Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) AndrewBR válasza tamikomac (#700) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:DDD :K

A.

(#702) tamikomac


tamikomac
aktív tag

"A hirdetésed 90 nap múlva archiválódik. Vásárolj bármilyen kiemelést, és terméked további 90 napig lesz elérhető az oldalon!"

Tehát úgy is lehet mondani, hogy a jófogáson 90 napig díjmentes a hirdetés.

[ Szerkesztve ]

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#703) BaLee válasza tamikomac (#702) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én komolyan vásárolnék is ha nem 875Ft lenne egy előresorolás ami amúgy vicc.
Azt mondom 300 talán még ok.

Ebből az lesz, hogy lesz 2 account aztán ami az egyiken lejár, azt a másikon felteszem. Ezt biztos nem tudják figyelni, de ha ugyanazon az accon akarod feladni a hirdetést ami lejárt azt tuti nem hagyják jóvá.

(#704) tamikomac válasza BaLee (#703) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Vagy 4-5 db account :)

Igen, 300-ért lehet kapkodnának érte, így meg majd egy ezres, az "kicsit" sok.

Hasonló mint a BKV bérlet.
Ha megállna 5000-be lehet több lenne a bevétel mint a mostani 9500 Ft-os áron, mert sokkal többen vásárolnák meg. Egyik decemberben egy kampány próbát megérne nekik, dehát akik ezt a döntést hozzák...

[ Szerkesztve ]

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#705) Zola007


Zola007
veterán

tudod mi a durva?
hogy ha törlöd a hirdetést és újra feladod, akkor az adminisztrátor előszedi a régi és azt rakják be újra.
Direk kipróbáltam többféleképpen, írták hogy sikeresen törölve, majd fél órával később feladva, de a régi hirdetés jelenik meg, amit 3 hónapja adtam fel
mekkora egy ge.c. banda ez :C

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#706) tamikomac válasza Zola007 (#705) üzenetére


tamikomac
aktív tag

(#707) Zola007 válasza tamikomac (#706) üzenetére


Zola007
veterán

úgy látszik nem mindegyiknél, mert közben frissült
vagy csak ilyen lassú a rendszer, hogy 2 óra kell hozzá

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#708) tamikomac válasza Zola007 (#707) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Nekem tegnap 3 óra kellett míg láttam, hogy tényleg elküldtem egy levelet.
Néha az az érzésem, hogy minden üzenetet átnéznek.

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#709) Myers válasza Zola007 (#705) üzenetére


Myers
senior tag

Most nem találom, de törlés után hány napig marad még fent? 15? valakii írta.

Kell egy 2. account. Törlöd az elsőn, egy pár napig pihenteted, majd felrakod a másodikon.

Nem hiszem el, hogy ennek a tetű bandának hosszú távon ne születne ellenfele.

http://www.muszaj.hu/

(#710) tamikomac válasza Myers (#709) üzenetére


tamikomac
aktív tag

http://prohardver.hu/tema/re_megkezdodott_az_olx_es_a_jofogas_osszeolvadasa/hsz_679-679.html

Én még akkor is azt mondom, hogy a román (lengyel) OLX-et rávenni arra, hogy egészüljön ki a portál egy "külföldi" résszel és oda adni fel a hirdetéseket.
Szerintem nem sok programozói munkát igényelne.

Itt inkább a "diplomácia" jelentené a gondot.

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#711) Outlander válasza tamikomac (#710) üzenetére


Outlander
őstag

De kit érdekel? :F

Nagyon szeretném, ha google fordítós "gábor" idióták, idióta üzeneteket írogatnának, mert elnézte a huf / biznyák váltást + a postaköltséget és egyéb..

Szóval, most komolyan, mit túrázol ezen? :F :W

Magyarországon vagyunk, itt akarunk eladni.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#712) Myers válasza tamikomac (#710) üzenetére


Myers
senior tag

Még ha meg is csinálnák, a nép nem tudná, hogy oda kell menni.

