Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rumos14


rumos14
nagyúr

akksi nem lesz kicsi?

(#2) roli543


roli543
őstag

Nem tetszenek a hangszórók, a HTC megoldásai ízlésesebbek! Egyenként ahhoz képest egész kompakt lett.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) ClioRS válasza rumos14 (#1) üzenetére


ClioRS
őstag

De, nekem is ez volt az első gondolatom. Amúgy korrekt gép, bár az előd jobban tetszett, bután néz ki az a két ezüstös csík alul meg felül :U

(#4) lolal


lolal
senior tag

Eléggé pattent készüléknek néz ki . Habár az akksija picike :S . Nem tudom elég lesz -e ez FHD-hoz meg 801 SoC -hoz... :(

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#5) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Alap verzió most is 16 GB-os és nem 32. 420 font körüli árral kezd, a 32 GB-os pedig 460 font lesz Angliában.

Karácsonyra tényleg kell ez a telefon! :C

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6) parkr


parkr
őstag

nem sok értelmét látom hogy valaki váltson az első verzióról erre... +még csúnyább is (relatív persze)

(#7) andris1602


andris1602
aktív tag

Remélem magára talál a kedvenc gyártóm :)

(#8) Bar1


Bar1
aktív tag

Az elődje szebb volt, az új hátulról elég bumfordi, a kamera és a logó eléggé ormótlanok, a régi hátlapja sokkal elegánsabb és letisztultabb volt, ld. itt:

vs új:

[ Szerkesztve ]

(#9) Szeszkazán válasza rumos14 (#1) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

A moto adhat mellé ajándék power bankot, mert így siralmas.

(#10) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Most már akkor jöhetne a G is, én arra vagyok kiváncsi

(#11) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Nem rossz, de az akksi egy kicsit sovány lesz bele.. :(

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#12) leslien


leslien
nagyúr

már van is videó?!

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Jó cucc, de jellegtelenre sikeredett. :(

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#14) saelin válasza Bar1 (#8) üzenetére


saelin
veterán

A hátlap úgyis cserélhető lesz, de igazad van. A régi jobban tetszik nekem is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) Haneto


Haneto
tag

2300 mAh? Ez most vicc ugye?

Xiaomi Mi 9T Pro

(#16) .-carlos-.


.-carlos-.
csendes tag

Már van új Moto G is, 360, meg két frankó új kiegészítő is.
Baromi jó az irány, csekkoljátok (itt azért sokkal részletesebben tudtok tájékozódni):
http://motorola-blog.blogspot.hu/2014/09/motorola-gives-you-power-to-choose-with.html?linkId=9510472

(#17) F34R


F34R
nagyúr

nekem nem tetszik.

(#18) |AP|


|AP|
veterán

sajnálom, hogy a Moto is bepucsított a méretnövelés-trendnek... Az előd a 4,7"-os képernyővel és kompakt méreteivel sokkal egyedibb és kecsesebb telefon volt.

(#19) batai15


batai15
félisten

Az előd szebb volt.de ez se rossz.

(#20) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

A fa hátfal nagyon bejön, viszont max 32GB és nem bővíthető, vmint a kis aksi miatt....hát ezért szerintem fekete pont jár.

[ Szerkesztve ]

(#21) Ádám16 válasza Bar1 (#8) üzenetére


Ádám16
addikt

+1.
Az előlappal nem lenne bajom, de a kamera, és a Moto logó... :(

(#22) kelly416


kelly416
veterán

Tetszik a villanók elhelyezése. :D
Nekem már megvolt ez az ötletem évek óta, lehet, hogy ha akkor elsütöm jó helyen, most sokkal jobban élek valahol máshol...

