Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanR


JanR
addikt

Yesss, újra lesznek gyönyörű hostess lányok ;]

(#2) Wesder válasza JanR (#1) üzenetére


Wesder
félisten

:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) ittakary


ittakary
nagyúr

Ott leszek :K

(#4) jFox


jFox
őstag

Regisztráltam. :)
Továbbra is preferálnám, ha lenne külön, ólcsóbban, csak Veletech-es jegy. Engem a játékok abszolute hidegen hagynak.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#5) darvinya


darvinya
titán

:R

Biztonságos bicikli tároló esetleg van?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6) tonerz


tonerz
aktív tag

Ott a helyem :K

[ Szerkesztve ]

(#7) Jeanne d'Arc

Szerintem megyek!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Két jegy megvéve szombatra, megyünk ki öregemmel. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9) XDModesty


XDModesty
aktív tag

Rányomtam a regisztrációra, hogy derül ki, hogy benne vagyok-e a 200ban?

(#10) Simi87


Simi87
senior tag

/inkább semmi/

[ Szerkesztve ]

(#11) petipetya


petipetya
nagyúr

"Sikeresen regisztáltál az eseményre, várunk a helyszínen!"

Egyből ezt az üzenetet kaptam a regisztráció során. Ezek szerint díjmentesen mehetek, és csak fel kell majd mutatni a jogsit? Vagy csak félreértelmezhető a szöveg?

"nincs rá lezsóidő"

(#12) viano


viano
aktív tag

Egy-két nagy név azért nagyon hiányzik a listáról.

Meg lehetett volna (lehetne ?) őket keresni valami ellenálhatatlan ajánlattal.

(#13) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Lehet idén végre kidugom az orrom, közel lesz :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#14) XDModesty válasza petipetya (#11) üzenetére


XDModesty
aktív tag

Ugyan emiatt bizonytalanodtam el én is. :)

(#15) a510 válasza JanR (#1) üzenetére


a510
aktív tag

Előzőn a Huawei-nél időztem sokat ;]

(#16) ronson válasza viano (#12) üzenetére


ronson
őstag

Amelyik cég nem tud egy ilyen rendezvényen való részvételt finanszírozni, az annyit is ér.

(#17) ittakary válasza petipetya (#11) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szerintem igen, de azért valaki fix-me

óó most vettem észre hogy ez vasárnapra szól, nekem szombat kellene :(

[ Szerkesztve ]

(#18) nonsen5e válasza ronson (#16) üzenetére


nonsen5e
addikt

Emlékszem pár éve, amikor a Nokia képes volt beállítani 4 darab dummy 920 modellel, és aki kérte, annak a pultból elővettek nyomogatni 2 db 620-at.
Felvásárolta 17 milliárd dollárért az Alcatelt, de fél tucat promó készülékre nem futotta? Egyszerűen csak szartak az egészre, mint most is pár másik cég.

A jegyesdi engem is érdekelne, hogy hogy van.
"Sikeresen regisztáltál az eseményre, várunk a helyszínen!"
Nekem is ezt írta ki. Ez azt jelenti, hogy én akkor már ott vagyok, mutogatok egy útlevelet vagy akármit és nyert ügyem van?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#19) TROG AIR válasza nonsen5e (#18) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Igen,de csak vasárnap 10 órától tudsz belépni,mintahogy azt írják is személyi okmány felmutatással.

430 pozitív , 0 negatív....

(#20) axioma


axioma
veterán

Na regisztraltam a parommal. A gyerekeknek meg ha jonnek, veszunk jegyet, igy fair, meg mar elviselheto.
Mar csak ne arra a napra akarjak tenni a csaladi programot... akkor persze lemondom.

