Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovsol


kovsol
titán

Nem osztották szűkmarkúan a pontokat. :)

A lovas képekről meg a Red Dead Redemption jutott eszembe kapásból. :B

May the Force be with you!

(#2) satz18


satz18
őstag

Na pont ezért kezdtem bele nem is olyan rég a sorozatba. Remélem hamar végig érek rajtuk (még a fele vissza van kb) és akkor jöhet ez a remekmű.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#3) CocooN-z


CocooN-z
őstag

aztaq :Y

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4) AS


AS
félisten

Ezen meg sem lepődöm, amit eddig láttam videókból simán lehetséges :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

GAMEPOD-os teszt a tervek szerint szeptember 7-én lesz olvasható. Azért egy hetet szeretnék azért vele játszani előtte. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6) AS válasza oriic (#5) üzenetére


AS
félisten

Az lehet kevés is lesz :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Semmi meglepő! Ohh Yeah!
És még voltak akik kételkedtek...ugyan... [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Lehet h mégis be kell szerezni:D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) davidsone válasza .LnB (#7) üzenetére


davidsone
addikt

Te is a Kriszcsön Bél fan klubból? ;]

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#10) warcat válasza Scholes9 (#8) üzenetére


warcat
veterán

Nade ilyenkor az élelmes eladók kapásból emelik 2k val a kuponok árát hardveraprón ;]
Videók alapján én már megvettem a hó elején,de azért kétlem,hogy 10/10 játék lenne,azonban egy 9/10 hihető.

EA: It's in the crate!

(#11) .LnB válasza davidsone (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csípem, de itt inkább maga a film volt a lényeg. Ezzel próbáltam utalni a pszichopata kárörömömre a kétkedők felé ;]

Egyébként egy fontos dolog azok számára akik majd most kedvet kapnak a kipróbálásra.

Ez egy 28 éven át ívelő történet (az első rész 1987-ben jelent meg), nem úgy van az, hogy végigjátszom az 5. részt és érteni fogok mindent és jajj de jó lesz! Nagyon fontos az előző részek ismerete! Minden összefügg mindennel! Ezt tessék szem előtt tartani.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) errorcode06 válasza .LnB (#11) üzenetére


errorcode06
őstag

Akkor ne csak az első és utolsó részt tessék kiadni pc-re...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#13) .LnB válasza errorcode06 (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Teljesen igazad van, ezt mond a "kedves" Konaminak. Nekem se kis logisztikai feladat árán sikerült végigjátszanom a részeket. Mivel sose volt PS-em például. Volt csere-bere minden. De vettem a fáradtságot és megoldottam, az egész végül kemény 4000ft-ba került nekem. Úgy, hogy 0-ról végigvittem az egész szériát. Kivéve az első kettő msx-es részt. De az is megvan. Megérte, sőt egy életre szóló élmény volt!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) konikan


konikan
aktív tag

A Ground Zeroes nekem nem jött be, ahogy ez a lopakodós műfaj sem, de lehet, hogy kipróbálom.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#15) oriic válasza warcat (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mintha annyira számítana hogy 9 vagy 10. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16) .LnB válasza oriic (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a 9,25-ön röhögtem. Hogy az már az abszolút hülyeség. Mekkora tűréshatárral dolgoznak a GameInformer-nél? ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) warcat válasza oriic (#15) üzenetére


warcat
veterán

Persze hogy számít, legalábbis az én értelmezésemben a 9 egy remek játék, kisebb,tolerálható hibákkal/hiányosságokkal ("ezen és ezen még dolgozhattak,csiszolhattak volna") míg a 10/10 játéktörténelmi mérföldkő/instant klasszikus stb,amin nem igazán lehet fogást találni.
Épp ezért van értelme a 9.25-nek is, a két állapot közötti skálán hova helyezik.

EA: It's in the crate!

(#18) .LnB válasza warcat (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És nálad mi 10/10?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) oriic válasza .LnB (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

-Te Joe, mennyit lesz a játék?
-Hallod bro simán 10/10
-Annyi nem lehet, még azt hiszik hogy felültünk a hype vonatra.
-Legyen 9?
-Bullshit, annál azért jóval több.
-Akkor mi? 9,5?
-Nope. Legyen 9,25, és utána jöhet a pezsgő!

:DDD

Live-Die-Respawn

(#20) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gamesradar:

"Incredible, but too epic to score yet" :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21) .LnB válasza oriic (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Várok egy kotaku "fuckyeah!" értékelést a "yes" helyett. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) oriic válasza AS (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglátjuk. Azon a héten mással nem fogok játszani csak ezzel. :D

Live-Die-Respawn

(#23) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Ezek után ki az aki nem fogja megvenni? :DDD

(#24) oriic válasza DR01DMAN (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokan, mert rá vannak izgulva Mad Max bácsi játékára...

Live-Die-Respawn

(#25) kovsol válasza oriic (#24) üzenetére


kovsol
titán

Az gáz ha én egyiket se veszem meg? :D
Until Dawn most ami egyedül megmozgatja a fantáziámat.
Esetleg nem tudod annak az értékelései mikorra várhatóak?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#26) oriic válasza kovsol (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg ma vagy holnap olvashatóak lesznek az első értékelések.

Közben jött infó, ma délután 5-kor jár le az embargó.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#27) LeventeV


LeventeV
senior tag

Kipróbáltam a Ground Zero-t, de az nem tetszett.
Szerintetek ettől függetlenül megéri ezzel is tenni egy próbát?

