Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#177) zack válasza Az ördög (#176) üzenetére


zack
nagyúr

Én se vagyok kétségbe esve, bár én azért féltem, mert összetörhet, ez azért más.
A szolgáltatás kínálata az Arena-nak megfelelő a számomra minden körülmény között.
Elég blama a Samsung-nak hogy te a szolgáltás milyensége miatt nem tudod használni a melódba, és ezért kényszerülsz másodlagos telefont használni. :F
Egyébként a Samu-val nekem is szolgáltatás kínálat hiánya volt mindig is a bajom. Amikor bejött a D500, az első komolyabb Samu szétcsúsztathatós teló, megvettem 100k környékén, majd 5 napig bírtam és eladtam. Minden Samsung telcsim így végezte. Nem tudott olyan alapvető dolgokat, amiket az akkori Nokia-k és SE telcsik már rég tudtak, és a mindennapokban hasznosak voltak. Ez végtelenül idegesített, ezért nem volt huzamosabb ideig Samsung telcsim sose...elég ha csak visszagondolunk a Samsung által bevezetett *.mmf formátumú csengőhangokra. Nagy szívás volt vele, mert a konvertáló progik szarok voltak, letölteni meg nem lehetett őket sehonnan. Hiába csengett szépen ha lehetetlen volt beszerezni hozzá a csengőhangokat. Ez csak egy példa volt. Lehet a midi nem szólt úgy akkoriban, de jóval kompatibilisebb volt.
Az a helyzet, hogy ez most sincs másként, csak eltelt pár év... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.