Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

család nagy örömére ez nálam instant get

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) saelin


saelin
veterán

Talán az egyetlen autós játék amit szeretek. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) olbaidhun válasza saelin (#2) üzenetére


olbaidhun
őstag

Néztem pár ingame videót és egy gta 4 színvonal azért elfért volna ennyi fejlesztés/csiszolás után.. De nembaaaaj, így is szeretni fogjuk, ha megvan a HANGULAT.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#4) hodigy


hodigy
csendes tag

Nemrég megvettem, de még csak töltődik lefelé. Lenne egy kis időm végre és csapatnám...

Írj emailt, a privátot sokszor nem látom...

(#5) saelin válasza olbaidhun (#3) üzenetére


saelin
veterán

Ezt a gta 4 színvonalat nem értem. Mire gondolsz vele?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

9 térkép?
25 autó?

Ugye ez nem azt akarja jelenteni, hogy DLC-ben jönnek még autók, pályák?! :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) Vikthor


Vikthor
nagyúr

hát ez kb 2005-ös grafikai színvonal, fizika siralmas, maradok az eredeti Carmageddon-nál...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#8) Dtomka válasza Vikthor (#7) üzenetére


Dtomka
veterán

Hát te tudod, de videóból eldönteni kicsit korai. vagy esetleg játszottál már vele?Nekem nagy kedvencem a Carmageddon, hiszen az akkori gépemen eléggé "akadt"...most nem fog :D

(#9) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Én egy DDerby nek örülnék :)

(#10) Dtomka válasza dfdfdf (#9) üzenetére


Dtomka
veterán

:C Támogatom!
De egész jó lesz ami még készülőben van:nextcar
Bár igaz inkább Flatout-ra "tör" :)

(#11) Sicilian
A Carmageddon-nál nem a grafika volt sohasem az elsődleges, mondom ezt úgy, hogy a játékokat szeretem ULTRA+FULL HD-ben játszani. Ha ilyen marad nem bánom, de érezzem azt amit akkor anno... :DDD

Sokan szerették az underground sorozatot...és mai napoig sírják vissza.Őszinte leszek..nekem "to much" volt...játszottam vele de nem hiányzik :).

Ha jó autós gémre vágysz probáld ki a Grid -e(ke)t ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) Sicilian


Sicilian
addikt

Hangulat az megvan. :DDD De grafikailag siralmas, ha ilyen marad !

nothing is true everything is permitted..

(#12) dfdfdf válasza Dtomka (#10) üzenetére


dfdfdf
őstag

Hát anno én csak ezt a kocsis játékot szerettem. volt még az underground1 és kb itt ki is fújt az autós játék imádatom :) de szeretek élőben vezetni és rallyzni is.

Így van a graf nem minden de azért ne minekraft legyen ha kérhetem...

[ Szerkesztve ]

(#13) Beri78


Beri78
őstag

oh yeah! :C :Y

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#14) saelin válasza Sicilian (#11) üzenetére


saelin
veterán

A graff elmegy, legalább fut majd a laptopomon, az már sokkal zavaróbb, hogy alig rombolható a környezet. Sokat dobna az élményen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) addamka


addamka
őstag

A fizika nem annyira rossz, de a gépigény picit magas volt még egy hónapja a kinézetéhez képest :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#16) Ciccuka


Ciccuka
veterán

GTA 5-höz még kanyarba se lesz

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#17) Garada válasza saelin (#2) üzenetére


Garada
őstag

Nálam van azért még pár értékelhető cím, de ez a legjobbak között van! :D

(#18) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Dx7 grafikai színvonal dx11 idejében és a dx12 kapujában? Pazar...
Minden Kickstarter-es és early acces játék ilyen gyenge alkotás?
Mondom ezt Carma2 rajongóként, ha nem raktam bele 100 órát abba a régi játékba, akkor egyet se.
Nagyon merem remélni, hogy tökéletes játékélménye lesz. :U

Még hogy végleges... Én még visszaültetném a srácokat a tervező asztalhoz további egy-két évre.
Demónak ez megfelel, amolyan alpha verziónak. De ideje lenne alárakni egy normális játékmotort és újramodellezni mindent realisztikus textúrákkal, meg televágni fizikával. A baltával faragott modelleknek - ideértve a pályát is - már rég lejárt az ideje.

Nem hogy ingyen Carmageddon pack, de önálló termékként túlárazott. Így persze, hogy bele lett aklkulálva a sorozat összes része az árba.

[ Szerkesztve ]

(#19) XharX válasza Ciccuka (#16) üzenetére


XharX
aktív tag

A kettőnek mi köze van egymáshoz azon kívül, hogy mindkettőben van autó?

(#20) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez nagyon piacinak tűnik videóról :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez most így szándákosan néz ki úgy mint a Carmageddon 2 vagy mi? :F

(#22) addamka


addamka
őstag

Az autók kidolgozása annyira nem rossz.
Viszont az optimalizációt nem túlzottan ismerik a fejlesztők, az alpha ment 5-6 FPS-sel FHD mediumba, a beta megy 30-cal (minden maxon 25 körül). Oké, nincs extra jó gépem, csak a kinézet nem indokolja (itt vannak még user infók a teljesítményről).