(#21) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Oculus gondolom lesz kint.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) polyszi2013


polyszi2013
csendes tag

Nekem befrissített a böngésző a regisztráció után és annyit tudtam elolvasni, hogy Sikeresen... Valahol meg lehet nézni, hogy kaptam vagy sem jegyet? :))

(#23) Barcsik


Barcsik
aktív tag

Ha minden igaz, ott leszek vasárnap délelőtt. :)

(#24) nonsen5e válasza polyszi2013 (#22) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha rákattintasz megint ugyanarra a gombra, ahol regisztráltál, akkor azt írja ki mint amikor regisztráltál, ott meg tudod nézni.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#25) polyszi2013 válasza nonsen5e (#24) üzenetére


polyszi2013
csendes tag

Ááá, értem, szuper, köszönöm. :)

(#26) Achill3uS


Achill3uS
veterán

gyerekek teljesen őszintén, örülök, hogy lesz megint PlayIT, korábbi években is volt szerencsém kiállítóként kint tuningolni, de sokszor az volt a visszajelzés, hogy nem volt érdeklődés, lézengtek az emberek stb. de ez a 2500ft-os napi belépő nem segít rajta sokat az biztos :U értem én hogy a hungexpo meg a syma drágább mint a millenáris, de ez az ár csak szerintem horror?! a saját ismerőseim nem fognak eljönni ennyiért :D a másik pedig, tavaly rengeteg gyerek volt a kozoloknál szimulátoroknál, ha az a cél, hogy nekik bemutatni az ujdonságokat a kipróbálás lehetőségét megadni, csak szerintem rablás ennyit elkérni tőlük? csalódott vagyok, én minnél több emberhez szeretném eljuttatni a PC tuning, extrém tuning szépségét, és csak remélni tudom, hogy minnél többen jönnek el a 2 nap alatt még így is. :R

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#27) zzola


zzola
félisten

Pécsin voltam, de így utólag még az 1200 HUF is drága belépő volt! Tele volt óvodásokkal, semmi olyat nem láttam, ami miatt megérte sorban állni 1 órát a bejáratnál...

(#28) #70516736 válasza petipetya (#11) üzenetére


#70516736
törölt tag

Szintén zenész
Vagy egy privátit vagy e-mailt küldhetne a rendszer, hogy hányadik vagyok a sorban ;)

Mert ingyen kimennék de én is sokallom a 2500 pénzt
Ha nem jön össze akkor majd a sörözőben megnyomkodjuk őket egy két ping-pong meccsel egybekötve :D

[ Szerkesztve ]

(#29) ittakary


ittakary
nagyúr

Van esetleg valakinek felajánlható MasterCard ingyen kuponja? :( Ott helyeb egy jó sörmeghívásért cserébe mondjuk!

az enyémet - én idióta - nem nyomtattam ki és valószínűleg töröltem! mindezt már hetekkel ezelőtt és már volt azóta töredezettségmentesítésem szóval még csak nem is állítható vissza HDDről :(

és persze nem lehet újra letölteni a PDFet :W és a mastercard oldalán pedig már nem adnak több jegyet a szombatra :(

[ Szerkesztve ]

(#30) nonsen5e válasza Achill3uS (#26) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha jól emlékszem a PlayIT belépő az Veletech nélkül is már ilyesféle árakon ment az összebútorozás előtt is, nem a Veletech hozzácsapása miatt lett ennyi a belépő.

Azt sajnálom, hogy az nem lett valamilyen módon megoldva, hogy lehessen külön menni a kettőre. PlayIT-en kétszer voltam jópár éve a Millenárison, utána már csak a képeket néztem róla, de egy biztos: a résztvevők átlagéletkora brutális mértékben leesett, és valamilyen szinten a "tartalom" is ahhoz igazodott.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#31) FID


FID
őstag

Én felkészültem :DDD

Meg még számos egyéb cucc. Jó kis videós logout születik majd ;]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#32) ittakary válasza FID (#31) üzenetére


ittakary
nagyúr

ugye te nem leszel olyan idióta hogy fejeden akciókamerával rohangálsz? :D

(#33) FID válasza ittakary (#32) üzenetére


FID
őstag

Nem nem szép lenne. Az azért van mert a másikra nincsen halszem objektívem.
De lehet ezen lesz:

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#34) TESCO-Zsömle válasza FID (#33) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na, akkor majd veled is lesz pacsi odakinn. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35) FID válasza TESCO-Zsömle (#34) üzenetére


FID
őstag

jó lenne ám, ha visszatérnél :K Macskapacsi jó? :DDD

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#36) oriic válasza Achill3uS (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"de sokszor az volt a visszajelzés, hogy nem volt érdeklődés, lézengtek az emberek stb. de ez a 2500ft-os napi belépő nem segít rajta sokat az biztos "

Nem volt érdeklődés? :D Akkor gondolom nem voltál a legutóbbi Pesti eseményen, ahol konkrétan mozdulni nem lehetett annyi ember volt. A rohadt folyosón nem tudtam végigmenni, annyi ember volt mindenhol.

