Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) fordfairlane válasza golya32 (#50) üzenetére


fordfairlane
veterán

Vaterával mi a baj?

x gon' give it to ya

(#52) Tikakukac válasza fordfairlane (#51) üzenetére


Tikakukac
titán

Fennhangon hirdetett "ez itt biztosítva van nem lehet gond" háttér, ha pedig beüt a fos akkor sz@rnak a nyakadba. Ez megteszi. OLX-en legalább nem fizetek a semmiért.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#53) Ghard


Ghard
őstag

Azért furcsa, hogy nem marad normális magyar apróhirdetési oldal.
A vatera azért nem játszik, mert nekem mint magánhirdető nincs kedvem 6% jutalékot kifizetni a semmiért. A weboldal talán már 10 éve semmit nem változott. Biztonságos vásárlást sem ad, elolvastam elméletileg hogy kapnám vissza a pénzt ha baj lenne. Ebayt meg lehet nézni ezzel kapcsolatban...
A jófogás nem jól használható, ezt már leírták páran. Én attól az idétlen figurától amivel marketingezik az oldal falnak megyek, hogy lehet ilyen szart kitalálni? :)
De például itt van a hardverapró, hát ez is elég gyatra (lett). Pedig azt hinné az ember, hogy itt mozognak azért olyan emberek, akiknek ehhez több érzéke, szakmai tudása van, mint másoknak.

(#54) so_ha


so_ha
senior tag

Többnyire a felhasználói oldalról írtok, de jól láthatóan nem bírt egymással a két cég, hiába öltek százmilliókat maguk hírdetésébe, egyik sem lett nagyobb szereplő a másiknál, így a hírdető szív majd a kialakult monopólium miatt => egyedüliként annyit kérnek a hírdetésekért, amennyit akarnak. Ne lepődjön meg senki sem, ha nem csak a kiemelés kerül majd pénzbe, hanem a szimpla hírdetés feladása is.

(#55) fatalaa válasza so_ha (#54) üzenetére


fatalaa
csendes tag

Ezt Te magad sem gondoltad komolyan ugye? Itthon nem lesz fizetos hirdetesfeladas erre nyugodtan merget lehet venni.
A Schibstednek eleg sok orszagban van aprohirdetesi oldala, de a sima hirdetesfeladas peldaul meg a skandinav orszagokban sem fizetos (blocket.se), pedig ott sokkal tobben tehetnek meg, hogy akar meg a sima hirdetesfeladasert is fizessenek.

(#56) Zjunior válasza so_ha (#54) üzenetére


Zjunior
veterán

:DD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#57) ezso válasza golya32 (#50) üzenetére


ezso
tag

"Most raktam fel egy hirdetést, az olx-en 1600ft volt egy kiemelés sms el lehetett fizetni itt csak bankkártya és 2800ft."

Áruld már el kérlek, hogy csináltad?
Ugye weboldalról már nem lehet hirdetni, mert egyből átirányít a jófogásra.
Ez jelenleg még kijátszható a mobil app. segítségével, de kiemelni a webes felületen nem enged, az app-nál pedig nem látok ilyen opciót.

Nekem a 600Ft helyett 3500Ft/hét lenne a jófogás, "műszaki cikkek" kategóriában, NULLA érdeklődéssel. :W

[ Szerkesztve ]

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#58) Sanya válasza fatalaa (#55) üzenetére


Sanya
nagyúr

Fogadni mernél-e rá?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#59) sanyijedi


sanyijedi
őstag

mint itt sokan előttem: jhajj a jó kis olx-nek annyi :(
sokkal jobb volt mint a jofogas!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#60) TheMarci válasza so_ha (#54) üzenetére


TheMarci
addikt

Nem pont emiatt pártolt el rengeteg ember a vaterától, és nem pont ekkor jött divatba az apród? Ha itt is fizetős lesz, hipphopp lesz egy ingyenes oldal.

Do You Dream?

