Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Lehet kapni olcsóbb vízlágyítót.

Amúgy havonta 1 ecetes átmosás sokat javít a vízkő helyzeten (Citromsav jobb lenne, az nem károsítja az alumíniumot, ha van a gépben. De drága.) Magas hőmérsékleten, rövid programmal, üres dobbal mosva. Ezzel a vízkő problémát letudtuk.

A mosógépekhez lehet kapni tisztító folyadékot, ami a többi szennyeződés ellen van. Azokat sem kell megvenni. Mosogatógép tablettából 1-2 darabot érdemes használni. Hosszabb program, elegendő 60 fokon átmosatni a gépet.

A mosógép elején, valahol alul van szűrő, ami az elhasznált vizet szűri a nagyobb kostól. A tisztító mosás után azt is ki kell tisztítani.
Évente egyszer, a vízcsövet csavarozd le mosógépről és az ottani szűrőt is takarítsd ki. Ha sok szennyeződés gyűlik össze, akkor gyakrabban.
Ezzel a belsőrészek tisztítása letudva.

A mosógép ajtó és a dob között van egy gumi idom, amit üstszájguminak neveznek. Ennek van egy szutyok gyűjtő része, amiben a nagyobb dolgok is bekerülnek. Aprópénz, zokni, papír zsebkendő, ...
Ezt minden mosás után érdemes tisztára törölni. Kiváló nevelőhelye a baktériumoknak.

Általában ez a gumi adja fel leggyorsabban a harcot, Ezt házilag is ki lehet cserélni, ha van egy kis szerelési gyakorlat. A fűtő egység is cserélhető házilag, ha mégsem volt optimális a vízlágyítás.

A mosóporok hatékonyabbak a folyékony mosószereknél. A minden egybe pods előnyeiben sem hiszek.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2) Meggyi001 válasza Hieronymus (#1) üzenetére

Köszi a hasznos tanácsokat. Ez az első előltöltősünk. Asszony most itt áll mellettem, és olvassa, amit írtál :D ....na már ki is töröltem a gumit. Eurofamily: akkor ezért láttunk citromsavas vízlágyítókat 2 napja, amikor elő akartunk készülni a mosógépre. Csak még nem vettünk semmit.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#3) Sleeper987


Sleeper987
csendes tag

Igen, a gumigyűrű tisztítását én is csak ajánlani tudom, amit még én csinálok az az öblítő és mosószer adagoló tisztítása. Nálam rendszeresen koszosodott, így én azt minden mosás után áttörölgetem. Egyszerűen ki lehet húzni a gépből. :)
Ha ezeket megteszed akkor a 5-6 éves mosógéped is úgy fog kinézni mint egy új. :))

(#4) Meggyi001 válasza Sleeper987 (#3) üzenetére

Köszi neked is!

https://gamergep.hu/

(#5) FLATRONW válasza Hieronymus (#1) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ecetes átmosást pontosan hogyan kell elvégezni?
Adagolóba kell önteni, vagy közvetlenül a dobba, vagy mindkét helyre lehet?

(#6) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Mi is vettünk annó a felültöltőshöz gumi szőnyeget, aztán amikor megvettük az elöltöltős Beko-t, az alá is betettem, de táncolt össze vissza a mosógép tőle, úgyhogy azt kidobtam, a mosógépet rendesen beszinteztem, és azóta meg se moccan a gép.
Mi mosás után ki szoktuk venni az adagolót, és nyitva hagyjuk a dobot is, hogy rendesen kiszellőzzön a gép + havonta / kéthavonta egyszer a DM-es mosógéptisztítóval lefuttatunk egy tisztító programot.

Ami nagyon idegesít az elöltöltősben, hogy sokkal érzékenyebb a ruhák eloszlására. Ha véletlenül nem figyelek eléggé és nem arànyosan rakok ruhákat a dobba, akkor simán letilt a gép, és kezdhetem elöltől.