(#28) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Nekem életem első MGS-e a Ground Zero volt és akkora élmény volt(csak marha rövid), hogy azóta ami PC-n fellelhető rész kipróbáltam és nem is értem mi volt veled eddig, hogy ez kimaradt :D
Kötelező első napi vétel nálam a Phantom Pain :)

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#29) oriic válasza LeventeV (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ehhez csak LnB kollega hsz-ét tudom hozzátenni:

"Ez egy 28 éven át ívelő történet (az első rész 1987-ben jelent meg), nem úgy van az, hogy végigjátszom az 5. részt és érteni fogok mindent és jajj de jó lesz! Nagyon fontos az előző részek ismerete! Minden összefügg mindennel! Ezt tessék szem előtt tartani."

Ettől függetlenül a játékmenet az eddigiek ismerete nélkül is lehet élvezni, de a sztorihoz kell a korábbi részek ismerete.

Live-Die-Respawn

(#30) LeventeV válasza oriic (#29) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszi. Akkor szerintem egyelőre most ezt hanyagolom.
Folyamatban van egy Vita beszerzése, azon megvan a trilógia, talán majd azután.

(#31) sirdenis


sirdenis
tag

Valahol nincs meg szépen leírva az elő részek története?

(#32) LeventeV válasza sirdenis (#31) üzenetére


LeventeV
senior tag

Biztos van valami Metal Gear Solid in 5 minutes videó.
IGN szokott készíteni. Youtube-on keress rá.

(#33) .LnB válasza sirdenis (#31) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

orichalcos blogjában megtalálsz pár szövegkönyvet. [link] Ez az első részé, de van még több is ott. És van sok angol nyelvű leírás a neten.

Itt megtalálod feliratosan a játék videóit: [link]

Itt az Otherwold Retroworld sorozatában bemutatják az összes részt. Szerintem ezek nagyon jó videók: [link]

Itt pedig a teljes 3.rész (lesz) megtalálható teljesen leszinkronizálva (még készül a többi): [link]

De ezek közül egyik sem olyan mint ha végigjátszanád.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) oriic válasza sirdenis (#31) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#35) Rage47


Rage47
veterán

nyilván nem ugy csináltak meg, hogy az előzok ismerete nélkül ne értse az ember, ha mar minden platformra kijön

(#36) oriic válasza Rage47 (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig de. Max lesz benne valami szöveges visszatekintő, mint Ground Zeroes-ban.

Live-Die-Respawn

(#37) .LnB válasza Rage47 (#35) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érteni fogod ezt a rész gondolom. De, hogy a MGS univerzum kontextusába nem fogod tudni elhelyezni a kellő előismeretek hiányában az fix. Szerencsére Kojima a rajongóknak készít játékot. Egyedül a Konami érdeke szerintem csak, hogy minél többet játszanak vele. De szerencsére nem a Konami fejlesztette, hanem Kojima. :) Vélhetően ez is közrejátszik abban, hogy összevesztek. A mai játékosok "becsalogatására" ott az új grafikai engine, a szép grafika, és az édi-bédi farkas, na meg a eyecandy Quiet. Ennyi. Itt kérem szépen nem arról van szó, hogy"UltraM3g4KillerVampireXXx1990" nevű Codplayer is élvezettel suhanjon végig a játékon és megértse azzal a csöpnyi kis agyával, hogy mi történik. :D Nem-nem UltraM3g4Killer sajnos csalódni fog, és világgá fogja kürtölni, hogy a MG mennyire sz*r!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#38) oriic válasza .LnB (#37) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" hogy a MG mennyire sz*r!"

Még annál is rosszabb, sőt még unalmas is, és csal a gép. :DDD

(#39) .LnB

Köszi,köszi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#39) .LnB válasza oriic (#38) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja várjál javítom akkor a nicket "0r1ch4lc0sUltraM3g4KillerVampireXXx1986"

Így jó? :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40) Luck Dragon

Nem semmi, szinte kitűnőre vizsgázott. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Game of the year! :D

A Hideo Kojima Game

(#42) DR01DMAN válasza oriic (#24) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Sok szerencsét nekik.

[ Szerkesztve ]

(#43) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Nem semmi, azt hiszem ezt a játékot is beszerezzük előbb-utóbb...inkább előbb :D

(#44) davidsone


davidsone
addikt

Lehet velem van a baj de nekem a pécés Ground Zeroes pl kifejezet nem tetszett 1-2 óra után feladtam...
...az is jó értékeléseket kapott de kíváncsi leszek ez mit tud közel 100% szeretetben ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#45) DR01DMAN válasza davidsone (#44) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Kifejtenéd bővebben, hogy mi az ami nem tetszett a játékban? Meg szeretném venni és kíváncsi lennék a véleményedre.

(#46) ivana válasza davidsone (#44) üzenetére


ivana
Ármester

1-2 óra után feladtam
2 óra alatt szerintem kipörgettem. :) Max 3.

(#47) Rage47


Rage47
veterán

(#48) DR01DMAN válasza ivana (#46) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Aaazta, akkor nem valami hosszú. :D

(#49) ivana válasza DR01DMAN (#48) üzenetére


ivana
Ármester

Inkáb szerintem az volt a céljuk vele, hogy tökéletesre csiszolják az engine-t és ne legyen egy béta a megjelenés után, mondjuk pénzt kérni pofátlanság volt érte.

(#50) CocooN-z válasza ivana (#49) üzenetére


CocooN-z
őstag

Szerintem meg mindent HUF-t megért :) , sőt PS3-ra még az 1. et is megvettem pedig PS1 emulátorral tolom, mert ez a sorozat az egyetlen ami sztem megéri a pénzét :) De ez is csak egy vélemény mint a tiéd :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.