(#61) ClioRS válasza TheMarci (#60) üzenetére


ClioRS
őstag

De, és ezután is így lesz, ha fizetős lesz.

(#62) Duree


Duree
veterán

Ennek nem örülök.Monopolhelyzetbe kerültek.

duree54

(#63) fatalaa válasza Sanya (#58) üzenetére


fatalaa
csendes tag

Igen, siman ratennek egy Szent Istvant, hogy tovabbra is ingyenes marad.

(#64) fatalaa válasza ClioRS (#61) üzenetére


fatalaa
csendes tag

Pontosan ezert nem lesz fizetos.

(#65) golya32 válasza fatalaa (#64) üzenetére


golya32
aktív tag

De sz@r és nincs alternatíva!
Állás hirdetést raktam fel Pápára, hardveraprón ezt nem tudom megoldani, vaterán ilyen nincs.
Olx en kijátszva, régi hirdetés módosítva még megy, és még jelentkező is van, a jófogáson feladottra egy válasz sem érkezett, ráadásul ha rákeresek akkor nem találom a hirdetésem, csak link alapján.
Írtam az ügyfélszolgálatnak azt írták emeljem ki 2800ft-ért.

Remélem hamarosan indít valaki egy ingyenes oldalt, olyat mint az apród.
Tényleg az apród neve le lehet védve?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#66) Gyurka6 válasza SUPREME7 (#37) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!
Ez a "betérdelés" csak annak köszönhető, hogy kicsik vagyunk, Romániába a jófogást vette meg az olx, amennyiben helyesen értelmezem a megjelenteket. (Szerintem se mi nyertünk ezen, az olx még most is jobb.)

Gyurka

(#67) L@ja


L@ja
csendes tag

asszem itt a lehetőség egy új apró-oldal indulásának ;] ;]

(#68) djculture


djculture
félisten

Ez megy állandóan ami normális azt felvásárolja az aranyárakat kérő konkurencia... Lásd vatera teszvesz..

(#69) bepken


bepken
veterán

bakker....ezen most megdöbbentem. össze se lehet hasonlítani a két portál szolgáltatásainak minőségét. nem egyszer kínáltam és persze kerestem is mindkét oldalon, de egyértelműen az OLX volt a használható a kettő közül. ugyanarra a cuccra, amire OLX-en szinte napi szinten volt érdeklődés, jófogáson szinte kattintás se volt, nem hogy megkeresés. utóbbi 2 évben 5 cuccból 3-at az OLX-en sikerült elpasszolni, egyet jófogáson és egyet itt az aprón.

szóval meglepő na.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#70) torreador22


torreador22
aktív tag

A jófogás egy nagy kalap sz...... az olx 1000x jobb volt!

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#71) Ursache válasza L@ja (#67) üzenetére


Ursache
senior tag

Kezdhetjük!

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#72) golya32


golya32
aktív tag

Legdurvább az, te mint felhasználó nem tehetsz semmit ez van ez kell szeretni.. :W
Legalább rakott volna fel egy kérdőívet, melyik oldal használhatóbb vagy tetszik jobban.
Értem én hogy a profit a lényeg, de akkor is belőlünk él!!

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#73) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Hihetetlen, az OLX-en még most is van élet, jofogas-ra felraktam valamit, miután már csak oda irányított az OLX. 60-an nézték meg 6 nap alatt de a kutya nem keresett, OLX-re úgy tettem fel, hogy egy korábban törölt hirdetést szerkesztettem át (még a kategória se stimmelt, csak annyiban, hogy műszaki cucc) és ma jelentkeztek rá :) Ja és 163-an nézték meg szintén 6 nap alatt ...

[ Szerkesztve ]

(#75) vittorio7


vittorio7
őstag

Aki használta a Jófogást és az OLX-et is, annak nem kell bemutatni, hogy melyik az élhetőbb, jobb oldal.

Persze, hogy az OLX. Nagy kár érte. A héten is adtam el az OLX-en keresztül, és úgy néz ki, hogy a jövő héten is fogok. A Jófogáson meg semmi érdeklődő...