(#7) UnA válasza mustang08 (#6) üzenetére


UnA
Korrektor

"Simán letilt a gép" - ez már valami modern cucc lehet, mert a miénk (lassan 20 éves) sohasem akar ilyesmit csinálni... :)

(#8) joghurt válasza Hieronymus (#1) üzenetére


joghurt
addikt

Mitől jobb a citromsav, mint az ecet egy mosógépbe?
Az egyetlen hely, ahol jobb, azok az élelmiszerrel kapcsolatos helyek (kávéfőző, vízforraló stb.), ahol az ecet erős szaga nem annyira kellemes.

A vizes részeken (pl. gumiszegély) sem kizárólag baktériumok tenyésznek, hanem észrevehetőbb a gombák - mint pl. a penészfélék - fekete-barna elszíneződése.

A tej élet, erő, egészség.

(#9) mephi666 válasza mustang08 (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja, vízmértékkel én is jól belőttem aztán 1200as centrifugán se kezd mászkálni :DDD ...mondjuk lehetett izzadni, mert vagy 70kg a gép és a bejárati ajtó előtt tették le... onnantól 1 kisebb küszöbön keresztül rángattam el a fürdőszobáig, ahová már emelni is kellett (kb 1.5x1.5 méteres szabvány panelfürdő, ami vagy 10centivel magasabban is van, mint a folyosó)

+1 tipp: az ajtó és a gumi közé szeretnek beszorulni alul hajszálak, amire érdemes figyelni, mert ha sok összegyűlik, nem zár megfelelően az ajtó és elkezd csöpögni működés közben :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Bosch Serie 6 mosógép használatiban ki volt emelve, hogy tilos bármit is a lábak alá tenni.

[ Szerkesztve ]

(#11) bkercso


bkercso
nagyúr

"odafolyna" ;)

Calgon helyett egy evőkanál timsó: olcsó és jó vízlágyító.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#12) bkercso válasza FLATRONW (#5) üzenetére


bkercso
nagyúr

Mindegy, hova töltöd, úgyis ugyan ott köt ki. Nagy hőfokon kell, az a lényeg, pl. 60°C-on.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#13) Csupingo


Csupingo
veterán

A 2-3 havonta történő ecetes átmosás nekünk is bevált. A múltkor direkt ránéztem a 15 éves gép fűtőszálára, úgy nézett ki, mintha fél éves lett volna. Mi 2 liter ecetet szoktunk a dobba önteni, az első vízvétel után, de szerintem simán is beöntheted a mosás elején. A mienk felültöltős gép, tenálad már nem lenne szerencsés kinyitni az ajtót, ha a fölé ér a víz. :) Aztán 90 fokos mosás természetesen ruhák nélkül. :)
Nem kell folyamatosan drága calgonnal szórakozni.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#14) mephi666 válasza Csupingo (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

...pedig azt mondják, hogy évente 2-3kg vízkő is lerakódik calgon nélkül :DDD aztán csodák csodájára a 12éves régi indesitünk mégsem lett 30kilóval nehezebb :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) lsebestyen válasza Csupingo (#13) üzenetére


lsebestyen
addikt

+1

(#16) Chaser


Chaser
titán

mi havonta mossuk ki ecettel, néha sóval is 90 fokon - a magas hőmérséklet is "dúrja" a vízkövet -
calgon meg ilyen bs-ek pffffffff : )
8 éves ez a mosógép , belül nem láttam de újszerű lehet
másik lakásban 10 éves volt a gép mikor eljöttem, calgont az se látott) itt meg extra kemény a víz ráadásul

vegyszert ahol lehet kerülöm, a rozsdamentes mosógatót pl remekül lehet tisztítani akár konyhasóval is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17) Csupingo válasza mephi666 (#14) üzenetére