A következő húzásuk mi lesz? Feladsz egy hirdetést, és 30 nap múlva jelenik meg? persze egy ezresért azonnal! :DDD

http://www.muszaj.hu/

(#713) XtremLor válasza Myers (#712) üzenetére


XtremLor
őstag

Ne adj otleteket nekik, ha veletlen olvassak a topikot a magyar csapatbol, meg a vegen bevezetik! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#714) tamikomac válasza Outlander (#711) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Látom nem érted... Hogy jön ide a fordító meg átváltás?
De nem próbálom meg még egyszer elmagyarázni, nem szeretném ha miattam rosszul lennél, mert látom nagyon felhúztad magad... Fő az egészség "barátom".

Azért "túrázok" ezen, mert egy keményen fizetős jofogas felé nézünk...
Ennyi.

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#715) tamikomac válasza Myers (#712) üzenetére


tamikomac
aktív tag

"A következő húzásuk mi lesz? Feladsz egy hirdetést, és 30 nap múlva jelenik meg? persze egy ezresért azonnal!"

Bazz erről beszélek, szerintem se adj ötleteket :)
Nem lehet töröltetni a hozzászólásodat, hogy ne lássa a jofogas? :D

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#716) Myers válasza tamikomac (#715) üzenetére


Myers
senior tag

Hidd el, hogy ezek a dolgok már régóta a fejükben vannak. Erre van eszük. :)

Ha ezzel elősegítem a bukásukat, akkor maradjon csak. :DDD
Addig ugrálnak, amíg meglepi őket valaki, aztán rögtön lesz zárcsökkentés.

A kormánynak nincs tervben egy nagy népnemzeti hirdetőportál indítása? :D

Hogy a feltörekvő konkurenciának is adjak tippeket: pár 10.000 olcsó kínai póló ingyen osztogatása, rajta pl: nextapro.hu felirattal. Szerintem a kínaiakkal meg lehetne beszélni egy ekkora tételt, darabonként 100 Ft-os áron. :D Startup finanszírozással gyorsan össze is jönne.

http://www.muszaj.hu/

(#717) tamikomac válasza Myers (#716) üzenetére


tamikomac
aktív tag

:)
Lehet még embereket is küldenének ide reklámozni a kínaiak.

Majd szólunk az Anonymous-nak fektessék meg a jofogas oldalt :)

Korábban írták le itt és teljesen igaz, hogy most gombamód szaporodnak a hirdetési oldalak és amelyik kezdi majd kinőni magát azt megveszi majd a jofog és ennyi.

Van még egy ország ahol ilyen "monopolhelyzetben" van egy hirdetési oldal mint ezek itt?

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#718) Myers válasza tamikomac (#717) üzenetére


Myers
senior tag

Lehet, hogy van monopol, de az jó monopólium: OLX :DDD

Svédeknél állítólag csak fizetős van.

Csak aztán az egyik ilyen feltörekvő oldalt nehogy olyan vegye meg, aki lát benne fantáziát, és nem adja el a jófosásnak. :)

http://www.muszaj.hu/

(#719) maestro87


maestro87
őstag

Menjetek már az OLX-szel az is ugyanolyan szar volt mint a Jófogás, semmivel nem volt különb. Ugyanolyan hitvány keresője volt mint a Jófogásnak. Eladó értékelés meg szintén nem volt. Max többen ismerték, mert régebbi volt (apród). Én most azon gondolkozom hogy el kezdjek-e Vaterázni avagy sem. Csak ugye ők se nagyon ingyenesek (jutalékot kérnek), meg szerintem nem használják már annyian mint régebben.

(#720) Mr X válasza maestro87 (#719) üzenetére


Mr X
veterán

A keresője sokkal jobb volt.

(#721) Vincent_ válasza maestro87 (#719) üzenetére


Vincent_
aktív tag

GPS-alapú kereső volt. Egyszerűen le lehetett szűrni, hogy a környéken ki mit ad el. Fényévekre volt akkor a mostani jófogástól.

Vaterásokat előszeretettel látogatja a NAV is, csak szólok, mert ott ugye nem letagadható az adás-vétel, meg a hozzá kapcsolt érték (ami után csenget majd NAV bácsi)... Csak szólok, hogy ne év végén legyen meglepetés.