De, ahogy itt olvasom a hozzászólásokat, ha kiemelem a hirdetést zsíros összegekért, az sem sokat ér...

Tematikus hirdetési oldalnak maradt a hardverapró, és talán feléled a pcx hirdetési felülete.

Általános hirdetési felületnek meg maradt a startapro mint alternatíva (ha be nem szippantja azt is a "jófogás").

A Vaterát meg nem igazán szívlelem.

(#57) ezso

"Nekem a 600Ft helyett 3500Ft/hét lenne a jófogás, "műszaki cikkek" kategóriában, NULLA érdeklődéssel."

Egyrészt most harapni akar a jófogás, visszaszedni a befektetett pénzt. Másrészt kiszűrni az olcsóbb hirdetéseket, mert egy 2-3 ezres holmit nem fogsz 3600 Ft-ért kiemelni. De lehet, hogy ezután még hirdetni sem.

[ Szerkesztve ]

(#76) ezso válasza vittorio7 (#75) üzenetére


ezso
tag

#57) ezso
"Nekem a 600Ft helyett 3500Ft/hét lenne a jófogás, "műszaki cikkek" kategóriában, NULLA érdeklődéssel."
Egyrészt most harapni akar a jófogás, visszaszedni a befektetett pénzt. Másrészt kiszűrni az olcsóbb hirdetéseket, mert egy 2-3 ezres holmit nem fogsz 3600 Ft-ért kiemelni. De lehet, hogy ezután még hirdetni sem.

Szia!

Értem én ezt (hogy rohadjanak meg :W ), csak azt írta valaki előttem, hogy neki sikerült kiemelni a hirdetését az OLX-en, és arra lettem volna kíváncsi, hogy csinálta.
Ez a 3500Ft pedig nekem személy szerint katasztrófa.
Rendszeresen hirdetek, viszont ezt nem tudom kitermelni :(

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#77) djculture válasza ezso (#76) üzenetére


djculture
félisten

Szerencsére van húszezer ilyen oldal, ugyis átfog mindenki máshova menni...

(#78) vittorio7 válasza ezso (#76) üzenetére


vittorio7
őstag

Szia!

Az olcsóbb cuccok így szépen el is tűnnek, mert nem éri meg őket hirdetni.

A 3500 Ft/hét meg másnak is katasztrófa... Ezt csak drágább holmiknál lehet kitermelni. Meg személygépkocsi, és ingatlan eladásnál.

Ez is egy érdekes írás a témában, bár ez rajtunk nem segít.

Jófogás vs. OLX: a csata nem ért véget – feléled és támad a Vatera

(#77) djculture

"Szerencsére van húszezer ilyen oldal, ugyis átfog mindenki máshova menni..."

Konkrétan melyik oldalakra gondoltál?

[ Szerkesztve ]

(#79) djculture válasza vittorio7 (#78) üzenetére


djculture
félisten

Még egyikre se de mindig ez volt mikor felvásárolták és önkényesen átintegrálták a népet egy másik helyre. Teszvesz és vatera összeolvadáskor is ez volt. Még nem tudom melyik lesz az uj nevető harmadik de biztos hogy lesz. Ilyen árakat nemfog senki fizetni...

[ Szerkesztve ]

(#80) vittorio7 válasza djculture (#79) üzenetére


vittorio7
őstag

Akkor felvásárolják azt is. :DDD :W

(#81) Myers


Myers
senior tag

Használjuk akkor a román olx-et. Mindenki belerakja a hirdetés címébe, hogy HUN és kész. :)

(#78) vittorio7
Ha a Vatera olyan intenzitással fog támadni, mint ahogy az új béta vaterával, akkor inkább ne csináljanak semmit. Másrészt a Vatera tele lett eMag-os fosokkal.