Csupingo
veterán

Az hagyján, de régebben, mikor még nem volt mindennek az egekben az ára, egy egyszerűbb fűtőszál 1500-3000Ft volt. Kb. 2x annyi, mint akkoriban egy doboz calgon. Ha semmit se használnál, akkor is mondjuk 5-7 év alatt "enné" meg a vízkő a fűtőszálat, aztán vehetnél egy újat 2000 Ft-ért. Ki lehet számolni, 6 év alatt mennyi lenne a calgon.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#18) joghurt válasza Csupingo (#17) üzenetére


joghurt
addikt

(Mondjuk van, akinek ehhez még hozzájön a szerelő alaphangon 15ezres kiszállása is, amivel kicsit más a matek. De az ecet akkor is veri az álproblémára kitalált Calgont.)

A tej élet, erő, egészség.

(#19) Csupingo válasza joghurt (#18) üzenetére


Csupingo
veterán

Egy mostani szaki árával már tényleg kicsit más a helyzet, de akinek van némi szerelési rutinja, az le tudja venni a burkolatot meg 3 vezetéket, csavart a fűtőszálról. Már mindenről van videó a youtube-on. :)

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#20) RudY


RudY
addikt

Hosszú évek óta citromsav és szódabikarbóna keverékét használjuk minden berendezésnél vízkő- és szagmentesítésre, de tisztításhoz is (pl. lefolyó, zsíros konyhai eszközök, kormos grill stb.). :K

Fiamnál az új géphez ilyen neodymium mágnes került beszerelésre: majd meglátjuk a teszteléskor.

[ Szerkesztve ]

(#21) Meggyi001

De jó sok hozzászólás, azta :Y , olvasom srácok...

https://gamergep.hu/

(#22) Hieronymus válasza Hieronymus (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

(#5) FLATRONW: "Ecetes átmosást pontosan hogyan kell elvégezni?"

Nálunk lehet kapni 25% töménységű ecetet, 400 ml dózisban. Én ezt öntöm az adagolóba, amikor a vizet elkezdi beengedni.
Korábban csak akkor érdemes beönteni, ha biztos vagy benne, hogy induláskor nem szivattyúz egyet, mert akkor az ecetet azonnal távozik.
Ha később öntöd, akkor gyorsan felhígul, lassabban dolgozza meg a fűtésen a vízkövet.

(#7) UnA:
Gondolom van egy érzékelő, ami védi a dobtengelyt a túlterheléstől.

Más.

A mosógép alá ma már nem teszünk gumit. Nincs rá szükség.

A régi mosógépek 1 vagy 2 fokozatot ismertek a centrifugáláshoz. Az egész gép mozgott, amí nem sikerült felpörögnie a dobnak.

A mai mosógépek sok fokozatban fokozat nélkül tudják emelni a dob forgatási sebességét. Sokkal kisebb erők keletkeznek, amikor még sok víz van a mosásban. Nincs szükség rezgés csillapításra.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#23) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Ilyen gépünk van, de még 100-ért vettük most már 2 éve :Y

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#24) Meggyi001 válasza szabonagyur (#23) üzenetére

Hát most sajnos 150, de kiterjesztett garanciával, tehát összesen 5 év garanciával meg 180 ezer.

https://gamergep.hu/

(#25) Meggyi001

Bocsi mindenkitől, hogy így eltűntem. Mentek a teszt mosások. És hát helyesbíteni valóm van!

Nem jók a gumi tappancsok! Mármint, hogy fasza darabok, meg minőségi darabok, de nagyon rezeg tőle a mosógép! Hármat mostunk gumitappancsokkal és hármat anélkül. Ha a sima lábain áll, képzeljétek el, nem rezeg annyira centrifugálás közben. Azzal nagyon rezonál. Ki kellett szedjem. Mondjuk még nem vízszinteztem le, de az is megesz. Szóval aki ezzel kapcsolatban írt, annak igaza volt. Javítom is a cikkben.

A többi témára: a vízlágyítós és mosógéptisztítós javaslatokat nagyon szépen köszönjük!!!

