Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Az ördög

    csendes tag

    válasz zack #172 üzenetére

    Annyira azért nem vagyok kétségbe esve. :)

    Jó telefonnak tartom az S8000-t, de nem tökéletesnek. Ha módom lett volna ismét K850-et venni, biztosan azt vettem volna. Teljesen elégedett vagyok vele máig, de sajnos az idő nyomot hagyott rajta. Már annyira csúnya a sok apró karistolástól, hogy jobban éreztem, magam, ha lecserélem. Valójában a Satiora várok, de addig is -gondoltam- jó lesz ez.
    Szó nincsen arról, hogy félteném a Samsungot. Ha megveszek valamit, akkor azt használom. Az amortizációt, meg sajnálatosnak tartom bár, de elkerülhetetlen.
    Ez a készülék, egészen egyszerűen nem nekem lett kitalálva. Ettől még remek telefon! Azon szempontok, melyek számomra fontosak, nem úgy működnek, mint ahogy azt én elvárnám. A Bluetooth-ról, már leírtam, hogy miért nem tetszik. Hozzászoktam, hogy a telefon felismeri az autót és tudja, hogy ha bent ülök, akkor nem akarom babrálni egy hívás miatt. Teszi a dolgát automatikusan. Sajnos a Samsung erre nem képes. Ő bizonytalan, ezért minden döntést rám bíz. De én nem akarok a kérdéseire válaszolni vezetés közben. (csatlakoztatja a BT kihangosítóhoz? Fogadja a hívást? stb.)
    Hiányolom benne az "elemlámpa" funkciót. Simán nélkülözhető, de én már megszoktam és nem akarok ismét elemlápát cipelni a zsebemben.

    Most viszont ott tartok, hogy tetszik a Samsung naptára, a wifi kapcsolat, doc és xls olvashatóság és a Rout66 alatt futó navi. Így simán kiváltható volna a telefon+PDA egy készülékkel. De inkább még várok picit.

    Ha nem dolgozom, akkor nincs is szükségem azokra a funkciókra, amiket a S8000 nem tud, vagy nehézkesen tud. Ezért lesz "nyaralós telefon" én nem azért, mert óvom. Szabad idő esetén kidomborodnak az előnyei. Lapos és könnyű az K850-hez képest. Simán elfér az ing zsebében és diszkrét is marad. Olyankor nem érdekel, hogy felismeri-e az autót, mert kerülöm a vezetést. Nem érdekel, hogy milyen módon működik a szundi üzemmód, mert akkor kelek, mikor ébredek. Viszont a szálloda Wifijére csatlakozva, látom a leveleimet roaming mentesen, nem kell a laptop. A városi sétákhoz a zsebemben a navi. Le tudom fotózni a színes koktélt, többet nem is várok a egy mobil kamerájátol. Stb.-stb.
    De a munkához sajnos nem megfelelő. :( pl egy gép adattábláját az SE sokkal jobban fényképez.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés