Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kristoof92


kristoof92
tag

Öööö.. miért érzem úgy, hogy nem ez a telefon fogja kihúzni a SE-t a bajból?

(#2) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

De miért kicsi ennek is a kijelzője?????? :W :W :W :W :W

Mondja már meg valami a SE-nak, hogy felejtsék már el a kis kijelzőt!!!!!

(= Zala =)

(#3) papi77 válasza kristoof92 (#1) üzenetére


papi77
addikt

Pedig egész jó...tudásra is hozza az elvárhatót az alsó kategóriában.

Zalaymate:Azért mert ez egy alsó kategóriás tel!!Ha 2,6"-os kijelzőt kapna akkor már feljebb kerülne!

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#4) kristoof92 válasza papi77 (#3) üzenetére


kristoof92
tag

Hát.. Kétségtelenül szebb, mint az új S312.

(#5) kristoof92 válasza papi77 (#3) üzenetére


kristoof92
tag

A SE-t ismerve elég elszállt ára lesz a képességeihez képest..

(#6) mukibuci válasza kristoof92 (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Pedig akár ez is elindíthatná felfelé a SE csillagát, csak talán nem 3. negyedévben, hanem MOST. Azért a W200 nem igazán versenyképes nagyjából semmivel sem...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7) (An)Dante válasza papi77 (#3) üzenetére


(An)Dante
őstag

Sajnos nem hozza.. A Nokia 2700 várhatóan olcsóbban jön szaványos 3,5 milliméteres Jack dugóval, olcsóbb microSD támogatással, 2 megapixeles kamerával, 2 hüvelykes QVGA kijelzővel ja és sztereó Bluetooth támogatással.. Ezen kívül vannak olcsó LG és Samsung ajánlatok is, sőt olcsó és stílusos Motorola cuccok is. A Sony Ericsson nem valószínű,hogy 65€ alatt kínálja majd a W205-öt mert a mechanika miatt bonyolultabb az összeszerelése is. Része nyilván helyes stílusos darab, de..

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#8) nrgia


nrgia
őstag

Nem néz ki rosszúl, a többi túró...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9) rootkiller


rootkiller
őstag

Kis vacak kijelző egy flipes zenemobilban. Tiszta gagyi, de a gyereknek szülinapra, ballagásra, később karácsonyra, vagy csak úgy tisztára megfelelő. Émmeg maradok a 6310nél. :D

Artengo TR 990 Pro

(#10) válasza nrgia (#8) üzenetére



aktív tag

és ez az egyetlen pozitívuma :(

Már 16 éve itt :)

(#11) Mamuska válasza papi77 (#3) üzenetére


Mamuska
őstag

A konkurens márkák jobbat kínálnak, így bukta ez, csak azok vesznek majd ilyet akik nem néznek körbe.

(#12) Vassili


Vassili
tag

Sztem tiszta w595, csak butítva elég rendesen! 3adik 4ed évben nem hiszem hogy lesz ennek létjogosultsága...

(#13) papi77 válasza (An)Dante (#7) üzenetére


papi77
addikt

A walkman márkanevet meg kell fizetni,kérem szépen :DD
Azért az árára én is kíváncsi vagyok!
Mamuska: Azért én sem vennék ilyet,még ajándékba se! :)

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#14) Jadro


Jadro
veterán

Egyáltalán nem csúnya ez. Azért egy 2-es kijelző beleférhetett volna. Az ár döntő lesz, de félek nem lesz elég olcsó megjelenéskor.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15) RaveForce


RaveForce
veterán

hát azért igy 3.-4. alkalommal uncsi már ez a külső sztem, azt se értem meg h ez mért éri meg nekik, amikor kijön, házon belül lesz neki olcsóbb, kifutó modell ellenfele ami többet nyújt ennél szvsz.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Na,ez már nagyon kevés! :( Okostelefonok terén kellene erősíteni.

/\/0zb3/27

(#17) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Könyörgöm!
Már megint ez a negatív hozzáállás.
Ez kérem W2xx kategória.
W200i slide formában, frissülve, és BT támogatással.
Anno a W200i is negatív kritikák tömkelegét kapta - a tesztekben is - és micsoda slágertelefon lett!
Olcsó, Walkman, bővíthető. Ezt megfejeli ez a modell a BT támogatással.
Alsó kategória mégcsak nem is W3xx széria.
A kezdőaára magas lesz, de aztán ha bekerül egy szolgáltató kínálatába, lemegy az ára.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#18) --Nozbert-- válasza mrlujoak (#17) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Ajánlom figyelmedbe a Nokia 2700-át,egy kategóriában versenyez majd ezzel,és odaveri pár dologban.