[ Szerkesztve ]

http://www.muszaj.hu/

(#82) XtremLor


XtremLor
őstag

A hirdetesek ellenorzese gyorsabb lett azt megkell hagyni 10 perc alatt megvolt pedig mindjart 22h-ra! :D
A remeny hal meg utoljara hatha kezdenek valamit az oldal arculataval is. :DDD

A roman olx-el semmi gond, de a jo magyar vasarlo oda hogy nem fog tevedni az tuti hiaba adjuk fel a hirdetest! :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#83) ezso válasza vittorio7 (#78) üzenetére


ezso
tag

A Vatera sokaknak nem kompromisszum.
Nagyon egyszerű matematika.
Veszek valamit 50.000Ft-ért és a szórakoztató elektronikában versenyképes, 10% haszonnal eladom 55.000Ft-ért.
Van ugye 5000Ft hasznon, de a Vatera ebből 2800Ft-ot lenyúl, mert ő a teljes ár után számolja a jutalékot.
Marad nekem a kisebbik fele 2200Ft.
Ebből lejön még az üzemanyag költség, mert nem magától sétál ide a termék + telefon + egyéb kiadások.
Ennyiért lehet/érdemes a Vaterán hirdetni? NEM!
Adjam drágábban a terméket? NEM LEHET, mert akkor megveszik a multiknál, hiszen én csak az alacsonyabb áraimmal vagyok úgy-ahogy versenyképes.

Hirdethetek a Jófogáson. Ott 3500Ft-ot vesznek le a kiemelt hirdetésre. Marad 1500Ft-om + egyéb költség.
Szép kis alternatíva!
A Jófogáson annyi van "pluszban" hogy a nem kiemelt hirdetéseket gyakorlatilag meg sem nézik, a kiemeltet megtekintik páran, de üzletet onnan még szinte nem is kötöttem.
Mióta az Expressz.hu-t felzabálták folyamatosan hirdetek a Jófogáson is és bő 1 év tapasztalata után mondhatom, hogy OLX - Jófogás 98-2% arány.

Sajnos nem csak a hirdetések olvasóit hozzák nehéz helyzetbe (a kezelhetetlen, amatőr és xar keresőjükkel) hanem a tisztességes hirdetőket, akiknek az egzisztenciáját zúzhatják össze ezekkel az árakkal.

A többi kis hirdetési oldalakról nem érdemes beszélni, mert kevés a hirdetőjük és még kisebb a látogatottságuk.

[ Szerkesztve ]

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#84) djculture válasza ezso (#83) üzenetére


djculture
félisten

Ezt már eleve nem csinálhatod mert ez üzletszerzéses hirdetés a nav szerint, áfa és járulékok terhelik, plusz vállakozói. Mostmár rendszeresen csinálnak próbavásárlásokat azoknál akik gyakran hirdetnek és gyanússá válnak. Legutóbb valami nő árult diszkosarakat a vaterán, jövedelemelleőrzés lett a vége meg több százeres birság és még nincs vége ahogy olvastam mert azt is vitatja a nav hogy miből élt meg az asszony.

[ Szerkesztve ]

(#85) Ursache válasza djculture (#84) üzenetére


Ursache
senior tag

Azt én is olvastam, undorító!

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#86) stick007


stick007
tag

Szerintem a Jófogást kellene lekapcsolni, sőt shift+del-lel törölni.

(#87) Sanya válasza djculture (#84) üzenetére


Sanya
nagyúr

ennél még szebb volt, amikor a nyugdíjas néni eladta a 4db kölyökkutyáját, és a 4. kutyánál becsengetett a NAV. A 4. kutya felvetette az üzletszerűséget, hiába nem éri el az éves forgalma a 600.000 forintot, ameddig adómentes ez a fajta jövedelem, akkor is megbüntették.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#88) ezso válasza djculture (#84) üzenetére


ezso
tag

Igen, én is olvastam mindkét esetet és elkeserítő :((

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#89) Thom!


