Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) nonsen5e válasza Bog (#99) üzenetére


nonsen5e
addikt

:R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#102) petipetya válasza Bog (#99) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, éppen meg akartam kérdezni valakitől. :R

A Pillangóhoz az 1-es kapu van a legközelebb, úgyhogy az jó is lesz.

"nincs rá lezsóidő"

(#103) nexus6


nexus6
aktív tag

Én most értem haza. Köszönöm a MA-nak hogy kint lehettem!!! Furcsa volt a gyerekek között sétálni, de most tetszett, hogy elég szellősen voltak a pavilonok és nem voltak 5 millióan. Anno a keresztfiamékat vittem mindig ki, most lehetett próbálgatni játékokat is. Lehet csak én érzem így, de most nem voltak olyan túl szupi akciók. A veletech rész tetszett inkább, a telós standoknál, meg az asus és az alienware résznél voltam a legtöbbet. A samsungtól nagyobb készülék választékot vártam, az lg és a huawei szuper volt. Főleg a honor cuccok tetszettek. A xiaomi nekem most kicsit csalódás volt. Köszönöm még egyszer! Továbbra is hű olvasótok: nexus6

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#104) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

Én sikeresen regisztráltam itt a ph-n,de a vip pultnál és egyik pultnál sem szerepelt a nevem.
Vettem belépőt,nem haltam bele,csak kicsit roszul esett hogy a "sikeres regisztrációm" ennyit ért a gyakorlatban. :(

430 pozitív , 0 negatív....

(#105) Locutus


Locutus
veterán

Én secperc alatt bejutottam a tömeg mellett a regisztrációmmal :)

Kicsit nekem is az volt az érzésem, hogy 12 éves kis kockákra, és vér istvánkákra van kihegyezve az esemény, ugyanakkor én is meg tudtam azért nézni amiért mentem, és még annál is több érdekességet. És a gyerek se unatkozott :)

De jövőre csak akkor jövök, ha lesz belső zárt parkoló használat. Nem kicsit rizikós az expónál kint hagyni az autót, és sajnos mindenki erre kényszerült most... ki tudja miért. Persze mivel az én cégem is állított már ki ott, simán el tudom képzelni, hogy ez nem a veletech szervezők hibája. Ahogy a méregdrága kaja, a kosz, a lepukkadt épületek, valamint a kulturált ülő/evő helyek és a szellőztetés szinte teljes hiánya sem. Mivel a család több tagjának vettem jegyet a helyszínen, azért talán jogos elmondanom, hogy 2900ft-ért fejenként több is beleférhetne... Dehát messze van még ide a bécsi, vagy a nürnbergi expo :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#106) #70516736


#70516736
törölt tag

:R
Nagyon jó volt
Tíz elött kint voltam még a tömeg előtt be lehetett menni a vip bejáraton
A samutól több telót vártam volna a többiek azért oda tették magukat
A 950xl elég ütősre sikerült kár hogy majdnem 300k lesz az ára a dokkolóval
Átnéztem a játékos részre elég kellemes hostess lányok voltak ara felé :DDD

A másik épületben meg a honvédség és az amerikai foci is jó volt
Külön köszönet Bochának a vip pihenő belépőért :R

[ Szerkesztve ]

(#107) Locutus válasza #70516736 (#106) üzenetére


Locutus
veterán

Nem lesz az olyan drága :)
699 euro a 950XL, és a M$ most adja hozzá a dockot is, ha jan 31-ig regisztrálja az ember a készüléket a promo appon keresztül. De még külön dokkal is csak 810 eurora jön ki. Az közel se 300k ;)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#108) Bocha válasza Locutus (#105) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ami azt illeti, mi az általad felsorolt dolgok egy részében pont jobbnak éreztük a Hungexpót, mint a Symát. A beltéri parkolás legalább a személyzet számára megoldott volt (ezért sem volt hely arra, hogy a látogatók beállhassanak, de az is valami, hogy a kiállítóink be tudtak), a levegő minősége és hőmérséklete a nagyobb belmagasságnak köszönhetően klasszisokkal jobb volt, mint korábban. A méregdrága kaja nyilván probléma minden magyar rendezvényhelyszínen, a kosszal kapcsolatban is csak annyit tudunk tenni, hogy megfelelőnek tűnő mennyiségű takarítószemélyzetnek fizetünk és reklamálgatunk, de ami azt illeti, szerintem most az sem volt veszélyes, éltünk már át rosszabbat. :)

Én személy szerint amúgy büszke vagyok rá, hogy idáig eljutottunk, Magyarországon, sőt, talán a régiónkban is úgy gondolom, hogy kimondottan kulturáltnak számít ez a rendezvény.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#109) #70516736 válasza Bocha (#108) üzenetére


#70516736
törölt tag

Semmi probléma nem volt
A symában nem voltam, de emlékszem az elsőre ami egy kocsmában volt a belvárosban, a másodikra a lurdy házban, családiasabb, szakmaibb volt de ahogy beszéltük a fejlődés nem álhat meg

(#110) TROG AIR válasza TROG AIR (#104) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Időközben kompenzálva lettem a belépési problémám miatt,köszönöm.
Utoljára akkor voltam Veletech-en mikor a Millenárisban volt rendezve (2013?),akkor is tetszett-most is.
Kicsit tartottam attól ,hogy pangani fognak az épületek,de minden tér jól be volt lakva-rendezve.
A modding szekcióban és a ph-s szekcióban időztem jobban,a mobilarénás srácok jól és tartalmasan nyomták.

430 pozitív , 0 negatív....

(#111) Yondaime 四代目


Yondaime 四代目
tag

Majd talán jövőre. :O :U

Személyesen vagy DPD futárral postázok, egyéb esetben nem vállalok garit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.