Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bepken


bepken
veterán

"Play anywhere...except on PC" :D

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2) Gstyler válasza bepken (#1) üzenetére


Gstyler
senior tag

Sok exclusive játék is kijött később PC-re. Remélem azért ez is megjelenik előbb utóbb rá.

[ Szerkesztve ]

(#3) ribizly válasza Gstyler (#2) üzenetére


ribizly
veterán

Lehet bennem van a hiba, de amit a NetherRealms support néven csinált a Mortal Kombat X PC-s portjával én inkább elkerülöm ezt. A mai napig benne van a 30fps lock a fel- és átvezetőknél, amire volt pedig félúton megoldás, de mostanra kivették. Az XL kiegészítőt és az azzal behozott javításokat ki sem akarták adni... Én inkább elkerülöm őket és habár az első rész óta rajongó vagyok (csak ezért vettem anno PS2-t meg XBOX360-at is), de elvették a kedvemet.
Talán az új Tekken lesz PC-n a megváltás számomra. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végre már. Nagyon unalmas volt, hogy minden egyes karakter külön ki volt hírezve. :/

Martha(k) meg sehol, nonszensz... ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) plejik


plejik
addikt

Úgy érzem, hogy ezt se fogom megvenni.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.