(#23) jacis


jacis
nagyúr

Tetszik az a fa hátlapos megoldás ami az egyik képen van.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#24) hohohohóó...


hohohohóó...
csendes tag

Azt kétlem, hogy vinnyogni kéne az aksi mérete miatt, az elődje a kisebbel simán hozza a 3+ezressel szerelt kóreai vackok szintjét( na jó a Razr max-okét sajna tuti nem), ez meg annyival kapott nagyobbat amennyivel a hw energiaigényesebb. A Motonál, még talán akadnak igényes mérnökök akik képesek rendes telefont csinálni, jól optimalizálva, mert még láttak olyat életük során.
A gond inkább az, hogy idebaxtak egy n+1-dik igénytelen hólapátot ami számomra az első Motorola amire azt kell mondanom, hogy ronda. De ez nem csak simán ronda, hanem egyenesen hányadék...

(#25) tjb007 válasza Szeszkazán (#9) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem biztos, hogy ez olyan jót tenne a modell megítélésnek, plusz a márkára sem vetne túl jó fényt.

(#26) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hátulról egész jól néz ki (bár a Moto logo lehetne kisebb). Elölről viszont nem tetszik túlzottam... Plusz a kijelzőméret maradhatott volna a régi. :(
Az akksi tényleg kevésnek tűnik, de azért a pure Android nem eszik annyit, mint egy csicsás felület. Viszont a proci és a kijelző leszophatja hamar (szerk.: mármint az akksit). Majd meglátjuk. Mindenesetre egy bambusz hátlappal elfogadnám... :)

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#27) jacis válasza hohohohóó... (#24) üzenetére


jacis
nagyúr

Azért a hányadék jelző kicsit erős szerintem....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) madgie válasza hohohohóó... (#24) üzenetére


madgie
titán

Dehogy hozza az előd a 3+ ezresek szintjét, jó esetben 4 óra kijelzőidőt bír...

(#29) maggi1886076 válasza madgie (#28) üzenetére


maggi1886076
addikt

a óra már jónak számít. de 3G-n biztos nem hozza azt sem.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#30) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Az előlap ronda, a hátlap viszont szuper. Tetszik is, meg nem is. :D De az az akku az karcsúnak tűnik.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) 2o1i


2o1i
senior tag

Elölről nem rossz.
Hátlap ronda a nagy Motorola lógó és a nagy kamera üveg miatt.
Fa hátlap ocsmány.
Amoled kijelző köszi most sem alternatíva.
2300 mAh... áhh!

Elődje szebb, letisztultabb.
Ki fog maradni ez is.

(#32) aizen92 válasza Cyberpunk (#30) üzenetére


aizen92
addikt

Pontosan. Már megint ez a fránya akksi..... :(

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33) Mayall


Mayall
tag

A régi motoroláimmal sosem volt semmi baj. Akár egy hétig is mentek. A mostaniak alig bírják.

(#34) maggi1886076 válasza 2o1i (#31) üzenetére


maggi1886076
addikt

Az amoled benne a jó :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#35) Joachim21


Joachim21
senior tag

HA mindenképpen hibát keresnék, akkor az aksi lenne a gyenge pontja. A többi nagyon is vállalható, a formaterv épp úgy, mint a felhasznált részegységek.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#36) aizen92 válasza Mayall (#33) üzenetére


aizen92
addikt

Mert azokon biztos egész nap ment a Wifi/3G + szinkronizálás és volt rajta 20 alkalmazás + böngésztél folyton. Aha. oké. Megdumáltuk, régen minden jobb volt.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#37) vicze


vicze
félisten

Moto Makert kérnék Angliába és hogy a tavalyi modellt lehessen még rendelni... :O (Úgyse kapok. :( )

(#38) edward2


edward2
addikt

Lol 500+ euró. 2300mAh akku. Sok sikert ebből nem kérünk.

Következő esély: nexus 6.