U.i.: a lábtörlő tök jó! :D

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#26) fatpingvin válasza Hieronymus (#1) üzenetére


fatpingvin
őstag

alapból ecetet használok öblítőnek, több okból is.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#27) fatpingvin válasza bkercso (#11) üzenetére


fatpingvin
őstag

persze, engedjünk csak alumíniumot a csatornába, remek ötlet :(((

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#28) fatpingvin válasza RudY (#20) üzenetére


fatpingvin
őstag

a citromsav-szódabikarbóna egyszerre nem látom mi értelme van, elvégre a citromsav szépen elreagál a karbonáttal, a szén-dioxid kipezseg, oldatban meg ott marad a nátrium-citrát ami kb nem csinál semmit a vízkővel.

ezt a neodímium mágnes dolgot meg nem értem, ennek semmi köze a vízkőhöz, ha van valami mágnesezhető szemét a vízben azt megfoghatja de erre univerzálisabb megoldás lenne egy egyszerű mechanikai szűrő.

butaságoknak ne dőljünk be kérem :)

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#29) lsebestyen válasza Meggyi001 (#25) üzenetére


lsebestyen
addikt

Vízszintezésre vedd rá magad mielőbb. Kicsit macera (nekem az volt legalábbis), de a szerkezet meg fogja hálálni. :K

(#31) Meggyi001 válasza Csabroncka (#30) üzenetére

Köszi neked is! :R

https://gamergep.hu/

(#32) totron válasza Hieronymus (#1) üzenetére


totron
addikt

(Citromsav jobb lenne, az nem károsítja az alumíniumot, ha van a gépben. De drága.)
Hogyhogy?

(#33) Tikakukac


Tikakukac
titán

Mosógéphez és úgy általában: gőztisztító. Perem alatti részek, rekeszek és mindenféle egyéb zughoz musthave.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#34) fatpingvin válasza totron (#32) üzenetére


fatpingvin
őstag

ez butaság. a nyers alut mindkettő kikezdi, de épeszű tervező meg nem rak víz útjába alumíniumot pont ezért.

amúgy a mosópor parább, a maga lúgos kémhatásával. az alu nem éppen egy korrózióálló valami, na :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#35) Meggyi001 válasza fatpingvin (#34) üzenetére

Lehet buta kérdés: most akkor belül a dob-ban és ahol víz van, ott csak rozsdamentes acél van nem?

https://gamergep.hu/

(#36) fatpingvin válasza Meggyi001 (#35) üzenetére


fatpingvin
őstag

nem buta kérdés egyáltalán. normális konstrukcióban igen, itt csak rozsdamentes acél, gumi illetve valami kémiailag ellenállóbb műanyag van. aztán a szarul tevezett daraboknál kitudja :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#37) Hieronymus válasza fatpingvin (#34) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az utolsó előtti mosógép leírásában benne volt az ecet használat tilalma. A mostani mosógépét nem olvastam.

https://www.mindentmegjavito.hu/ecet-mosogep/

A dob bizonyosan rozsdamentes, sav- és lúgálló anyagból készül. Annak mindegy.
Nálunk az előző garnitúra eloxált dizájn csaptelepeit kikezdte az ecet. Most nem annyira dizájnosak, de legalább tisztíthatóak.

A mosógép szerelőnek meg mindegy miért hívod. Azért mert ecetet használtál vagy azért mert nem használtál.
Mind a két megoldás hasznos a zsebének. Inkább citromsav legyen

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#38) fatpingvin válasza Hieronymus (#37) üzenetére


fatpingvin
őstag

nézd, én készséggel elhiszem neked hogy a citromsav preferált az ecetsavval szemben ha mutatsz rá valami értelmes forrást ami leírja hogy mi az a kémiai folyamat ami egy mosógép belsejében releváns és a két szerves sav lényegesen eltérően viselkedik. oldatban esetleg valami fémion-komplexképződésre tudok gondolni de ahhoz ugye már oldatban kell lennie a kérdéses anyagnak. ami a gumit illeti, ott én a mosóport sokkal komolyabb potenciális korrozív anyagnak sejtem az öblítővízzel egy-két százalékosra hígított ecetsavnál.

