Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

NA ezért elkérik majd a tuti felárat.
:DDD

(#2) AdamJ:::


AdamJ:::
csendes tag

Tudja valaki hova tűntek az Nzxt tápok Magyarországról? 🤔

(#3) E.Kaufmann válasza AdamJ::: (#2) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Még kaphatóak a net szerint[link]

Mi lett a DTK-val? És nem a D Tóth Krisztát hiányolom :DDD
Régen voltak olyan jó ár/érték arányú tápjaik és házaik.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#4) arn


arn
félisten

az alapotlet nem rossz, csak szerintem a hazgyartoknak kellene megoldani, hogy lenne egy hub, es erre kotned a tapot. utana meg a hubon mulik, hogy mi hogyan van megoldva, de akkor latnank igazan szep megoldasokat. de igazabol az utobbi ot evben nagyon jol el lehet mar a kabeleket rejteni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5) Graphics válasza E.Kaufmann (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ugye a DTK-s kérdés csak ironikus és nem komolyan kérdezted... :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) E.Kaufmann válasza Graphics (#5) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Miért? Egy Skyhawk-hoz vagy Codegányhoz képest nem voltak annyira rosszak.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#7) E.Kaufmann válasza E.Kaufmann (#6) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Más kérdés, hogy ha a Chieftec néven manapság majdnem olyan vékony anyagból készült házat kapni, mint annó egy DTK házikó anyaga, akkor a DTK most milyen lenne... A régi Codegány házakat selejtezéskor meg úgy hajtogattam, mint a kartonpapírt ;]

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#8) Graphics válasza E.Kaufmann (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát régen is megállta volna a DTK szlogen a helyét, hogy elviszlek magammal, üzente az alaplapnak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) dkess válasza arn (#4) üzenetére


dkess
őstag

Ez a megoldás nem a kábelek elrejtéséről szól. Ahogy írod is az már megoldott. Ez a megoldás a szerelhetőséget lenne hivatott segíteni.

A mai világban a kábelhosszok még ATX esetén is nagyon ki vannak számolva - épp koppra fér el minden. A divatos modern házaknál pedig (több rekeszes) egy sima moduláris tápnál mondjuk utólag bekötni egy új ágat gyakorlatilag csak a táp kiszerelésével lehet. Avagy csak éppen még üresen a belső csatlakozóra rátenni az elsőt úgy, hogy beszerelt állapotban a kezed sem fér el oda - ja és persze full vakon. Én "dízajom" ezt az elgondolást ...

(#10) AdamJ::: válasza E.Kaufmann (#3) üzenetére


AdamJ:::
csendes tag

Köszönöm de ezt láttam, én az új szériára és a 800W fölöttiekre gondoltam... :U

(#11) arn válasza dkess (#9) üzenetére


arn
félisten

de elegansabb megoldast lehetne csinalni sokkal.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#12) Renok


Renok
senior tag

A Connect dobozt mágnesekkel kell az alaplap tálca hátához rögzíteni?
Az nem para mágnes szempontból, hogy nekem ott figyel az SSD az alaplap tálca mögött?

(#13) E.Kaufmann válasza Renok (#12) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Szerintem egy állandó mágnes jól megvan egy SSD-vel, vinyó már neccesebb, lenne, de szerintem azt se bántaná nagyon.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#14) SchumiBácsi

Én beneveztem egy ilyen tápra. Meglátjuk milyen lesz bár ez a mágneses rögzítés eszembe se jutott hogy gondot okozna. Ezek 1ébként ilyen BIOS elem méretű neodímium mágnesek.

Parázhatnék de nálam a helyzet az hogy mind az SSD mind a HDD elől 3.5helyen van és műanyag keretekben szal még el is vannak szigetelődve a valamennyire mágneses háztól. A másik hogy nálam évek óta van ember nagyságú 2.1, és a PC a SUB-Right hangfal között van kicsit közelebb a hangfalhoz mint a mélyládához egy kb. 150cm egyenes közepén.

Ha ez eddig nem formázta meg akkor sztem az a pár kicsi mágnes se okozhat gondot :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.