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#723) maestro87 válasza Vincent_ (#721) üzenetére


maestro87
őstag

Nem szeretem a NAV bácsikat, inkább akkor nem vaterázom.:) Legalább is új dolgokkal nem.:)

Jófogáson is beírhatod, hogy adott helyen keressen. Engem pl. OLX-en meg pont ez idegesített hogy, mindig át kellett állítanom országos keresésére, mert ő magát mindig visszaállította helyi keresésére.
Egy jó kereső hasonlít a hardveraprós keresőre amin lehet szűrni különböző tulajdonságokra, bár az is messze van még a jótól! Én attól vagyok kiakadva mindig mikor lakást keresek és hiába bejelölöm, hogy eladó, mindig vannak olyan hülyék akik az eladó címszó alatt hirdetik a kiadó lakásukat is. A szoba kiadóról, meg a 10 forintos - és nem 10 millió forintosként - meghirdetett lakásokról meg ne is beszéljek. Ott a leghülyébbek a moderátorok. Múltkor feltettem izzókat véletlenül számítástechnika kategóriába és elfogadták. :F
Valamelyik nap meg belém kötöttek, mert feltöltöttem egy katalógusképet és mellé 9 képet a valós termékről. Röviden a szitu:
- Kérdezem miért nem lehet?
- Azt mondják tiltja a szabályzat.
- Mondom a szabályzatban pedig nincs ilyen.
- Pedig van.
- Pedig nincs.
- Egy másik modi: tényleg nincs benne ilyen pont, de nem engedélyezhetjük szerzői jogokra hivatkozva. Megértését köszönjük.
- Akkor mégis miért engedélyeznek több száz hirdetést így feladni, az enyémet meg nem?
- Kérem jelentse be ha hibás hirdetést talál! Köszönettel, Jófogás.
Ennyit a szabályzatot nem ismerő moderátoraikról.
Régebben bejelentettem több hirdetést is, de hamar meguntam, mert nem tudom megelőzni a bamba moderátoraikat. :D
Aki tud programozni miért nem jelentkezik a Jófogásra, rendbe rakná az egész honlapot pár nap alatt?:)

(#722) tatabike: Miért is? OLX fan vagy? :D Pedig tény, hogy ott is nagyon sok hibásan feladott hirdetés volt. Például ott talán még a szoba kiadóra is lehetett szűrni, mégis megjelentek a "szoba kiadó" hirdetések akkor is ha neked egész lakás kellett. Úgyhogy nem volt sokkal különb. Jófogáson meg én több mindent adtam el, mint az OLX-en az ingyenes szállítás akciójuk keretében.

[ Szerkesztve ]

(#724) Mr X válasza maestro87 (#723) üzenetére


Mr X
veterán

Csak a legszembetűnőbb, az olx keresője tudott szűrni Budapesten kerületre, a jófogásénak ez sem megy.

[ Szerkesztve ]

(#725) maestro87 válasza Mr X (#724) üzenetére


maestro87
őstag

Régen nem tudom, de most lehet szűrni kerületre. :K Viszont a keres-kínál fogalom még mindig fejtörést okoz a felhasználóknak. :D
Itt egy szép kis lakás. 22Ft-ot szerintem megér. Még hogy magasak a lakás árak.:D

[ Szerkesztve ]

(#726) Mr X válasza maestro87 (#725) üzenetére


Mr X
veterán

Pc-ről most nem tudom megnézni, de sem a mobilos weboldalukon, sem az appjukban nem lehet Budapesten belül kerületet választani kereséskor. Most néztem meg.

Szerk:

Megnéztem, a pc-s weboldalukon lehet.

[ Szerkesztve ]

(#727) XtremLor válasza maestro87 (#725) üzenetére


XtremLor
őstag

Ingyenes haztol hazig szolgaltatassal meg erdeklne is, de igy nem ok! :(

"Legen...Wait for it...Dary"

(#728) tatabike válasza maestro87 (#723) üzenetére


tatabike
őstag

Gratulálok, Te vagy az egyetlen, aki ezt a kretén Jófogást isteníti. Biztos megsütött a nap... De inkább csak a feszültséget kelted, ahogy elnézem... Boldogok a lelki szegények...