Thom!
veterán

Iszonyat fos a keresője...érdekes ha szegedi helyet állítok miért van a keresési feltételek között más megyéből származó hirdetés is?

(#90) ClioRS válasza Thom! (#89) üzenetére


ClioRS
őstag

Mert szar :DDD

(#91) SUPREME7 válasza Thom! (#89) üzenetére


SUPREME7
őstag

Mert beleveszi a "háztól-házig"-gal feladott hirdetéseket, mert ugye akkor az egész országból "ingyen" vásárolhatsz.

(#92) Thom! válasza SUPREME7 (#91) üzenetére


Thom!
veterán

anyját azt kikapcsolni se lehet.. :W

(#93) #24060160


#24060160
törölt tag

Olx felhasználóként kaptam egy levelet a jófogástól, hogy összeolvadnak, elfogadom-e a felhasználási feltételeket? Ráböktem a "nem" gombra, mivel nem akarok a jófogáson hirdetni. Pár nap múlva jön tőlük egy újabb levél, melyben boldogan újságolják, hogy megkezdték a hirdetéseim áttöltését. No komment.

(#94) golya32 válasza #24060160 (#93) üzenetére


golya32
aktív tag

Igen én is ugyanígy jártam, szerencsére még láthatók a hirdetéseim az olx-en, aztán nem tudom mi lesz, majd hirdetem itt vagy cserélgetek..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#95) Avicularia válasza fatalaa (#55) üzenetére


Avicularia
veterán

Blocket.se pont hogy fizetős, 30 korona egy sima hirdetés feladása, és más értelmes alternatíva nem létezik, mindenki azt használja. Nem is lehet értelmesen eladni használt cuccot svédben. Még olyan fórumon is mint a prohardver 15 koronába kerül egy apróhirdetés feladása, még ha keresel valamit akkor is.

(#96) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Valaki kapott kirakat kupont? Nekem küldtek egy, 3500Ft-ost be is váltottam, de így is kb nulla látogatás :DDD OLX-en 4x annyian nézték meg kiemelés nélkül :) Nem tudom mi lesz ebből ha megszűnik az OLX ...

[ Szerkesztve ]

(#97) sagesz93


sagesz93
addikt

Azt tudtátok, hogy az olx mobilalkalmazásban még lehet feladni hírdetést? Én tegnap adtam fel egyet :))

(#98) ezso válasza sagesz93 (#97) üzenetére


ezso
tag

Igen, írtam is az #57-es hozzászólásban, de kiemelni ott sem lehet. :(
Mégis vannak frissen feladott kiemelt hirdetések, de nem tudom hogy csinálják...

@supreme7

Én még nem kaptam, de 3 hete befizettem egyre.(3500Ft)
Eredmény: 692 megtekintés 0 (NULLA) eladás.
Párhuzamosan az OLX-en ugyanez (600Ft): 1874 megtekintés, és mindhárom termék eladva!

[ Szerkesztve ]

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#99) golya32 válasza ezso (#98) üzenetére


golya32
aktív tag

Emberek nagy gondba leszünk ha megszűnik az olx :O
Egy hét alatt kiemelés nélkül 650 megtekintés, és eladva.
Jófogás kiemelve 380 megtekintés nincs eladás, ugyanaz a termék lett mindkét helyen hirdetve.

Csak a régi hirdetést tudtam módosítani, nem tudtam már újat felrakni..

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#100) ezso válasza golya32 (#99) üzenetére


ezso
tag

Mobil alkalmazással még tudsz hirdetést feladni.

Mást nem tudunk csinálni, mint bombázni a Facebook oldalukat, meg az ügyfélszolgálatukat, hogy milyen sz@rt hoztak létre. Hátha egyszer magasabb helyre is eljut.

Elég megnézni a jofogás csapatát. Tele vannak kis huszonéves taknyokkal (ami önmagában még nem lenne baj) akik elvégeztek valami marketing iskolát és azt hiszik ez már elég egy komoly hirdetési oldal üzemeltetéséhez.

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.