nem jön be, de élőben igen

Nos az i11-nél nem így volt, és ennél sem lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#30) #06658560 válasza Juhaszatti (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

Pedig meg lehet csinálni. Csak nagyon nem lenne olcsó.

#7 Quqesz: Isten igazából az a megoldás Huawei ötlet, csak nekik sikerült normálisan megcsinálni a Mate 20-nál.

(#31) doooo


doooo
veterán

"... és valljuk be: tekintélyes gyűrűjével a Mate 30 Pro elegánsabb, egyszerűen azért, mert maradt a középre tájolásnál."

És valljuk be, úgy néz ki, mint egy mosógép...

(#32) Quqesz válasza #06658560 (#30) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az erdeti igen, de ez a balra eltolt helyezkedés már alma, és úgy fest ezt kopizzák.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#33) noro79


noro79
tag

Fikázzák az Iphone kamera szigetét ,erre lemásolja a samsung csak tényleg ocsmány kinézetben.... :C :C . Bravo...

(#34) hemaka válasza doooo (#31) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ronda az is, mint a bűn.

(#35) ttt1


ttt1
őstag

Régóta (2001) használok valamilyen telefont és igazából nekem egy sem "ázott" el, így lehet nagyon jó avízállóság, de nekem az elmúlt 18 évben sohasem kellett :)
Strandra meg fürdeni megyek nem telefonozni...

[ Szerkesztve ]

(#36) SkyLine3000 válasza Juhaszatti (#17) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Kivétel erősíti a szabályt! Engem pl. egyáltalán nem érdekel a vízállóság. :) Soha nem kerültem olan helyzetbe a 22 év alatt (amióta mobilom van), hogy kellett volna. Nem szempont ha véletlen (úgy 3-4 évente) veszek telót. Nekem inkább motoros kamera, mint bármiféle noccs, vagy lyuk és vízállóság.
De ez kamerasziget tényleg nincs olyan szép, mint a seggem lyuka. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) Juhaszatti válasza SkyLine3000 (#36) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Persze, ez teljesen szubjektív. Ha mindenki egyforma szempontok szerint vásárolna telefont, nem is gyártanának ennyi félét. :B

(#38) gproject


gproject
aktív tag

ronda, ez is es a tobbi hasonlo is. inkabb bealdoznek par szazalekot a kamera minosegen es vennek egy oppot/realmet, vagy vivot
bar nekem a huawei 30as bejon. vannak szep mosogepek

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#39) enzahobi válasza #98501120 (#26) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Az a baj ezzel hogy az eddigi kameraszigeteket elég jól lehetett védeni a karcoktól mivel a tok széle a sziget fölé emelkedik és a sziget kellően keskeny volt ahhoz hogy pl zsebben az anyag ne érintse, ne dörzsölődjön hozzá. Na most itt ez nem fog menni, lehet készülni a mikrokarcokra, amik egy kijelzőn nem oszt-nem szoroznak, de egy kamerán tekintéles lencsehibaként fognak a képen látszani, homályos pacákként, időnkét fénytöréssel stb...
Üvegfóliát persze ide is lehet rakni, de az a kamera üveg fénybefogadóképességén fog változtani, kérdés hogy mennyit.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#40) Postas99


Postas99
senior tag

A kamera nem egy 5-ös DOMINO-t formáz? Legalábbis nekem annak tűnik.
A tokgyártóknak fel van adva a lecke..

(#41) #96302336


#96302336
törölt tag

Kameraföldrész...
Ocsmány.

(#42) Barthezz2 válasza Postas99 (#40) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem. Nem szimmetrikusan állnak és a középső se középen van.

Everybody lies.

(#43) moleculez válasza Atlantis (#15) üzenetére


moleculez
veterán

+1, de annyira nem érdekel, hogy arra szavak nincsenek. A (kép)minőségre viszont finnyás vagyok. (ezért van iPhoneom) :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#44) dementor


dementor
senior tag

Valóban rút de legalább ütős lesz. Személy szerint a fiamat most beszéltem le S10+ vételről, de nem kommentálta az új jövevényt, lehet bejön neki. Inkább lapítok :U

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#45) Emericus Max


Emericus Max
tag

Bubópestis elrendezés :)
Miért a hülyeséget másolja mindenki?

(#46) atike


atike
nagyúr

Bánja a fene ha kiáll - ha ez azért van, mert olyan lencserendszer van mögötte ami ezt indokolttá teszi...

(#47) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ronda..és finom :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.