Amúgy nekem meg sikerült katalógusképpel feladni hirdetést. Csak katalógusképpel, semmilyen másik fotót nem tettem mellé. Csak tudni kell, mivel lehet leszerelni az "okos" moderátorokat... :P

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#729) XtremLor válasza tatabike (#728) üzenetére


XtremLor
őstag

Ezt a titkot megoszthatnad, sokszor tokon szurom magam, amikor uj kepet kell csinalnom a semmirol... :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#730) maestro87 válasza tatabike (#728) üzenetére


maestro87
őstag

Ha alaposan elolvastad volna, hogy mit írtam akkor tudnád, hogy nem istenítem. Én azt mondtam, hogy az OLX sem volt semmivel különb a Jófogásnál, amit meg te istenítesz, meg itt a legtöbben! Ezért szóltam hozzá. Felesleges az OLX-et visszasírni, mert nem volt sokkal jobb, ugyanúgy dilettánsok irányították és moderálták. Magyarországon még nem volt és jelenleg sincs is egy normális használható apróhirdetési felület! Nyavalyogni meg felesleges, mert attól nem lesz jobb a helyzet.
Itt van a prohardver csapata tele programozó zsenikkel, miért nem csinál egy normális apróhirdetési oldalt, nem csak egy hardveraprót amit csak az ismer, aki ismeri a prohardvert is? Csak kellene egy ütősebb név hozzá amit a google is megtalál. A rendszer alapjai meg már megvannak. Lenne elég sok ötletem hogyan lehetne felhasználóbaráttá tenni, de nem értek a webprogramozásos nyavalyákhoz. :N

A második részhez:
Melyik városban is laksz, melyik hirdetéseket kellene bejelentenem? :D Ha nekem nem fogadták el, akkor másnak se. ;]

(#729) XtremLor: Mert engednek feladni nem létező termékről hirdetést? Azaz rendelésre jellegű hirdetést? Nekem az OLX-en egyből törölték az ilyen hirdetésemet: "Csak létező termékről lehet hirdetést feladni, saját képpel és nem lehet előreutalást kérni". A sok hülye meg mind azt hiszi, hogy az utánvétes posta is annyiba kerül mint a sima... Nekem a napokban volt egy olyan esetem, hogy a vevő azt mondja, "csak utánvéttel veszem meg!" az 500Ft-os kütyüt... Nem tudom hogy gondolta ezt. :D

[ Szerkesztve ]

(#733) Avicularia válasza tamikomac (#717) üzenetére


Avicularia
veterán

Igen, itt svédben csak a Blocket van, kizárólag fizetős hirdetések vannak. 30 korona egy sima hirdetés, ami kb. 1K huf. Persze vannak próbálkozások, de azokat a kutya sem nézi, így ha el akarsz adni akkor kénytelen vagy itt hirdetni.
Hardverre van még egy fórum, ami jóval kisebb volumenű mint a PH, itt is 15 koronát kérnek akár eladsz akár vennél valamit.[link]
Meg vannak helyi facebook csoportok.
Az otthoni hirdetési piac is errefelé tart, ha jól látom.

(#734) maestro87 válasza Avicularia (#733) üzenetére


maestro87
őstag

És az a 30 korona az hány kiló kenyérnek felel meg?

(#735) Avicularia válasza maestro87 (#734) üzenetére


Avicularia
veterán

Hagyjuk már ezt a demagóg dumát. Nem akarod véletlenül lélegeztetőgépre átszámolni? A lényeg az, hogy fizetős és a magyar piac is erre tart erősen, szvsz.

(#738) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Tartózkodjatok a személyeskedő stílustól!

⭐ Stella

(#740) tamikomac válasza maestro87 (#725) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Úristen azok a fényképek... :)

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#741) tamikomac válasza Avicularia (#733) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Igen, ezt ismerem, szoktam nézegetni.
Lakásnál van még ezen kívül 1-2 használható, de valóban szinte csak a blocket van.