amit linketél az ennyi alapján egy ugyancsak fogalmatlan ember félszavakból összekombinált klikkcsapdája.

nyugodtan jöhet angol nyelvű szakcikk is, lehet hogy bioinformatikus vagyok de eredetileg vegyésznek indultam és szerintem elég jó vagyok elektrolit- és szerves kémiából ahhoz hogy ne akasszon meg egy szakmai anyag.

tényleg érdekel mert szívesen tanulok új dolgokat, viszont első közelítésben inkább támaszkodnék a háttérismereteimre mint a magyarázat nélküli jobbantudó mikroblogokra.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#39) totron válasza fatpingvin (#38) üzenetére


totron
addikt

Asszem ez ennyi. Én is mindig itt akadok el. Frusztrálja a válaszolót, mert azt hiszi falhoz akarod állítani, pedig nem.

(#40) fatpingvin válasza totron (#39) üzenetére


fatpingvin
őstag

én tényleg őszintén kíváncsi vagyok mert az adott ismereteim alapján nonszensznek tűnik, úgyhogy nem értem miért hirdetik egy csomóan. tömeghatás elvén ugye semmi nem lesz igaz, szóval ovábbra is várom a forrást.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#41) UnA válasza fatpingvin (#40) üzenetére


UnA
Korrektor

Én tudom a választ: a citromsav nem annyira büdös ;)

(#42) fatpingvin válasza UnA (#41) üzenetére


fatpingvin
őstag

ja oké. csak ennek semmi köze az eredeti kérdésfeltevéshez. amúgy meg szerintem a tömény ecet szaga is elviselhető, nem kell sokat szipákolni, ennyi.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#43) Hieronymus válasza fatpingvin (#40) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nézd.

A helyzet teljesen egyszerű. A problémák tudományos megközelítése megfigyeléssel és méréssel történik. Erre építenek elméletet.
A dolog nem attól működik vagy nem működik, hogy Én keresek neked elméleti magyarázatot vagy sem.
Az alumíniumot nem lehet értesíteni, hogy másképpen kell reagálnia a savakra, mint ahogyan teszi.

A sav az sav, de a savak tulajdonságai azért eltérőek. Az emlékeim szerint nagyon nem mindegy, hogy kénessav vagy kénsav. H2SO3 vagy H2SO4, pedig alig tér a molekula összetétele.

Azért az ad némi információt, hogy a citromsavat irritáló anyagok veszélyességi osztályába sorolják. Az ecetsav viszont maró anyagok veszélyességi osztályába tartozik.

De felőlem azt hiszel, a sav ügyben amit akarsz. Ha kedved van és időd kutasd ki a választ.
Én nem savazlak téged ez ügyben. :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#44) fatpingvin válasza Hieronymus (#43) üzenetére


fatpingvin
őstag

ritkán szoktam ilyet írni de ezt a kérdést inkább tényleg ne erőltessük, nem szeretném ha leírnál olyat amivel úgy istenigazából kellemetlen helyzetbe hozod magad :)

már így is összehordtál pár butaságot. én egy tökegyszerű kérdést tettem fel, tudtok-e valami forrást arra hogy mi van egy ilyen helyzetben a két szerves savval, mert ami itt elhangzott azok félinformációk töredékei, ráadásul megkérdőjelezhető igazságtartalmú ésvagy hitelességű megfigyelésekről, én meg szívesen tanulok.

senkinek nem vontam kétségbe a jóhiszeműségét, az állítások igazságtartalmát sem a bizonytalanság szkepticizmusán túlmutatóan.