A classic játékmód hangulata nekem bejött, eléggé carma 1 feeling, már amennyire 18 év távlatából vissza bírok emlékezni :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#23) Teasüti válasza D1Rect (#21) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Naaa, azért az idő eléggé megszépítette az emlékeidben a Carma2-t! :DDD
Azért az még 3Dfx volt, ill. D3D emulációval. Ahhoz képest előrelépés, csak hát mai viszonylatban ez csak egy garázsprojekt. Mintha diploma munka lenne? Egy ötöst adnék rá, csak nem fizetnék érte. :C

[ Szerkesztve ]

(#24) olbaidhun válasza addamka (#22) üzenetére


olbaidhun
őstag

Azért a leírt konfigok alapján gta5 gépigény van..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#25) addamka válasza olbaidhun (#24) üzenetére


addamka
őstag

Azt még nem ismerjük a gyakorlatban, de nem fogadnék arra, hogy a GTA-nak kell erősebb gép :DDD

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#26) olbaidhun válasza addamka (#25) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ha egy kicsivel jobban optimalizáltak a srácok, mint a 4 nél, amire minden esély meg van, akkor kb ~ egy konfigon ugyanazt az fpst hozzák.

Balta nélküli kinézettel.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#27) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Végre egy értelmes autós játék, amiben nemcsak körbe-körbe kell menni.

(#28) D1Rect válasza Teasüti (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem teljesen olyan érzésem van, mintha Carma 2-t akarták volna hozni kinézetben, csak azóta eltelt lassan 20 év.

[ Szerkesztve ]

(#29) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nekem megvan a beta, sőt végig is játszottam már a játékot :) Akik szerették anno az első részt, azoknak tetszeni fog, mert a hangulatot elég jól visszaadja, de sajnos kb ez az egyetlen pozitívum, amit el lehet mondani róla. Nemcsak a grafika, hanem maga a tartalom is elég kevés lesz 2015-ben, még az eredeti játék összes autója és helyszíne sincs benne sajnos, és az újonnan kitalált játékmódok is ezerszer lerágott csontok, keveset adnak hozzá az élményhez.

Akik arra számítanak, hogy az alacsony grafikai színvonal legalább alacsony gépigénnyel fog társulni, azok csalódni fognak: egy GTX 960-assal kb medium grafikán játszható csak Full HD-ban, de nem csak az átlag FPS szám alacsony, hanem sokkal zavaróbbak a hatalmas megakadások játék közben, főleg hirtelen irányváltásoknál. Emellé pedig irgalmatlan töltési idők is társulnak sajnos, kis túlzással az mondható, hogy több időt töltünk a töltőképernyő bámulásával mint magával a játékkal...

Mindezeket figyelembe véve én kicsit korainak érzem ezt az áprilisi megjelenést, hiszen nemrég jött csak ki a Beta, és bőven lenne még mit optimalizálni a játékon, ami az eddigi fejlesztési tempót tekintve nem biztos, hogy meg fog valósulni addig...

(#30) Dtomka válasza GAI (#29) üzenetére


Dtomka
veterán

"GTX 960-assal kb medium " - Ez nem jó hír :S

"Emellé pedig irgalmatlan töltési idők is társulnak sajnos, kis túlzással az mondható, hogy több időt töltünk a töltőképernyő bámulásával mint magával a játékkal..." Erre megoldás egy SSD!

[ Szerkesztve ]

(#31) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Nem mernek kiadni egy demót. :))
Steam-en nincs visszatérítés, ugye? Még nem volt rá példa, hogy jól jött volna.

(#32) addamka válasza Dtomka (#30) üzenetére


addamka
őstag

SSD se dob a töltési időn annyit, kipróbáltam. Tök mindegy 50 vagy 60 másodpercet nézem a töltőképernyőt :)
Amúgy sajna ez a legkevesebb baja :P

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#33) Teasüti válasza addamka (#32) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Az lehet, de ingame viszont kerregteti a vinyót rendesen, néha az ssd is felugrik 100%-ra (verseny közben).
A ram használat nálam 5 gb-nál tetőzött, az 1 giga vramot meg mint a sicc, úgy megtöltötte.
SSD segít kicsit az fps drop-on, legalább az az átlag 20-25 fps az stabilabb kicsit, mint hdd-ről.
A cpu-ból kb két magot használ csak, de inkább az egy mag terhelése a jellemzőbb. :U
Így elsősorban cpu limites a cucc, már ha a ram elegendő neki.
(Default grafika)

[ Szerkesztve ]

(#34) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Sajnos elég optimalizálatlan jelen formájában, remélem ezen fognak még csiszolni.

A legjobb mutatója ennek hogy nálam 660-al pontosan ugyanúgy megy (szaggat) mint 970-el. :) Semmi eltérés nincs, szóval itt valami komoly optimalizációs baki lesz, pár másodpercenként beakad a kép ugyanúgy mindkét kártyán, miközben pl. egy Dying Light csutkára húzva teljesen folyamatosan megy. :)

Maga a játék amúgy abszolút a Carma 2 feelingjét hozza, igazából annak a HD Remake-je, csak valóban semmi nem indokolja a gépigényt, gondolom itt komoly programozási bakik lehetnek a háttérben.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#35) GAI válasza Agyzuzo (#34) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Szerintem inkább a Carma1 feelingjét hozza mint a 2-ét, ami nem is baj, mert az volt az igazi klasszikus... de a grafika valóban inkább csak az elfogadható minőséget hozza, a gépigény pedig egyáltalán nincs arányban a látvánnyal.

(#36) dangerzone


dangerzone
addikt

0:40-nél épp valami techno party van? ;]

(#37) Csóró™ válasza GAI (#35) üzenetére


Csóró™
senior tag

Döbbenet, mennyire megszépíti az idő a grafikát is :K
Emlékszem mikor a haverokkal dicsőítettük a Carma 2-t, hogy milyen minőségi, meg csúcs!

Ennek a képe viszont tényleg nem a legjobb, a gépigény meg no comment, de-hát valahogy rá kell venni a fogyasztói társadalmat, hogy vásároljon új PC-ket :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.