(#39) robiii


robiii
tag

Kamera optika túl nagy, logó túl nagy, fa borítás nekem bazári. A bőrtől én félnék, mivel azt állítólag ápolni kell a hosszan tartó szépségért. Télen hideget kap, nyáron a forróság - állandó tenyér izzadás, stb. (Lehet, hogy itt meg van csinálva, hogy pár évet kibírjon az eredeti szépségében.) Viszont : Az acélkék, fekete/fehér biztosan szép élőben. Specifikációról annyi a véleményem, hogy term. nagyon örülnék, ha az enyém is ezt tudná, de talán felesleges addig, amíg nincs hozzá megfelelő akksi, hogy 2 napot így is kihúzzon aktív használat mellett. (Vagy kihúz? :DDD) Full Hd kijelzőnek nem tudom van-e valóban értelme a kb 5'-os mezőnyben, vagy ez csak már jól hangzik, ezért kell, am. haszna nincs...?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max, iOS 16.4.1

(#40) Mayall válasza aizen92 (#36) üzenetére


Mayall
tag

Nem volt jobb. Új kor, új kihívások. Megoldást kell találni a felmerült igényekre. Előbb utóbb meglesz.

(#41) vicze válasza edward2 (#38) üzenetére


vicze
félisten

Mert a Nexus-ok a kiemelkedő aksi méretről híresek. :N

Aki meg továbbra is biliműanyagot preferálja vesz Samsungot és társait...

(#42) #86973952


#86973952
törölt tag

Azért az hogy hányadék, meg ocsmány szerintem erős túlzás...

Oké, persze nem mindenkinek tetszik, ez érthető is, de attól még nem lesz ocsmány. Egyébként lesz hozzá pár hátlap, szóval lehet belőle válogatni, ha valaki ezt választja. Főleg, hogy az emberek többsége amúgy is tokba teszi.

Nekem mondjuk kifejezetten bejön, én üdvözlök minden dolgot, ami eltávolodik a "jellegtelen" piactól dizájn téren.

(#43) ghiottone válasza aizen92 (#36) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1 :DDD

Amúgy pedig megvárnám a részletes teszteket, nem húznám le rögtön az aksit, hátha van benne +optimalizáció (ami jobb, mint az elődjében).

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#44) aizen92 válasza ghiottone (#43) üzenetére


aizen92
addikt

Android L + ART.
Talán ez lehet a megmentője.
De igen, várni kéne a tesztekre előbb... :))

(#38) edward2: akksi terén ne várj sokat a nexustól.... manapság nem trendi nagyobb akksival felszerelni a highend telókat.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#45) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nekem kimondottan tetszik, a hatlap meg muanyaggal is jol nez ki. A villanok elhelyezese is tetszetos. Az ar viszont mar karcos, az extrak hianya sokakat eltantorithat tole.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#46) ghiottone válasza aizen92 (#44) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én is abban reménykedek a készenléti időt tekintve. Ha azonban az aksiidő javul az L-ben az 1. generációs X-nél akkor nem hiszem, hogy leváltom. Most ugyanis a készenléti ideje nem az igazi. 3 napot 3,5 óra böngészéssel és 1-1,5 óra beszélgetéssel tudok csak kihúzni, ha intenzíven használom, akkor 1 nap alatt 6-7 óra kijelző + 1-1,5 óra telefonálást (egyenes arány van a 2 érték között - tehát 5 óra kijelző + 1,5 óra beszélgetés, vagy 7 óra kijelző és 30 perc telefonálás) bír.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#47) madgie válasza ghiottone (#46) üzenetére


madgie
titán

6-7 óra kijelző? Két Moto X-em volt eddig, 4 óra kijelzőidő után már kakukk volt nekik.

(#48) vicze válasza ghiottone (#46) üzenetére


vicze
félisten

LOL, végül is amit leírtál duplája minden másnak, tényleg felháborító. :D

(#49) aizen92 válasza madgie (#47) üzenetére


aizen92
addikt

Eléggé wtf kategória. Erről kérnék egy képet ide pár nap múlva, mert nem nagyon hiszem el :)
Mondjuk ha üres txt fájlokat nézegetsz órákig, akkor oké.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50) madgie válasza aizen92 (#49) üzenetére


madgie
titán

Mármint miről kérsz képeket? A négy óra kijelzőidőről?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.