Ott azért a 30 SEK aprópénz, mint itt kb. 300 Ft.
Meg a morál is más.

Csak ahogy írod / írjuk a magyar piac nagyon a fizetős felé tart.

Mert ugye ez sem így volt amíg volt az OLX, de mikor már csak ők "maradtak" egyből megváltozott ez is.
És lehet, hogy az OLX-nek is volt sok hibája, de legalább két nagy volt és "harcoltak".

Hasonló mint a processzor piacon az AMD-Intel.
Divat szidni az AMD-t, de csak van valami hatása az árakra, hogy ketten vannak a desktop piacon.

[ Szerkesztve ]

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#742) tatabike válasza tamikomac (#741) üzenetére


tatabike
őstag

A nyomorult Jófogásnak még egy levelező modulja sem volt, mint az OLX-nek. Akkor lett csak, mikor elkezdődött ez az összeolvadási mizéria. És azóta sem ér semmit, gyakorlatilag használhatatlan, amit kitörölsz, még fél óra múlva is ott van, egy idő után meg mindent kitöröl. És szerintük így biztonságos egy adásvétel, hogy pár héttel később már nem tudod bizonyítani, hogy egyáltalán vásároltál-e valamit. Az OLX-en még az egy évvel azelőtti levelezések is megvoltak, senki nem tudott tagadni semmit. Nevetséges.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#743) maestro87


maestro87
őstag

Egyesek már a Jófogáson is zaklatják az embert, nem elég nekik a Prohardveres privát üzenet. Nem tudják hol a határ. :N
Ti mit csinálnátok ilyenkor? Jófogáson kérhetem az illető kizárását? Mert itt nem. :N
Nem akarja túltenni magát rajta, hogy másnak más a véleménye! :))

[ Szerkesztve ]

(#744) tatabike válasza maestro87 (#743) üzenetére


tatabike
őstag

Lehet tiltani, jófogáson is és itt is. Én is azt csinálom azokkal, akik nem akarnak békén hagyni... ;)
Itt mehetsz a rendőrségre, ha nagyon sértve érzed magad, a privát az magánügy... :K De ezek le is vannak írva a szabályzatban.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#745) tamikomac válasza tatabike (#742) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Na igen, a jofogasos levelek.
Inkább maradt volna a régi rendszer, mikor jött az üzenet, hogy hirdetésedre érdeklődés jött, az érdeklődő telefonszáma / e-mail címe: XYZ.
Most meg elküldöd és nem tudod elment-e, mert 2 óra múlva sem látsz változást. Majd elküldöd még egyszer, meg még egyszer, aztán 5x kézbesíti jofogas, a partner meg azt hiszi hülye vagy, hogy minek küldöd el 5x a levelet.

OLX sem volt tökéletes mint ahogy egyik sem, de sokkal kifinomultabb, rendezettebb és átláthatóbb volt, nem beszélve a normális méretű hirdetés fotókról, amin (ha a hirdető is úgy akarta) lehetett látni mit vennél meg.
A jf-on meg hiába töltesz fel normális 3-4 mp-es képet, lekicsinyíti egérfotóra...

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#746) maestro87 válasza tatabike (#744) üzenetére


maestro87
őstag

[moderálva]

(#745) tamikomac: OLX-en nekem volt egy olyan esetem, hogy tisztára hülyének néztem a vevőt, mert ugyanazt a kérdést feltette háromszor, végül kiderült, hogy a válaszaimat nem kapta meg, persze telefonszáma nem volt megadva, hogy felhívhassam már végre.:D Jófogáson tudtommal minden üzenet megjött/átment csak késve, ezért sokan azt hiszik hogy nem ment át, pedig de, csak ilyen gyatra a rendszerük hogy gondolkozik még egy picit.:)

[ Módosította: radi8tor ]

(#747) tamikomac válasza maestro87 (#746) üzenetére


tamikomac
aktív tag

A jofogason volt olyan, hogy 2, azaz kettő nap kellett mire átment a levél.

