Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nekem mobilon volt egy pici zavarodottság a telepítés és automatikus restart után, a Galéria nehezen tért magához, hosszú percekig "gyűjtötte be" a képeket és a fotós mappákat, mint amikor régen iTunesból tette fel az ember a fájlokat a telefonra. Holott a képeim és videóim döntő többsége (kábé 6000 darab) fizikailag is az iPhone-on van tárolva teljes méretben, nem csak a felhőben.

Meglepő volt, ilyet korábban sosem láttam iOS eszköznél, pedig ezelőtt is rengeteg fájl foglalt helyet rajtuk nagy méretben, mindenesetre kapott tőlem egy újraindítást a mobil és utána egyből minden a helyére került azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#2) Schuler888


Schuler888
senior tag

"Állítólag javítottak a hőkezelési problémából alkalmanként elszíneződő OLED-panelek alkalmi problémáján"
Ilyet meg a sokat szidott s20ultra se produkalt melegedesnel, de akkor HOPPPPA! :DD :DD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3) Persie12 válasza Mr.Silkó (#1) üzenetére


Persie12
aktív tag

Az asszony telefonján a 4-5 hónapnál régebbi képeket és videókat folyamatosan be kell töltse, ami darabonként több másodpercet vesz igénybe. Sőt van hogy menet közben megakad a videó és nekiáll tölteni. A még régebbiekről meg ne is beszéljünk. Pedig neki is helyben van tárolva minden.
Én droidon ilyet még nem láttam, szóval nem hittem a szememnek. :Y

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#4) bedibazsa válasza Persie12 (#3) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nálam ilyen nincs Xs-en szerencsére, nem találkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

(#5) Persie12 válasza bedibazsa (#4) üzenetére


Persie12
aktív tag

Igaz neki még a régi motoros 7-es van, de akkor is furcsa. Szerintem ez nem a koros hardvernek köszönhető.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#7) Giovan! válasza Persie12 (#3) üzenetére


Giovan!
addikt

Ez eléggé zavaró problémának tűnik. Próbáltad újrahúzni az iOS-t, akár iTunes-ból? Nem biztos hogy megoldaná, de egy próbát talán megér.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#8) Mr.Silkó válasza Persie12 (#3) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Amióta újraindítottam, semmilyen anomáliát nem tapasztaltam.

(#9) kchris78 válasza Persie12 (#3) üzenetére


kchris78
veterán

18W töltés nyári 27-30 fokban eléggé fel tudja húzni a készülék hőmérsékletét... ki is húztam hogy ne forraljam a telepet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.