forrást meg azért kértem mert érdekel hogy mások mire jutottak hogy nekem ne kelljen arra pazarolni az időmet hogy kísérletesen megvizsgáljam azt a kérdéskört amit valaki már megtett előttem. merem remélni ebben sem találsz kivetnivalót ha már próbáltad fejtegetni hogy hogyan működik a természettudomány meg úgy általában a kutatás, bár azt kell mondjam lassan nyolc éve vagyok a pályán, nem érintett különösebben újdonságként :)

offba tettem mert ez már rég nem a mosógépekről szól, de azért kicsit zokon vettem hogy olyan témáról próbáltál kioktatni amiben az elhangzottak alapján bőven tudnék neked olyan dolgokról hosszasan mesélni amiknek te még csak a létezését se ismerted. nem neheztelek emiatt de azért nemár :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#45) Hieronymus válasza fatpingvin (#44) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A te érvelési hibád, hogy nem a témával kapcsolódó a hozzászólásod.. A hozzászólásod egy jelentős részében a beszélgetőpartnereddel, a másik jelentős részében a fájdalmaiddal foglalkozol.

Valóban off, mert ez már tényleg nem az ecetről szól.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#46) Chaser válasza fatpingvin (#42) üzenetére


Chaser
titán

gázálarc rlz ( :
tény, hogy elég erős szaga van, ecetes mosás után is van azért buké
nálunk nem gond, szobányi' ablak vana fürdőn és dög meleg van - energiaválság ugye, de úgy fűtenek jogszabály miatt hogy 30 fok is van csukott ablaknál, én meg nyitott ablaknál alszom mindig -
de zárt helyen nem feltétlen élmény
konyhában én is van hogy citromsavat használok ha takarítok valamit és mondjuk a só kevés, ecetet meg nem akarom letüdőzni - nyitott ablaknál is azért bele lehet nyalni -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#47) totron válasza Hieronymus (#45) üzenetére


totron
addikt

Ha elfogadsz egy meglátást. Azért van ez a jelenség, mert mindig belemenős-tudományos jelleggel nyilvánulsz meg, úgy szövegezésben, mint terjedelemben, ami szerintem egyébként egy jó irány, én bírom, olvasmányos is, úgyhogy ezt ne add fel, tényleg, kell ide egy IPM-magazin feeling. De ezzel egyben bevonzod a fatpingvin-engem-féléket, s amikor a belemenésbe való belemenésre kerül a sor, ott már van, hogy nem elég a muníció. Bennem is maradt kíváncsiság, és igaz, az sincs előírva sehol, hogy neked kellene a végső válasz biztosának lenned, ennek megoldása - hogy ha úgy van - a megfelelő ponton beírása egy "ezt ilyen mélységében nem tudom"-nak. Nem érzem arcvesztésnek, mégis el van varrva a szál, meg van előzve a rossz irány. Mert így, ilyen formában ebből csak olyan tüzek gyújtogatása keletkezik amiket aztán nem tudsz eloltani. Építőleg.

(#48) joghurt


joghurt
addikt

A múltkor felszerelt Grohe cucc papírján rajta volt, hogy kifejezetten tilos ecettel és citromsavval tisztítani - csak és kizárólag a Grohe tisztítószerével. :))

A tej élet, erő, egészség.

(#49) Meggyi001 válasza joghurt (#48) üzenetére

Eddig oké is, de abban vajon mi lehet? Ezt kéne tudni :)

https://gamergep.hu/

(#50) Tikakukac válasza Meggyi001 (#49) üzenetére


Tikakukac
titán

Mikor van egy gyár, abban 3 sor és a bemeneti oldalon ugyanaz az anyag van, mégis 3 markánsan eltérő árazású, 3 különféle flakonos termék a végkifejlet akkor lehet agyalni :B

Olaj, vízkőoldó, öblítő, mosópor és mosószer, mindenféle ápoló vackok. Valaki ha ezeket betartaná, csak arra kellene egy külön polcrendszeres 10 négyzetméteres szoba :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.