Ha olyan lenne a jofogas mint amikor még létezett az OLX, sokkal elfogadhatóbb lenne mint most, de annyira látszik az erőlködés a pénzszerzésre, hogy ez az ami szánalmas.
Ha az kell nekik ne kíméljen senkit, és hozzon új ÁSZF-et, hogy mostantól minden alap hirdetés is 100 Ft-tól indul. De szépen, aprólékosan, gondosan megtervezve megy a játék egy alapból is fizetős jofogas felé.

Persze le van írva az üzletszabályzatban, hogy:
"Amennyiben nem ért egyet a fentiekkel, kérjük, ne használja a Weblapot."
így persze mit károgok én itt, örüljek, hogy ilyen is van. :)

A tuti az lenne, ha a nézegetésért vagy a regisztrációért is fizetni kellene, vagy ha szeretnéd a hirdető elérhetőségét, akkor mehet az sms a 0690...... számra. :)

[ Szerkesztve ]

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#749) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Szeretnék feladni egy hirdetést az említett oldalon. A hirdetés címe: Feiteng H9500 5 colos okostelefon
A hirdetés szövege: Két sim kártyás, Android 4.2.1-es rendszer, 4 magos cpu, 1GB ram, 8GB rom, 5 colos HD( 720x1280) felbontású kijelző, 13megapixeles hátsó és 5megapixeles front kamera, Flip tok+3db képernyő fólia ajándék. A kijelző teljesen karcmentes, mindig fólia volt rajta. Hálózatfüggetlen. Egy apró szépséghiba van, a bekapcsoló gomb egyik sarka eltört. Jelenleg egy vékony, alig látható cellux csík tartja bent, teljesen stabilan, nem kell félni hogy kiesik :) És így is tökéletesen működik :D Valószínű hogy valami hasonló külsejű bontott telefonból pótolható a gomb. Bármi kérdésed van, írj nyugodtan! Ár: 22000
Pár kép a termékről:

Azt hiszem látható hogy sehol egy olyan márkajelzés, amiből visszaélésre lehet következtetni. A telefont több hetek óta folyamatosan hirdetem az oldalon, pár nap után mindig leveszem és újra meghirdetem. Ám most nem hajlandóak megjelentetni, az alábbi indoklással:
Oldalunk Működési szabályzata értelmében kizárólag olyan hirdetések megjelenítésére van lehetőség, melyek eredeti, a gyártótól származó termékeket kínálnak, nem eredeti, másolt, replika termékeket kínáló hirdetések megjelenítése semmilyen formában nem áll módunkban.
Amennyiben az Ön által eladásra kínált termék eredeti, kérjük ezt egy, az eredetiséget igazoló dokumentum (például blokk, számla, garancialevél) válaszleveléhez csatolásával jelezze felénk, hogy hirdetése azonnal megjelenhessen az oldalon.

Ami egy vicc. Kínai a teló, neten rendeltem másfél éve, alapból nincs blokk, kitöltött garanciajegy, semmi. Küldtem nekik magyar webshop linket ahol lehetett venni ilyet, elküldtem kínai webshop linket ahol lehetett venni, mindenhol Feiteng néven szerepel, írtam kedves és érdeklődő stílusban és magamból kikelve is, de nem hajlanak a szép szóra. Megírtam hogy a telefon amikor keresztül jött a vámon, nyilatkozni kellett milyen készülék és a vámnak nem volt baja vele, nem gondolták hamisítványnak. De a jófogás szarik rám. De vannak akik hirdethetnek ilyen telókat náluk: link link link link link Vagy a testvéroldalukon is vannak ehhez tartozó hirdetések link .
Ezeket mind linkeltem neki, mondták kössz, de még azóta is fent vannak ezek. Szóval csak velem szarakodnak.
Az lenne a kérdésem hogy mit tudok csinálni azon kívül hogy hagyom a francba az oldalon való hirdetést? Lehet ezt valahogy peres úton rendezni, vagy van más könnyebb megoldás?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#750) Outlander válasza dethroner (#749) üzenetére


Outlander
őstag

" A telefont több hetek óta folyamatosan hirdetem az oldalon, pár nap után mindig leveszem és újra meghirdetem."

Én már csak ezért sem engednélek hirdetni... ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.