Live-Die-Respawn

(#37) matteo_szg válasza Achill3uS (#26) üzenetére


matteo_szg
őstag

Nézd már a nyugdíjas tuningost, már romlik a látása...:)

Na csak figyelj, mennyien lesznek, meg fogsz lepődni.

[ Szerkesztve ]

jupiiii

(#38) ViSAS válasza matteo_szg (#37) üzenetére


ViSAS
senior tag

Egy házigizda megerősítené, hogy amennyiben "Sikeresen regisztráltál az eseményre, várunk a helyszínen!" üzenetet kapunk a regisztráció után, akkor benne vagyunk az első 200-ban? :)

(#39) BiP válasza nonsen5e (#18) üzenetére


BiP
nagyúr

Sürgősen jelezném, hogy a pár éve még mobilos Nokia (ma a Microsoft égisze alatt fut), és az a Nokia (Networks), akik most felvásárolták/-ják az Alcatel-Lucentet, nem ugyanaz a bagázs. Persze a cég papíron és névileg ugyanaz, de annyi változás volt a cég körül, hogy inkább ne mossuk össze a két történést, mert nem függnek össze.

----
Jó dolog ez az ingyen jegy. Ha lenne időm, és nem utálnám a tömeget, meg a 12 éves macskajancsikat, azonnal mennék is, mert maga a rendezvény tök érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#40) Bocha válasza jFox (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nagyon szeretnénk, hogy legyen, de elképesztően sok pénzbe kerülne ezt megvalósítani, több száz méter kordon, több tucat biztonsági ember, meg akkor elég kényelmetlen lenne, hogy folyamatosan ellenőriznék a biztonságiak a karszalagokat, mert ugye nem lenne minden jó mindenhova. :( Szóval ezt sajnos nem tudjuk megvalósítani, ezt kompenzáljuk az ingyenes jegyekkel az olvasók felé.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#41) Bocha válasza petipetya (#11) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A "Sikeresen regisztáltál az eseményre, várunk a helyszínen!" azt jelenti, amit ki is lehet olvasni belőle, szeretettel várunk a rendezvényen! :) Aki várólistára kerül, annak már azt fogja kiírni a rendszer, hogy várólistára került. Ha onnan felcsúszik, emailben lesz értesítve.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#42) petipetya válasza Bocha (#41) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszönöm az infót és a belépőt. :R

Egyébként melyik cég állja a 200x2500=500.000 Ft-ot? Feltéve ha publikus.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#43) Bogyi007 válasza ViSAS (#38) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezt én is szeretném tudni.
Egy jegyem van a Mastercardos akcióból, de jó lenne egy másik is páromnak.

Update: Bocha! Köszi az információt! ;-)

Ez a jegy csak névre szólóan működik?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44) BiP válasza Bogyi007 (#43) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha személyivel kell igazolni magad, akkor gyanítom igen, személyre szóló.
De szerintem nem nagy ördöngősség beregisztrálni neki is ide a PH-ra / Mobilarénára.

(#45) darthsmoke válasza Bocha (#41) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Sajnos le kellett iratkoznom, mert nekem a szombat lenne jó. :(

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#47) TESCO-Zsömle válasza #27739904 (#46) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Legalább több jegy marad. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48) darvinya


darvinya
titán

Kerékpár biztonságos tárolására van lehetőség?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#49) erutis1985 válasza BiP (#44) üzenetére


erutis1985
újonc

Meg is van. :C :C :C

Köszönet a Szervezőknek a promócióért!

[ Szerkesztve ]

(#50) róland válasza Bocha (#41) üzenetére


róland
veterán

Akkor úgy tűnik van belépőm vasárnapra. :) :R

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.