/\/0zb3/27

(#19) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Nem azért, de ez zsír ugyanúgy néz ki mint a W580 :U
Amúgy gyönyörű a dizájn... :)

(#20) mrlujoak válasza --Nozbert-- (#18) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha jól tudom az nem Xpress Music mobil. Ennél is a Walkman logot, tudást, IC-t, tartozékot kell megfizetni, a csúszkás megoldást nemkülömben. A slide modellek általában drágábbak...
Arra a netto 65 eurós árra azért kíváncsi leszek... :U

Blood Mage: Pont ez a lényeg. Akinek tetszik a W580i/W595, W995 (...) formavilága, de nem tudja megvenni, annak lesz jó választás ez. Amugy is kellenek az alsós modellek. :)

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#21) G.FeT


G.FeT
tag

Ez így minden szép és jó, mert sokan lesznek, akiknek ez a tudás pont elég, hogy zenélni tudjon, és kész. De miért rakták oda a telefon mellé ezt a nagyon alap fülest? :W Úgy tudom, az S302-jöz adják ezt, és nemhogy nem jack átalakítós, de még felvevőgomb sincs rajta. :( Azért egy walkman mobil nem ezt érdemli. (Legalább egy HPM-64-est.)
Egyébként a cikk alcímét én annyiban javítanám, hogy Olcsó, csúszkás kialakítású Walkman modellel lepte meg a piacot a japán-svéd gyártó.

[ Szerkesztve ]

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#22) AMD Power


AMD Power
titán

128x160 :F

Nem kevés ez egy kicsit.... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#23) Kickass válasza AMD Power (#22) üzenetére


Kickass
őstag

nem kicsit, nagyon, egy gyengébb mp4 lejátszóban jobb kijelző van mint ebben a telóban....

(#24) f.begbie


f.begbie
tag

Tudásra alsó kategória, de amíg nincs ára addig semmi jót nem lehet elmondani róla. ezt a szintet kismillió telefon hozza. Mondjuk a formaterv most tetszik, de ez szubjektív. Pl a samu is kihozott most olcsó zenetelefonokat, ráadásul ha már olcsó telefonról van szó, akkor az embernek nem mindegy hogy mennyiért vesz bele memóriát.

AZ se-nek az a legnagyobb baja, hogy egyetlen szegmensben sem tud egy normális telefont kihozni, már jó régóta. ez a kiegyensúlyozatlan termékpaletta csak púder.

[ Szerkesztve ]

(#25) Lirion


Lirion
addikt

Ez a vacak a 3. negyedévben? Jóságos ég...

(#26) Ricardo válasza AMD Power (#22) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem kicsit , nagyon. Ha 2-es QVGA kijelzőt kapott volna, akkor mondanám hogy megfelelő.
Tudás még renben lenne, de ezzel agyonütötték az egészet. Pedig pofás telefon.

(#27) Khaal válasza G.FeT (#21) üzenetére


Khaal
őstag

Érthetetlen számomra is, hogy miért kell egy walkman mobilnál pont ezen spórolni. Jó, jó alapmodell, de még a w200-nak is szétszedhető füles volt az alapcsomagjában. Ha már nem képesek 3.5-ös jack dugót rakni a mobiljaikra, legalább a zenei modelleknél alap kellenne hogy legyen a szétszedhető headset.

(#28) joey04 válasza (An)Dante (#7) üzenetére


joey04
titán

Erről a Nokiáról el is feledkeztem. Ez nagyot fog ütni ebben a kategóriában. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) AMD Power válasza Ricardo (#26) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a telefon úgy gáz ahogy van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30) Zollee007 válasza AMD Power (#29) üzenetére


Zollee007
csendes tag

Nokia 2700: 20 ezer
Így ez a modell se lesz 20 ezernél több.
Aki Sony-t akar venni és olcsot az ez fogja venni én PL megakakrom de még nem találtam meg a teloüzletekbe..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.