Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#153) Silenzio válasza doooo (#146) üzenetére


Silenzio
addikt

Őszintén? Tehát ne hazudjak? Biztos, hogy ne hazudjak? Egészen biztos vagy benne? Talán el kéne olvasni a kommentemet, mielőtt lehurrogsz, de ahhoz vissza kellett volna görgetni vagy ötöt. Azt írtam, a nagyobb szenzor alacsonyabb mélységélességet eredményez, az eredményt pedig puhábbá teszi az f1.7 lencse. Szemre kellemesebb. Legalábbis nekem. De nem hiszem, hogy ez hitvita lenne, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy bárkinek jobban tetszhet az iPhone bal oldali képe. Egyébként iPhone X-em van, nem véletlenül. Egész egyszerűen megtetszett ez a Xiaomi, nagyon sokat várok tőle, hiszem, hogy az ilyen nagy felületű szenzorokkal szerelt telefonok képminőségben jócskán el fognak húzni, és szerencsére épp vagyok abban a helyzetben, hogy van pénzem kipróbálni. Elégtelen mennyiségű és borzalmas minőségű videotesztek és írott tesztek elérhetőek csak róla a neten, úgyhogy marad a szép két kék szemem.

(#150) vadászcsiga: MILC = DSLR mínusz tükör. Képminőségre még elméleti különbség sincs a kettő közt. Gyakorlati meg végképp nincs. Nagyjából azonos kategória, szenzorméret és szolgáltatásportfólió mellett.

(#152) juuzer:
Van MILC vjúfájdönrrel és van DSLR nélküle.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.